Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Dobar dan zenske,evo i mene..Popila kaficu sa tatom, sad po internetu da vidim gde te,pa u setnjicu.. Ovde i danas pretoplo,ali se ne zalim,naravski...

Milice samo se ti brckaj,prijace ti svakako,a mozda to pokrene i bebicu da se okrene..I ja bih vrlo rado..Bas razmisljam,kako ce mi ovog leta,more biti na 60km,ali mi verovatno nece biti kupanja ove godine..Nego,nema veze,kupacemo se beban i ja u kadici svakog dana :P

Secer,ko je od tvojih dosao? Masuper sto steaktivni,sto setate,ko god dodje,covek se tad lepse oseca i nekako vedrije i kao kod kuce :) Makar meni je tako builo kad su mi sestrai drugarice dolazile u Bukurest!

Mara77,pozdrav i za tebe i hvala na dobrodoslici :)

Millar,smrzla samse kad videh -30 stepeni..Uh,treba se navici na to..Kolikko si vec u Kanadi? Polako,sredice se stvari,sto kaze Secer,Kanada je sredjena zemlja i pruza mnogo..Bitno je da se ti sada dobro osecas i da je tvoja porodica dobro. Svaki pocetak je terzak, pogotovo u tudjoj zemlji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice šta si uradila za zdravstveno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, ja imam uređen status stranca. Privremeni boravak (overavam ga na svakih godinu dana) i to je to. Još se razmišljamo da li da uzimam ja slovenačko državljanstvo ili ne. Postoje velike šanse da se vratimo u Srbiju i tamo da ostanemo. A fora je da moram da se odreknem Srpskog ili na mufte da dobijem papir da sam se odrekla srpskog :lol:

Ja sam zdravstvo odmah rešila, mislim ono osnovno. Doduše kod nas je to sve mnogo brže išlo nego što smo mi mislili da će biti :lol:

Nismo mi bebu uopšte planirali, oboje smo mislili da ne možemo da ih imamo. Ja sam došla u slo 1.1.2009. Poslednja veštica je bila 5.2.2009., a venčali smo se 3.2.2009 :lol: :lol: - tako da smo mi to odmah morali da rešavamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alisa dosli su mi mama i tata, sestra nije mogla posto ima skolu..ona je 4. srednje pa joj je sad frka ovog polugodista i nije mogla da izostaje 2 nedelje.

Trto sto se moras odreci srpskog da bi uzela slonevacki? zar slovenci imaju taj zakon da mozes posedovati samo njihov pasos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, evo i mene u hladnom Okvilu, bllizina Toronta. Ne znam kako je u Montrealu, ali ovde je jako hladno. Ne znam jos uvek sto da kazem, zato nisam nestmo mnogo ni pisala :) jos uvek sam pod utiscima. Imam i gomilu problema pride, pa su mi misli suvise zbrkane. Pisacu, kada se malo sredim. Za sada sve ide po planu, mada definitivno nije lako. Jos uvek smo kod rodjaka, mada aplicirali smo za stan, pa sad cekamo. Samo da se ja porodim kako treba i da sve bude u redu, ostalo ce sve doci na svoje mesto.

svaka ti cast,blizanacka trudnoca nikako nije laka akamoli kad imas jos jedno dete i nemas pomoc!!! kako napredujes? bice ti sve super samo misli pozitivno!!!! jel sutiraju bebice????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej milicice pa ne moras se odreci srpskog posto mozes po nasem zakonu imati dvojno drzavljnstvo, kao i po grckom....

ja sam jos uvek na grckom boravku, i ne znam da li cu i uzimati grcki pasos jer mi zaista nije potreban, uzela bih ga samo luki zbog nekih stvari kasnije u zivotu...

a sto se prija tice, ajde da ih spojimo, sestra mi je lepa kao lutka...smislicemo vec nesto :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Secer,pa ti uzivas zaista! Neka,bas lepo :) Neka sestra zavrsi sve oko skole,pa na zasluzeni maturantski odmor pravo kod tebe :)

Citam ovo sto pisete oko drzavljanstva i pasosa,komplikacija koliko volis..Kad smo culi kako to u Rumuniji ide sa strancima,tako smose radovali mom porodjaju u CG! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zene!Ja radila sinoc,dosla u pola 4...ustala rano...bas sam k'o prebijena.Sad kuckam sa bepcem u narucju,jer nece sam da sedi.Nista toliko novo..

Millar,dobrodosla u kafance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i od mene :-) Bila malo vredna,sad uz kompj..Nista novo ni ovamo...Nesto mi se prijela makovnjaca,pa cu danas daje mesim...Vreme se nesto kvari,nadam se da nece da zahladi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao ja tek sad videla ovu temu,i bas mi je drago da postoji...mada ste se vi vec upoznale ja se nadam da cu se uklopiti... inace ja sam u Ch dosla pre 6 godina,jedno mesto blizu St.Gallena,iskreno jedino mi nedostaju porodica,par prijateljica i nista vise iz Srbije...

imam dve devojcice,trenutno na bolovnju,do aprila :blink: i da bas mi se pije jedna crna kafa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav cure.

Prvo veliko vam hvala na podrsci, znaci mi neizmerno.

Drugo lepo je biti ovde, citati vase postove. Jedna od tema koja je uvek pozitivna i divno je sto ste tu da je takvom ucinite.

Seceru bas mi je milo da uzivas sa dragim gostima.

Alisa super sto je put dobro prosao i sto sad mozes da se opustis medju najmilijma.

Millar, draga, pa konacno dobrodosla@u kafanicu! Bas mi je drago da cemo i ovde moci da pricamo!

Milice* svaka cast na plivanju! Sigurna sam da ces uzivati, posebno u drustvu TM-a.

Trta i Jelena pozdrav i dobrodoslicana temu. Bas je lepo kad nas je puno.

Maro pozdrav i tebi draga. Uh do 4, nadam se da si se od onda naspavala.

Lep vikend vam svima zelim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao ja tek sad videla ovu temu,i bas mi je drago da postoji...mada ste se vi vec upoznale ja se nadam da cu se uklopiti... inace ja sam u Ch dosla pre 6 godina,jedno mesto blizu St.Gallena,iskreno jedino mi nedostaju porodica,par prijateljica i nista vise iz Srbije...

imam dve devojcice,trenutno na bolovnju,do aprila :blink: i da bas mi se pije jedna crna kafa :rolleyes:

marina dobrodosla!

E bas mi je milo da imamo pojcanje i jos nekog iz tih krajeva. Za uklapanje ne brini, nije sa nama tesko, sve su cure ovde jako fine i drustvene.

Avatari su ti prelepi, curice ko medici!

Kuckamo se ubuduce i pozdrav do tad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

marina dobrodosla!

E bas mi je milo da imamo pojcanje i jos nekog iz tih krajeva. Za uklapanje ne brini, nije sa nama tesko, sve su cure ovde jako fine i drustvene.

Avatari su ti prelepi, curice ko medici!

Kuckamo se ubuduce i pozdrav do tad.

hvala na komplimentima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao ja tek sad videla ovu temu,i bas mi je drago da postoji...mada ste se vi vec upoznale ja se nadam da cu se uklopiti... inace ja sam u Ch dosla pre 6 godina,jedno mesto blizu St.Gallena,iskreno jedino mi nedostaju porodica,par prijateljica i nista vise iz Srbije...

imam dve devojcice,trenutno na bolovnju,do aprila :blink: i da bas mi se pije jedna crna kafa :rolleyes:

marina dobrodosla u kafance!!! inace imam super drugaricu iz st.gallena.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina,dobro dosla u nase kafance!!! ;)

Meni ovi dani sada u PG prolaze nenormalno brzo..Jos ovde nemam obaveza koliko sam imala oko ciscenja,kuvanja,peglanja..Prosto neverovatno :blink: Setala sam malo sa sestrom (vec je drma tetka sindrom),gledale krevetice u Simpu,prelepih ima zaista..Jos se mislim dal da kupujem drveni krevetac za PG ili ne (ovde je inace obicaj,da ti krevetac i to prvo sto ti treba za bebu donese-kupi majka)..Vidim da joj je milo i da bi zelela,ali realno,taj krevetac bi koristili samo kada dodjemo u PG..Ja cak kupila u Bukurestu onaj transportni :rolleyes: Tako da je vrlo verovatno da cemo baki ispuniti zelju i odabrati drveni,pa boze moj,neka stoji i ceka nas,kad budemo dolazili u CG..

Ovde do danas bilo lepo suncano,danas nesto sucmurasto,mada meni jedino smeta ta promena zbog pritiska,ovih dana mi je nesto nizak pritisak...Ostalo kod mene po starom, ugovaram prve kafice sa drugaricama i tako..Prolazi vreme... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve cure, a poseban za trudnice!

Kako provodite vikend? Jel vam lepo vreme ili kisa ko nama?

Milice ako hoces da znas o kvalitetu vode pitaj ih da li je tretiraju hlorom, ozonom ili UV zracima. Probaj izbeci hlorisane. Kapa je definitivno pun pogodak- sto kazes ko ce svaki put da susi kosu.

Alisa bas mi je drago da uzivas u Po. Joj kako je to divan period- drugo tromesecje, obicno najugodniji deo trudnoce, odabir i kupovina za bebu. Ma divno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla sam, a ti Micilici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene Milky!

Kako si draga? Kako je u Briselu?

Milice e to sto ima bazena za trudnice je pun pogodak. Ovde toga nema. Milina, iskoristi sve sto mozes, posle verujem i plivanje sa bebom ce vam u tim uslovima biti super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene Milky!

Kako si draga? Kako je u Briselu?

Milice e to sto ima bazena za trudnice je pun pogodak. Ovde toga nema. Milina, iskoristi sve sto mozes, posle verujem i plivanje sa bebom ce vam u tim uslovima biti super.

Dobro, malko nam je dosadno sad, nedelja, pa nije neki dan za izlazak. Inace, non stop smo napolju, po parkovima, setkamo, i tako. Dragi mi je zaludjen za tehnologiju, pa dosta vremena provodimo po tehnomaniji i sl. Ti? E, a sto se tice plivanja, ja nisam neki plivac, pa se izvlacim na plutanje, a sad, od stomaka nemogu ni da plutam. Vise sam se brckala nego plivala, al mi je cool bilo za promenu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma lepo Milky, samo setajte. Ima sta da se vidi tamo, sigurna sam. Bas lepo sto mozes da se opustis i uzivas u trudnoci.

A plivanje je zakon ko voli. Ja obozavam al me ponekad mrzi to posle susenje kose, oblacenje itd pa sam cesce u teretani...

Ja sam bila sama prepodne, onda se dete vratilo iz provoda i zaspala i eto mene za kompom vec dugo...

Sad idem, ustala je i trazi da idemo nekud... Hmmm, nedelja vece... videcemo...

Pozdravljam vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i tebi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav dame,hvala na dobrodoslici,izgleda da je samo kod mene danas bilo suncano i lepo vreme,taman za setnju... pre podne smo malo setkali onako skupa porodicno,a posle podne je bio neki tradicionalni maskembal(karneval) bas u mestu gde smo,pa su ulice bile zatvorene i guuuuzva katastrofa :wacko: :wacko: :wacko: ali lepo smo sa balkona sve to posmatrali maLO se suncajuci :rolleyes: eto tako pa sad odoh ja u krevet,da se malo odmorim posto su deca zaspala,laku noc vam zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrovece devojke...trudnice i mamice!!! millar ovde je vreme prelepo vec nedeljama je lepse nego pravo prolece,ali ja ti zavidim jer sneg nisam videla vec 2 godine a obozavam ga! meni je lose od nocas-imam temperaturu,a nesmem nista da pijem zbog dojenja! ceo dan sam provela u krevetu i naduvavala se od cajeva!! valjda ce sutra biti bolje!!! klinci su mi sad zaspali pa odoh i ja ...ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos devojke...

vienna dobro dosla..

ovde je danas bilo savrseno vreme, ceo dan smo bili napolju, mm igrao sa njegovom ekipom srba basket a ja posle tenis, dok se luka igrao sa decom...milina...posle sa mojima opet nastavili setnju i tako prosao dan...

bas sam umorna...

milice proveri dobro za bazen vodu, kakva je i sta, jer ovde sve trudnice dr salju na plivanje celo leto jer je jako zdravo ali u u more i samo ako je izuzetno cisto, ali bazen se zabranjuje trudnicama, cak i onaj za bebe... ali verujem da je sve to kod vas dobro odradjeno, jer ipak se radi o trudnicama..

inace nista novo...luka spava , mm i ja malo gledamo film, malo blejimo,moji legli i uskoro cemo i mi na spavanjac.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.