Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

samo da vam se javnem kratko pa na pavanje-umorna sam jako danas!!!Sinu mi je danas iznikao prvi zubic :rolleyes: valjda ce sad malko da se smiri i ne budi nocu!!Shecerko slazem se sa tobom oko zena grkinja u potpunosti,ja ih ne bi mogla trpeti da sam musko,samo se deru,vicu i mrste...uzas!!!

Maro nadam se da si se uspela malo odmoriti i smiriti.....za ranicu od vakcine je super maslinovo ulje-samo kapnes malo na vaticu i utrljas mu....sledeci put me se seti pa ga ne kupaj posle vakcine nego probaj pre,jer topla voda potpomaze oticanje!!!!

Mama mazo lepa ti je ova jagodica bobica :rolleyes: nego gde nam je Milica?

kod nas nista novo,lepo vreme napolju pa ceo dan u setnji,bili na kafi kod moje drugarice,dosli kuci,rucali malo se igrali sa klincima,otisli svi porodicno u kupovinu i tako nam prodje dan...sad odoh da pajkim pa se pisemo sutra!!!laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milica verovatno ne moze da sedi za kompom od stomaka pa se ne javlja.

Mi celo poslepodne bili u setnji, pa u supermarketu posto sutra nista ne radi, pa bar da imamo mleko u kuci.

Inace sve po starom,nas zvala sutra drugarica da idemo da gledamo njenu cerkicu na paradi, pa sad lakiram nokte...hahahaha....

luka izasao na sajtu, ne mogu vam poslati link ali evo sajta pa ko hoce nek ide vest da je pocela srpska skolica u atini

www.srpskenovine.net

ljubi ga majka. :)

gde je jasmineee veceras,marina, trta itd??

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece i od mene.. Ja sam danas imala jedan od cudnijih trudnickoh dana ..Probudila se sa blagim bolovima poput blagih menstrualnih,tu se malo uplasila, nije valjda "ono",rano mi je hahahha..Medjutim,prodjose,verovatno sam spavala nezgodno ili je beban krenuo da se spusta..Ustanem,odem do toaleta,prokrvare mi hemoroidi,da sam se izbezumila.Taman mi je bilo dobro,umirila ih nekako..Te trk kod dr,ona kaze,nije strasno sve dok ne krvare stalno,al mi napise uput za specijalistu,ako se desi da me dobro muce,da ja imam uput..To mi bude malo sumnjivo,al ajde,znam da mi ne moze ona puno pomoci svakako..Popijem kaficu sa sestrom, dan bio predivan,malo se opustismo,tetka hoce bebanu da kupi poklon,pa da vidimo sta bi nam se svidelo..I odaberemo stolicu za hranjenje..Vratismo se kuci,taman zadovoljne,kad mali pocne da gura ramenima ili glavicom,presecalo me po dnu stomaka uzas jedan..Te prelezah celo vece...I eto tako zavrsi se moj dan u nekom lezecem polozaju,kenjkavo,kako nisam bila svih prethodnih 8 meseci <_<

Milica verovatno jos nije nabavila novi kompj,vidim nema je..Nadam se da ce brzo nazad,bas je neobicno bez nje :)

Maro,vidim da ste bili hrabri! Dusha mala,valjda ce mu brzo proci ta reakcija..

Seceru,pa cestitam Luki (i mami),mozda Lukic postane javna licnost he he.Bravo!

Jelena,cestitam na prvom zubicu :) Mozda te jos koji iznenadi ovih dana..

Pozdrav i svim ostallim curama..Zelim svima mirnu noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame (i buduce mame) dobro jetro,samo da vam se javim da cu se povuci sa foruma bar neko vreme jer mi oduzima previse vremena,ostavljam ovaj post ovde zato sto mi je ova tema najomiljenija(kao i vi koje pisete ovde)...

hvala vam sa divno druzenje,dosta toga sam ovde naucila,zelim vam sve najbolje,ovim nasim trudnicama zelim lake porodjaje i zdravu decicu,takodje svima ostalima puno radosti sa svojim najmilijima... ljubim vas sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena,cestitam na zubicu!Seceru,jel Luka u zutoj majici ovde na slici?

Milice,ti si k'o cirkus smesna sa tim Kinezima,hah:)

Marina:( sto nas napustas?Nadam se da ces svracati po nekad:)Uzivaj.

Mi smo bolje,nestao nam otok od vakcine,zubi nas i dalje muce(ocnjaci),a pishu mazemo nekom mascu sto nam je dr dala.Idemo u selo na porodicni rucak,ja nista ne spremam,samo cu da se primaknem:)njam njam,bakalar!

Sunce sija,toplo je...imajte lep dan,devojke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marince nadam se da ces dolaziti jer ces mi puno nedostajati :( Maro lepo se provedite na rucu i uzivajte u lepom vremenu!!!

Alisa nemoj se plasiti,sve to brzo prodje i dok se osvestis sta je bilo ono vec gotovo!!!sad ide lepse vreme pa ce ti se i raspolozenje popraviti i dani brze proticati!!

hvala svima na cestitkama za zubice!!!Milicice ti si genije,zelim ti da ti komp stigne sto pre pa da citamo svako vece tvoje kilometarske postove!

Gde su Trta,mama maza i pace???

Sheceru koji je Lukenzi na slici-daj bar neku asocijaciju!!!

Mi sad idemo kod prijatelja na rucak,napolju vise nego prelepo-pravi letnji dan,sunce pici,mirise morski vazduh i riba koju svi prze :lol:

ljubim vas sve pa se pisemo veceras!!!

Specijalan pozdrav za Marince i njena dva andjela!!!Nadam se da nas neces skroz zaboraviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde su Trta,mama maza i pace???

Tu tu tu!!!

Lepi dani sad kod nas, pa ja iskorišćavam što više mogu, za nedelju najavili kišu i SNEG!!!!!!

A svaki drugi dan moj dragi radi od 10-18 pa ond amoje jutarnje ispijanje kafe otpada jer se kasnije probudim.....

Živa, sam - mrdam

Fala vi na brizi :lol:

Nisam sve čitala samo vidim da bi neki da trampe decu hahahahhaha

Milica i njeni kilometarski postovi - kako da nam fali!?

Marina, nadam se da je sve ok, a da ćeš se vrnuti - znam da hoćeš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu tu tu..sto bi rekla trta.

Marina zao mi je sto ides,ovdje je druzenje bas extra..

Mada uistinu ko ima djecu tesko je odvojiti vrijeme za ovakav luksuz :) oprostite mi mamice na ovakvim rijecima,to je moje licno misljenje.

Nadam se da ces se javiti kad stignes.

Svako dobro ti zelim.

Inace danas dan ko i svaki dan,sem sto me nesto stomak boli pa sam stalno u toaletu da prostite,izgleda da me danasnji rucak kostao,ili ona piva bez alkohola-al ozbiljno bez alkohola! E vec 6 mj.ocu da popijem pivo i sve se suzdrzavam (ko alkoholicar :)ali danas nisam mogla i eto sta se desi.

E bas sam smotana.

:) :)

Ljubac za zeniceeeeeeeeeeeee,mamiceeeeeeeeeeeeeee,trudniceeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje! :)

Marina zao mi je sto nas napustas,nadam se da ce ipak biti privremeno,dok malo ne ojacate.

Milice,kad idete po kolica,jao super sto su stigla! Jos beba i spremna si za setnju hehehhe..

E Pace,Pace,bas ti se nije dalo na danasnjem rucku..Ajd sad,proci ce,nadam se da je bilo makar sve ukusno :)

Maro super sto ste bolje,ma pravi ste junaci ti i beban :)

Seceru,kako ste ti i Luka,jeste planirali sta za vikend?

Trto,kakav sneeeg???? Joooj ja mislila ispratili svi zimu..Mozda ce omanuti ti vasi meteorolozi!!! B)

Ja danas bila vredna,zurim da izvezem goblen,posto kad maleni dodje,mogu to da zaboravim.Srecom nemam jos puno..Prosetala jutros,tako mi se jeo isler (znate verovatno onaj kolac sa dva cokoladna biskvita,a izmedju sham od belanaca),uhhh,te polako do poslasticare,te se castismo beban i ja..Mene poceo predvece da boli stomak,onako blago menstrualno.Malo prosetala,lepo vece,al kako bol nije prestao,vratih se u bazu..Beban se trti svo vreme,verovatno se namesta..Tako da od pisanije moje za nocas samo ovolliko..

Poljubac za sve vas drage moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje! :)

Marina zao mi je sto nas napustas,nadam se da ce ipak biti privremeno,dok malo ne ojacate.

Milice,kad idete po kolica,jao super sto su stigla! Jos beba i spremna si za setnju hehehhe..

E Pace,Pace,bas ti se nije dalo na danasnjem rucku..Ajd sad,proci ce,nadam se da je bilo makar sve ukusno :)

Maro super sto ste bolje,ma pravi ste junaci ti i beban :)

Seceru,kako ste ti i Luka,jeste planirali sta za vikend?

Trto,kakav sneeeg???? Joooj ja mislila ispratili svi zimu..Mozda ce omanuti ti vasi meteorolozi!!! B)

Ja danas bila vredna,zurim da izvezem goblen,posto kad maleni dodje,mogu to da zaboravim.Srecom nemam jos puno..Prosetala jutros,tako mi se jeo isler (znate verovatno onaj kolac sa dva cokoladna biskvita,a izmedju sham od belanaca),uhhh,te polako do poslasticare,te se castismo beban i ja..Mene poceo predvece da boli stomak,onako blago menstrualno.Malo prosetala,lepo vece,al kako bol nije prestao,vratih se u bazu..Beban se trti svo vreme,verovatno se namesta..Tako da od pisanije moje za nocas samo ovolliko..

Poljubac za sve vas drage moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje! :)

Marina zao mi je sto nas napustas,nadam se da ce ipak biti privremeno,dok malo ne ojacate.

Milice,kad idete po kolica,jao super sto su stigla! Jos beba i spremna si za setnju hehehhe..

E Pace,Pace,bas ti se nije dalo na danasnjem rucku..Ajd sad,proci ce,nadam se da je bilo makar sve ukusno :)

Maro super sto ste bolje,ma pravi ste junaci ti i beban :)

Seceru,kako ste ti i Luka,jeste planirali sta za vikend?

Trto,kakav sneeeg???? Joooj ja mislila ispratili svi zimu..Mozda ce omanuti ti vasi meteorolozi!!! B)

Ja danas bila vredna,zurim da izvezem goblen,posto kad maleni dodje,mogu to da zaboravim.Srecom nemam jos puno..Prosetala jutros,tako mi se jeo isler (znate verovatno onaj kolac sa dva cokoladna biskvita,a izmedju sham od belanaca),uhhh,te polako do poslasticare,te se castismo beban i ja..Mene poceo predvece da boli stomak,onako blago menstrualno.Malo prosetala,lepo vece,al kako bol nije prestao,vratih se u bazu..Beban se trti svo vreme,verovatno se namesta..Tako da od pisanije moje za nocas samo ovolliko..

Poljubac za sve vas drage moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke, evo i ja da vam se javim.Ceo dan smo bili napolju, bilo je tako lepo vreme da nam se nije ulazilo. Prvo bili kod drugaricine cerke na paradi, pa svi dzuture u veliki park,,,dosli kuci, malo odremali, pa opet napolje. Kuca ce sama da se ocisti :lol:

Marina, jako mi je zao sto ides sa foruma, skroz si super lik i nadam se da te nije niko uvredio ili slicno. Sto se vremena tice razumem te, evo vidis kad se svi kacimo na forum, uvece kad svi polegaju. Ajde sve najbolje i nadam se da ces se vratiti uskoro.

jelena i ja da cestitam za zubic, sve zaboravljam dok pisem. Sorry.

Milice ti i kinezi, umirala sam od smeha dok sam citala post. :lol:

Sto se slike tice, Luka je jedini kojeg nosi ucitejica. Mali plavi u sivom duksu :rolleyes:

Alisa, uziva sad jos malo, posle kad dodje bebac, sve se menja.Spavaj , ispijaj kafe na miru itd. Posle je sve to kao neki san :lol::lol:

SUtra idemo opet u skolu, nadam se da moje cedo nece opet plakati za mamom :)

Mala maza, jel' pricas perfektno svedski?

Ljubim vas sve pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svim damama :)

Evo i ja da se javim,ova 2 dana bila sam u haosu ... Mali,koji inace super spava od rodjenja,poceo je da pravi problem,prevrce se,obrce,budi se non stop,place ... zaspi lepo tek ko 7 ujutru,kada ja vec moram da se spremam i da idem na fakultet (gde sam inace do 7 uvece obicno) ... Izgleda da novi zubici dolaze :S

Ne znam kako sam ziva jos uvek :(

Uhhhhh,sta bih dala za jedan odmor,makar 2 dana,da niiiiiista ne radim ...

Sta mi vi radite ? Kako ste ?

Maro,jel se bolje osecas ? Kako je bebac ?

Seceru,koliko sam mogla da vidim sa slike,jer je mala,Luka je kao secer !!!!!!!!!

Za sve buduce mame: posto sam nova i tek ulazim u fazon,jel ce uskoro neka od beba ? :)

Poljubac za sve !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da vam se javim na kratko,umorna sam kako niko posto smo ceo dan zujali. Milice mislim da posle 15. godine ne treba pratnja preko granice, ili posle 12. godine, proveri. nazovi ilo koju granicu pa ce ti reci.

Ali meni je sestra vec sto puta dolazila, a tek je sad u septembru napunila 18.

Odoh sad na spavanjac pa se pisemo sutra.

Samo da vam kazem da je Luka danas bio u skolici 10 minuta, posto je legao ispod stola i poceo da place..I uciteljica ga dovela :)

Posle njega jos jedan mali...Mislim sta da vam pricam. Razmazenko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zenske.Vidim dobro ste sve.

Seceru,treba vremena Lukici da se navikne na skolu,mnoga deca placu u pocetku,bice sve ok,step by step.

Mi vec dva dana napolju,u selu..familija,prijatelji,ruckovi,bas smo se izmorili,ali lepo je vreme,bas za uzivanje.

Meni Ahil slabo jede vec dva dana,i bas me brine.Slabo je porastao zadnjih par meseci,i kilaza mu nije bas napredna..bananu nece ni da lizne,sve na teranje...sad je i mleko poceo da izbegava,jedva ga nateram da pije ujutru i uvece.Tecnost ne unosi uopste,ni vodu,ni sok,ni caj.Samo glodje sve zivo..Mnogo brinem,mislim da ovo prelazi u neurozu,i stalno imam neke crne misli vezane za njega.Muz mi govori da se smirim,ali ja ne mogu,sad sam pocela da imam i neki pritisak u grudima,tesko mi je...valjda sam suvise istresirana zbog njega.Neki los osecaj me prati stalno,ako se ovako nastavi ,moracu kod psihologa.Jel mislite da je sve ovo normalno?Jeste li imale vi ovakvih preteranih briga?Utesite me:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro znam kako ti je, jer ja sam pre trudnoce bila totano flegmaticna, a sad sam postala hipohidner kakvog nema...i to sto kazes crne misli i slicno....sve ja to imam.

ne kazem da je normalno, zato sto ja to imam ali znam dosta mama koje su u tom fazonu.

ali evo ako ti je zA utehu. u mesecu kad se uvodi vrsta hrana, deca ne dobijaju mnogo. meni je dr rekla da neka deca ne dobiju ni gram. kao drugo, sto se visine tice, ne rastu oni svakog meseca isto. koliko je ahil visok bas da vidim po tabeli?

nemoj da se tripujes, ako ga muce zubi naravno da nece jesti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece ili jutro drage moje ...

Znam da sam nova i da nemam neki kontakt sa svima,ali nadam se da se to moze promeniti,jer u vama vidim jedini spas i tracak srece sada ... Sve ste mi mnogo drage,samo da znate ...

Pogotovo mi je draga Secer(bez uvrede za ostale),jer me jskoro edina ukljucuje (HVALA ti za to,ali

stvarno mnogo)

Veceras se osecam bas uzasno ... Posle divne veceri koju smo mm i ja imali,sve se preokrenulo ... Poceli smo da se svadjamo...

Pili smo rakiju ( dedovacu :) ) i onda su pocele neke price i pitanja koje su na kraju dovele do svadje ...

Ja bih se sada najradije spakovala i otisla za BG ...

Od septembra nisam bila kod kuce i mnogo mi nedostaje,moja porodica,drustvo ... Pucam sa vremena na vreme i ne znam kako da se izborim sa tim ... Non stop se dogovaramo da idemo za BG,ali mm uvek ima neka preca posla,a kada ja predlozim da idem sama sa bebom,on se nadrka ...

Ja ne znam vise,poludecu !!! Jos su neke price iskrsle iz proslosti,saznao je da mi pise bivsi decko(kome ne odgovaram) i popizdeo,zabrane i tako to ...

Ali,njemu je sve dozvoljeno ...

uhhhhhh ... ne znam ... cas sam neizmerno srecna,cas tuzna,da hocu da umrem ... ima noci kada odem da spavam sa osemehom,a ima noci kada dusu ispustim placuci ....

Ovo je jedna od onih drugih ...

Da li sam mlada,nezrela,nespremna ... ne znam ... Znam da volim mm vise od svega,ali mi nedostaje moj stari zivot ponekad( najveci problem su mi bili ispiti,koje sam,u stvari,sa lakocom zavrsavama ) ... odjednom,-fakultet,dete,brak,borba u nepoznatoj zemlji ...

Sve mi se skupilo,veceras sam mnogo tuzna ...

Dala bih sve za samo 2 dana za sebe ... i zbog toga se osecam prvenstevno kao uzasna majka .... samo da se malo odmorim ...

Ja,koja sam uvek pozitivna,vesela i UVEK nasmejana,nisam navikla na ovakve trenutke ...

Izvinjavam se sto davim,mozda sam temu promasila,ali nisam znala gde drugde ...

Volim vas !!!

(ja pisem,mm je otisao nadrkan da spava)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasmineeee - ako ti išta znači - ja te razumem u potpunosti. I da te utešim - prođe sa vremenom to stanje u kojem si, vremenom se navikneš. Ne znam koliko godina imaš, nije ni bitno, samo eto, vremenom ćeš se navići. Makar si u velikom gradu, imaš gde da šetaš, da upoznaš ljude.....

Znam kako je kad ti nedostaje svoj grad, ljudi u njemu. Ne zto što sam sprkinja, ali ljudi - nema naroda kao što su srbi. Ta društvenost, dobrodušnost.... eh...

Sad sam jaka na rečima jer idem za nekih 20-ak dana u Bgd, ali imam opasne krize i ja. Krize u braju još nemam, za sada, barem ne zbog toga. Htela sam i ja da idem sama u Bg, ali mužu je frka, malo se plaši da ne ostanem, a malo se plaši i za dete, ako se slučajno razboli bla bla bla.... Jasmine, izdrži, biće bolje

Druge ženice, mislim i na vas - samo nikako da ufaćkam vreme da pišem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,drage moje!Seceru,hvala na utesi,lepo je znati da nisam usamljena u mojim raspolozenjima...valjda ce me to proci sve,a ako ne prodje,uvek mogu da razgovaram sa nekim strucnim licem.Ja stalno gledam druge bebe,i sve mi se cini da Ahil zaostaje za njima(66cm,7kg).

Jasmineee,znam kako ti je...prvo,sto se tice bebe,ja stalno imam osecaj da nisam dovoljno dobra mama,sada kada smo poceli da jedemo cvrstu hranu,sve mislim da to ne radim na pravi nacin...ako ga boli nesto-ja mislim da je to zbog toga sto mu nisam spremila hranu kako treba..i sl.

Sto se tice tvog okruzenja,normalno je da ti nedostaje Srbija(kakva god da je,tamo si provela svoj zivot i imas drage ljude).Jos ako je tvoj muz skoro jedina osoba koju vidjas-normalno je da ces da se svadjas sa njim.Ja imam problem sada sto hocu u Srbiju na malo duze(2-3 nedelje),pa mm ima problem sto ce toliko dugo da bude odvojen od mene i bebe,i stalno mi to govori.Malo je sebican,je rne shvata da sam ja tamo zivela 30 godina,i da jos uvek imam zivot tamo.Tebi bi najbolje bilo da nadjes neko drustvance ili nesto sto mozes da radis van svog muza,pa kada se uvece sastanete,nedostajacete jedno drugom.Vremenom,sve ce doci na svoje mesto,videces!

Sto se tice bivseg momka-jednostavno je-prekini svaki kontakt sa njim.I ja sam imala problem pre braka,dok smo jos ziveli zajedno mm i ja,pisao mi je bivsi,i mm je to otkrio.Ja sam jednostavno izbrisala sve muskarce iz proslog zivota i sve je posle bilo ok.Zapitaj sebe je li vredno da ugrozavas svoj brak zbog neke tamo bivse veze.

A promene raspolozenja,pa i to je normalno,kada zivis tako kako zivis,sma u stranoj zemlji.

Jedino sto sam naucila tokom godina je da za sve treba vremena!

A mi smo sve tu,kao podrska :)I ja sam mozda postala zavisna od ovog sajta,ali lepo mi je ovde na forumu,jer nalazim utehu u mnogim stvarima,a pogotovu mi znaci ovo kafance,gde sve manje-vise razumemo jedne drugu kada je u pitanju zivot u inostranstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage moje..Odmah da vam kazem da sam se preselila kod roditelja mm od subote,tako da tamo nemam internet,pa cu grabiti da pisem kad budem kod mojih,cisto da znate ako me nema vise dana..U petak preko noci sam imala jake bolove,stomak mi se naizmerno grcio i pustao,bogami,nije mi bilo sve jedno..U subotu ujutro sam posla do urgentnog i dezurni dr mi kaze da sam otvorena 1 prst i da dodjem na kontrolu za 2 dana.Kuci panika,te mozda hoces mozda neces,ma vala da mi je bilo da se momentalno vratim u Bukurest.Danas sam bila na kontrolu,i dalje je samo 1 prst u pitanju,malo sam prokrvarila kaze dr (taj cep je valjda poceo da meksa),CTG uredan i kaze vidimo se za 10 dana opet.Te eto,sad vec pocinje sve da mi izgleda mnogo realnije,he he..

Vidim da je generalno u kafanici zavladalo neko bzv raspolozenje.Valjda nece potrajati.. Joooojjj..Ma nisam ni ja nesto naj naj,i meni mm baas nesdostaje i svakakve mi nebuloze sad pred kraj padaju napamet,tako da...

Jasmineee,potpuno te razumem o cemu pricas,to je valjda faza kroz koju manje vise svi parovi prodju..I ovo sto kazes "njemu je sve dozvoljeno",he,svaki muskarac ce ti reci,da zeni nije dozvoljeno da radi sve sto i muskarac.Kad kazem "dozvoljeno" ne mislim da se nesto ne sme,vec prosto da zeni neke stvari ne prilice.Ja sam to negde uspela da vremenom svarim i posle mnooogooo razgovora i argumenata mm,ajd da kazem da sam prihvatila takav stav.Naravno,ne misli da oni smeju da varaju,a zene ne,i sl..Kao sto ti kaze Trta,treba ipak duhove iz proslosti oterati,jer ako ga stvarno volis,takve poruke su suvisne (koliko god da prijaju nasem egu)... I mi smo na pocetku braka prosli kroz ovo,verujem i vecina,i kad jednom zauvek nestanu te poruke,veruj oko toga nece biti prepirki..I ne brini,normalno je i da si umorna,i da ti se cini da ti je svega dosta i da bi 2 dana za sebe.Pa na kraju,bolje je i imati 2 dana samo za sebe,pa da se posle osecas preporodjeno i da ti je lakse,nego da danima trpis i prezivljavas sve ono sto te muci..Pa i majke imaju dusu!

Maro,vi bas vodite borbu sa jelom..Joooj..Verujem da se bas sekiras..

Seceru,sto se Luka rasplakao,jeli isao danas u obdaniste,kako je bilo???

Milice,pocele smo da sitnimo,jooojjj...Bitno je da smo mi spremne,pritajile smo se sto se tice bebece trgovine hahahaha,jos bebe da stignu i eto nam zabave..

Eto tako drage moje,ja se bas raspisala,gledacu da se javljam sto cesce budem mogla..Ljubac svima u kafanici..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :)

Hvala vam puuuno na odgovorima ...

Moram da pomenem da sam ja sa svim duhovima iz proslosti raskrstila ... Niti vidjam bilo koga,niti saljem poruke,NISTA ... A taj moj bivsi,smrda,pise pa pise,iako ne odgovaram,niti mu dajem povoda da to radi,a on nastavlja ...

MMu pise neka glupaca koja mu je kao drugarica,a znam da se lozi na njega,cak znam da je jednom prilikom dok smo se jos zabavljali pokusala da ga poljubi ... Na moje ZAHTEVE da prekine sa njom i uz sva obrazlozenja,on kaze-nije moj problem sto se ona lozi na mene,sta ja tu mogu ... E,pa ne moze tako ...

Uhhhh,opet sam se iznervirala ...

Imam ja ovde neko drustvo,sa faxa,ali jos smo svi u fazi upoznavanja,pa meni nedostaje moje drustvo koje znam od kada znam za sebe,sa kojim se kapiram bez reci,bukvalno ...

Znam da je sve ovo faza ... I,iskreno,da nema faxa,gde provodim dosta vremena i koji je moj ventil,pogotovu kreativno,poludela bih ...

ja mm volim najvise na svetu,sve bih dala za njega,znam da je tako i kod njega ... ali se nekada osecam kao da se gusim ...

Sto mama maza kaze,mama mi nedostaje nevidjeno,boli me sto ne vidja svog unuka,mene,znam koliko pati,iako ne prica ...

Ali eto,danas sam malo bolje,iako kisa kvari raspolozenje ... :(

P.S.Maro,mislim da ne treba da brines ... Moj mali je imai faze kada smrsa,pa se ugoji,to je sve normalno ... pogotovu kada prelaze na cvrstu hranu,nemoj nista da e brines ... I mnogo mi se svidja njegovo ime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasminee,stvarno nije u redu to sa tom drugaricom...Recimo,skoro sam ja imala problem,kada sam januara isla u Srbiju.Imam jednog prijatelja vec dugo,i pre mnogo godina smo imali neku semu,zatim je proslo dosta godina,on isao svojim putem,ja svojim,ali smo ostali maltene najbolji prijatelji...i on mi pre tri meseca kaze-ja ne mogu da se vidjam vise sa tobom,nikada te nisam preboleo,svaki put kada te vidim ja zelim da te zagrlim,poljubim...-Meni je to bilo kao grom iz vedra neba,mnogo mi znaci kao prijatelj(stariji je od mene 13 godina),ali ga razumem.Zakljucili smo,na kraju,da nije pozeljno da ostanemo prijatelji i budemo u kontaktu,cak i posle toliko godina poznanstva.Eto.On je bas pametno odlucio,i da on nije,ja bih to presekla cim mi je rekao.Tako to ide u ovakvim slucajevima.

Alisa,pritisni tu bebicu malo,nemoj da porani:)Javni se kad mozes kako ide.I ti,Milice,ne brini,bice sve ok,a epidural,pa,na kraju,ako mora bez njega-stisni zube...samo da ste ti i beba dobro.

Mama Mazo,non stop mi je Bred Pit na pameti,od kada smo dali bepcu ime Ahilleas:))Vec je lep kao B.P,nadam se da ce i kad poraste oduzimati dah;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovaj forum je zaraza,bezite dok nije kasno :lol:

hvala vam svima sto mi ne date da odem,i od kad sam se odjavila,opet sam svracala da vas citam,kao sto Milica rece dozivljavam vas kao prijatelje,jer ih ovde nemam,a vi ste tako divne,ipak cu odvajati bar deset minuta za ove redove

Jasmine kao sto vidis nisi jedina koja leze uplakana,svima nam se to desava,ja licno bih pobegla ne na dva,vec na deset dana,i to sam bas juce rekla mm dok smo se svadjali,pa me bas zanima kako bi se snasao sa dva mala deteta,koja jos uvek k**aju u isto vreme,i to u pampers,a o ostalom da ne komentarisem

Maro ne sekiraj se,sve ce to proci,verovatno su opet zubi,i ja se mislim ovih dana da pocnem pomalo da dajem Eni nemlecnu hranu,a sve se nesto bojim kao da mi je prvo dete

Trudnice ljubim vas puno,Alisa nadam se da si nekome ostavila br telefona da nam javi kad babac stigne posto vidim da ce skoro

Jeco gde si?

Trto bas volim da te citam

Secerko sta bi sa Lukom jel isao ponovo u skolicu?

pozdrav i za ostale devojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,bas se radujem sto dolaze nove bebiceeeeee :) :) :)

Nemojte nista da se brinete,na kraju ce sve biti ok :)

Verujte mi,ja sam poslednja 2 meseca trudnoce bila u bolnici,svetlost dana nisam videla,mislila sam da cu poludeti ... Jos uvek se svega naravno secam,ali proslo je i ide se dalje,zivi smo,zdravi smo,to je jedino vazno !!!!

Gde je Secer,nema je :(

Kod mene u kuci danas vlada neka napetost,posledica onog od sinoc ... Mm se u stvari ponasa kao da se nista nije desilo,a ja hocu da PUUUKNEM !!!

Veceras ima da padne jedan informativni razgovor ... Nisam osoba koja uslovljava,ali moracu ...

Naravno da svima nama prija paznja nekog drugog sem muza,ali meni to stvarno ne treba ... Niti bi mi IKADA palo na pamet da nesto uradim ... Ali ako se meni stvari zabranjuju (koje ne radim),ima da bude isto za njega ... Zasto on moze da se cuje i vidja sa tom kravom,a ja ne mogu sa nekim sa kojim sam imala neku semu ??? (Ponavljam,naravno da to nikada ne bih uradila,vec cisto dajem primer).

Novost je da ona bog zna kako zeli da dodje,da nas vidi sve ... STA CE MI OVDE ??? (pitam ja njega,on cuti) ... Sad je kao sva divna ... ma neka se ona malo tera u pm,kada moram da psujem ...

Na kraju kazem-dobro,neka dodje ... Sada je mm uhvatila panika,jer zna da nemam dlaka na jeziku i da bi je na finjaka spustila najstrasnije .... hehehehe ...

Samo je cekam ...

Ja mislila da su to stvari koje se desavaju kada si klinac,kad ono ...

Uhhhhhhhhhhhhhhhhh ... grrrrrrrrrrrrr ... Prosto sebe ne prepoznajem ....

Maro,ja imam problem kao ti sa hranom,ali obrnuto-JA MOJE DETE NIKAKO DA NAHRANIM DOVOLJNO !!! Samo bi da jede ... Neki misle da je to super i kazu mi da sam srecna zena,ali je isto stresno,veruj mi ...

U tvom slucaju i ja mislim da su zubici u pitanju ... Mom malom se desilo jednom da 2 dana nije hteo nista da jede(posle je mrljavio jos par dana,izgubio skoro 2kg),samo je plakao,ja u haosu,jer inace inhalira SVE ... i to su bili zubici ....

Marina,dobro dosla nazad !!! Nemoj opet da nas ostavljas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.S.

Maro,kakav BP,tvoj mali ima da bude 100000000 puta lepsi :)

(nisam ljubitelj doticnog glumca :) ,cula sam da su ga proglasili za najveceg smrdu u Holivudu (smrdu u smislu da smrdi stvarno) :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.