Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Ja sam u kantonu Neuchatel... MM cuo da u ovom kantonu ima dosta Albanaca... Ja sam upoznala samo par njih iz ex Yu , dobro nigde i ne izlazim tako da ne mogu ni da znam ... U ovaj grad gde sam ja (LE LOCLE) sam upoznala ove 2bosanke i jednu nasu iz Jagodine... Cuje se ponekad srpski ,ali bas retko .. Zadnji put kad smo bili svi na planinu culi smo nase ljude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao gosti,sta to beseee hahhahaha..Mi nekako nemamo priliku da nam cesto ljudi dolaze,do sada smo se obicno sretali u restoranima i to je to..Lakse svima..Ograniceno vreme,moras se pristojno ponasati (ovo je na konto Mirjaninih gostiju ;) )

Ne znam drage moje,ali nekako kad zivis van,odviknes se i od poseta i od spremanja,gostovanja..Treba ti neki svoj mir,ritam,i sloboda da i dalje po svojoj zelji raspolazes slobodnim vremenom (retko dogovarajuci nesto unapred sa poznanicima)..Bas smo to komentarisali mm i ja.Drustveni smo,volimo da izlazimo, da organizujemo sedeljke,ali sve to nekako ovde radimo mnoooogoooo redje,nego u PG..Kao da podivljamo kad smo u Bukurestu..Mada,salu na stranu,vecina ljudi sa kojima se vidjamo su kolege mm,tako da su ta porodicna okupljanja i redja,jer svakog dana provode kao kolege na poslu 8h zajedno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bas bas druzeljubiva volim drustvo ali ovo mi nikako ne odgovara . !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bas bas druzeljubiva volim drustvo ali ovo mi nikako ne odgovara . !!
a

Ma verujem ti draga skroooz :rolleyes: Sa svojim prijateljima je sve i lakse i opustenije.. Ovako,kad smo u tudjini,covek se uzeli da razmeni koju rec na svom jeziku,da mu neko dodje,ili da ode negde,pa se tako desi da se "zdruzis" i sa ljudima koji ti bas i ne pasuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje vece samo da vam se javnem imam goste ja sam definitivno pecinski covek :) ne znam vise da se ponasam imam neke svoje rituale koje tek sad vidim kad ih nema da mi uzasno fale-to i nije tako lose sto bi znacilo da sam se navikla na zivot ovde negde duboko u sebi to tek sad vidim :)) inece imam i malu goscicu spavam na kaucu slomljena sam sva...ali dobro sve u svemu lepo mi je :) od nedelje sam skroz svoj covek ponovo :))) ljubac velikiiiiiiiii brrrr zima kod nas :(

Jao svaka ti cast na strpljenju i izdrzljivosti!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje vece samo da vam se javnem imam goste ja sam definitivno pecinski covek :) ne znam vise da se ponasam imam neke svoje rituale koje tek sad vidim kad ih nema da mi uzasno fale-to i nije tako lose sto bi znacilo da sam se navikla na zivot ovde negde duboko u sebi to tek sad vidim :) ) inece imam i malu goscicu spavam na kaucu slomljena sam sva...ali dobro sve u svemu lepo mi je :) od nedelje sam skroz svoj covek ponovo :) )) ljubac velikiiiiiiiii brrrr zima kod nas :(

ahahaha...pa to je normalno...da imas svoje rituale i da se ne osecas tako prijatno kao kad ste ti i tm sami...ali zelela si goste, sad uzivaj bre!!!! ja obozavam kad mi dolaze gosti, hvala Bogu nismo daleko pa mi cesto navracaju....i to niko bez nedelju dana...al ja obozavam...narocito kad mi dodju drugarice iz bgda , bude mi najbolje....uvek se zestoko smorim kad odu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bas bas druzeljubiva volim drustvo ali ovo mi nikako ne odgovara . !!

i aja bas volim da se druzim..kod nas ti je uglavnom uvek puna kuca...kaze moja drugarica ovde inace bosanka, kako ti to izdrzis i kako imas zivaca svaa ti cast..a ja as uzivam kad mi je puno ljudi tu...volim ljude :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u kantonu Neuchatel... MM cuo da u ovom kantonu ima dosta Albanaca... Ja sam upoznala samo par njih iz ex Yu , dobro nigde i ne izlazim tako da ne mogu ni da znam ... U ovaj grad gde sam ja (LE LOCLE) sam upoznala ove 2bosanke i jednu nasu iz Jagodine... Cuje se ponekad srpski ,ali bas retko .. Zadnji put kad smo bili svi na planinu culi smo nase ljude...

sad sa nasla na netu ovo tvoje mesto! kako je prelepooooooooo!!! hocu ja u suisse!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan iz snegom zavejanog Bukuresta!!!! Ajte na kaficu ili nes..Evo spremila sebi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan iz snegom zavejanog Bukuresta!!!! Ajte na kaficu ili nes..Evo spremila sebi :rolleyes:

Evo ja stizem...samo da vidim sneg...posto kako je ovde krenulo ne cemo videti sneg u naredne 3 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i aja bas volim da se druzim..kod nas ti je uglavnom uvek puna kuca...kaze moja drugarica ovde inace bosanka, kako ti to izdrzis i kako imas zivaca svaa ti cast..a ja as uzivam kad mi je puno ljudi tu...volim ljude :lol:

Isto,ali kad ti neko ne odgovara onda ne mozes da sedis sa njim 5min ... Bolje kuca da mi je prazna nego da sedim sa nekim ko mi ide na zivce ... Evo sad se naljutili na nas...

sad sa nasla na netu ovo tvoje mesto! kako je prelepooooooooo!!! hocu ja u suisse!!!! :lol:

PA DODJIIIII !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto,ali kad ti neko ne odgovara onda ne mozes da sedis sa njim 5min ... Bolje kuca da mi je prazna nego da sedim sa nekim ko mi ide na zivce ... Evo sad se naljutili na nas...

Slazem se...Trba se druziti samo sa ljudima koji su pozitivni i koji ti odgovaraju...Svi ostalo ce samo da ti izcrpe energiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA DODJIIIII !!!!!!!

mozda se iscimam ali tek na jesen ako nadjem neku jeftninu kartu bar na 1 dan da popijemo kafu u tom tvom mestu...stvarno je prelepo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja malopre pricala sa mamom,tamo pada sneg!Lepo rece Secer,ko zna kad cemo videti sneg ovde...smrc.Samo nekakva kisica ovih dana.Inace,vidjam svakog dana kupace ovde,mozete misliti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja malopre pricala sa mamom,tamo pada sneg!Lepo rece Secer,ko zna kad cemo videti sneg ovde...smrc.Samo nekakva kisica ovih dana.Inace,vidjam svakog dana kupace ovde,mozete misliti!

joj maro vi jos imate i super klimu...ja bih sve dala da je kao u solunu...ovo ovde je da poludis....jedno dugo leto i jos duze prolece....znas kad se se uzelela da mi hladnoca prodje kroz kosti i da mi se lice smrzne....a da ne pricam o snegu....mada ni kod vas nije padao sneg ove zime, zar ne?

meni je nekako bezveze i Ng i bozic bez snega...sneg mu da bas shmek...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel su milici otisli gosti? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,videli smo sneg kako pada,a do zemlje nije dosao:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E seceru ja se nadam da ces doci i da cemo uspeti da se vidimo :) Pa te vodim na kebab u Chaux de fonds :) tamo ima jedan dobarrr restoran , kebab je njam njam :D Ma svuda idemo :D :D ima toliko mesta da se obidju :P

Mi u utorak idemo (NADAM SE) u "lagunu" ne znam bese kako se zove grad,ja se istripovala da je YVERDON ali nije ... Sve jedno tamo je prelepo :D Ne mogu da verujem da mm puni 27god.. on kaze ne puni 27 nego 26.... :unsure:B):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,videli smo sneg kako pada,a do zemlje nije dosao:)))

hahahaha.poznat mi taj grcki sneg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi odosmo malo da igramo tenis...jupiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav cure! Kako ste mi danas?

Mirjana i secer vi se organizovale vidim :lol: Kad ce neko kod nas da svrati? Gosti dobrdosli, ima u kuci mesta za spavanje ;)

Seceru lep provod na tenisu! ;)

Kod nas vikend ko i svaki drugi- zabava sa malom. Juce smo isli da hranimo labudove, na igraliste i u mini shoping. Maloj smo morali uzeti Mamma Mia film jer ga obozava i evo opet celi dan peva Abine pesme :rolleyes:

Danas je htela sa tatom da igra fudbal, pa su isli u park dok sam ja sredjivala za tornadom koji je kroz kucu prosao. Imamo goste veceras, ja imam party lite sedeljku sa curama, a mm i momci ce ili vani ili sa nama ako ih mrzi u pab. U svakom slucaju izgovor za par casa vina i dobro drustvo ;)

Jao dosla sam na forum samo zato sto sam brata cekala na Skype i evo njega javlja mi da moze tek za pola sata! Pola sata za ves i spremanje jer imam u 2 trening, a onda ce mm da dovede malu da plivamo. Vodio bi je on nego od upale uva jos ga zeza pomalo, pa bolje da odlozi.

Odoh!!! Divan dan vam zelim! Cmokic!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke vi samo zovete a ne znate koliko ja volim da putujem...nemoj posle kad vas zaredjam da se ne javljate :lol:

krenem od milice pa preko mirke pa micilici na kraju :lol::lol:

milice bila sam ja u ljubljani kao mala, tamo mi je ziveo brat, volim ja sve te civilizove zemlje tako da nema sta da gledam na netu...ahahaha...salim se...ako krenemo mm i ja u austriju kolima ima sve da vas obidjem bez brige...micilici jedino zeza,ali snaci cemo se vec nekako :lol:

samo kod mene na jug ko ce da svrati????

ja bila na tenisu jedno 2 sata, luku i njegovu drugaricu cuvao drugaricin tata u parkukoji je uz teren , jer je mm bio na basketu, a ja i drugarica igrale tenis...svo smo se bili rastrkali ali je bilo super....

posle otisli kod moje drugarice na rucak i evo stigli pre sat-dva sa blagom upalom koja ce sutra da se pretvori u ko zna koju upalu :lol:

micilici vidim vi cete danas bas da uzivate po pub-ovima :lol:

milice odose gosti, sad sve jovo nanovo ;)

odoh da zavrsim kaficu pa se pisemo ..cmokic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice ta trema je normalna...ja sam je uvek imala...em od toga sto znam da ce dr da me stavi na vagu :lol::lol: , ali najvise da vidim kako je beba.

ali ne brini sve je ok.

a sto se tvojih gostiju tice, pa to ti je za srbe klasika - trzni centri :lol:

ja kad god odem ovde u neki veci mall, uvek vidis neke srpske turiste, ali uvek....a kad odes na akropolj ili negde slicno, nema ih :lol::lol:

a mi ako idemo za austriju, ali planiramo definitivno, zdravlje Boze, dolazimo na kafu sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto,ali kad ti neko ne odgovara onda ne mozes da sedis sa njim 5min ... Bolje kuca da mi je prazna nego da sedim sa nekim ko mi ide na zivce ... Evo sad se naljutili na nas...

Da,upravo na to sam i mislila kad kada sam rekla da podivljamo kad smo u Bukurestu..A da se uvek radujemo posetama rodjaka i starih prijatelja,tooo svakako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sto se tvojih gostiju tice, pa to ti je za srbe klasika - trzni centri :lol:

ja kad god odem ovde u neki veci mall, uvek vidis neke srpske turiste, ali uvek....a kad odes na akropolj ili negde slicno, nema ih :lol::lol:

Da,da,mi sinoc izasli malo da prosetamo po molu,kad vec ne mozemo od snega vani, kad nas cuo decko iz NS..I lepo se ispricali..Ma isto je super kad naletis na nekog svog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.