Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Jaoj Maro ne nerviraj se molim te.To sto je dobio tako malo na tezini je normalno u tom periodu. Izgleda da samo ja imam srece sa doktorkom, koja je u fazonu "majka poznaje svoje dete najbolje majcinska intuicija je jaca od bilo kod doktorata". Zena je stvarno zmaj kao zena i kao dr, nikad me nije nesto spustala vi u srbiji ovo ili ono, a mi ovako. Uvek se za sve konsultuje samnom pre nego donese bilo koju odluku.

Za sargarepu ne mogu da se setim, ali limun smo odmah uveli cim smo uveli teletinu jer par kapi limuna ne smeta bebi a ubije masnocu iz teletine.Posto znam da masa beba povraca posle teletine, bas zbog toga sto se ne stavlja limun. Takodje za maslinovo ulje, u srbiji ga ne uvode odmah dok ovde cim napuni 6 meseci, zato bez brige draga. Ti hrani svoje dete kako hoces i mislis da je najbolje. A za tm-s ne znam sta da ti kazem, moj je u fazonu da uvek bude "samo kako dr kaze" . a dr je u fazonu rekla sam vam kom, tako da mi je to ok.

Ali muskarci su cudo, uvek ce se razlikovati od nas, tako da osmeh na lice i furaj svoje.

Ja evo uspavala luku, mm otisao na fudbal, oprala sam sudove, sredila kucu i sad uzivam.

Cula sam da kusturica dolazi u atinu sa zabranjenim pusenjem pocetkom aprila, pa me drugarice cimaju da idemo. Videcemo.

Inace na zapadu nista novo.

Ceo dan nismo nista pametno radili, ali ne moze svaki dan da budemo produktivni :P

Milice, ako ti je za utehu, ja celu trudnocu nisam mogla nocu da spavam. da li verujes da nisam spavala po celu noc, i da sacekam mm da se probudi za posao, napravim kafu i legnem da spavam cim od ode na posao. Sta da ti pricam.

Gde nam je pace, malo zabusava :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jasmin moze samo kazi jel hoces da ti ih posaljem postom ili avionom :lol::lol:

Hocu i ja blizance. Evo meni mozes i busom, nece te mnogo ni kostati!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na klipu,Jasmin,mnogo smesno:)

Jelo,znas vec kakvi su Grci sujetni,sta da ti pricam.Ja sam muzu rekla sto puta to da ja svoje dete znam najbolje,ali kod njega ta prica ne prolazi..smatra da moramo da imamo puno poverenje u dr-a,pa kako god.

Sve mislim na to kako ce Ahila da boli pace kad bude piskio,bas je povredjen...ne znam sta da mu radim...srce mi se cepa.

maki kod beba se sve ranice zaceljuju 100 puta brze nego kod odraslih,samo mu mazi par dana vise puta nego sto ga normalno mazes i kupi u apoteci Bedadin(jod) i kapaj mu 2-3 puta dnevno i za par dana ce sve da prodje videces!!!ljubni nam druga Ahila !!! to kakvi su Grci ja odlicno znam zato i kapiram tvoj problem skroz,ali ukapirace i on da si upravu prvi put kad doktorka kaze nesto sa cime se on ne slaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa vi navalile ko da ja imam vise parova blizanaca :lol: :lol: :lol: i kome sad da ih saljem ,kako da se odlucim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa vi navalile ko da ja imam vise parova blizanaca :lol::lol::lol: i kome sad da ih saljem ,kako da se odlucim :blink:

Jeste da se Jasmineee prva javila, ali valjda veza moze da urgira :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bih blizance,al pored svih muka sad,ako mozes-posalji ih za par godina:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bih blizance,al pored svih muka sad,ako mozes-posalji ih za par godina:)

Ma koje muke bre. Sve je ok, to ide sve u rok sluzbe. Bez nerviranja! Cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste da se Jasmineee prva javila, ali valjda veza moze da urgira :P

Seceru,kazem ja,otvorena sam za pregovore :) malo ti,malo ja :)

a inace,i ja sam mog malog uspavala,kod nas u krevetu (sad mu je to novi fazon) i uzivam :) mm isto na fubdalu,malo mi nedostaje vremena samo za sebe,tako da koristim svaki moguci trenutak :)

Inace,sto se blizanaca tice,na nekom shlj kanalu sam videla neke prevarante sto prodaju napitak od kog dobiju blizanci ... strasno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,kazem ja,otvorena sam za pregovore :) malo ti,malo ja :)

E pa moze, ajde sad malo ti dok ne prohodaju bas dobro, pa ih meni posalji.Pa cu ja malo u pubertetu da ti ih posaljem na par godinica i tako .... :lol:

:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene posle sto godina,guram polako ali sigurno,samo da vam se javim.Pozdrav svima,vidim da nas ima sve vise i vise,super,samo ja ne stizem da se druzim sa vama kao pre.Cure me uhvatile pod svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene posle sto godina,guram polako ali sigurno,samo da vam se javim.Pozdrav svima,vidim da nas ima sve vise i vise,super,samo ja ne stizem da se druzim sa vama kao pre.Cure me uhvatile pod svoje.

E pa Sirga tebe bas nije bilo dugo. Vidim i ti sitno brojis. Super.Ajde javno se kad budes imala vremena.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_<

E pa moze, ajde sad malo ti dok ne prohodaju bas dobro, pa ih meni posalji.Pa cu ja malo u pubertetu da ti ih posaljem na par godinica i tako .... :lol:

:P:P

<_< <_<

:lol: :lol: :lol:

Ja mislila i svoje da posaljem negde kada bude bilo u pubertetu,a ti iznosis ovakve predloge... pa nije u redu ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_<

<_<<_<

:lol::lol::lol:

Ja mislila i svoje da posaljem negde kada bude bilo u pubertetu,a ti iznosis ovakve predloge... pa nije u redu ! :D

I ja sam mislila Luku u pubertetu nekom da posaljem. :P

Evo ko se javlja da primi svu nas decu dzuture iz dijaspore kad krene pubertet?! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla,Sirga!I,laka vam noc,zene,odoh da gledam Sex&city,po stoti put,da se smejem malo,pa cu da probam da spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam mislila Luku u pubertetu nekom da posaljem. :P

Evo ko se javlja da primi svu nas decu dzuture iz dijaspore kad krene pubertet?! :lol::lol:

Videh da je Mara nesto napisala,pa sam mislila da se prijavila,kad ono ... :)

Valjda ce se naci neka dobra dusa :)

Postala sam zavisna od ovog foruma :)

Jos malo,dok se mm ne vrati :)

Uzela pivce i uzivam ... mmmm ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece i od mene.. Vidim da je popodne bilo bas dinamicno...Ja ne mogu da spavam,al ne od bebana,nego od nervoze i lupanja glave..Uh,ma isti osecaj kao pred neki vazan ispit..Ko da mi neko drzi sekiru na vratu i broji mi dane,eto tako se osecam..Malo deluje egoisticno i razmazeno,ali verujte da se bas tako osecam..I mm mi nedostaje puno,cujemo se svake veceri,ali nije to to,znate i same uostalom..Srecom pa sam kod mojih roditelja,pa mi je to donekle kompenzacija za njegovo odsustvo..

Milice,draga,bas ti ovaj kraj tesko pada..Valjda zato sto nemam nekih tegoba (sem stomaka koji je sve tezi i tezi),najradije bih odlozila porodjaj za jos godinu.. Uh...Ali sto kazes,vala nam je vreme vise he he..

Jelena super vam je ticker,mnogo ste medeni :)

Maro,ne nerviraj se,toga ce biti i nadalje sigurno...Mada to je najlakse reci,ipak su bebe u pitanju,pa ako ne uradis kako dr kaze lupas glavu,ako uradis a smatras da nije ok opet lupas glavu :(

Evo mi se kao zazevalo,pa ajde da se spakujem u krevet..Da probam da zaspem..Laku noc svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videh da je Mara nesto napisala,pa sam mislila da se prijavila,kad ono ... :)

Valjda ce se naci neka dobra dusa :)

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od ja

Ja pojma nemam jel sam poželela dobrodošlicu novim ''strankinjama'' :lol:

Ako nisam dobrodošle nam

Razmišljam sa jedne strane, drago mi je da nas je sve više, s duge strane to znači da se rasipamo po svetu.... Ja se iskreno nadam da ću se u nekih par godina vratiti za Srbiju. Naravno svo troje, a nadam se jer nisam ja ta koja je to pomenula, već moj muž. I tako sad ćutim i čekinjam....

Ovde za danas najavljju lepo vreme...do subote-nedelje. Za nedelju na jednom sajtu prognoziraju promenljivo sa kišom i nekih 15 stepeni, a drugi sajt sneg hahahahaa sa nekih 5 stepeni.... iskreno se nadamda ovi drugi mnooooogooo greše :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro,ala ste se vi raspisale sinoc,evo i ja se prijavljujem dajem na poklon dve cure kad budu bile u pubertetu,pa ko voli nek izvoli

inace nista novo,sem sto svajcarci javljaju kako radioaktivni talas prolazi pored nas ovih dana :unsure:

Maro nadam se da si se smirila,i mogu da zamislim kako ti je bilo,srecom moj dr.je rodom bosanac pa je iole slican nama tako da nemam takvih problema,ali zato mm obozava da mi soli pamet,samo sto sam ja vec oguglala(drugo dete) tako da prica u prazno

Jeco preslatki ste

Trto i mm i ja smo mastali o povratku dok nismo dobili prvo dete,e od tad vec razmisljamo okupovini stana ovde,a o povratku dole i ne razmisljamo,zbog lose situacije i nikakve perspetive za decu,ipak meni je jako zao zbog toga jer moji svi su u Srbiji,no sta da se radi

pzdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece,zene.Ja sam mnogo lose raspolozena,i ne znam sta da radim...Ne mogu da pisem sad opet sta je bilo,evo link-a iz druge teme,pa ako vas ne mrzi citajte...uf,idem malo da iskuliram,pa se pisemo...

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry135504

Dobro jutro Maro nasa :)

Nemoj da se brines i sikiras zbog te doktorice a posebno zbog njenih rijeci. Ma sta one nama rekle ne treba da te boli jer smo mi sve sigurno vaspitane bar toliko da nebi sebi dozvolile takve rijeci.

Evo da te utjesim sa jednim mojim incidentom :) Na faxu pre nego sto cu se udati kaze meni moja ,,simfititria,, Vi strankinje pokupiste sve nase muskarce. Unutar mene me zabolelo,ali sam se samo nasmijala i rekla ako ste aksies zadrzite ih.Mi nismo krive sto vasi momci vole malo vise i mrsavije :) Nista mi nije rekla,ali i ja sam se posle osjecala ruzno jer sam pala na njen nivo.

Tako da razumijem tvoje osjecaje,glavu gore,zaboravi kao da ti nista nije ni rekla.

Najbitnije je tvoje dijete i muz.

Trzavice uvjek postoje u braku,a i muskarci ko muskarci nekad ne razumiju :)

Sto se tice ishrane ne znam sto bih ti rekla,ja cu od vas uciti :) Ipak moj ti je savjet da se posavjetujes i sa nekim drugim pedijatrom,i usput za svoje pare mozes da biras kog doktora hoces.

Zao mi je za bebinu kozicu,nadam se da nije strasno,ipak mozda da pitas opet pedijatra sta da mu mazes.

Svako dobro ti zelim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro juto i ostalim zenama.

Evo i mene :)

Sta da vam kazem,poludila sam.

od juce se vrtim po kuci,puko komsijin bojler pa skoro sve uletilo u nas ormar.

Ves masina ce da crkne jos malo a i ja sa njom.

Neznam stvarno ali em sto su u kasne sate na balkonu i pricaju,em sto im se cuje krevet em sto mi sad napunise i ormar. E pa bas ljepo.

Moracu da idem odavde pre nego se potucem sa nekim :) :) :)

Inace ostalo sve ok. Malo citam,malo spavam,a najvise se nerviram :)

Ljubac za sve vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Mazo,sto bih se ljutila,nista lose nisi napisala:)

Ja,inace,nisam spavala cele noci,a i ono malo sto odspavah,imala sam nocne more:(

Sada se vucem po kuci kao prebijena..dzogirala sam celo jutro(u znacenju nisam ispustala dzoger :P )Malecki je dobro,malo mu je otecena nogica od vakcine,a i pisha mu je blagi uzas,sva u ranicama:( pa mu ispirem.Moj muz je od jutros nesto dobar prema meni,valjda je shvatio da je preterao sinoc.

Ovde se inace svi spremaju za kolektivno prejedanje sutra(nacionalni praznik je).i svekar i svekrva se najavili da ce doci veceras na spavanjac,pa da sutra idemo negde na krkanje(samo mi jos to falilo).

Tako...cekam muza da dodje kuci,pa da cuva malo Ahila,da ja odspavam ako mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke.

Maro, satavljaj mu obloge od inopnevme, to jest ja to uvek radi cim dobije vakcinu radi preventive da ne i oteklo.

Pace, to da im mi krademo muzevesam cula sto puta. meni nikad niko nije rekao, ali i da su mi rekle, bas bi me zabolelo uvce. Nije da njihovi muskarci vole mrsavo samo, znam ja ovde i jako krupne srpskinje koje su savatale dobre grke, vec ko jos moze da zivi sa grkinjom?! ja uvek kazem da sam musko, ne bih izdrazala ni tri dana sa njima. naravno ne treba generalizovati, svuda ima dobrih ljudi i losih, ali ta njihova kuckost im je u krvima.. o zvocanju da ne pricam. a o zatupljenosti tek.

tako da don't worry.

Trto, ja sam pre za to da palim za austriju, nego da se vratim u srbiju, ali nikad ne znas. :) zapravo najvise bih volela da ostanem u grckoj, kupimo ovde stan itd. ali videcemo.otom potom. mada prosle godine smo bas bili zapeli da uzmemo stan, jurili kredite i stanove , ali nesto se bilo iskomplikovalo pa smo odustali.

Inace nema nista novo...Luka i ja ceo dan sami, malo napolje, malo po kuci i sad cekamo mm da dodje sa posla pa cemo opet negde...

odoh sad pa se pisemo veceras. cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke.

Maro, satavljaj mu obloge od inopnevme, to jest ja to uvek radi cim dobije vakcinu radi preventive da ne i oteklo.

Pace, to da im mi krademo muzevesam cula sto puta. meni nikad niko nije rekao, ali i da su mi rekle, bas bi me zabolelo uvce. Nije da njihovi muskarci vole mrsavo samo, znam ja ovde i jako krupne srpskinje koje su savatale dobre grke, vec ko jos moze da zivi sa grkinjom?! ja uvek kazem da sam musko, ne bih izdrazala ni tri dana sa njima. naravno ne treba generalizovati, svuda ima dobrih ljudi i losih, ali ta njihova kuckost im je u krvima.. o zvocanju da ne pricam. a o zatupljenosti tek.

tako da don't worry.

Trto, ja sam pre za to da palim za austriju, nego da se vratim u srbiju, ali nikad ne znas. :) zapravo najvise bih volela da ostanem u grckoj, kupimo ovde stan itd. ali videcemo.otom potom. mada prosle godine smo bas bili zapeli da uzmemo stan, jurili kredite i stanove , ali nesto se bilo iskomplikovalo pa smo odustali.

Inace nema nista novo...Luka i ja ceo dan sami, malo napolje, malo po kuci i sad cekamo mm da dodje sa posla pa cemo opet negde...

odoh sad pa se pisemo veceras. cmokic

Evo meneeeeeee :)

Nakon sna od 4 saTA osjecam se super.

Veceras cu da lajem na zvjezde.

E moj seceru meni sad bas sve svejedno sta ce grkinje da kazu ili misle. Niti sam otela muza,niti bi sebi dozvolila sto one sebi dozvole,no otom-potom (naravno nisu sve iste,kao ni mi).

Znam samo uopsteno grkinjama da nije strankinja neke bi zivjele u blatu..koliko su vrijedne i poletne sto bi rekla moja baka:)

Nemoj mi reci da ima i nasih debelih :) :)

Meni moj cova kaze da me nebi dao za 1000000000 grkinja. :o)

A ja nabacim osmjeh od uva do uva.

Inace susim ormar cjeli dan,i kocim se od hladnoce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo meneeeeeee

Nakon sna od 4 saTA osjecam se super.

Veceras cu da lajem na zvjezde.

E moj seceru meni sad bas sve svejedno sta ce grkinje da kazu ili misle. Niti sam otela muza,niti bi sebi dozvolila sto one sebi dozvole,no otom-potom (naravno nisu sve iste,kao ni mi).

Znam samo uopsteno grkinjama da nije strankinja neke bi zivjele u blatu..koliko su vrijedne i poletne sto bi rekla moja baka:)

Nemoj mi reci da ima i nasih debelih

Meni moj cova kaze da me nebi dao za 1000000000 grkinja. )

A ja nabacim osmjeh od uva do uva.

Inace susim ormar cjeli dan,i kocim se od hladnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.