Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja sam paranoja teska...samo neke kvrge,cvoruge, mladeze i ko zna sta jos ne nalazim, sad sve pridajem hormonima, a kad se porodim ima ko jedan kolega mog dede cebe i jastuk i redom kod dr.nedaj boze ako me zadrze da ima svoje :) ja oprala kosu, gledam seriju sa mm i malo po forumu cackam i polako se pripremam za krevet ranije se ujutru nesto budim...ova nedelja kisa stalno bas nesto bzv prolazi, nisam zadovoljna nikako svojim aktivnostima :) ovde kod nas uspavano skroz nema pola zena, sirga, victoria, micilici slabo dodje....ova grcka je aktivna i ja najbesposlenija zena ovog foruma :)

hahahaha milice dobrodosla u klub sa kvrgama i cvorugama,,,mada iskreno meni se to pojavilo sve tj ta paranoja od skoro, znaci posle porodjaja... :lol:

videcemo kakva ces ti biti posle.... :lol:

ne znam sta je sa ovim devojkama ostalim, samo ove grkinje moje u kafanici...nema posla u grckoj pa sve na forumu :P

salim se....

ali victorie bas nema dugo uopste ne forumu...to ne lici na nju....

mirjana se verovatno mlati po Fb pa nas je skroz zaoravila itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Milice i sneg nam pao, barem ovde kod nas. Zaveja nas pošteno, još pada kao blesav.

Žene ja ne postizavam da pišem od ovog mog.

E da, Milice, daj kad vidiš za onaj majčinski dodatak - reci jel si ga dobila jer su meni na kraju rekli da nemam pravo na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene,kako ste,blago onima koje spavaju,a posto ja imam dva vampircica od kojih jedan ne spava do ponoci,a drugi se budi rano,nema mi odmora :P

inace,mojoj bebici je bolje,pocela sam da joj dajem neke homeopatske tabletice,i hvala bogu,sad joj je laknulo,a i meni :rolleyes: pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene.Bebac moj spavkao od 9 sinoc,do 9 jutros,zlato moje dobro,bas ga volim kad nas pusti da se i mi naspavamo lepo.Ruckao,pa evo sad zaspao opet...izgleda da mu ovo kisno vreme nije bas nizasta drugo:)

Inace,mm ce popodne da ode da uzme rezultat Papa testa,pa da vidimo da l' cu da placem il da se radujem:()

Milice,ne brini zbog mladeza,ja sam se u trudnoci osipala od tih mladeza,imala sam na stotine,cak i onih visecih,ispod pazuha,a sada polako svi nestaju..to su ti hormoni,nista strasno!I rogovi da ti izadju,normalno je,al stvarno.

Ajd,odoh ja sad malo da peglam,da se ugrejem,od jutros udarila zima,smrzosmo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

Evo da se i ja prijavim u ovu temu. Javljam vam se iz Nemacke,mesto Krefeld. Dosla sam ovde u avgustu 2010.godine. Tek sada posle 6 meseci moze da se kaze da sam se navikla.U pocetku mi je bilo kao da sam pala s`marsa. Pre dolaska u Nemacku zivela sam u jednom mestu blizu NS.Radila u jednom friz salonu skoro 9 god. i onda zbog ljubavi sve napustila.Bilo mi je tesko.Cesto sam plakala ali hvala Bogu sto postoji Skype. Jezik polako ucim. Krenula sam u septembru na kurs i da me ne bi vratili nazad za Srbiju morala sam da polazem taj ispit A1.Srecom imala sam super ocenu i polozila.Vizu su mi produzili na godinu dana. Sad sam u januaru opet krenula na kurs i idem svaki dan po 4 sata. Malo mi je teze sad da sedim toliko jer jos malo pa ulazim u sesti mesec.

Ovde nemam nijednu drugaricu osim svekrve. Svaki dan bombardujem porukama drugarice iz Srbije :) Bas mi nedostaju :(

U Srbiji sam bila sad u decembru na nedelju dana a sledeci put idemo sa bebom u septembru.Jedva cekam! Toliko o mom dolasku u ovu tmurnu i sivu Nemacku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar vam dane mame i trudnice!!!!!evo moji klinci su se bacili u popodnevni san ,ceo dan dremkaju-valjda od ovog vremene-hvadno i kisno,svuda depresivni crni oblaci!!!!!1 pozz za Draganicu i dobrodosla,eto sad imamo i Nemicu u drustvu!!

Milice mene su grcevi rasturali celu trudnocu,na kraju sam uzela iglu i stavila je na komodu pored kreveta i bola se kad bi me gpd grc hvatao-par puta sam se bas dobro raskrvarila jer od grca nisam ni osecala koliko jako bodem,ali mi je jedino to pomagalo-popusti te grc odmah...toplo preporucujem iglu!

Maro 100% je sve ok,samo pozitivno....odoh sad da malo cistim po kuci ljubim vas sve!!!!!111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke! Evo i ja da vam se javim. Sve sam moje poslala u supermarket pa sad malo uzivam.Jeste moji sutra idu, i eto prodje vreme,ALi dobro mi cemo za mesec dana u bgd tako da nije strasno.

Draganice82 dobrodoslau nase kafance!!!!! Verujem da je tei najteze jer si najmladja po strazu u inostranstvu ali navicices se. A i zivis u jednoj civilizovanoj zemlji, bice ti super ne brini.

MIlice ako te grc spici u list, samo prste na nogama vuci na gore prema sebi....zategnes nogu i vuces prste, odmah nestane grc....

trto, jel si ti blizu milice?

maro javljaj sta je bilo, ali sigurno je sve ok...ali javi da znamo...

I sta god da je sve se da resiti, zato bez brige...

jelena, kakvo vam je vreme u solunu? kazu da nas cekaju 'oluje' za vikend <_<<_<

valjda nece...

odoh da zavrsim kaficu pa se pisemo..

cmokic

boze koliko pitanja vam postavih, kao na saslusanju...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i marinu (moju imenjakinju ) da pozdravim i pitam da li su bolje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,uzeo mm Papa test sada i javio mi se-kaze da je test dobar,nema nista!Super,al dok ga ne pogledam licno,necu da se smirim...takva sam ja!

Dobrodosla Draganice82 sa sve bebom:)!Ljub za ostale,nadam se da ste dobro u ovo hladno popodne.Ja sam sama sa bepcem do sutra,pa cu ga na spavanje u 9,i posle da konacno pogledam neki film za svoju dusu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo Marooo,bas mi je drago.sheceru uzivaj jos veceras sa tvojima pa cemo sutra zajedno da kukamo.Milice ovo sto kaze shecer za grceve stoji i super pomaze,ali ako te uhvati jaci napad nema sanse da mozes da povuces prste ni tamo ni vamo.......zato je tu igla :lol:

a sa klincima nesa sanse da ti bude dosadno,stalno im trbam-za igru,za jelo,za spavanje...idi begaj ludo i ne zaboravno!!!!!

odoh da se kupam pa se pisemo kasnije veceras kad mi klinci zaspu!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i marinu (moju imenjakinju ) da pozdravim i pitam da li su bolje???

i bas hvala sto se interesujes za nas,da,da,bolje smo HBogu,i balago tebi sto ides kuci za mesec dana,mi tek u avgustu,a moji meni ko zna kad ce doci...

Maroo super sto nije nista...

pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jupiiii maro , I told you so. :)

eto sad si mirna, i sta imas da ga gledas uzivo ako kaze da je sve ok.!!!! i tacka :)

marina, super da ste bolje.... a jeste mi blago sto idem za bgd ali opet posle osam godina idi tamo i vamo, lakse mi je kad moji dodju ovde :)

inace nama do sad bili gosti, otisli pre sat vremena... pa dok sam sve posklanjala, i eto mene na bebcu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro dijasporo, kod mene ništa novo... lopatala sam juče pa me sve živo i neživo boli :lol:

Mico, moglo je da se desi da dođemo za vikend u Lj, ali ipak idemo do Kranja.

Šećeru - nekih sat vremena sam od nje kolima, mogu i busom.... Taman kad krene lepo vreme mogu da je iscimam pa sa ćerom da spičim busom do Lj i da idemo u šetnju nas dve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na dobrodoslici :)

Zao mi je samo sto se necemo cesto druziti. Skoro svaki dan imam casove jezika a to znaci da nisam kuci od pola 9h do pola 14h. Kad se vratim spremam rucak ili imam neke druge obaveze i onda mi muz stize s`posla. Svo slobodno vreme se trudim da provedem sa njim jer kad dodje beba necu imati toliko vremena.

Vidim da se vi ovde lepo druzite i to mi je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan svima u tudjini evo mi smo se sad vratili iz setnje posto je vreme lepse nego juce-cak se i sunce pojavilo...ali su od popodneva najavili kisu.klinci su zaspali u setnji pa su sad nastavili da spavaju u kolicima!!!!ja malo raspremila po kuci i sad reko da vam se javim!

Sheceru kako ti je bez tvojih?jesu li pocele oluje u glavnom gradu?

Marince drago mi je da ste bolje nema nista bezveznije nego kad su nam bebci bolesni-poludis!!!!

hajde Milice zelim ti da sredite to sa poslom pa da se malo aktiviras-bice ti lepse i bices zadovoljnija kad pocnes necim da se okupiras!!!!!!!

veliki pozz za sve! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo i mene,zadnja 2 dana nisam imala internet,nekko odrzavanje ili sta vec,tek osecala samse kao gluva :)

Vidim sve ste mi dobro,veliki pozdrav i dobrodoslica za nove clanice. Kod mene sve isto, i dalje se nesto posebno ne guram u drustvo.. Moji roditelji,sestra,familija mm i to je to.. Valjda je faza..

Ovo moje cudo mi ne da da spavam,stomak me sve vise boli kad se okrecem u krevetu,cini mi se slizne mi u stranu kad se prevrcem,pa se unervozim da bebana ne povredim ili pritisnem i eto tako..

Ljubac svima iz oblacne PG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan!Jelena,pa gde ti to vide sunce danas,leba ti?Kod nas kisa padala:(Blago tebi kad si i u setnju stigla da odes...uf,meni ovo vreme nizasta drugo nije nego za krevet i nesto slatko-cokoladne kolacice,ili sa cimetom..mmmhm...

Uzivajte zenice,odoh ja cujem da se moj Cvrca probudio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e alisa super sto si se javila.

kako je tamo???

moji jos nisu otisli, let je veceras u 9. ali za par sati ce vec krenuti na aerodrom da bi bili sat ipo vremena ranije....

luki ce da kmeci sigurno jer je za dedu bas vezan, a meni bude tesko sat-dva, pa onda pomislim kako idemo uskoro tako da mogu sebi da objasnim, ali luki i ne.

inace vreme je toplo, ali namrceno, kazu veceras ce kise....bas bezveze...

maro ja cu sledeceg meseca verovatno ici na papa test, ali cu pre toga morati da se cujem sa tobom, nesto ce trebati da mi se objasni posle onog cin1. uf vec me hvata jeza kad samo pomislim na to.

jelena kako vi setete tamo sa duplin kolicima? da li verujes da kod nas jedva i obicnim kolicimaprolazis od silnih automobila...ja toliko sizim ali sta da radim...moracu da idem u neko selo, nema mi druge :P

trto blago tebi kad ces kod milice , vodi i mene :lol:

ali ja cu zdravlje boze u septemru-oktobru...jupiiii...taman na zakasnele babine :lol:

a vas dve solunke bi mogle malo da se spustite i do atine na jedan frape. ovde je uvek toplije bar za 5 stepeni, tako da vam nista ne bi falilo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro ovde sunce sija i sad,nije toplo ali je suncano-zubato sunce!!! pakuj klinca i dolazite na gustersko suncanje kod nas u kraj!!!!

Alisa nemo da se brines,oni se premestaju u stomaku strucno-nece se povrediti...kad se ovi moji nisu izubijali unutra nece ni tvoje bebce!!!!

Sheceru ja sam ti postala Shumaher od kad ih setam kolicima!!!istina je da se provlacis kroz sve moguce rupe u saobracaju,ali ja gledam da zaobilazim glavne ulice i sunjam se sve u neke jednosmerne i zabacene!!!!!jer drugacije je to zivciranje,a ne setnja-niko nece da te pusti da prodjes,jos ce da ti svira kao mici mi se sa puta!!!!to za Atinu cemo se vec dogovoriti,nebi to bilo lose u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena kako vi setete tamo sa duplin kolicima? da li verujes da kod nas jedva i obicnim kolicimaprolazis od silnih automobila...ja toliko sizim ali sta da radim...moracu da idem u neko selo, nema mi druge :P

i mi imamo dupla kolica,samo jedno iza drugog sedista,samo sto je kod nas saobracaj super,ipak ne zivimo u metropoli,vise smo kao na selu :lol: :lol: :lol: nama su najveci problem liftovi...inace malopre smo bili malo u setnji i vreme je uzasno...gledam upravo sta rade ove dve moje cure,mala place u dandolini jer joj je seka uzela dudu i cucla je,posto pokusavamo da se odviknemo pa smo koriscenje sveli na min.devojka se snasla,e ovo je da puknes od smeha...pozdrav zene,prijatno vece vam zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mioje caoss... evo ja bila malo vani sa mm bili na kafi u mom omiljenom kaficu:) bas mi je prijalo dugo nismo tu bili, i to setali do tamo i nazad usi su mi se smrzle :( kupili usput pite u meku ko je za nek se pridruzi tople su i njam

jaooo trta mi cemo da se druzimo :) secerkoo hocu i ja da dodjes, ali doces znam ja i druzicemo se punoooo i onda sl.godine docemo mi u Grcku na more, ma sve smo isplanirali :) zeneeee puno vas ljubim :*

jupiiiiii..... zdravlje Boze.

ti si jedna od retkih trudnica koja kafenise... Ja sam isto bila u tom fazonu, ali vidim da vecina nije...

Mada ja sam uvek za kafenisanje, pa je to bilo tesko promeniti u trudnoci...Zato mi se izgleda i svidja Grcka :P

Salim se....

Moji su otisli jos u pola 7.... Luka je malo kmrceljao ali smo morali da mu kazemo da deda i baba idu da uzmu tetku pa ce sutra doci...Sta da radim....

Moj tata je jos gori od sve dece...On otkad se Luka rodio, svaki put kad ide kuci se umusi, pa mi onda kaze "plakao sam" itd...Ma pishijada....

sta da se radi....Nemam unuce, ne znam kako je :rolleyes:

Ali imam dete, pa mogu da pretpostavim. :(

Nego nesto spava dijaspora ili mi se cini.... :blink:

Ovde pada kisa, poslale je izgleda jelena i mara iz soluna!!! :angry:

a ja oprala kosu i sad me tako mrzi da je izfeniram, a ako tone uradim, kosa mi je uzasna..... ali nije ni bitno....

e milice nikako da prokomentarisem za tvog muza.... pa da mu cestitam sto je dao otkaz :lol:

ma ako zaradjuje od svog biznisa ok, onda nema frke...

volim takve ljude.

gde cete devojke za vikend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice svekar i svekrva su mi u beogradu, ali luka nije za njih mnogo vezan posto ih ne vidja toliko cesto, jer ne dolaze cesto kao moji...a i ja najcesce idem sama sa lukom u bgd pa sam naravno kod mojih smestena a kod sveki odem preko dana.....

a i moja sveki ima jos dva unuceta od cerke, njoj je luka trece, a mojima je prvo unuce pa je verujem tu velika razlika oko cimanja...mada sta znam..moj tata je lud za lukom, pa onda i ovaj za njim...

sto se besike tice, moguce da imas neke bakterije, ali nije to nista strasno u trudnoci...sto kaze mara i da ti rogovi porastu, sve je u trudnoci normalno :lol:

mene neki sekret od juce muci,,,,samo mi je jos i on falio...moram i kod ginekologa....uf....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao djevojke,kako ste mi? Ovih dana nisam svracala,vidim da ima novih clanica zelim im dobrodoslicu :) Moj sin je par dana bio bolestan tako da uopste nisam spavala a jednu vece smo zaglavili i u hitnoj,imao je bas visoku temperaturu 39,5 :( bas me je isprepadao.Hvala Bogu sad je bolje a danas nam je rodjendancic sve je spremno cekamo samo goste :) . Kod nas je citavu sedmicu bila kisa ali evo danas je prelijep dan i naravno bolje raspolozenje odmah :)

SRECAN VAM RODJENDAN I NEK TI JE SIN ZIV ZDRAV JOS 100 GODINA!!!

LEPO SE PROVEDITE DANAS!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao djevojke,kako ste mi? Ovih dana nisam svracala,vidim da ima novih clanica zelim im dobrodoslicu :) Moj sin je par dana bio bolestan tako da uopste nisam spavala a jednu vece smo zaglavili i u hitnoj,imao je bas visoku temperaturu 39,5 :( bas me je isprepadao.Hvala Bogu sad je bolje a danas nam je rodjendancic sve je spremno cekamo samo goste :). Kod nas je citavu sedmicu bila kisa ali evo danas je prelijep dan i naravno bolje raspolozenje odmah :)

SRECAN RODJENDAN I SVE NAJLEPSE ZELJE NEKA VAM SE OSTVARE :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.