Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Jasmineee,torta je divna!Sama si pravila ukrase?Njam:)

Milice,dobra ti je ta za caj od maline,uvek imas neke inovacije:)

Ja sama veceras,pa cunjam po Bepcu vec dva sata,hah,uzivancija.

Nema drugih zena?Sta je ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,

Izgleda da je omiljena pesma moje male zvrce:"Naviko sam ja na nocni zivot ,danju spavam, a ludujem nocu..." Nocas je pravila zurku od 2h do 5:30h, mrtva sam spavala sam samo 4h, ona sad spava bas je briga, a ja cekam patronaznu sestru.Masa je spavala kod babe i dede, jer su preksinoc u duetu plakale, ustvari prvo Masa pa onda Lena pa negde pred zoru zajedno, bas nam je veselo.Ni sama ne znam kako cemo se uklopiti, da suprug ne radi pa on sa jednom a ja sa drugom, ali mora i on da bude odmoran za posao, Moram poceti da igram loto mozda me okine sreca, e onda cu samo da stancujem decu bar petoro, para i dece nikad dosta.Tako da znate ako vidite da imam za koju godinu petoro dece znajte da sam dobila na lotou. Trece cu i bez toga. :D Pozdrav,ako je neka raspolozena moze slobodno da svrati nocas na zurku,sve o Leninom trosku.

Jasminee, srecan vam prvi rodjendan sa zakasnjenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, moram da palim samo sam htela mari da javim za njenu drugaricu i srpsku skolicu.

nek ide na sajt www.srpskenovine.net

i tamo ce naci par tekstova o skolici sa tacnom adresom i svim ostalim informacijama. skole nema sad ovaj i sledeci vikend zbog uskrsa, znaci tek posle uskrsa nek dodje ili ako hoces reci joj da mi se javi na moj mail (mislim da ga ti imas) pa cu joj sve objasniti gde je i kako je .

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jasmineee srecan vam rodjendan sa zakasnjenjem!!! sve najbolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne stizem ni da vam se javnem...izlaze nam gornji zubi-samo sto nisu :angry: :angry:

po ceo dan smo nervozni i grizemo sve sto stignemo pa i maminu siku-a to jeko boli i mamu nervira....poludecu dok im svi zubi ne izniknu...da bi stvar bila gora veceras smo bili na vakcinaciji-drali smo ze za medalju i to zlatnu bez daljnjeg...prvo se ona drala sto je bodu pa se on drao jer se ona dere,pa se ona posle smejala,a kad se od drao zbog vakcine ona je naravno kao starija sestra morala da mu pruzi podrsku pa je urlikala koliko je mogala...mislim da ce doktorka zakazivati lobotomije posle nasih poseta :lol:

Sad su zaspali pa je konacno mir u kuci!

Jasmin srecan vam rodjendan sa zakasnjenjem i torta vam je bila vrh!!!

Sirga tvoje klinke ko ovi moji se deru nocu u duetu???sta ces im procice i to drzi se!!

Jel ima neka novost od Alise,zna li nneko nesto???

Maro mnogo si ne nasmejala sa onim okruglim sto se vrti u pustinji-kako ti je palo na pamet :rolleyes: Ako ste u gradu za vikend javni se da se konacno vidimo,mi smo za vikend kuci!!!

ljubim vas sve i zelim vam laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,hvala!Jelena,ne pominji mi zube!!!Dok Ahileju izadju,meni ce da poispadaju!Mrtva sam umorna,ovih dana sve palo na mene,niti spavam,niti jedem,ne mogu ni da se okupam ko covek.Sanjam dan kada cu da odspavam(bas paradoksalna izjava,jer treba da spavam da bih ga sanjala?)Prolupala sam,idem da popijem casu vina,mozda me opusti,pa zaspim rano.

Ljubim vas sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje evo javljam vam se iz porodilista pukao mi je vodenjak ovde imam net :) sad cekam skroz sam zatvorena necenista da forsiraju daju mi antibiotik da sprece infekcije kazu da ako ne krene do sutra prirodnopordjace me nekako vec nije me frka nista, samo malo brinem za bebicu poranila je bas,nista nisam spremila ni oprala stvari ni krevetac nam nije gotov, gosti kod kuce mm samnom ostaje do porodjaja ma nikad nije nista kako planiras :) secer poslalala sam ti sms ali mi nije dosao izvestaj kao da ga nisi primila, pa ti meni kad uhvti vremena pusti mi da znam na koji broj da saljem jer nesto nije ok sa onim brojem sto sam zapisala...ljubimo vas :)

sprzio mi luka karticu,poslala sam ti drugi broj da pises.

cmokic i srecno!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice* ne bih ni znala šta se dešava da nisam slušajno navratila....srećno draga i ne brini ništa...jeste malo ranije, ali takve su curice, nestrpljive :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AAA!!Milice!Bas si me iznenadila!Nadam se da ce sve proci lepo,pa nema veze sto je poranila bebica(hoce mamu sto pre:)Sve najbolje,i javi se kad mozes!Ljub!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milicice nasa samo opusteno i bez brige nije mnogo poranila,a za krevetac i stavri stizes opusteno!!!

Zelim ti lak i lep porodjaj,brz oporavak,zdravu,lepu i mirnu bebu!!! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o pa bre nema me dva dana i odmah havariaj!!!!!

Sirge - čestitke!!!

Miliceeeee!!!! Pa to je počelooooo!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, da žene ne zamerite mi što ne pišem, ali ne da nisam u lelementu, nego sam totalno aut. Umesto da se radujem što idem u Srb, ja skenjanija ne mogu biti (nije vezano za put) malo mi se sve skupilo pa nećem vam mračim ovdi.

Mislim ja na vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEVOJKE SAD SAM DOBILA SMS OD MILICE. PORODILA SE, SVE JE SUPER PROSLO. TARICA IMA 50CM I 2920GR.

JUPIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!

CESTITAM PO 100 PUT I OVDE!!!

DOBRODOSLA DRAGA TARA!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Milice cestitke tebi i tvojoj devojcici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo,Milice!Cestitam od srca!Ljub za obe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice SVE CESTITKE nek da vam je ziva i zdrava i lepa na mumu!!!!

Ljubim vas punoooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice cestitam od srca,da ste zdrave 100 godina

sirga cestitke takodje

pozdrav i za ostale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zene

Evo i mene nakon dugog vremena :(

Taman sto poruku napisah ugasi mi se kompj.ah poludila sam.

Ajd sve iz pocetka:)

Dobro smo,zdravo,rastemo,debljamo se...(ja i moj beban ali i mm nam se pridruzuje u svemu:)

Inace kod mene sve super,sem sto me malo sikira ovaj internet ali sredice se i to.

Rezultati secera su mi extra tako da nastavljam da ruckam moje omiljenje slatkise :) :) Pomalo ucim za Jun i spremam se psihicki za porodjaj au kako se bojim da vam objasniti ne mogu. :(

Ali proce me valjda i ovaj strah.

Vidim vi ste manje-vise dobro,druzite se i ljepo provodite.

Milice cestitam od srca neka ti je ziva i zdrava,cestitam i svima ostalim na ljepim vjestima,a vama sto brinete zelim da vas brige sto pre prodju.

Ljubac za sve vasssss od nassssss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

klinci spavaju pa ja malo da vam se javim i da se bacim na kucne poslove.Milicice javi se kad budes mogla da znamo kako se oporavljas!

kod nas sve po starom,vreme tmurno i stalno se navraca neka dosadna kisa....

pace nemoj se bojati,samo se opusti kad sve krene neces imati ni vremena da se plasis i razmisljas o tome,zacas sve prodje!

gde je Alisa-ona se 100% porodila kad je nema ovako dugo!!!

Ljubac za sve odoh da cistim kisssss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jednom sve najbolje Milice,pozdrav za tebe i veliki poljubac za Taru.

Ja od mojih zvrca i ne stignem da vidim sta se radi(kao da imam blizance,Jelena kako ti izdrzavas?)Pozdrav svima,ne mogu vise da kuckam Masa se unervozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nigde nikoga.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske????? gde ste kako teku pripreme za Uskrs?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,Millar,jos malo izdrzi!Super sto ti stize mama.

Mi cemo za Uskrs na Halkidiki kod rodbine,i nedelja i ponedeljak.U utorak-sredu palimo za Srbiju,da se malo izraduje i moja familija.Ostacu jedno dve nedelje,i jedva cekam.

Danas smo isli u Nausu,lepo se proveli,umorili,pa cu sada da se zakovem,jer me sutra ceka spremanje i pospremanje:(

Ajd,nadam se da ste sve dobro..cujemo se.

P.S. Gde nam je Secer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me devojke tu sam.Zasto je pusto ovo kafance??? Nema nam pola devojaka ..smrc...

ja sam danas nesto bas bas umorna zato vam sutra pisem dugometrazni post :)

cmokic

p.s. gde cete za uskrs?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sto nema nikogaaaaa????

Gde je Jelena Pesic?? Bas mi nedostaje..A i sve ostale?Ja odoh da setam a vi pisite...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.