Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Joj Milice kako je to slatko! :) Sad cete tek da rastete, pa jos kad krene kasnije da se proteze I citavo ti stopalo iscrta na stomaku- to je neprocenjivo!!! Trudnoca je zaista blagosloveno stanje, uzivaj u njoj.

E a sta je sa ostalim curama koje nisu trenutno trudne? Jel se planira jos decice? ;)

I ja neke stvari odradim kod kuce- recimo tretmane lica, pilinge, depilaciju posto imam elektricni epilator, ali za neke stvari mi duze treba samoj nego da odem u salon. U salon idem I sa malom (na pedikir, manikir, sisanje) jer ona obozava da je samnom, da gleda I da je razmaze tamo. Obicno I njoj "srede" nokte, a za sisanje ima svoju stilisticu odavno :D Ma primadona, ko svaka curica :D

Joj shoping- super zabava, al I meni treba tako puno toga da ne znam odakle da krenem... Moracu do aprila da osvezim garderobu za dnevne a zenstvene kombinacije. To odavno nisam uzimala, sve zavrsim sa elegantnim, vecernjim ili za posao... Jao I za mm-a treba da uzmem nesto za dan zaljubljenih... Jel planirate vi sta? Ja sam mu htela klasiku- kosulja I kravata, mozda I neki parfemcic ako me ne mrzi da njuskam po parfimerijama...

Jao ja se opet raskuckala :D Odoh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo maro, sto pocinjes da radis..Ma sta god da je samo da kapljuparice i da izadjes iz kuce!Super!

Milice, ne brini se za sredjivanje, kad se porodis pa prodje par meseci onda ce se sve vratiti u normalu...

Micilici svaka tebi cast. Kako ti sve stignes posle posla? Ja kad sam Lukom izadjem u park pre podne jurim kuci da bih spremila rucak, pa dok ovo ono pozavrsavam, meni prodje dan... A jos da radim i da moram sve to i da idem u teretanu kao ti svaki dan i na tretmane i na sve zivo....Meni bi trebao da je dan 50 sati onda. :)

Nema nam victorie?Jel neko sa njom u kontaktu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zeeenske,dobar dan..Sta radite, je li hladno kod vas???

Meni kuca u haosu,pakovanje uveliko pocelo,a ja radim kao brzi puz ;) Nego polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zeeenske,dobar dan..Sta radite, je li hladno kod vas???

Meni kuca u haosu,pakovanje uveliko pocelo,a ja radim kao brzi puz ;) Nego polako...

jaoj alisa pa ti se bas spremas...super! nista ne brini za kucu, samo se ti spakuj da ti sa te strane ude mirna glava....kucu moze da sredjuje i tm kad ti budes u pg :)

ovde bas i nije hladno, ali nije ni toplo i suncano..onako, neko sucmurasto vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pocela da vozim bicikl:)Bas sam ispala iz forme,ali,gledam da se vratim:)Vreme nije lose danas,malo hladnjikavo,ali suuuuunce!

Vidim,planirate da slavite Valentine's day? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro ste me podsetile na dan zaljubljenih :unsure: totoalno sam zabotavila...Nema ideju šta da kupim dragom, možda mu spremim neku večericu, videću još.

Ovde je baš hladno, ne izlazi mi se napolje uopšte. Sutra idem sa mališom do poznanice da se igra malo...danas nikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj alisa pa ti se bas spremas...super! nista ne brini za kucu, samo se ti spakuj da ti sa te strane ude mirna glava....kucu moze da sredjuje i tm kad ti budes u pg :)

ovde bas i nije hladno, ali nije ni toplo i suncano..onako, neko sucmurasto vreme...

Da da,evo se smejem kako da onaj trudnicki jastuk spakujem u kofer, u PG si ga trazili danima,al ga nigde nema,niti su imali..

U pravu si seceru,sve sto vidim da ne mogu stici,samo kazem,to ce mm,da mu ne bude dosadno ;)

Ovde zima,nikud se ne moze iako je suncano,temperatura -8,-9..Brrrrrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,mi se vratili iz setnjice!Bas lep dan,suncano,i citavih 8 stepeni! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,mi se vratili iz setnjice!Bas lep dan,suncano,i citavih 8 stepeni! :)

Jaooo divno,toplo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nesto mi ova kafanica opustosila...nema bas dosat devojaka da pise..micilici, victoria, mirjana itd...smrc....

nego sta ima novo?

ja evo odmaram ovo mi je jedino vreme dok luka spava da mogu na miru da sedim i budem na netu .....inace nista novooo....

moji bi trebali dolaziti uskoro ali videcemo kad ce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, da bih bila u toku, moram i ove ' zenske price' da pratim... ;) ovde se tako lepo raspisete, ma milina vas je citati. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nesto mi ova kafanica opustosila...nema bas dosat devojaka da pise..micilici, victoria, mirjana itd...smrc....

nego sta ima novo?

ja evo odmaram ovo mi je jedino vreme dok luka spava da mogu na miru da sedim i budem na netu .....inace nista novooo....

moji bi trebali dolaziti uskoro ali videcemo kad ce...

tu sam bre ja :D nego sta da pisem ..nema nista novo ... pa ima.. ali ... ono :D ehheheheheeh .inace sam uglavnom sada na fb ,vise nego na bebcu .. u jeee..nesto palo ---- cek.. macka nesto oborila.. i tako :D francuski mi je super :D ucim polako .. bila juce na casu tj prekjuce ,sad je pola 1 znaci da je danas CETVRATAK (perem ves <_< ) i bilo je super.. ovde je hladno.. ali nisam se smrzla kad sam isla na cas.. muzika na usi i osmeh ogroman na lice :D hehhe malooo mi hvalilo da pocnem da igram na ulici i da pevam heheh... odo da spavam.... Kuckamo se sutra ..Bisou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece cure!!! :)

Zima, zima e pa sta je! Bogami vam svima zahladilo, jel da? Kod nas nije hladno, ali nocas I sad popodne neka kisica padala. Sreca izbegle smo je mala I ja jutros, al me malo uhvatila veceras na biciklu :D

Nadam se da ste sve dobro, zadovoljne, vesele I da su vam klinci I bebe u stomacicima ok.

Alisa stigao dan polaska, jel da? Cudno mi to da nema jastuka u Po... Ima ih sad svuda da se kupe, nije ko kad sam ja bila trudna pa ni za lek u Srbiji...

Maro cestitke na zaposlenju! Takodje I svaka cast na voznji bicikla! :)

Nama dan bio napakovan aktivnostim- sto planirano, sto ne. Ali ne zalim se, samo nek je tako svake srede! ;)

Na temu vezbanja I organizacije stvarno mogu samo da potvrdim da se sve moze kad se hoce ;) Ovde postoji izreka:

"If you want a job to be done give it to a busy (WO)man!"

Po meni sto se vise ima na repertoaru, bolje se organizuje. I secer mila u tome I jeste razlika izmedju zaposlenih I mama domacica, cini mi se. Ja na poslu imam pauzu od 1h I skroz je iskoristim. Ili odem u teretanu, na tretman, masazu... Kad mala ide na casove ja imam dva sata slobodno. Tad ili I sama vezbam, ili plivam, ili je gledam. Njen balet mi je pun pogodak jer mi je salon za depilaciju dva lokala ispod, a salon za nokte prekoputa. Eto nakupi se "mog" vremena nedeljno ;)

Jos da pohvalim muzica jer bez njega ne bih nista uvece uspela. On, dusa moja, nije mu nikad tesko da kuva, cuva malu, da je vodi i izvodi, seta, ide sa njom na casove, kampovanje, ma tata i muz za pozeleti! Da nemam takvu podrsku I motivaciju ne znam sta bih.

Posto radimo zajedno ni zajednicko vreme nam ne manjka- 2h do posla, srecemo se u kancelariji, isti ukus imamo kad sednemo da gledamo TV, u krevetu ne mozemo da se odvojimo ;) Nikad se nije pozalio da mu falim. :)

Odoh, stize mi SMS iz postelje, istusirao se dragi, ceka :D

A I bolje da obustavim pisanje posto sam bas razvezla! Cmokic za sve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, da bih bila u toku, moram i ove ' zenske price' da pratim... ;) ovde se tako lepo raspisete, ma milina vas je citati. :wub:

e vala ovde je bas da saznas sta je u toku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sad vidim da sam skroz zaboravila da pozdravim brinet!!! Draga dobrodosla u kafanicu! Osecaj se ko kod kuce jer mi ovde ocigledno volimo da se druzimo I pricamo! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke evo i ja da vam se javim pre nego legnem. ovde je isto zahladnelo, ne secam se da je ovih godina bilo tako u februaru...Micilici ja sebe ne smatram domacicom(iako nemam nista protiv toga, smatram da je to najtezi posao na svetu), jer to sto neko pravi pauzu od 2-3 godine, a pre toga se skolovao po super skolama i radio full time poslove u dobrim firmama , meni nije domacica...Radila sam i pre Luke jako mnogo i znam kako sam se osecala kad dodjem kuci u 6 pa moram da cistim, kuvam, tusiram se itd,,,,i samoto dok obavim dodje vece da se leze...zato i kazem kad vi stignete sve ako radite po ceo dan a mala leze npr u 8 uvece... ne mislim nista lose, vec mi je fizicki neizvodljivo...ali ako kazes da mozes otici u teretanu sa posla onda je to ok... ja to nisam imala...imali smo pauzu za rucak i to bez ikakvog odlazenja negde posto su sve firme u kojima sam radila u centru gde su sve firme okolo tako da tu nije bilo nikakvih zanimljivosti...:)

no nebitno....

alisa kad ti kreces?

mirka, nemoj da nam zabusavas u kafanici, tvoji postovi me uvek obraduju i nasmeju i kod tebe sigurno uvek ima nesto novo...a to sto si ti na Fb i sto si nasla nekog svalera nije opravdanje da nam se ne javljas :lol:

laku noc pa se pisemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, vidis; kako bih saznala kakva je sreda bila kod Micilici ;)

Tamo, u zenskim pricama vecito se samo 'jede i pije'... tu i tamo saznas nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

alisa kad ti kreces?

mirka, nemoj da nam zabusavas u kafanici, tvoji postovi me uvek obraduju i nasmeju i kod tebe sigurno uvek ima nesto novo...a to sto si ti na Fb i sto si nasla nekog svalera nije opravdanje da nam se ne javljas :lol:

laku noc pa se pisemo...

hahahahhahahahahaha svalera :D :D :D ahahahaha cuti bre hiihihihihh

Sta moze da ima novo , dosadno , nema posla ...imamo nove stanare u zgradu , ja se smaram dosadno mi vise !!!

E da , dala sam mm dozvolu da ako hoce da ide u provod NEKA IDE SAMO DA ODMORIM MOZAK OD NJEGA !!!!!! Vidim da je njemu kao i meni dosadilo vise kuci , nigde ne idemo i rekla sam mu sinoc , ako hoces da ides sa Rasom u PALMU idi , idi gde hoces (ne da radi sta hoce) ja se ne ljutim ..on je bio zacudjen samo tako ..

Sa onim Bosancima se vise ne druzimo ,naljutili se na nas.. Meni ionako nisu odgovarali .. taako da mi ne trebaju ... i tako ...

hhiihhihiih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, vidis; kako bih saznala kakva je sreda bila kod Micilici ;)

Tamo, u zenskim pricama vecito se samo 'jede i pije'... tu i tamo saznas nesto...

I ja volim da svratim na ovu temu. Djevojke pisu bas zanimljive stvarcice... Mislim da su se okupile uglavnom one koje ne vole mnogo da jedu i piju, pa im je malo preglednija tema. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja volim da svratim na ovu temu. Djevojke pisu bas zanimljive stvarcice... Mislim da su se okupile uglavnom one koje ne vole mnogo da jedu i piju, pa im je malo preglednija tema. :lol:

$Zato ja retko i kad svracam u ovu temu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima iz hlaadnog Bukuresta :blink: Sunce sija,prelep dan,ali samo dok ne izadjes napolje,gde te ceka dobrih -10 i klizanje po zaledjenim trotoarima...

Sutra ujutro u 5.45 imam let za Budipestu,pa u 13h tek za Pg.Malo duza pauza,ali boze moj,sa mm sam,pa ce brze proci nego da sam sama...Mene pocela nervoza oko puta i pakovanja da popusta,juce sredjivala,peglala,da ostavim mm sto manje posla kad se vrati,tako da mi ceo dan bio ispunjen..Sinoc vidim,mm se ucutiao,umirio,aaa vidim da mu nije sve jedno,dosao dan D :huh: Meni malo milo,sto ne kmezim samo ja,hihihihihi (kako sam bezobrazna),ali naravski,oboje znamo da je ovo naj naj resenje za sve..Sad cu do radnje,na kaficu sa prijateljicom-komsinicom i opet zavrsno spremanje...

Eeee,Mirjana bas si me nasmejala :lol::lol::P

Secerka,ziva istina,kad kazes da je tesko biti domacica...Iskreno,jako se radujem sto necu koristiti porodlijsko,vec se posvetiti detetu min 2 godine,bez onih trzaja,eee dal cu moci da otvorim bolovanje,e hoce li me zvati sa posla i sl..Definitivno nije lako uklopiti sve,biti poslovna zena,majka,domacica istovremeno.Uhhh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja volim da svratim na ovu temu. Djevojke pisu bas zanimljive stvarcice... Mislim da su se okupile uglavnom one koje ne vole mnogo da jedu i piju, pa im je malo preglednija tema. :lol:

Vala boki ja volim da jedem, ali kad se najedem u zenskim pricaam ja dodjem ovde da svarim :lol:

Milice lepo sto si raspolozena, samo tako i ostani. Ovde danas pada ceo dan kisa i oblacno je i vec mi nije dobro koliko sam nervozna. Prosle godine nije ni jednom pala kisa i bilo je extra...a evo danas,.....kad vidim ovo sugavo vreme....fuj....

mi smo do sad bili kod moje drugarice cija je cerkica lukina drugarica pa sam zvaal mm-a da dodje po mene, posto je toliko pljustalo da nismo mogli ni iz ulaza da izadjemo...

sad smo kuci, malo odmora pa cemo opet mozda u goste....mada toliko pada kisa, sve reke po ulici , ne moze ni da se vozi...

Joj Mirka,odjednom pustas muza da ide bilo gde. Zaljubiska si se ti, pa hoces na miru da se dopisujes...Neka neka samo da ti muz ne sazna :lol:

Alisa srecan put i javi nam se kad budes mogla iz PG. Uf i ja ih sa tobom. provodila sam tolika leta tamo kod drugova.....

ali nema meni sad mrdanja..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno!!!

Drage moje,da vas pozdravim,posto je verovatno da necu imati vremena da veceras virnem ovde :( Do srede me nece biti na netu,dok ne ispratim mm nazad za Bukurest i ne preselim se kod svojih ;) Tako da me od srede eto,da nastavimo druzenje..

Ljubac za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece,zene.Zahladilo danas,nisam vozila bajs:(Sve sam se nesto smrzla,pod cebencetom ceo dan sa Ahilejem( a njemu bas i ne smeta:)Nista novo kod mene..od sutra krecem da raduckam...

A,sto se tice hrane...uf...bolje da ne pominjemo.Resila sam da izgubim par kg-a,da bih usla u stare farmerke,pa ne jedem nista slatko...dusa me boli!A,ti znas,Seceru,kako je ovde sa slatkisima;na svakom uglu jedna poslasticara,sto znaci bice tesko:((

P.S. Srecan put,Alisa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alisa srecan put !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.