Pucketanje u bebinom kuku

odgovora

Objavljeno

cao svima.imam jedan problem.mojoj bebi koja ima 4.5 meseci nesto pucka u desnom kuku kada pomera nogicu.pedijatar nam je rekao da to nije nista,ali sam ja ipak trazila uput za ortopeda.da li se i vasim bebama nesto slicno desavalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista ne mogu ti pomoci niti sam ja imala iskustva sa mojom Emilijom niti znam nekoga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama se nije desavalo.Neznam,da nije to ono pusketanje koje se cije i kod nas odraslih npr.u kolneima?Proveri ti to,ipak se radi o bebici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima.imam jedan problem.mojoj bebi koja ima 4.5 meseci nesto pucka u desnom kuku kada pomera nogicu.pedijatar nam je rekao da to nije nista,ali sam ja ipak trazila uput za ortopeda.da li se i vasim bebama nesto slicno desavalo?

Dešavalo se u kolenu ali ga nigde zbog toga nisam vodila. Sad hoda i super je dečkić. Ako je na snimanju kukova bilo sve u redu, nemaš šta da brineš. Ja sam naučila da ne paničim za svaku sitnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo kod ortopeda,kaze da nije nista,da se to cesto desava kod beba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo kod ortopeda,kaze da nije nista,da se to cesto desava kod beba :lol:

Uf covece ja sam bas razmisljala o vama. Drago mi je da nije nista strasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima.imam jedan problem.mojoj bebi koja ima 4.5 meseci nesto pucka u desnom kuku kada pomera nogicu.pedijatar nam je rekao da to nije nista,ali sam ja ipak trazila uput za ortopeda.da li se i vasim bebama nesto slicno desavalo?

mom sinu,koji sada ima 5 meseci pucketa koleno.dok ne stane na noge u setalicu ne moze doktor da kaze nista...mada predpostavlja da je hrskavica labava a to ej nasledno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mom sinu,koji sada ima 5 meseci pucketa koleno.dok ne stane na noge u setalicu ne moze doktor da kaze nista...mada predpostavlja da je hrskavica labava a to ej nasledno <_<

I moja Sonja ima 4,5 meseca i pucketa joj koleno nisam za sad nikoga pitala ali sam razmisljala da pitam pedijata za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.