Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Dobro vece dijasporo,evo i kilavog Radovana posle sto godina.Ne stizem nista da uradim od moje zvrce,a kad zaspi jedva cekam da legnem,sve mi je teze i teze,kicma ubi,a jos na sve to sam 26.1.pala na ulici zaajedno sa Masom u rukama,cure su dobro prosle,hvala Bogu pa sam je zadrzala u narucju ali sam se ja razbila kao zvecka.Nisam mogla nogu da savijem,izgulila kolena,jos me nije proslo,mada mogu da savijam nogu ali ima jos otoka.Sreca te mi suprug pomaze,sad bar vidi kako je nama zenama i sta sve moramo da radimo.

POZDRAV SVIMA,a posebno novim clanicama,cim ugrabim priliku javicu vam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dal da pozelim dobro vece ili odmah laku noc? Verujem da ste sve vec u posteljama...

I ja cu uskoro, sad sam zavrsila kolacice-srculenca za dan zaljubljenih, jos da opeglam kosulju za sutra i idem.

Sutra je mm-u i meni 4god od kad me je zaprosio pa "slavimo". Nista spektakularno- vecera i bioskop, posto za vikend putujemo pa nam je to veci poklon. Ja mm-u nista nisam stigla kupiti, al me on pita jel hocu svoj poklon ujutru ili uvece, da zna kad da ga "utera" u kucu... zeza se, sigurno, al ja opet razmisljam sta je...

Vienna dobro nam dosla. E ne znam sto, al citajuci tvoj post sve mi je nesto film Braca po materi isao kroz glavu... Valjda akcenat, sta li, vratila si me kroz vreme... Nego lepo je cuti jos jedno tako lepo iskustvo sa tudjinom i imati te medju nama. uzivaj u kafanici!

Milice* drzi se ti trudnickog bazena- sto je sigurno, sigurno je.

Jao Millar super sto ti mama dolazi! Nego reci mi jel treba nama jos viza za Kanadu? Sad kad si pomenula mi palo na pamet da pitam.

jelena jel imas u kuci aloju? Ja sam gelom i sprejem na bazi aloje skinula temperaturu kad sam jednom zakacila stomacni a mala dojena i imala par meseci. Od ostalog jos samo vit C i eto cajevi. Hajde sto pre nam ozdravi!

Au sirga pa kako si pala draga? Jesi proverila kod lekara da se niisi ozbiljnije povredila posto imas otok? Ne bi trebalo da tako dugo traje da je samo ugruvanost... Nadam se da nije nista i da ces sto pre biti ko nova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e sirga nadam se da si ok..i ja sam pala negde na pocetku trudnoce, razbila se kao tikva, pukla tetiva na zglobu itd, ali morala sam da mirujem posle toga 15 dana, jer nista nisam smela da mazem od nekih jacih krema za otoke....ali ja sam vise bila uplasena za bebicu, mada kaze dr, nije bebi nista od takvog pada, ali kad si trudan nije ti sve jedno..nadam se da si ti ok i da nije nista zapravo...

pisi nam cesce , nedostajes kafancetu...

milice, pa i vi samo cunjate, cas kod ovog cas kod onog :)

super za taj bazen, uzivaces verujem,,,,

jeste luka nece da se odvoji od babe i dede, bie frka sad u petak kad se budu vracali.....

narocito za dedom.....

ali sta da se radi,,,,

micilici pa zato se vi spremate toliko za valentine;s day?! e pa superiska..lepo se provedite za godisnjicu sutra i cestitam vam je...gde putujete za vikend? tu po ostrvu ili negde preko?jel idete svo troje ili samo ti i tm? ja k'o na saslusanju, sorry :)

maro i jelena, jeste li se nasle danas u najlepsem nam solunu?! hocemo slike na temi cyber drugarice :lol:

ajde laku noc devojke, ovde je as kasno a ja moram da ustanem sutra ranoo, imam hiljadu i jednu obavezu......banka, biro, druga banka, posta itd..a ovde sve radi do 13-14 h......a svuda su redovi katastrofalni, jedino luka moze da me izvuce da ne cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zene!Dobrodosle i nove!

Vreme nesto sumcmurasto od jutros,mislim da ce kisa...ja sam,inace radila za vikend;juce dosla u 6 ujutru kuci,i tesko da odspavah nesto,pa sam i od jutros nesto grogi.Nismo se videle Jelena i ja,ona bolesna,a ja neispavana...nadam se da cemo to sprovesti uskoro u delo:))

Happy Valentine's day (onome ko slavi`;0)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,

Moja cera od jutros raspolozena i mirna gleda crtace pa ja mogu da kuckam.Sto se pada tice dobro sam prosla kako je moglo,najjvaznije mi je da su njih dve dobro,a i sa Masom sam u 7.mes.pala u kadi,mada je ovo bilo gore.Sve je ok,sto se tice otoka i modrica doktor kaze da nije strasno.Sad hodam normalno,vise ne copam.Moram da prekidam,svekrva mi u banji operisala koleno pa nas dve moramo da kuvamo,a ja i nisam bas neka kuvarica,mada se suprug i svekar ne bune jedu sve.Pozdrav!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan dan zaljubljenih zene! Zelim vam prelep dan uz vase drage, decu, ili uz same sebe, sto da ne? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici i zelim vam srecan dan zaljubljenih....puno puno ljubavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenice! Ja nocas nisam najbolje spavala,isti razlog kao i kod Milice:*..Bila zurka celu nocu stomaku,malenom se svidelo,pa evo jos ne prestaje...

Milice,super za bazen,isto je bolje ici u taj za trudnice..Pa nam javi kako je bilo na brckanju..Ima da uzivate i ti i bebica! Imamo i mi komisje u Bukurestu, zive iznad nas i evo vec godinu kako smo u stanu,svakog dana buse po jedno pola sata! Mi trpeli trpeeeeli,pa rekli gazdi skoro,vala buse,pa ni da imaju galeriju slika u svom stanu! Kad gazda kaze,pa sto niste rekli da vam smeta,ja vas svaki put pitam jel vam mirno u stanu???!!! sve komsije se zalile na njih,samo smo mi cutali,pa kucni savet cekao da i mi progovorimo... :(:blink: Ne znam dal sada buse i kuckaju,nadam se da ce se primiriti malo kad beban tamo stigne :huh:

Secer,pa tebi jos malo idu tvoji :mellow: Uvek je tako,vreme sa najmilijima brzo protekne..

Vienna,dobro dosla i od mene! Lepa prica,za pozeleti da se svima koji podju van bas tako nesto desi :)

Joj Sirga,dobro je kad ste obe dobro! Namesti se to tako,bitno je samo da nemas prelom ili uganuce i da je malena bez povreda! :huh:

Kod mene drugo nista novo, setala juce sa kumama,kafica,prica..Nesto mi i dalje najlepse kuci sa mojima da sedim,tek sad vidim da koliko sam im se uzelela..Razmisljam da izvlacim pramenove,ali da mi frizerka moja dodje u stan,ne mogu 3 sata da sedim u salonu, mnogo je to i za mene i za mog svrcka :)

Toliko od mene,raspisane....Onima koje slave,zelim srecan dan zaljubljenih! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ejjj zene,dobro jutro! Pa gde ste bre??? Mora da je dan zaljubljenih bio lepo proslavljen,pa svaka jos pod utiskom :) Ako je to razlog sto vas nema,neka bas mi je drago!

Ja sam juce ceo dan imala maratonca u stomaku..Nikada jace i brze se beban nije udarao,da je to bio stvarno prizor.Bez pauze!!! Tako da me to i malo iscprelo i unervozilo,ali dobro,mozda je pravio mami zurku za dan zaljubljenih(da odmeni tatu)..I za cudo veliko, kad sam pricalana skajpu sa mm,od jednom se umirio skroz,ja kazem,uzeleo se tatinog glasa,ako se jos jednom umiri usred ludovanja kad cuje mm,moracu da napravim snimak,pa da pustam..Hahahahha..

Ovde oblacno, nema sunca,mada i dalje jako toplo. Danas cu dosvekrve,malo da promenim,da vidim sta oni rade.Ma klasika,svaki dan se svede na isto...

Ljubim vas,pa javite seeee!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav zene, Vienna dobro dosla,mi jos malo pa smo komsinice,kad krenemo na ferije Bec nam bodje na pola puta pa smo svi srecni,to je samo nekih 800 km...

inace,vreme sucmurasto,nikako,ni toplo ni hladno,bas bezveze,ja sam jutros vbodila Enu na vakcinu prvu,ali nas je cika doca vratio zato sto je devojci zacepljen nos,i to joj je vec drugi put od rodjenja :( strasno,bas smo neki pekmezi,jos da se i Anja razboli,sto ce svakako u roku od 5 dana,pa da fino poludim,ionako su mi rogovi vec poceli nicati... strasno,neznam vise sta da im radim... inace sve po starom... pozdrav zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan devojke...ja sam danas konacno bolje.Micilici spasla si me sa alojom-brzo sam spustila temperaturu i evo danas je vise ni nemam-hvala do neba!!! ostalo mi je samo glavobolju da resim,ali procice i to vec valjda!!! Millar bas mi je drago sto ti dolazi mama,bice ti i psiholoski od pomoci da imas nekoga tu!! Sheceru sta bi sa onim Lukinim svrabom,jel se resilo???Vidim da mi je i Mara sad ovde-veliki poljubac!!! idem da dojim decu pa vam pisem kasnije!!! veliki pozz za sve!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram biti malo t1232.gif, ali tema vam je super...tako se nekako opustim dok čitam vaše postove...

t1229.gif

Samo nastavite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan,zene!Bas neko vreme depresivno:(Malecki moj spavka vec po treci put od jutros,valjda se i on smorio.Ja idem kod lekara danas,kod ginekologa.Napipala sam nesto dole,pa me uhvatio strah da nije opet kao onaj polip sto sam imala u trudnoci.Uf..videcemo veceras,drzite mi palceve...

Jelena,bas lepo sto si bolje,uzivaj sa bebicama.

Pisemo se veceras:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro nemoj da se stresiras prerano,cekaj da vidis sta ce doca da ti kaze! obavezno javi sta je bilo........ma bice sve ok drzim ti "fige"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos devojke evo samo na kratko....

jelena, jeste luki je prosao osim, tj smiruje se skroz, mada sam se ja osula sad..ali i meni je bolje..

maro, pa kako si mogla da napipas polip????

ajde valjda nije nista....nemoj da brines...i ne pipaj nista,,,,ti kao i ja, samo nesto pronalazimo itd....

verujem da je sve ok.....

cmokic za sve devojke iz dijaspore i filipu koja uziva da nas cita :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo na vakcinaciji veceras i vikom i drekom smo sigurnoo izludeli doktorku...samo se nadam da cemo i ovaj put proci bez temperature...ja sam sad konacno ok,nemam ni glavobolju ni temperaturu vise pa koristim da malo cunjam internetom....nadam se da ste sve dobo.pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo na vakcinaciji veceras i vikom i drekom smo sigurnoo izludeli doktorku...samo se nadam da cemo i ovaj put proci bez temperature...ja sam sad konacno ok,nemam ni glavobolju ni temperaturu vise pa koristim da malo cunjam internetom....nadam se da ste sve dobo.pozzzz

hahahaha...mogu da zamislim vakcinaciju sa dve bebe...meni su sa lukom presedale vakcine od njegovog placa, drao se kao mlado june, a ti jos dve bebe..nek su zice i zdrave, navikli su doktori na to...

nego sto nam spava ova kafanica?dijasporo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mozes ni da zamislis kakav je to koncert bio-jedno se dere drugo vristi ,a onda kao da jedno drugome daju podrsku placem pocinju da urlicu kao konji....a ja ne mogu ni da gledam dok ih bode,a pritom moram da ih drzim...ma ludo i nezaboravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mozes ni da zamislis kakav je to koncert bio-jedno se dere drugo vristi ,a onda kao da jedno drugome daju podrsku placem pocinju da urlicu kao konji....a ja ne mogu ni da gledam dok ih bode,a pritom moram da ih drzim...ma ludo i nezaboravno

ahahahahahahaha...sa ove distance mi je to tako slatko i smesno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro-dan!Evo,konacno se proboravih.Bebac se probudio oko 4 nocas,valjda nesto sanjao,pa do pola 6 bilo ljuljanje,pa onda spavkanje,pa ruckanje...na kraju sam se vratila u krevet do malopre,a mmuzic dragi je cuvao maleckog:)

Inace,bila sam kod lekara,zaista imam nesto na grlicu,dr kaze da je to zlezda,i da ne brinem,iako moze da raste jos,ali i da se izgubi(hmm),dakle da je pratimo,i cekamo Papa test danas-sutra(daj boze da je ok).Eto,toliko.Bas sam se bila zabrinula.

Vreme inace nikakvo za setnju(londonsko,hehe),pa cemo i danas da presedimo unutra:(

Kako je kod vas,drage moje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos devojke!!! ovde je danas bilo lepo vreme, ja bila popodne sa drugaricom na kafi dok je luka sa mojima bio u parku i bas sam se opustila...evo sad on se uspavljuje u drugoj sobi, trebao bi svakog momenta da zaspi....

inace nista novo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caaaoossss i od mene zenskice...evo dosla sam da poijemo kaficu zajedno obicno ovde pisem uz solju kafe :) bas mi prija ovaj ritual :) bas mi je drago da su vam decica zdrava i da su prosli svi viruscici, prehladice jao jelena tvoj mali orkestar, ja ne znam kako ce mi to sve, ali valjda dodje samo od sebe...maro ti obavezno javi sta je doca rekao, i nemoj to da pipkas sama i cackas mislim ko ti kaze, sve zivo napipam i nackama na sebi...

meni su krenuli oni crveni mladezi ili kako se vec zovu inace sam ih imala par komada ali vidim u trudnoci da se malo broj povecao, jedan takav veliki sam operisala pre mozda 3 god bas je bio narastao i frizerka mi ga zakinula pa sam skinula, sad ih bas imam ali kao tackice nisu odignuti tako...kod mene kisa pada i zima, bas vani znaci nikako vrme, jao juce sam se bas iznervirala kupila sam sebi neke hlace i onako samouvereno necu da ih probam obicne crne kao helanke pune gume reko uzecu ja L do sad sam s nosila, pa taman do kraja trudnoce, onako kako sma bila nabunda i obucena mislim necu ih probavati to je to dosla kuci kad ono ne moze se zakopcati ja zaboravila za tibu fali koji cm da zakopcam, a ne moze se zameniti kad uzmes na snizenju:) eto tako mi provodimo trudnicke dane i brojim do bebkija kad ce, aaa a imamo ihiiii...dijasporo budite seee :)

ma Milice nije to nista strasno-videces to ja samo preterano kukam jer me tamo zaboli glava od njihove dreke!!!! i to ti je 5 min placa i onda sve zaborave!!!nista ti ne brini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ova grcka dijaspora tj srpska iz grcke najaktivnija na kraju :lol:

maro kakva je sad to zlezda??? joj ti i ja samo pish zivi....a evo i milica ulazi u klub sa crvenim mladezima :lol:

sta se radi devojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.