Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Zar se i ovde spominje Gadafi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar se i ovde spominje Gadafi ....

izgleda da je i u dijaspori on glavna tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm hoce da ide u Libiju da ga brani ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm hoce da ide u Libiju da ga brani ...

kuku jel tvoj m lud?izvini sto pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro devojke rasute po svetu belome :lol:

(ne idu mi rime nikako)

Gadafi - drugaričina firma radi u Libiji, protesta kao što su prikazani nema, ne u toj meri, šačica ljudi sa parolama.

Drugačije je nego sa nama - Srbiju su bombardovali čist da potroše oružje, a Libiju zbog nafte.

Kod nas je danas divno vreme, ali duva nenormalno, teško da ćemo izaći napolje danas :(

Ja kajsnije begam na đusku :lol: op-cu-op-cup iju-ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

popravili mi fixni i net JUHUUUU!!!! pisem am posle kad KONACNO ZASPU!!!

ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro,devojke!Evo,citam Blic i :( Gadafi najavio da ce napasti vojne ciljeve u Sredozemlju...nadam se da nece Grcku,jer smo ga onda...ne znam sta Grci podrzavaju,nije mi jos jasno.Uzas,u svakom slucaju,i jadni oni ljudi tamo,koji uvek pate zbog politicara.Bas sam se ubedarila.

Cekam neke goste popodne,pa moram malo da pocistim,i napravim nesto jestivo.

Jelena,kako ide kod tebe?Uzivas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro,devojke!Evo,citam Blic i :( Gadafi najavio da ce napasti vojne ciljeve u Sredozemlju...nadam se da nece Grcku,jer smo ga onda...ne znam sta Grci podrzavaju,nije mi jos jasno.Uzas,u svakom slucaju,i jadni oni ljudi tamo,koji uvek pate zbog politicara.Bas sam se ubedarila.

Cekam neke goste popodne,pa moram malo da pocistim,i napravim nesto jestivo.

Jelena,kako ide kod tebe?Uzivas?

Draga nece grcku jer su grcka i libija politicki prijateljske zemlje. a naravno da ga podrzavaju. Pa narod u Libiji nece da se skine Gadafi. A Ameri hoce naftu. Oni bi sve. To je isto kao da mi imamo ovde super predsednika , a da se digne saka naroda u Lamii npr ,i da protestvuje protov njega, a da Ameri kazu "Aha, sad cemo da vas rokamo bombama da bi vas spasili od politickog rezima".Gluposti. Steta sto Libija nema nesto jace da rokne belu kucu i slicno. Ma uzas.

Papanderu je izjavio da grka nece ucestvovati, ali ce verovatno morati NATO-u da daju bazu na Kritu. Grcka ne moze da izdzi finansijki da ucestvuje u tome, a i koja im je korist. AMeri hoce naftu, zapravo hoce sve.Muka mi je od njih vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo inace jutros u 11 bile pozvane na deciji party i bilo je super.imali su klovna, ali i milion dece..vriska, piska na sve strane:)

ali bilo je lepo.

inace nesto je oblacno, bas tesko vreme.

trebali smo danas ici na onaj fudbal ali nista od toga zbog vemena, otkazali muski.tako da cemo verovatno blejati u kuci.

luka spava, sad cu da ga probudim pa da se malo igramo. imam da cistim i cistim i cistim, ali odlazem za poslepodne. :rolleyes:

ljubim vas sve .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuku jel tvoj m lud?izvini sto pitam

JESTE :D I JA NAVIJAM ZA TO DA IDE :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od mene..Vidim dinamicno i za vikend :) tako i treba! Ja ova 2 danaludim od hemoroida,nit lezim nit sedim,tako da ni na kompj ne mogu puno.Sve me strah da mi porodjaj jos vise ne pogorsa.Jooj.Bas sam nervozna..Tako da vam nemam bas nista fino reci.

Milice,hvala za recept,mljac...

Ljubac za sve vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KONACNO ZASPALI!!!!!!!! :lol:

drago mi je da vidim da ste sve manje-vise ok,a posebno mi je drago da je Shecerku i Luki bolje!!!!!!

Poludela sma ovih dana zbog telefona i neta.....samo sam razmisljala o tome kad ce da mi to srede,kao da ne mogu da zivim bez toga!!!

Mi smo ok,tu mi je mama do cetvrtka,tako da niti kuvam niti peglam a i sa decom mi maksimalno pomaze pa se i odmaram ovih dana!danas smo ceo dan imali neke goste-jedni odu drugi dodju i tako do 9 veceras!!od sutra ponovo na kupanje sa klincima-super se i ludo provodimo,u pocetku im nije bilo svejedno al sad masu ko ludi rukicama po bazenu!

Alisa pokusaj da se smiris i da se okupiras necim drugim kako ne bi stalno razmisljala o porodjaju,sve ce biti super-samo hrabro!!!

Maro bas mi je drago da je Ahil ok i da lepo rucka,i moji jedu kao blesavi!!!nemoj da se brines sa napad na Grke nema od toga nista-sve je Shecerko lepo napisala slazem se 100%!!!

Mico tvoji su postovi show-obozavam da ih citam!

Vukadinka i od mene dobrodoslica!!!!!

Gde su Pace i mama maza????

Marince hvala sto mislis na mene i vidim da se i ti kao i ja mucis sa migrenama,ja ih imam od ranog detinstva i kod mene su posledica zatvorenog sinusnog kanala! evo sta meni uvek pomaze: uzmes orahe pa kad ih otvoris izmedju ploda u stedini ima kao nekakva hrskavica-saku tih hrskavica prokuvas i na to se inhaliras 2-3 puta dnevno,meni uvek pomogne pa se nadam da ce i tebi!!!

Idem sad da gledam tenis...puno vas ljubim i pisemo se sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEvojke sto vas nema veceras?

mi bili kod prijatelja da gledamo tenis, i jupiiii poedi djokovic.

jelena blagis se tebi kad ti je mama jos tu.samo uzivajte.mogu da zamislim te tvoje male pacice na bazenu koliko su slatki. daj stavi nam neku sliku da ih vidimo kako plivaju.

alisa, ja muku mucim sa hemoroidima stalno.nasla sam neku kremu ovde englesku na biljnoj bazi (zamalo da napisem na nervnoj bazi, preslo mi u naviku :lol: ), i stvarno je super.

probaj naci nesto tako prirodno ali dobro, cisto da malo sebi olaksas.

sta ima u pg?

milice kako je pupak?

gde nam je pace???i naravno ostale devojke?

ljubim vas puno. cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro zene,Jeco hvala ti za recept,probacu cim nadjem orahe :blink: nisam ih vidjala skoro u prodaji,mislim onako cele

alisa :( znam kakve muke mucis,ali jos malo i gotovo

milice blago tebi,kafa u krevet i to poslepodne,milina

Mirjana i ti si luda :lol:

ovde danas izgleda lepo vreme ce biti,tako da vodim ovu decu u duzu setnju

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam :D E i Kod nas je lepo vreme :) Idemo do Neuchatela na bazen :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene!I bravo za Djokovica:))Jupii!Naterala sam sebe sinoc da odgledam mec,po cenu spavanja.

Vreme od jutros kisno i grozno:(Jedva cekam da se prolepsa pa u setnjicu.

Mirjana,pa ti si stvarno ozbiljna!Otpremas muza u rat!

Alisa,ne brini zbog hemoroida,cinjenica je da ce na porodjaju da te muce,ali ako pocnes od sada da ih tretiras necim,bice bolje.

Uf,moram da se bacim na sredjivanje kuce,haos je.Sutra,inace primamo vakcinu,bice "veselo".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prazno kafance,sta je ovo?A ja bih bas nesto popila:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prazno kafance,sta je ovo?A ja bih bas nesto popila:)

a sta ti se pije Maki????? evo mozes kod mene na ouzo-meze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece dobro drustvo.

Evo i mene! Vidim neko je pitao i za mene :) bas mi drago. Ja sam vam inace dobro_lose. Vikend mi je bio ljep kao i svaki,ali danas mi dan zeznu stvar:(

ustvari do pola je bilo dobro a od pola lose ako se moze reci.

1.profesor me pustio,odgovarala sam usmeno i naravno polozila:) Bas sam srecna 7 polozenih ispita od 7 sto sam dala. (e bas sam dosadna sa ovim)

2.Danas u nalazu mi rekose da imam problem sa stitnom zljezdom i da moram uzimati neki ljek,pa me je muka uhvatila i bojim se,ali bice dobro.

Cika doktor me opet nije pregledao,naravno zakazo mi opet za par dana ako i tad ne bude guzva.

Ljudi toliko je bezosjecajan,da me njegova mirnoca i bezosjecajnost nerviraju :)

Ali sta da radis.

Inace ostalo sve kao sto znate.

Danas sam se ukocila od hladnoce trkajuci cjelo jutro....pa sad odoh da se grijem:)

Ljubac za sve.

Drago mi je da ste sve ok.

Aj pa sutra pijemo kafu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno zspali !!!!!! :lol: :lol: :lol:

ja na oci ne vidim,nisam lepo spavala nocas-gledala mec do pola noci,posle nisam mogla da spavam,ujutru rano ustala-nemam pojma zasto?! ceo dan klinci ne spavaju,a napolju kisa i vlaga pa ni napolje ne mozes da ih izvedes,tako da sam bila primorana radi reda u kuci da izigravam klovna i da ih zabavljam!!!nismo isli na kupanje danas jer je vreme katastrofa pa mi je samo bilo do bazena!!!Shecerko to slikanje cu da organizujem sledece nedelje kad mi drugarica krene samnom na bazen pa da slika spolja jer iz bazena sa 2 dece ne mogu nikako da izvedem tu akrobaciju i napravim slicku!!

Marince kako glavobolje jel popusta bol????Gde je Shecerko veceras? :blink: obicno je tu u ovo doba!!! a nema ni Trte da isprica kako je bilo na djusci sa piletinom!! ja odoh jos malo da procunjam po netu,pa da se i ja onesvestim od spavanja-to jest da i ja KONACNO ZASPEM!!! laku noc svima i lepe snove zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

napisala sam ogroman post i nesto zakoci, i izgubih sve sto sam napisala :angry::angry::angry::angry:

samo da se javim da sam tu i da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo pace za ispit.A za s. zlezdu ne brini,i proveri to opet!

Jelena,to mezence bi mi bas leglo,nesto sam u fazi jedenja:)na koji bazen idete inace?Moja zaova i njen muz treniraju decu na Odiseasu,i ja se odavno spremam da idemo,al nikako..

Ova hladnoca me ubija,kad ce prolece:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro u kafanu :)

Pače - ne znam šta bih ti rekla za štitnu... meni su uvek sumnjali na štitnu jer se znojim kao blesava (najkomičnije je što se znojim i kad mi je hladno :lol: ) i čuka mi malo brže kucala. No kako mi je u trudnoći puls ripio na 150, slala me g. kod kardiologa, a on UZ pregledao i štitnu. Sve ok :huh:

Davno sam radila i T3 i T4 i oni su isto bili u redu.... pojma nemam na kraju šta je samnom bilo :lol:

Ovde kod nas lepo vreme... Sunce, toplo... najavljuje se čak 20 stepeni!!!! Ću d'umrem od sreće :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro u kafanu :)

Pače - ne znam šta bih ti rekla za štitnu... meni su uvek sumnjali na štitnu jer se znojim kao blesava (najkomičnije je što se znojim i kad mi je hladno :lol: ) i čuka mi malo brže kucala. No kako mi je u trudnoći puls ripio na 150, slala me g. kod kardiologa, a on UZ pregledao i štitnu. Sve ok :huh:

Davno sam radila i T3 i T4 i oni su isto bili u redu.... pojma nemam na kraju šta je samnom bilo :lol:

Ovde kod nas lepo vreme... Sunce, toplo... najavljuje se čak 20 stepeni!!!! Ću d'umrem od sreće :lol: :lol: :lol:

Dobro vam jutro zelim.

Neznam sta bih ti rekla Trta,i meni je sve to cudno,otkud sad sve to odjednom. Ali cika doktor mi je rekao da sam to najvjerovatnije uvjek i imala,i da je sad zbog trudnoce izaslo na vidjelo:( Nemam pojma,samo znam da mi taj T4 i nije bas ok.

Ja nikakav simptom nemam,ama bas nikakav,a doktor mi rece da mi je dijagnoza Хипотиреоза,a opet ja mrsava ko grana :)

Neznam nista! Ponovo cu za mjesec da radim te iste nalaze pa se nadam da ce sve biti ok. Neka mi je Bog na pomoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro!

Mi ruckali vockice,pa na spavkanje.Posle cemo malo u setnju,iako nije bas toplo,ali ima sunce:)

Danas nam dolazi dr u posetu,primicemo i vakcinu,nadam se da nece biti vristanja:(

Pace,ne brini,u trudnoci nekad porastu vrednosti hormona s. zlezde,samo pratite to svakog meseca.Meni su bili povecani enzimi jetre,pa su mislili da je preeklampsija,lezala u bolnici 4 dana,na kraju nista-jednostavno se nekada desavaju takve stvari u trudnoci.Bice sve ok;)

Gde nam je Milica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.