Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Vece zene.

Evo i mene ...

Nazalost nemam vec duze vrijeme internet,evo i sad se grebem od kume :lol:

Kod mene je sve ok.

U trci sam stalno nekoj,pokusavam da ostanem normalna :) pored ovih ludih komsija i tako...:)

Drago mi je da ste sve ok.

Podravljam vas sve pa se cujemo ubrzo,nadam se:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od ja, uranila naravno - a moje čedo rastura u dnevnoj :lol:

Probudila sam se ukočena, jer je noćas prespavala kod nas od 3 jutros <_<

Milice, setila sam se sad, sa kumom sam pajala po ljubljani, jedna karta je 6,5€ busom, voz odavde ne ide direktno za Lj, samo za Jesenice. A meni je stanica (vozna) preko puta kuće, autobuska 50m ispod... Ali džaba kad nam je do plate ostalo nekoih 100€ tako da moram da se stisnem i biće da naše druženje se odlaže dok se ne porodiš i kad kreneš da šetaš sa bebicom. Ja i dalje tražim neki poslić, ali od toga mrka kapa. Kanim se da okrenem opštinu i pitam da li ja ako uzmem ovde stalno boravište moram da menjam i moja dokumenta. Sa boravištem me ne tretiraju kao stranca i lakše se zaposšljavaš.

Šećeru - biće bolje, proći će - vidiš da i mene hvata neka nervoza i evoljnost - a nikakvog specijalnog razloga nema

Jelena, ček da krenu da zovu mama mama mama molićeš Boga da viču bum bum :lol:

Gde nam je Jasmineeee rimljanka?

Drage moje, lakše je kad se čitamo ovako, veliki kiss i još veći hug za sve devojke rasute po belom svetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke, mene je dete danas pustilo da odspavam pola sata duze :D . Castila sam je onda jutarnjom setnjom, vreme je prelepo. Izigrala se, umorila i sada spava, taman da se javim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke, evo samo na kratko.

KOd nas nista specijalno, cunjamo, cunjamo i samo cunjamo.:)

maro koliko je dete od te tvoje drugarice?oni primaju od 4. godine, mada mi imamo 3 pa sam ja zamolila uciteljicu da nas prime :)

nalazi se u kato petralona, dacu ti tacnu adresu. super im je tamo, moze ga dovesti. placa se samo 10 evra, a deca se ako nista bas lepo druze, osim sto uce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,samo da se javim na kratko.Ceo dan smo setali.Ja bila kod mastologa jutros,imam cistu na dojci,zbog svih onih mastitisa,pa ako se uveca-moramo da je busimo:(

Sutra mi je godisnjica braka,druga,pa idemo u Edesu(cula sam da je lep grad),sa Ahilom,jer nema ko da ga cuva.Nadam se lepom i romanticnom provodu.

Ajd,laku noc,pa se pisemo,bas sam umorna..

Seceru,hvala na info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, srećna godišnjica braka

A što se tiče ciste, nemoj da se plašiš, možda i nije od mastitisa. Ja sam dojila nekih mesec i po i imala sam ''nešto'' u dojci (koja je uvek bila praznija i manje je sisala) - punktirali su i sad nema ništa. Idem redovno na kontrolu (na nekih 5-6 meseci) ali ništa se ne vidi, kao da je nije ni bilo.

Nemoj se plašiti, moguće samo da je mleko neko zaostalo (tako je bilo i u mom slučaju)

Ja imam opasan problem sa venama, zadnjih 3-4 dana hoću da umrem koliko me boli noga i koliko je neprijatan osećaj. Ovde ne mogu da nađem sanagens čarape, koliko sam videla samo one koje se rade po meri (i koštaju oko 70€-90€) - za sad stavljam zavoj i čekam da odemo u Srbiju da kupim čarape.

Kako ste viiiii?

Mico, definitivno ništa od mog dolaska pre Srbije, extra nam kratka situacija sa lovom. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna godisnjica Maro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro srecna godisnjica braka. Uzivajte. Odosmo i mi napolje.cmokic svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na cestitkama,moje dame :-*

Mnogo smo se lepo proveli,Ahil jos lepse!

Inace,ofarbala sam se po prvi put,nesto crvenkasto,ali mi je gore vise crveno nego dole,drzala mi je duze gore,pa me bas nervira:(

Ovde leto:)I danas cemo napolje.

Stvarno,Alisa je nikakva nema,verovatno se porodila?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene samo kratko...sve je ok uzivamo u lepom vremenu,sutra rano idemo u selo u malu setnju!!! mene opet uhvatila glavobolj pa cu da poludim!!! ljubim vas sve i lepo pavajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al; je pusto kafance ovih dana..

ja sam u nekim obavezama , vracam se u punom jeku za par dana cim sve to izavrsavam.sve je ok, da ne brinete. :rolleyes:

bas mi nedostajete punoo!

vi pisite , ja vas sve citam, samo sto ne stizem uvek da pisem. :)

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se spremamo za odlazak kod prijatelja na rostilj,njam njam. Divan je dan, ali ovi Svajcarci vole da su u stanovima. Mi smo bili vredni,oblozili vrata folijama, ostala su na decjoj sobi, to cemo sutra. Juce smo bili u kupovini za malu, uzeli smo joj sandalice i naocare za sunce, sva je smesna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice* pošto znam da si često u ovoj temi...evo slike i tvog poklona Filipu...

wtc-Fotogr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trta jel su to kompresijske zabe :) kako se vec ovde zovu to sto trebas za vene bas mi je ova rodjaka pricala da je ona nosila u trudnoci jer je imala problema sa oticanjem i venama nista nije mogla bez njih, ako jesu kostaju 20 eur ovde u ljubljani cini mi se u apoteci, aliako ti trebaju mogu da pitam gde tacno imaju da se kupe...

hm da, jesu kompresijske, ali imaš one do kolena, one do sredine butina i one iz jednog dela (hulahop)

ja tražim određene - sigvaris ili sanagens - druge neću. Sumnjivo mi to 20€, čak su i u Srbiji 30€.... daj proveri koje je to ona imala.

Žene kod mene ništa novo, šetali smo za vikend, lepo vreme, već od sutra najavljuju zahlađenje, a još više sam se smorila kad sam videla da za period kada ćemo mi biti u Bg najavljuju kišu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske gde ste bre???!! nema vas nesto! cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zenske evo i mene.

uf milice ne znam da li si se upiskila.meni se npr to nikad nije desilo, ali tako je i mojoj komsinici bilo kao tebi, ali njoj je curkala voda po malo, iako su joj svi govorili da se upiskila. a znam i neke koje su se kao ti upiskile. :)

inace kod nas nista novo. ne ulazimo u kucu. ja moram da trazim posao, ali kako dodje ovakvo vreme, ja bioh sve radila samo ne da saljem cv-je i da idem po intervjuima. a i dok zavrsimo sve sto imamo od velikih obaveze, doci ce jul tako da vec vidim da pocinjem ozbiljno da se bavim time posle letovanja.

luka raste, sve vise brblja i zna, i svakog dana je sve zanimljiviji i ozbiljniji.

jel se alisa javila?

gde su mara i jasmineee?

i ostale devojke?

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje :D

Stigla nam Lena pre termina(twrmin je bio 17.4. a ona se rodila 8.4.2011. u 14:26h) , u cetvrtak vece mi je pukao vodenjak negde oko 22h, ali ja nisam bila sigurna da li je to to ili sam se upiskila. Tako da sam otisla u bolnicu negde posle ponoci kad su poceli bolovi. Celu noc sam tamo provela sa suprugom, (dobili smo bolji apartman nego na letovanju, SVABE) nisam ni znala da imaju sobe za to.Posto nisam imala bolove celu noc smo spavali,ujutru ustali i onda krece,pravljenje nekog koktela(morala sam sve da popijem a uzasan je, dobila antibiotik jer proslo 12h od pucanja vodenjaka(gornjeg), donji nije pukao a nisu ni mogli da ga prbuse jer je bio uz glavicu, tako da sam se malo namucila.Neka 3h sam imala dobre bolove,ali se Mrvica rodila za 2 minuta,ima 2900g,48cm,danas smo izasle iz bolnice i sve je ok,sad spava,Masa kod babe i dede a ja kuckam,pozdrav svima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SIRGA CESTITAM NEK TI JE ZIVA I ZDRAVA CERKA JOS 1OO GODINA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sirga, cestitam , neka je ziva i zdrava Lena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan zenice,evo i mene!!! SIRGA CESTITKE OD SRCA da je ziva,zdrava,vesela i lepa i sve drugo sto joj zelite da joj se ostvari!!!

Joj Milice mora da si se uplasila...dobro pa je sve ok...nego sad se malo smiri i nemoj da se truckas puno po autu nego pokusaj malo da se odmaras!!!

Kod nas nista novo bili smo u selu za viken juce popodne dosli pa sve ponovo po programu!! taman smo se malo odmorili od donjih zubica kad izgleda krenuli i gornji...joj dok svi izadju ima da poludim!!

Gde su nam Mara i Jasmin???? :blink:

odoh da cistim po kuci sad dok klinci spavaju pa se pisemo veceras!!!

P.s.Filipa sin ti je divan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO,

Hvala svima na cestitkama ,evo ja odmaram ,tata i Lena spavaju ,Masa kod babe i dede, nas ne sisa ni 2%.Koliko sam imala problema sa njom do porodjaja jer nije htela da se odvoji od mene, sad mi samo mahne i pravo kod babe i dede.Lenu mazi, mada je i ona jos mala da bi bilo sta razumela.POZDRAV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sirga,cestitam!Da je ziva i zdrava maLena:)Ti si dobro,kako vidim?

Milice,proveri ti to,ako se opet "upiskis",znaci moguce je da je vodenjak.

Filipa,maleni je kao secer!

Inace,ja nisam imala net juce,pa me zato nije bilo.

Seceru,posalji mi adresu tog vrtica,moja drugarica ne zna gde je to.

Jelena,da znas da se mi jos mucimo oko zubica,nervoza i plakanje svakog dana,bas me premorio.

Jedva cekam da odem u Srbiju,to ce biti najverovatnije 25-26og aprila.Ostacu 2-3 nedelje,nadam se...da moja mama malo pazi Ahila,da da njegova mama malo uziva:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da imam onaj gif ,kao u filmovima u pustinji,sto se kotrlja ono okruglo cudo,sad bih ga stavila:)

Na kraju cu sama sa sobom da pricam u ovoj temi :lol:

Dobro jutro,Dijasporke!Sta ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje :)

Prvo,Maro srecna godisnjica sa (velikim) zakasnjenjem,da ih slavite jos 100 :)

Sirga,cestitam !!! Zelim vam sve najbolje !!!

Ja sam ovih dana bila u haosu,nisam stizala nista da uradim :(

U subotu,kao sto znate,smo proslavili prvi rodjendan :) Bilo je SUPER ! Vrmene kao da je leto,on raspolozen kao nikada,ma uzivali smo ... pravili smo ''zurku'' u basti ... dobio je prelepe poklone ... Torta je bila pravi pogodak !!! Ja sam je pravila,sa sve ukrasima i mogu vam reci da sam bas ponosna,jer nikada ranije nisam poravila tortu,a kamoli ukrase :) Na kraju sam napravila Markizu i tortu od banana (recept mi je dala Chi mama,hvala !!!!)...

Mucimo se oko zubica,opet ... pre 2 dana je izasao deo cetvorke,do tada zivi nismo bili,budio se nocu,plakao ... sada je malo bolje,sinoc sam prvu noc posle ne znam ni sama koliko prespavala ,... ako se i probudio,nisam cula :(

Sta mi vi radite,kako ste ? Mnogo ste mi nedostajale ... Aj sada jedna ekskurzija-svi lepo u Rim :D

Gde mogu da okacim slicice sa rodjendana da ih vidite ? Sada cu ovde okaciti samo jednu,sliku torte,da je vidite ...

Ljubim vas !!!!

post-37007-1302680729_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepa ti je torta Jasmineee.

Ja sam uveliko u pakovanju, juce sam sve pripremila i pocela da slazem, danas zavrsavam i uvece krecemo za Srbiju. Ostajemo dve nedelje, mozda Vici ja malo duze, ukoliko nesto neplanirano iskrsne. Stan mi je naravno u haosu, ujedala bih, ali sredicu ga do veceras. Na sve strane stoje koferi i torbe. Putovacemo preko Slovenije-Hrvatske-Bosne, posto do sada nismo tamo isli.

Nadam se da ce mala biti mirna, ali to je samo nada u prazno. Juce je pocela da vristi u sred marketa. Ne place, samo vristi kratko par puta i prestane. Ne zeli da sedi u kolicima, uhvatila bi cokoladne zeke, jos mi samo fali da citavu gomilu srusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.