Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Cao djevojke,kako ste mi? Ovih dana nisam svracala,vidim da ima novih clanica zelim im dobrodoslicu :) Moj sin je par dana bio bolestan tako da uopste nisam spavala a jednu vece smo zaglavili i u hitnoj,imao je bas visoku temperaturu 39,5 :( bas me je isprepadao.Hvala Bogu sad je bolje a danas nam je rodjendancic sve je spremno cekamo samo goste :). Kod nas je citavu sedmicu bila kisa ali evo danas je prelijep dan i naravno bolje raspolozenje odmah :)

Srecan vam rodjendan,sve najbolje vam zelimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanya,srecan vam rodjendancic!!Da ste zivi i zdravi jos 1000000 godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,evo se nesto slabije konektujem ovih dana..Sigurno nije od preterane zauzetosti,ali prosto me nigdemest ne drzi.Valjda je i to jedna od "faza" :blink:

Jelena,nasmejala sam se vasoj vakcinaciji,mislim,lako se nama smejati,verujem da je bilo gusto..Ja sa jednim detetom razmisljam kako cu kroz to prolaziti kad iglu ne mogu da vidim,a ne ti,koja sve prezivljavas x 2! Nego sigurno vise covek ogugla..

Secer,verujem da vam je neobicno bez tvojih,al posto ces brzo za Bg,vreme ce proleteti,pogotovo kad je uz tebe tvoj svrca mali :)

Milice,cestitam tebi i tvom muzu, trebalo je prelomiti i doneti odluku o napustanju,ali kad vec imate svoj zapoceti biznis, zasto se tome ne posvetiti skroz. Drzim vam fige da budete i dalje uspesni.

Sanya sa zakasnjenjem cestitam rodjendan tvom misicu,neka bude radostan i zdrav! Dobro je da ste prezdravili,ta temperatura je bas bila visoka..

Kod mene nista spec novo,opet me hvata frka oko porodjaja, sve kao necu da slusam,pa onda sama pitam,pa uzas.. Danas je bio idealan dan za setnju, posle parhladnijih i kisnih,pa sam uspela da izadjem iz kuce.. I dalje vlada onaj grip,pa se iskreno,malo i plasim, da se guram u guzve i zatvorene prostore..Kako je tamo kod vas stanje po pitanju gripa,pominju li ga?

Toliko od mene za veceras..Laku noc dijasporo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene inace standard,juce malo bila kad sveki bilo ok, ona sestra mm me nervira i to onako momacki skontam sad da su oni i ok da sve to ide od nje :) sad su skocili na mm sto ne ide babi na 40 dana, ja nemogu da idem dole prvo mi se ne drnda u punom autu, drugo mm nece da me ostavi samu ovde sto je i normalno na 4 dana, a one ko cavke kao sta fali i ja sam busom isla u 9.mes.reko ti opet budi trudna pa idi na mars ako zelis ja ne mrdam iz slov.ne treba mi zaista to...kod mene sneg pao :) ali neka sica, dovoljno da je pokrio dosta i bas je neko tmurno vreme...

alisa hvala draga potrudicemo se da ovo stane na noge kako treba :)jaoooooo navukla sam se opasno na knedle sa sljivama opet cu danas da ih pravim :) ljubim vas sve i budite seeeeeeeeeeeee:)

Mljaaacccc.kazes kneedleeee??? Pa sa cim ih pravis sada kada nemasljiva??? Joj,i meni se prijele, mozda ih narucim sestri ona to mnogo bolje sprema od mene hehe.. I u Pg tmurno,pada kisa kao iz kabla.Ja sutra zakazala pregled kod drzavnog lekara zbog laboratorije (da makar te nalaze ne placam), vise mi je dosta bockanja,nego ajd,sta mozemo kad mora!

Milice ne sekiraj se zbog komentara i pametovanja pojedinih clanova familije,bitno je da tm ima svoj stav i da odlucuje po svome. Pa naravno da se neces truckati, ok,baka umrla,ali zaista imate oboje opravdanje i logicno je da ste mu sada ti i beba prece,nego davanje pomena baki.. Ne opterecuj se ti time,pusti neka im on sve fino objasni,pa ce zacutati svi... :mellow:

Ja popodne planiram do svekra i svekrve da podjem, nisam isla 3,4dana,a i deca mog devera me vole i raduju se svaki put kad dodjem, pa mi bude super i sa njima da se malo izigram... :) Vec prave plan da bebi daju svoj krevetac, i kako ce da je cuvaju.. Mnogo su slatki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan zenske.Ja sam radila za vikend,klasika.pa,mi to malo bilo,pa smo ja i mm posle isli do grada,pijanke,do 6 ujutru...uf,pa sinoc opet na posao,a jutros rano ustajanje za vakcinu.Zamislite,ZABORAVILI su da daju bepcu vakcinu protiv hepatita,pa smo je tek danas primili.I,nemam reci za ove zaposlene u drzavnim ustanovama,toliko su neprijatni da mi prag tolerancije slabi.Dosli smo cak ranije na vakcinu,i bili smo poslednji,rekli mi da svucem bebu,izmerili su ga,i rekli da sacekam ispred da ga i pedijatar pogleda.A,deda mrtav ladan mi rece-ja uzimam pauzu sada!Znaci pregled koji ne traje duze od 5 min,on ne moze da obavi jer mu palo na pamet da uzme pauzu!I,onda sam morala da obucem ponovo bebu i da cekam jos pola sata.Mm mu je uleteo unutra i deda doktor mu je rekao-ima da uzmem pauzu kad ja hocu i koliko hocu,mars napolje!Jedva sam smirila muza...i,ovo je vec ne znam koji put da dozivljavam lose stvari od zaposlenih u javnom sektoru.Inace,mi imamo svog pedijatra koji dolazi kuci,ali se vakcine primaju u drzavnoj ustanovi.

Sad srce spavka,a bio je dobar,samo malo zaplakao,i odmah prestao:)

Meni glava puca,idem da popijem nesto,pa da odspavam ako mogu.

Aj,nadam se da ste sve dobro..kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav zene,samo sam svratila da vidim sta se radi,uvek se opustim ovde :rolleyes:

Milice do sto paranoises nije nista cudno,hooormonii... cekaj samo dok bebac stigne pa onda tek sta sve moze da nam padne napamet a jojj....

inace ovde pao sneg i to bas,bas...

hajde budite zdravo... veliki :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro vece zene...moji klinci konacno zaspali,ceo dan su spavali po 5-10 min...poludela sam,vreme gadno pada kisa pa ni u setnju nismo isli!!! oni navikli da izlaze svaki dan pa su mi se celo popodne mrstili i bili nezadovoljni!!!!

Alisa-to ja vise kukam na vakcinaciju jer mi glavu probiju kad tako placu zajedno,inace nije strasno to traje 5 min i posle sve gotovo-posle nekog sata se i ja smejem!!!!

Milice samo se opusti i nemoj se nervirati-ne treba ti da putujes ako nisi raspolozena za to...sve ce se srediti i razumece oni to,a ako ne to je onda samo njihov problem,btw obozavam knedle-zavidim ti!!!!

Marince za onu pricu o kolicima-ja sam dugo gledala koja kolica da uzmem-ima puno varijanti,to kao sto ti imas,pa onda jedno gore jedno dole i ovo jedno pored drugoga koje sam na kraju kupila!!! nisam htela to jedno napred drugo nazad jer mi se cinilo da ce mi se dete koje je nazad osecati kao sugavo....kako to kod vas funkcionise???koju od klinki stavljas nazad i da li se buni!!!!!

Sheceru nesto si mi ne aktivna ovde,pisi malo sta ima novo!!!

Maro pricaj kako je Ahil napredovao-kojiko je visok i tezak!! nemoj da se nerviras oko idiota u bolnici-znas kako ovde stvari funkcionisu-to ti je ovde vise nego normalno!!!ja imam tu srecu da mi osiguranje pokriva privatnog doktora pa ne moram to da prolazim!!!

Sanja pisi kako je prosao rodjis????

odoh sad malo da peglam pa da pajkim!!!!sve vas puno pozdravljam i zelim laku noc :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zenske,evo da napisem par redaka,pa brzo da zavrsim kuvanje rucka dok se malecki ne probudi.

Znaci,zabrinula sam se juce,jer je Ahilleas poslednja dva meseca dodavao samo pola kg mesecno,a duzina mu je jos uvek ista,zapravo jedan cm manja!Sada smo 6750g i 64cm.Onaj deda dr rece da nije strasno sto nije dodao vise...inace,cekam da udjemo sledece nedelje u 6-i mesec,pa da pocnemo da ruckamo...valjda ce bolje biti.

Jelena,je l' ste poceli vi da ruckate nesto?

P.S. Stvarno je nema Secer juce,il se i ja utripovala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marince za onu pricu o kolicima-ja sam dugo gledala koja kolica da uzmem-ima puno varijanti,to kao sto ti imas,pa onda jedno gore jedno dole i ovo jedno pored drugoga koje sam na kraju kupila!!! nisam htela to jedno napred drugo nazad jer mi se cinilo da ce mi se dete koje je nazad osecati kao sugavo....kako to kod vas funkcionise???koju od klinki stavljas nazad i da li se buni!!!!!

Sheceru nesto si mi ne aktivna ovde,pisi malo sta ima novo!!!

hehe,pa i moje da su bliznakinje verovatno bih uzela ta kao sto vi imate,jedno pored drugog,a ovako sam se samo zajebala kad sam prva kupovala...elem prvo sam kupila ona kikova 3 u 1,pa letnja mala koja sam ostavila kuci,pa opet letnja mala kad smo se vratili sa ferija,a vec sam bila trudna drugi put,e kad sam se porodila u decembru,jedna beba mala i jedna malo veca od 18 meseci,pa muke zive...iskreno nisu mi se opet davale pare za kolica pa sam kupila onaj dodatak sa tockicima...i tako izasli mi u setnju,i ja vozim enu,a anja na tom dodatku i kao se drzi ona velika devojcica,i drzala yse 500 m i takofino pala da sam premrla ziva i sutradan otisla i kupila ova...inace anja posto je veca ide napred a ena pozadi,jos je mala pa se ne buni,a dok malo poraste nece nam ni trebati ovaj duo... inace po meni su ona sto kazes za jedno gore jedno dole najbolja ali im je i cena ohoho...pa da sam u startu kupila njih,sad bih uzela samo dodatak za bebu,a o vako neznam sta cu sa kolicima... inace ja zajebavam mm posto planiramo jednog dana u daljoj buducnosti i trece dete,rekoh zamisli da budu blizanci,pa onda bi jos jedna morali da kupimo,posto ova ne bi mogla da se koriste onda..covek ce dobiti nervni slom od nas...

ovde sneg pada,ne mozemo u setnju jer ga ima vec 30cm i jos pada,bas bezveze...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zenske,evo da napisem par redaka,pa brzo da zavrsim kuvanje rucka dok se malecki ne probudi.

Znaci,zabrinula sam se juce,jer je Ahilleas poslednja dva meseca dodavao samo pola kg mesecno,a duzina mu je jos uvek ista,zapravo jedan cm manja!Sada smo 6750g i 64cm.Onaj deda dr rece da nije strasno sto nije dodao vise...inace,cekam da udjemo sledece nedelje u 6-i mesec,pa da pocnemo da ruckamo...valjda ce bolje biti.

Jelena,je l' ste poceli vi da ruckate nesto?

P.S. Stvarno je nema Secer juce,il se i ja utripovala?

nije to nista strasno,moja starija u drugom mesecu dodala samo 300 grama,nisam imala dovoljno mleka a nisam znala...cekaj da pocne da rucka pa da vidis kako ce krenuti ne brini se...

inace secer je bila juce na forumu,samo nije svracala u kafanicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zenske,evo da napisem par redaka,pa brzo da zavrsim kuvanje rucka dok se malecki ne probudi.

Znaci,zabrinula sam se juce,jer je Ahilleas poslednja dva meseca dodavao samo pola kg mesecno,a duzina mu je jos uvek ista,zapravo jedan cm manja!Sada smo 6750g i 64cm.Onaj deda dr rece da nije strasno sto nije dodao vise...inace,cekam da udjemo sledece nedelje u 6-i mesec,pa da pocnemo da ruckamo...valjda ce bolje biti.

Jelena,je l' ste poceli vi da ruckate nesto?

P.S. Stvarno je nema Secer juce,il se i ja utripovala?

Maro ma to nije frka nemoj da se brines i moj mali je sad dobijo samo 400gr,ali zato gospodjica dobila ceo jedan kg!!!!!!!! mi smo poceli prosle nedelje sa pecenom jabukom,kuvanom sargarepom i bananom...pijemo i sokice od jabuke i sargarepe pa cemo sledece nedelje da ruckamo i pirinac!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke tu sam i citam vas. I ovo je jedina tema ovih dana u koju udjem sa osmehom. Na onim drugim se samo iznerviras, ali dobro proci ce i to. Cistka ce se sigurno napraviti pa ce sve biti kao nekada:)

Jelena, ja sam ladno mislila da ti imas 2 devojcice!!! a ne decaka i devojcicu!!!

cak sam i na slikama prokometarisala :"kako su prelepe" :)

ali eto kompliment za sina, da je lep kao lutka :)

inace kod nas sve ok, cunjali smo ceo dan, bas sam umorna.

gde nam je milica danas?

maro ne brini kod njih je to normalno sve. a to da je cm manje, ne mora da znaci, posto nikad njih ne mozes bas precizno da izmeris ako se ritaju i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece.Opet ne mogu da spavam,pa malo da procunjam ovde:)Zapravo gledam Sex i grad,po stoti put na TV-u,mm je prokomentarisao da definitivno nisam normalna:)

Inace,zenske-Jelena i Seceru,je l' se spremate za karneval?Ja jos nisam kupila kostim,nemam ideju sta da budem,a moram i maleckom nesto da smislim:))

Inace,ovde krece sezona karnevala...zanima me je l' imate to u vasim zemljama,zenske?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha Sheceru vidim ja opsta zabuna oko mojih klinaca.prvo Sanja pa ti hehehe,nema veze nemoj se cimati-nigde ni ne pise samo su slike tu,ali su toliko male da samo verovatno ja znam sta je na njima!!!!!!Maro ja cu ove godine da budem zla vestica iz Snezane,dogovorili smo se sa nekim prijateljima(nas 8i njihovi klinci) da svi uzmemo po neki lik iz Snezane,a da klince obucemo u princeve i Snezane,sva sreca zapade me vestica jer je zbog mojih 1,56cm kolko sam visoka mogao da me zapadne neki patuljak a onda bi to vec shvatila licno!!!!

Marina vi se nakupovase kolica kojiko ja vidim-malo bogatstvo si dala samo na to!!!! ako vam se dese blizanci kao sto kazes imas od mene na poklon kolica-evo svecano obecavam!!!!!

sheceru ti bi onda trebala cesto da svracas u kafanicu pa da se smejes :-)

moji klinci pavaju,ja zavrsila ciscenje kupatila i sad sebe cascavam blejanjem na netu,jer sam sve poslove zavrsila pa sutra mogu duze da spavam!!!!

zelim vam laku noc pa se pisemo ujutru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Bro j'tro!Evo,pijem kaficu-toplu ovog puta...obicno se ohladi,dok sredim bepca,ali od jutros je mm ustao da ga cuva pa imam vremena:pInace,malopre sam mu dala jabucicu po prvi put,dve-tri kasicice kuvane,razredjene vodom,i-sve je ispljuvao!Kakvu je facu napravio,pa ovo je cudo.Probacemo sutra opet.

Mm hoce da budem princeza Leja na karnevalu,jer je kao mali bio zaljubljen u nju,a i sada je najveci fan Star wars-a:)

Jelena,svratite sutra u Valaoritu ako mozete,bice zurka u celoj ulici,moj muz je DJ:)Od 7 uvece pocinje.

P.S. Milice,tvoji dugacki postovi me uvek oduseve,hehe,mali romani,bas uzivam da ih citam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej dobar dan i od mene.. Vidim da smo sve manje vise tu :) Tako zavidim svima vama koje se spremate na karneval, kada to sve pocinje? Sigurno bude predivno...

U Bukurestu od 1.do 3.marta se slavi praznik Martishor (radost zbog blizenja proleca).To su dani kada i snegom prekrivenom gradu,mozete da vidite puno puno cveca (koje se prodaje i poklanja) kao da je prolece.. Takodje se poklanjaju i maleni broshevi sa razlicitim aplikacijama al obavezno okiceni sa crveno=belim koncem,i oni se nose do pocetka proleca na kaputima. Nekada davno su se umesto tih broseva na tom crveno=belom koncu nizali dukati koji su se skupljali od marta do marta,i zapraznik se njima kupovala hrana,kako bi se napravila sto bogatija trpeza,kakobi se pozelelo i na neki nacin naslutilo da i prolece koje dolazi bude sto bogatije i rodnije..

Eto ja se raspisah,al mene je ovo zaista odusevilo,neverovatno je kako sve nekako ozivi bassa ovim praznikom..

Evo mi je tata upravo doneo visibabe(kao da je znao o cemu vam pisem) ,hehehe,odaaavno ih nisam videla,on bio u setnju u obliznjem parku i nasao..Ma nema,definitivno priroda pocnje da se budi :)

Ljubac za sve vas od mene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdravzene i od nas...prekrio nas sneg :(

secer nemoj se nervirati bezveze,ima precih stvari,ovo su zaista gluposti...

jeco drzim te za rec,iskreno basbih volela da imam blizance(nebitan pol,samo nek su dva) a za kolica cemo lako...

inace karneval kod nas je bio pre dva vikenda,i stvarno je bilo prelepo gledati,doduse sa terase posto nismo ucestvovali...

i opet smo bolesni,da covek poludi....veceras kod dr.

pozdrav za sve mame i nase drage koje ce uskoro to postati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke, evo ja u pauzi u ciscenju da vam se javim...jos samo da izdzogerisem i finito....jupi.... :lol:

vidim vi se bas spremate za karnevale, mi jos ne :blink::blink:

ne znam ni kad cemo ni gde cemo.

milice i ja volim bas da cistam tvoje eseje, uvek se sita ismejem :rolleyes:

nego devojke ima li snega kod vas?

ovde naravno nista...vreme bas neko sugavo, inace je generalni strajk 24 sata, samo da poludis vide od strajkova. ne mozemo nigde da mrdnemo luka i ja...

juce smo bili na sintagmi, uzeli metro, luka se odusevio jer se vozio "tomasom" :lol:

a danas cemo malo ovde po kraju da svrljamo o to je to.....nista specijalno..odoh sad, gleda me dzoger i pita "kad ces da me uzmes u ruke" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdravzene i od nas...prekrio nas sneg :(

secer nemoj se nervirati bezveze,ima precih stvari,ovo su zaista gluposti...

jeco drzim te za rec,iskreno basbih volela da imam blizance(nebitan pol,samo nek su dva) a za kolica cemo lako...

inace karneval kod nas je bio pre dva vikenda,i stvarno je bilo prelepo gledati,doduse sa terase posto nismo ucestvovali...

i opet smo bolesni,da covek poludi....veceras kod dr.

pozdrav za sve mame i nase drage koje ce uskoro to postati...

Pa ko je sad bolestan? Uf , vi to bas cesto, ali nije ni cudo, ako je tako hladno i pada sneg, ja bih verovatno tamo bila non stop bolesna.

Ajde drzim vam fige da sto pre ozdravite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gleda me dzoger i pita "kad ces da me uzmes u ruke" :lol:

:lol::lol: :lol: jesi li dzogirala?

i ja moram skorije al sto rece mica dotad psihicke pripreme... inace bili smo kod dr.Anja ima bronhitis,a Eni je samo zapusen nos i nista vise,ali i to je dovoljno da izlidis...

i ovde su chicco varijante jeftinije s obzirom na kvalitet,samo bez nervoze...

visibaba a sta to bese.... ovde ne verujem da ce ih biti i dogodine koliko je zima...

milice prijatno...

pozdrav zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cura zaspala pa ja sva srecna,mogu da zavrsim neke obaveze u kuci i da virnem sta se ovde desava,al oces od 21h do 23h budila se tri puta,stvarrno ne znam sta joj je?! :mellow: Kao beba je spavala celu noc,sad se na svaka 2h sata budi :angry: ,a meni treba dizalica da bih ustala iz kreveta,pa onda predjem kod nje u sobu.Danas smo setale,lepo vreme sneg se topi mada nije puno ni napadao,sledece srede mi sestra stize i njen decko ostace 2 nedelje tako da sam bas srecn :D a.Mama mi dolazi 25.4 i ostaaje mesec dana,bas su me obradovali kad su mi rekli da dolaze i da su rezervisali karte,jedva cekam.Jos samo da nas vreme posluzi pa da mozemo u lutanje.Ostalo je sve po starom,koleno proslo,ali kicma me i dalje muci.

Pozdrav svima,lepo spavajte. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e caos devojke.....

milice ja sam uvek za peg perego.mi smo ih imali i stvarno su sjajna. ali daj da vidimo slike i od jednih i drugih pa cu ti reci. ja sam veliki esteta pa sve mora da bude lepo, pre nego prakticno. :blink:

ali ipak kolica moraju biti prakticna, zato glasam za PP, ali ipak bih da vidim slike da bih mogla da dam pravi savet. joj sto filozofiram veceras, sorry devojke, ne znam sta mi je :rolleyes:

marina (imas divno ime :P ) naravno da sam dzogirala....to mi je iskreno najlaksi deo sredjivanja stana, za sve ostalo se pripreman dosta psihicki. :lol:

ajde ljubi devojcice i nek sto pre ozdrave.

sirga super sto ti dolazi mama, blagis se tebi.

gde su ove solunke???? cunjaju li cunjaju.... mada jelena zna u ksne sate da dodje ...dok ih sve uspava, nije ni cudo :lol: jeco kako ti se zovu bebe, osim sto su beba i bebis?

jel ste izvalile da victoria vise uopste ne dolazi na forum? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kahm, ja svake prestupne ovde naletim. Imam diiiiiiiiiiiiiivne vesti. Dve godine sam ovde zatvorena kao u kavezu, hladno je...selo, nemam sa kim da se družim pa mi virtuelni svet dođe kao realan (užas!)

No prvo da ispravim Milicu, nisu maškare niti noć veštica već ovde se to zove PUST, a kurenti su oni koji zimu teraju i dozivaju proleće, mislim da ima ceo ritual zakopavanja (u smislu sahranjivanja) zime. Obučeni su u kožuhe od neke vunene životinje :lol: evo kurenta. Inače kolikko se ja sećam, glavni festival je u Ptuju.

l9l-kurent.jpg

A sad moje lepe vesti... Prvo sam se ponadala da ću početi da radim od kuće kao prevodilac, no.... ispostavilo se da je do mene došla pogrešna informacija, naime rečeno mi je da im treba prevodilac sa slo na srb (što meni nikakav problem nije), a ispostavilo se da im treba prevodilac sa eng na slo - prblem kod mene je što ja ooooodlično razumem slo, ali da sastavim rečeicu nema šanse. I tako sam se taj dan ske*ala da je to nenormalno. Posle krenem da kopam po netu, naletim na neki oglas gde traže prevodioce u i iz raznih jezika. Pošaljem ja lepo mail - žena odgovri. Ali... to nije profitno prevođenje već neprofitno i moj prevod će stajati na njihovoj strani, a ja ću biti navedena kao prevodilac i sponzor hahahahahaa

Taj isti šugavi dan ja pošaljem jedno srpskom KU društvu u Kranju mail da bih volela da se učlanim i navedem da sam 6 god igrala folklor u AKUD Ivo Lola Ribar. Dobijem odgovor i od njih, čak dva gde mi u jednom pišu kako jedna od njih neće biti tu, ali će biti njen kolega koji je isto igrao u Loli i Kolu. Juče tati pričam (tata je igrao 20 god u Loli i proputovao seo svet tada) kad on kaže da je to sto posto jedan što je igrao sa njim. Pročitam na stranici - kad ono stvarno on!!!! Konačno mi malo kreće ovde..... Još da mi uleti neki prevod za pare......

Žene ne stižem sve da čitam, nadam se da svi oni koji kubure sa zdravljem - što pre odkubure :lol: (majko koja reč) i da što pre nam dođe proleće!!!!

Ljubi vas vaša Trća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.