Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro,Evropo!Imam srecu pa opet pijem toplu kaficu:)Bas me muzic cuva lepo:)Danas je Ciknopempti,i posto pocinje post,danas se Grci razvaljuju od mesishta,sto i ne bi bilo cudno(bar meni),jer vecina njih ne posti,ali praktikuje da se izede meso samo tako:)Veceras karnevalska zurka,i nadam se da ce moja svekrva da cuva Ahila,dok ja odem da procunjam gradom:)Nemam kostim jos,valjda cu to u poslednjem trenutku da smandrljam.

Inace,malecki ni danas nece da jede jabuku,a i mleko je posle popio samo 70ml,bas me brine,al ajd idem da komentarisem u drugoj temi,da vas ne davim.

Nadam se da ste sve dobro,imajte lep dan,a ti Jelo svrati veceras do Valaoritu ako mozes:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kahm, ja svake prestupne ovde naletim. Imam diiiiiiiiiiiiiivne vesti. Dve godine sam ovde zatvorena kao u kavezu, hladno je...selo, nemam sa kim da se družim pa mi virtuelni svet dođe kao realan (užas!)

Dobro jutro drage moje! Ne ranimo bas u kafanicu hehe... Ja ustala,ruckila nesto i sad sta cu drugo nego da vezem,da zavrsim goblen za sobicu (sladak,devojcica i decak se igraju na plazi u pesku.).Kupila ga kad sam saznala da sam trudna,i evo nadam se da cu zavrsiti do dana "P". I ovde je zahladilo,mada nema snega,al dovoljno da se nikud ne moze od jakog severnog vetra. Treba da idem da radim nalaze,da me bockaju,vise mi se ni to ne radi..Sto je najgore,sto za jrvnu sliku bockaju u domu zdravlja,a za antitela bockaju u bolnici,a moje vene se mikroskopski traze svaki put,pa bez 2,3 bockanja ne izlazim iz laboratorije :blink: Nego ajd,vise sam se i navikla,sta cu...

Trto,pa kod tebe dinamicni drustveni zivot,bas lepo! Ajde drzim ti fige da nadjes neki poslic,ovo oko reklame i sponzorstva i nije neka vajda, uvek valja da kapne koji euric :) Hvala na slici i pojasnejnju za praznik koji se tamo slavi, izgledada da se svi Evropljani spremaju za teranje zime :P

Maro,mozda se tvom malisi ne svidja vrsta jabuke,mislim ima onih sladjih,kiselijih..Ne znam,mene tek ceka sve to,ali mozda moze biti caka i u tome :mellow:

Marina,kako su ti curice danas? Samo daih sto pre popusti...

Milice ne sekiraj se oko kolica,ako ne mogu ta,postoje druga. Posalji slike,pa daglasamo u kafanici :D

Secer,sta radite ti i tvoj maleni? Kako provoditedane?

Ljubac za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo drage moje,mi smo danas malo bolje,hvala vam svima na podrsci da vas ne nabrajam pojedinacno... :rolleyes: ja se nadam da ce do sutra da bude sve ok...

inace danas je moj dan za pranje vesa u zgradi pa ceo dan trcim gore dole(podrum)

Alisa blago tebi kad imas zivaca da vezes,kako je to lepo,uvek me asocira na mmamu...

inace i meni bi mama trebala doci za mesec dana i bas mi treba iskreno ...

inace ja sam primetila da nema ni victorie ni micilici,ali mislim da sam negde procitala da victorija trebala u februaru kuci da ide,sad opet mozda zam se zeznula mozda nije ona bila u pitanju...

cure spavaju pa odoh da radim nesto...

ljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,zasto ne mogu da otvorim temu o ishrani bebe?Pise da je premestena tema,ali nece da otvori..hmm..Inace,bila mi je dr,i rekla je da sacekam sa uvodjenjem cvrste hrane do 6-og meseca,kao i da mu ne dajem vodu...tako da cu je poslusati,sta drugo.Svi lekari su razliciti,ne znas kome da verujes,ali moras nekome.Ova dr je inace super,od prvog dana prati mog bepca...zena je Ph.D,veoma cenjen strucnjak ovde...pa,valjda zna.Malo sam zbunjena,moram priznati.

Odoh da se spremam za odlazak do grada,da vidim da li mozemo da nadjemo neko kostimce.

Jelena,nesto te nema danas?Ola kala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam ja po malo i citam vas,ali mi ove dve moje spodobe ne daju da pisem...pisem vam veceras kasno ko sto rece Shecerko,kad mi svi zaspu....ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto,pa kod tebe dinamicni drustveni zivot,bas lepo! Ajde drzim ti fige da nadjes neki poslic,ovo oko reklame i sponzorstva i nije neka vajda, uvek valja da kapne koji euric :) Hvala na slici i pojasnejnju za praznik koji se tamo slavi, izgledada da se svi Evropljani spremaju za teranje zime :P

:lol: ti mora da se šališ :lol: mora da si omašila onaj detalj da pročitaš da sam u kući ''zatvorena'' već 2 godine i da nemam sa kim da se družim... ovo tek sad trebam krenem.... a posao mi je trenutno misaona imenica, nego sve se nadam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice di ste to bili u Bohinju? U Bohinj odemo kad je lepo vreme, ali nije mi neki wow za šetnju, pogotovo ne sa kolicima....

A što se tiče viđanja ti ga utrefi k'o prstom u biiip!!!!

Sad u petak mi dolazi zlaova iz Slo. Bistrice, pa mi bedak da idem od kuće kad je ona tu (spavaće kod nas do nedelje)

Imamo nas dve dana za megdana... Ide lepo vreme, pa će prijati šetnja oko Bleda :lol:

A što se tiče pričanja, ma kul sam ja kad pišem...snađem se kad moram i da govorim - ali blokada mene zeza, blokada u glavi jer znam da ne govorim pravilno... tenkre sam znam :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me BU!!!!!!!!

Sad sam ih sve uspavala,oprala kupatilo i sredila neke stvari pa mogu kao covek na miru da vam se javim!!!Nadam se da mi je Mara izasla i da se lepo provodi,ja nazalost nisam mogla imala sam goste celo vece i ostali su bas do kasno!!!!

Sheceru moji klinci nikada nisu bili Bebis i beba,ne znam kako je po Atini ali vidim da je ovde to dosta izumrlo,gomila ljudi koji ima male bebe ih odmah imenuju!!!mi smo nase klince odmah zvali imenima i prijavili ih tako,nije se niko bunio i niko ih ne zove bebe vec imenima!!Klinac mi je zove Timoti,a klinka Efi.....on je dobijo ime po mom dedi kojeg obozavam,a njoj je mm izabrao ime-to mu se najvise dopada!!!

Marince jeste li bolje??ove zime su ljudi non-stop bolesni,bacili na sve strane!!!bice bolje valjda!!!Alisa sa tobom i tvojim vezenjem sam se odusevila,svaka ti cast kad imas zivaca i strpljenja,ja bi ga zapalila posle 15min,tj kad bi mi prvi put nesto poslo naopako!!!

Trto zao mi je sto si stalno u kuci, od kada su se klinci rodili se i ja se osecam kao u kucnom pritvoru,al sta da radim,strpljenje dok jos malo ne porastu!!!bilo bi lepo da ti krene neki posao,pa da malo zivnes!!!

Milice hvala ti na komplimentima za slike klinaca,juce sam ih procitala-i tvoje kad se rodi da nam okacis slikice pa da komentarisemo!!!!ganulo me sto si plakala kad si citala moju pricu,bas sam se raznezila-ali nemoj je vise citati ako ces da places :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Vidim da sve pisete da vam je hladno,ovamo se jos drzi ok temperatura,ali je grozno oblacno i vlazno vreme!!

Maro poz muza i ja obozavam Star wars kazi mu ako se ti obuces u princezu Leu i on u kapetana Solo-a ja cu vam rado biti Cubaka :lol: :lol:

odoh jos malo da procunjam netom pa na pavanje,zelim vam lepu i laku noc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da vam se javim na kratko...Ovde ceo dan padala kisa, ali sta da se radi.Isli smo da Luki kupimo masku, posto sledece subote u srpskom udruzenju organizuju maskembal za decu pa cemo morati da idemo. Luka je hteo da bude robot, ali gde naci robota??!!! :blink::blink::blink:

Naslo smo neki transformers, njemu se super svideo i misli da je robot i sve ide po kuci i vice "Ja sam robot, buuuaaaaaaa" :lol:

Milice blagis se tebi sto cunjas po takvim hotelima, obozavam taj fazon. Jos ako je u nekoj prirodi, onda ludilo :rolleyes:

Bas bi mi tako nesto sad prijalo, ali nema nista od odmora do leta. I tad ako bude ista....

Maro a sto te cudi sto ti je dr rekla da sa 6 meseci uvedes cvrstu hranu?!nama je dr rekla sa 5ipo , ali zato sto smo bili na adaptiranom mleko,,,,da sam ga dojila onda tek sa 6.

Kako ste se proveli vecaras?

Alisa sta ima u Podgorici?Bravo za vezenje, sto kaze Jelena kad imas zivaca. svaka cast.

Marina nadam se da ste bolje svi....

Nema nam Micilici nesto, jer ona najavila da ce negde da ide ili gresim?

Devojke jel je kod vas kriza ili je vec prosla?

Ova Grcka nije normalna bas zemlja...I sad je nasla da bude najgora situacija kad sam ja u punoj radnoj snazi i kad planiram da trazim posao..Grrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice samo da krene lepo vreme, ako nemam pametnijeg posla - ćem se spakujem pa da švrljam malo po Ljubljani..... Ionako me Bled smorio za sve pare :lol:

@ Jelena - ma nije to toliko zbog deteta.... okolina je u pitanju - selo gde jr 90% stanovništa jednom nogom u gorbu - sa kim da pijem kafu, sa kim da se družim?????

@ Šećer - svuda je isto, ovde čini mi se još gore - velike firme pucaju... celi gradovi ostaju nezaposleni - mala je zemlja. Pa cela Slovenija ima stanovnika koliko jedan Beograd! Npr - Mura pukla - 70% Murkse Sobote je ostalo bez posla, pukao je Vegrad (građevinska firma), SCT - isto građevinska firma pukla... a ja sam 5 god radila (a i po 'profesiji'') uu građevinskoj struci.... sad sunašli dapucaju mameimgaspopatrljim!!!!

E moj Pantitju :lol: :lol: :lol:

Dobro jutro :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da se prijavim i ja ovde ,nisam odavno :D Cek ,fali mi muzika :) E tako ...

Kod ja..nema nista novo... Umrla mama od moje sveki ... Ona bila u Srbiji jedno 3 meseca i mogla je da ima problema jer nema srspski pasos a ni licnu kartu pa da je zezaju na granicu ,jer nije nigde prijavljena ali sve se resilo ... Vratila se.. napustla posao ,zabranio joj doktor,kaze proradila joj stitna zlezda...

jA I moj francuski polako ali bas polako napredujemo .. Slusam ove fr radie, gledam tv , citam .. Cini mi se da cu lakse da razumem kad procitam nego da slusam ,jer bas brzooo pricaju...

Ovde vreme se bas menja.. Jedan dan toplo , 10 stepeni,,,bili malo do Neuchatela da se prosetam opored jezera ,bas bilo extra... Pa jedan dan padne sneg i vec sutra se otopi... Evo sad pocelo da bude grozno vreme... Ali opet nema snega... Tj .ima ali sitno...

Komsije se zalile .. ovi preko puta hoce a se odseele :D Klinci su nam mnogo glasni... jbg :P Ja se ugojila... opet... Pocela mnogooooooo slatkisa da jedem .. Sto uopste ne valjda.. Stomak mi ko u 4.mesecu .. sto me uzasno nervira.. i sad sam resila da prestanem...

I tako ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro dijasporo... evo ja pijem kafu na miru posto deca spavaju,eh da je tako svako jutro :rolleyes: no dobro... bolje su sto je najbvitnije... zato mene kao da je pregazio voz,hvata< me neki grip,a i umor cini svoje...

vidim vi ste svi dobro,napredujete u svakom pogledu :rolleyes:

-secer zaboravila sam za ime da se zahvalim,znam da se ti isto zoves,ali ja ga nikad nisam volela,valjda sto je moje :lol: uvek su mi se svidjala kraca imena,cak sam bila jedno vreme u fazonu da ga menjam :P hvala bogu proslo me :lol: :lol: :lol:

inace ovde jos nije tolika kriza,tesko se dolazi do posla jedino,ali ko je zaposlen(a ja jesam) nema frke...ovde je samo bezveze sto zena posle porodjaja ima celih 16 nedelja porodiljskog bolovanja,sto znaci da moram da se vratim na posao vec krajem marta..a radim u pekari od 3 ujutru :blink: :blink: :blink: pa haos,no po dogovoru radicu samo 20% za pocetak...

inace pada kisa i bas je bezveze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej dobar dan i od mene! :) I ovde hladno,vec par dana,duva neki jak vetar,pa o setnji covek ni ne moze da razmislja,ko za inat! Treba polako pocetkom marta,kad ovaj kijamet prodje da organizujem krecenje sobice za bebu,srecom,oko ciscenja ce mi pomoci moja sestrai sestre mm (maprave su tetke,hehehe,sve za bebana).Pa onda da kupujemo krevetac i jos ponesto sto mi fali ovde..Opet sve duplo,ali ajde,meni ne smeta,uzivam u tome...

Kod mene sve po starom, sanjala nocas da sam se sama vratila za Bukrest,a da nisam ni muzu rekla,pa se sokirao kad me nasao u stanu,a moj odg na to je bio, pa imam ja do pordojaja dosta,vraticu se na vreme B) (kao da je PG na 50 km) hahahhaa...

Trto,ja se nasalila u onom postu,skontala sam te,mogu misliti kako ti je vise :blink: Svakako ti zelim da nadjes neki poslic.. :)

Milice,blago tebi,samo vi setajte,kad veci mate priliku! :)

Marina,drago mi je da su decica bolje..Sad se ti drzi,da i tebe ne uhvati.. Mada za mamu skoro nikad nema ni mirovanja ni lezanja :unsure: Tebi je bas nezgodno za taj nocni rad,a i to porodljsko stvarno kratko traje. Sta ces sa decom? Ko ce da ih pazi,kad pocnes da radis? Uh....

Secer,a vezem zato sto me nista drugo ne smiruje kao to, a makar vidim korist sedenja po 2,3 sata dnevno. Kad sam uz nekako mi vreme zaludno prodje..Mozda mi beban bude rukat,pa se baci u zanatlije hahahahaha...

Pozdrav za sve vas drage moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj alisa ma to je super. Kazu da je to nova joga. Lepo sto imas nesto da te smirije.

Marina, kako bre od 3 ujutru radis? Kad ustajes onda covece?

Svaka ti cast. Ko ti cuva decu kad radis?

Inace ovde ceo dan pada kisa, malo prestane pa opet krene i tako u krug. Mi smo ceo dan bili kod moje drugarice da nam se deca igraju, posto su poludeli u kuci od kise. Mada ovde svi imaju neki stomacni virus, pa moramo da pazimo s kim se druzimo :)

Milice gde si ti danas u kafancetu?

:rolleyes:

STa ima jos u dijaspori? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ovako jedno vreme sam radila normalno radno vreme u jednoj fabrici,odnosno od 7 do 17h sa pauzom za rucak od sat ipo,e pa kad sam se porodila prvi put bilo mi je pretesko ostaviti bebu sa tri ipo meseca na cuvanje(meni je blizu svekrva) iz razloga sto sam je tako dugo cekala(imala sam problema sa ster.) pa sam dala otkaz..u isto vreme mi se ukazala prilika za tu pekaru(zato sto zivimo bas iznad nje jedan sprat) nekih 50-70% da radim ali radno vreme od 3h pa recimo do 7,8,9 zavisi... tad mi je to bilo super,Anja je bila super bebica,spavala je od 20h do 8 ujutru,a mm je isao na posao oko 6 i 30,onda uskoci svekrva tih mozda dva-tri sata i meni super,kad beba spava,spavvam i ja i to je tako islo dok nisam bila 20-ta nedelja trudnoce(druge),posle me dr.vukao po bolovanju,e sad od aprila sam uzela da radim samo subotom,a tada je mm kuci,i to nije puno,inace sam lenja sto se obaveza tice ali ovo ne bih da izgubim... ;)

Alisa ja bas nisam u toku a gde ti treba da se porodis u PG ili u B?

Secer dobro je kad imate gde da odete,ovde sve sami smaraci,svi rade...pusti svajcarci,a nasi jos gori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene u svom kasnom terminu :lol:

sta cu kad ovi moji po ceo dan ne spavaju pa ne mogu kao covek ni na net!!!!

Marina jadna ti sta da ti kazem osim svaka cast!!!!treba sve to postici!!!!!!

Alisa super ti je to taman ces da budes mirna i smirena od vezenja pa ces imati i zivce za bebicu :rolleyes:

Nego gde je ova moja Solunka Mara????da nije opet zaglavila sinoc????Marooooooooo

Sheceru i ovde vlada stomacni samo tako,ja sam udarila lance na vrata i vise nikoga ne pustam u kucu-samo bi mi jos to falilo da se porazboljevamo pa svi zajedno na lecenje!!!

Trto gadno je to kad nemas nikoga tu ko ti odgovara,nadam se makar da te niko i ne smara i davi!!!!

ja sam zavrsila sve poslove po kuci pa sad odo malo da citam knjigu dok me ne uhvati dremez....laku vam noc pa se pisemo sutra????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke da vam pozelim dobro jutro. Ja ustala kako kvocka danas, mogla si Marina opusteno u tu pekaru sa tobom da me vodis :lol:

Ovde bas zahadnelo, pretpostavljam da po planinama pada sneg. Inace nikako da ova zima prodje, ali dobro necu da se zalim.

Ajde zelim vam lep dan danas.

Gde je Milica*???Cudno mi da se ona ne javi ceo dan i noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zenske!Evo da se javnem na brzaka.U cetvrtak zaglavila na karnevalu do kasno(al je bilo super,nisam igrala tako bar 2 godine:),juce neispavana crkoh,pa sinoc na posao-do 3 jutros,pa ustajanje u 8,jer nema ko da cuva malog(svi rade subotom),i evo sad spremam rucak brze bolje,pa na posao od 5,pa do jutra:((Mrtvosana sam i bas mi treba da se ispavam.

Vidim sve ste manje-vise dobro...drago mi je:)Ljubnite bebice,pa se pisemo;0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Milice moja... to ti je Gorenjska... samo ne znam gde si našla led???? Ćuti samo da je sve dobro.

Kolica su kao naša (sve je išlo uz njih) - meni samo taj prekrivač za noge malo bezvezan, mislim način na koji se stavlja (Barem na našim) a ostalo - rekla sam sve u savetima :lol:

Izem ti baby centar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice...i mi imamo ova kolica, samo zelena varijanta. Bićeš prezadovoljna...Vreću ćeš itekako koristiti...vidjećeš i sama.

Super izgledaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice kolica super izgledaju,u zdravlju da ih vozite... mogu da zamislim kako si se prepala kad si pala,i ja sam pala u osmom mesecu i to u kuci,zavrzla se za neku igracku i jos drzala Anju u narucju,precrkla sam ziva,i bila ljuta na ceo svet,ko da mi je neko kriv,nego hormoni valjda :angry: inace super izgledas,ja sam bila kao tenk :lol:

inace mi smo danas isli malo u kupovinu,i naravno posvadjali se(ja i mm),i samo me iznervirao covek,no ajd sad,nista novo :lol: drugo nista novo,vreme i dalje bezveze...

Secer mozes ti i umesto mene u pekaru,necu ja da se ljutim :lol:

pozdrav zene,laku noc vam zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice samo da ti kazem da si prelepa trudnica,izgledas fenomenalno.......i kolica su vam lepa pa u zdravlju da ogulite tockice!!!!! drago mi je da si ok i da se nisi povredila,sad samo nemoj o tome da razmisljas preterano jer hvala bogu nista nije bilo!!!!

sve ostale vas ljubim i zelim vam laku noc pa vam pisem sutra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Milice kolica su savrsena!!! Drago mi je da je pobedio Peg Perego, my favorite, a boja je tek vrh!!! Super i u zdravlju da ih vozite, sto bi rekla moja baka :)

Tvoj izgled i stil necu da komentrarisem, posto svi znaju da si jedna od zgodinijih trudnica na forumu a i sire :)

Ne tripuj se za stomak, tako sam se i ja tripovala, pa mi je u 9. mesecu odjednom toliko porastao da nisam mogla iz kupatila normalno da izadjem a da ne zakacim stomakom za kvaku :)

A za pad ne brini, nije bebi nista, i ja sam pala na pocetku trudnoce i prepala se kao niko, ali nije to nista sad iz ove perspektive kad gledam :)

Marina, moze, idem umesto tebe u pekaru, ja sam uonako nocna ptica, meni bi to radno vreme bas odgovarao, ne znam samo sta bih morala da radim u pekari, posto nisam dobra bas sa testom :)

Nego jel' ste vi skroz ozdravili?

Ovde je devojke bas zahladnelo. Ne znam kako je gore u Solunu, ali kazu sutra moguce sneg, nista od mog tenisom nedeljom :(

Mi smo celo poslepodne bili kod prijatelja i dosli kasno.Sta cu volim da se druzim :)

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene evo i mene da vam se javnem...nije me bilo imali smo mnogo posla pa nisam stigla da pisem, danas smo opet isli da radimo tj mm da radi ja sam ostala pored jezera da setam i nadisem se cistog zraka, ali sam se okliznula i pala, nisam se mnogo udarila sva sreca pa mi je guza velika, pa nisam mnogo trupnula :) neki ciko mi je pritrcao i pomogao, minut sam bila kao na iglama dok se moja cura nije javila, nista me nije bolelo ali sam plakala koliko sam ljuta na sebe, pazila sam se dok sam isla zaledjenim stepenicama, a kasnije sam se ona ravnom pokliznula i trup, u ljubljani trun snega nema a tamo sve led...:( kod mene ostalo sve standard sad odmaram pravicu neki kolacic sa plazmom....danas popodne smo isli odabrala sam kolica sveki treba da se nakani da dodje da ih uzemo...pala je odluka na peg perego :) evo vam slicice, ja nisam bas u elementu...:) nadam se da nisam previse ot :) ali mene to muci ovih dana stalno trazim i gledam :) pa da vidite i cujem misljnje:) ima sve one prikljucke i auto fix i korpu onu veliku i jaje ono i torbu :) ljubima vas sve redom i decicu :* :*

Milce draga,dobro je da nije nista,ni tebi ni bebni, a da si se uplasila to ti verujem.. Uhhh..Taj sneg i led... :huh:

Kolica su predivna,eto vidis,ipak si nasla ono sto ti odgovara...Hehehe,jos malcice pa cete se voziti u njiimaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.