Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

joj milice divno sto ste narucili krevetac i komodu, super ako moze neko da ti napravi za jeftinije pare a verujem da ce to extra da izgleda.a i kad pogledas oni to maksimum koriste 2 godine, tako da davati preterano para za to je bezveze...ma super...

mi smo danas bili ceo dan napolju..bilo je divno vreme..

ja jutros ustala da ocistim kucu i izasli i bili par sati napolju pa dosli kuci samo da jedemo i opet izasli....

moji dolaze u ponedeljak , jupiiiii.....ali ne znam koliko ostaju....prvo kazu par dana posto moraju zbog posla da se vracaju, onda kazu mozda ce malo duze...luda kuca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenice,evo i mene malo...

Pozdrav za sve :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenice,evo i mene malo...

Pozdrav za sve :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

caos ivanko....dobrodosla u nasu kafanicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene,uvek kada procitam naslov ove teme obuzme me neka jeza i seta.Nekako se odmah setim svih koji zive u inostranstvu i clanica sa foruma koje nisu u Srbiji.Na neki nacin sam i ja bila odvojena od porodice,otisla sam sa 15 godina.Iuvek kada svratim u ovu temu setim se kafanice tamo preko u kojoj sam provodila dosta vremena,jer me je podsecala na neke drage stvari iz rodnog mesta.Nekako me obuzme nostalgija iako sam sad pored svojih bliznjih.Strah me je od odvajanja,i kad se setim svih dana patnje za kucom,obuzme me neka tuga.Jedan planirani vikend kada sam trebala da dojem kuci nisam dosla.Otac mi je dan posle vikenda poginuo.Nikada necu sebi oprostiti sto tad nisam dosla kuci da ga bar jos jednom vidim.I zato imam strah od odvajanja.Muz je imao vise puta ponuda za inostranstvo ,ali ne.Najlepse kad smo svi na okupu.I evo opet suze...Uzivajte u kafanici tamo preko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos ivanko....dobrodosla u nasu kafanicu :rolleyes:

Hvala seceru :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan,drustvo.Evo,ja radila petak i subotu,crkla sam.Dosla jutros u pola 4,a moje vampirce se probudilo kad me culo,pa do 6 nisam mogla da ga uspavam...posle od mog spavanja nije bilo nista.Mrtvosana sam!A,bas je lep dan danas,nekih 16-ak stepeni,dusu dalo za setnju,al dzaba,nemam snage da mrdnem.Jos sam sama sa bebom do sutra ujutru-bice veselo:)

Nadam se da sve imate toplo vreme gde god bile:)Uzivajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja devojke da vas pozdravim...ovde je danas bio prelep dan...mi smo ceo dan bili na tenisu tj ja,...mm je prvo isao na basket sa srbima, pa je onda dosao da luku cuva u parkicu dok ja igram tenis...super je bilo, narocito sto je picilo sunce....

sutra moji dolaze..jupi......

sad odoh da zavrsim sa spremanjem stana....cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice verujem da si poludela zbog tog rodjendana..i ja bih...ne volim kad ljudi nemaju osnovnu kulturu....mogli su vas nazvati pre nego si izasli da pitaju hocete li sigurno doci, ako im se toliko bas izlazilo...

no nema veze...sto ljudi sto cudi....

ja sam uspavala dete i sad mogu da na miru sedim....i da malo odmorim pre nego dodju moji...inace moji cu u fazonu onih milicinih gostiju....samo da ih vodam po trznim centrima :lol:

posto su akropolj i sve istale znamenitosti razgledali po sto puta svih ovih godina, sad im je sve to poznato pa cunjaju po radnjama i sa lukom po parkovima itd...

vidim bas se dosta devojaka iz grcke i uopste iz inostranstva prijavilo na forum ovih dana, ali nikako neka da svrati u nase kafance...na kraju cemo se milica i ja samo dopisivati izgleda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,blago tebi sto ti dolaze tvoji,i ja se uzelela mame,moram da je teram da dodje skoro.A to za goste,heh,i meni se uvek sve svede na turu kroz trzne centre:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,blago tebi sto ti dolaze tvoji,i ja se uzelela mame,moram da je teram da dodje skoro.A to za goste,heh,i meni se uvek sve svede na turu kroz trzne centre:)

pa ti si jos i sad skoro bila bre... :rolleyes:

ja tek bi trebalo u bgd krajem marta ili aprilu....tako da je dobro sto sad dolaze....malo da odmorim...jupi, nema kuvanja, peglanja itd!!!! :lol:

ali najbitnije nema kuvanja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma milice ostavi poklon za tog malog kad si vec njemu kupila...ali mozes ga poslati po nekome..ja bih poslala po nekome ko ce ici kod njih, u fazonu :ovo vam je poklon od milice i ... za rodjendan na koji nisu dosli....

mada i da li ulaziti u tu pricu, mozda si u pravu, pokloni ga nekom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao secer bi ja to uradila, ali nisu to ljudi koji ce to znati protumaciti na nacin na koji ti i ja mislimo malo je to ograniceno sve i primitivno cim se tako ponasaju...nekultura teska, mm samo kaze sta bi da si juce kupila ono sto si ti htela da puknes para i pra na neko biciklo, kazem ti ja a ti mene ne slusas mislis svi su ljudi kao ti :) ajde nek je i on to rekao sad mi vadi mast jer ja to njemu uvek kazem jasam ti rekla :) neka bar on uziva :) zene pa ja ne spadam u vasu kategoriju ja volim da kuham :) i slatko i slano i sve zivo ja spremam i brljam, ali najvise za mm i mene volim da spremam :)

sanya caoosss i tebi uzivas kao i svi mi na ovom lepom vremenu, mene je svekar danas razocarao rekao je sigurno ce biti opet snega-kaze nemoguce da ga za citavu zimu u slov ovako malo bilo nista skoro bar jos jedan dva i ja sam se odmah razocarala:( ovo vreme je divnoo... :)

jaoj milice i ja volim da kuvam ali ne svakog dana i to po dva rucka...posto luka obicno hoce nesto drugo da jede , i on ti je tezak za hranu kao niko, pa njemu moram posebno skoro uvek da spremam nesto..vise nemam ni ideja sta bi...zato sam srecna sto cu par dana iskulirati sa kuvanjem...mama voli da sprema sve sto ja volim i sto nismo dugo jeli i onda mi izvoljevamo...a posebno sam happy sto mi stize ajvar. :lol::lol:

obozavam da skuvam spagete i samo da stavim ajvar kao sos i nista vise....pojela ih cini mi se 3 kg spegata tako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi molimo Boga ovde da padne sneg (sto se nece desiti ove godine sigurno) a vi ga necete.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke svidja mi se ova vasa kafanica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke svidja mi se ova vasa kafanica :rolleyes:

dobrodosla zemunko-grkinjo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece dijasporo. Kako smo? Kako decica I bebe u stomacicima?

Bas mi je drago da citam kako vam je vreme lepo I kako uzivate. Samo napred, I meni se sve cino da je zima zavrsena, ali nikad se ne zna. Mi smo prosle godine u ovo vreme imali snega, sad nam ne treba. ;)

Seceru citam tvoj odgovor i ne razumem sto tako reagujes na termin domacica. I ovde I u drugim temama, vidim (posebno u drugim temama). Moj ti je izraz cisto teoretski jer na srpskom drugog nema. U stvari ima- nezaposljena, ali evo mm kaze da bi se on kao otac 100 puta menjao samo da ako ne radi moze biti domacica, a ne nezaposljen. Jeste da domacica zvuci malo zastarelo I tesko ga prihvataju zene koje su radile, ili planiraju opet raditi, ali ja u njemu ne vidim nista lose. Stavise da domacica nije bilo ja nikada ne bih bila ovde gde sam I samo zenama koje su sa decom kod kuce ostale I posao stavile u drugi plan dugujem svoje sretno detinjstvo I podrsku kroz zivot I skolovanje.

Da, u isto vreme je i prelepo ali i tesko biti mama I domacica. Zato sam ja I rekla da ja imam sate za sebe I ne cudi me da neko ko ima decu sa sobom svaki dan I po celi dan nema istu slobodu da skoci do teretane I salona. Nema sumnje da obe varijante imaju I prednosti I mana I da svako za sebe odlucuje sta ce u zivotu.

A ja recimo da ne radim ne bih mogla dete ostaviti u vrticu ili kod nekog (osim tate) na cuvanje a da ja idem na vezbanje ili tretmane. Potpuno razumem svaki dan posvecen samo deci. Ja malu kad ne radim svuda sa sobom vodim ako bas ne mogu ceo dan njenim aktivnostima posvetiti. Znam da mi je to vreme samo njoj posveceno, a sve ostalo moze da ceka jer imam vremena i za sebe. Kad sam sa njom ona je prioritet, kad radim onda radim, kad imam pauzu cela se sebi posvetim, sednem sa koleginicom u kola I pravac teretana ili grad (I nase trenutne kancelarije nisu u centru).

Sto se tice energije- pa tu smo svi razliciti. Ja sam aktivni tip, nista mi tesko ne pada I imam I visak energije. A sigurna sam da znas da vezbanje zapravo podize nivo energije, ne smanjuje ga. ;)

Nego cure samo sam htela da vam se javim. Ne svracam I ne znam kad cu. Imali smo smrtni slucaj u porodici, umrla mi je nana, tako da sam ovih dana u jednom drugom elementu I drugoj prici.

Sve naj vam svima zelim do kuckanja! CMOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micilici primi moje saucesce za nanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su moji tu, ceo dan smo cunjali, pre sat vremena uspavala luku, idem i ja uskoro na spavanjac, jutros sam rano ustala...

ljuim vas sve puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema nista lepse nego kad ti dodju tvoj....nema peglanja i pranja.....al to nekako uvek brzo prodje!!!uzivaj doko mozes...meni moji nisu dolazili 2 meseca i bas mi fale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micilici, primi moje iskreno saucesce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo mene opet ovde!!! Samosada iz suncane i pretople Podgorice..Putovala sam super, bilo je malo dugacko i smorno cekanje na aerodromu u Budimpesti 6h,ali s obzirom da sam bila sa mm,nekakoje i to brze proslo.. Beban je uzivao u voznji, nije se mrdnuo,vise sam se izgleda ja plasila sletanja i poletanja :blink:

U Podgorci je od kad smo dosli pravo prolece, temperat od 15-19 stepeni, pa posle ledenog Bukuresta,kapa,salova i cizmi,josne mogu da se naviknem da mi trebaju naocare za sunce i lagani dzemeprcic kad hocu van!!! Juce samispratila mm nazad za Bukurest, iznenadih samu sebe,nije mi bilo toliko tesko,kolikosam mislila, ali dobro, hvala skajpu sto postoji, pacemo se cuti i gledati :)

Ovih dana nesto nisam imala zelju da izlazim i vidim se sa bilo kim (valjda uticaj onog podivljalog sindroma), sedela sam kuci, kod mojih ili njegovih.. Ali evo,polako se pokrecem,ugovaramkafice,setnjice..Ma isto prija,kad si medju svoje :):) Sta ima kod vas?Nesto mi niste aktivne????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e Alisa super sto si se javila...Uzivaj u suncu i podgorici...

ja se ne javljam tako cesto, jer su moji tu, pa mogu samo uvece na kratko , tj ne stizem preko dana. non stop smo u pokrenu....:)

inace sve ostalo po starom..

cunjali smo ovih dana dosta i bas sam se iznervirala kad sam videla da im cene na rasprodajama jos nisu nesto preterano spustene....a zemlja kao u grci..

cmokic za dijasporu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micilici,i od mene saucesce..nadam se da si koliko toliko dobro.

Alisa,dobrodosla iz PG:)

A za ostale zenske poljubac,jer nemam bas vremena da piskaram.Pisemo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej millar pa napokon i ti da se javis u nase kafance..kako je gore? u kom si gradu? meni je najbolja drugarica otisla kod babe u montreal pre mesec dana i plasim se da ce ostati zauvek tamo, i bas sam se smorila...mada srecna sam zbog nje, ali ipak mi je tesko,....

jel si se ti polako navikla? kod koga ste vi otisli gore? jel ste zavrsili sa papirima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, evo i mene u hladnom Okvilu, bllizina Toronta. Ne znam kako je u Montrealu, ali ovde je jako hladno. Ne znam jos uvek sto da kazem, zato nisam nestmo mnogo ni pisala :) jos uvek sam pod utiscima. Imam i gomilu problema pride, pa su mi misli suvise zbrkane. Pisacu, kada se malo sredim. Za sada sve ide po planu, mada definitivno nije lako. Jos uvek smo kod rodjaka, mada aplicirali smo za stan, pa sad cekamo. Samo da se ja porodim kako treba i da sve bude u redu, ostalo ce sve doci na svoje mesto.

ajde zelim ti srecu. sigurna sam da ce se sve srediti uskoro, ipak je kanada zemlja koja ti pruza dosta stvari....svima je na pocetku tesko i misli su im u haosu, pa makar i sve bilo idealno...a nikad nije idealno, jer uvek su tu administrativni problemi, privikavanje itd....zato samo napred, snacices se i bice vam super...

pisi kad budes mogla...

da i u montrealnu je -30 bilo pre neki dan kad sam se cula sa drugaricom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.