Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Na samom pocetku trudnoce,a i kasnije mnoge zene se susrecu sa naglom promenom raspolozenja,pa mislim da je dobro imati ovakvu temu na forumu u takvim trenucima!

Ja sam sa promenama raspolozenja imala problema u prvih par meseca trudnoce... I bas mi je smetalo sve zivo...m0938.gifp0217.gif A najmanja glupost mi je bila dovoljna da zaplacem... Sad ne...p0129.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prosle zime pala i njega srusila sa mnom...s0210.gifs0210.gifs0210.gif m1227.gifTako da nema velike vajde od drzanja... s0210.gif

Jaaao a kod mene sve naopačke. Ja se kao držim za njega da ne padnem, a u stvari on je taj koji se oklizne pa mu ja dođem kao oslonac i idemo tako po ledu kao pijane švabe :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osećam se kao veliki trut koji samo leži, šeta i jede. Danas ću da peglam, stvarno nema smisla. I još tri meseca ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osećam se kao veliki trut koji samo leži, šeta i jede. Danas ću da peglam, stvarno nema smisla. I još tri meseca ovako...

:lol: :lol: :lol: isto... :lol: :lol: ja sam za danas rekla sebi da sve kompletno pocistim ali nikako da se sklonim od komp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O da, i ja sam postala ovisnik. mm kaže da će mi ukinuti bebac :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BARBARICE, KAKO SE OSECAS DANAS? :)

Super, kao i 99% dana, Bogu hvala... Evo malo pre sam ustala :D Komiiiirala sam seeee :P

Ti draga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osećam se kao veliki trut koji samo leži, šeta i jede. Danas ću da peglam, stvarno nema smisla. I još tri meseca ovako...

Jao dobro je,ja sam mislila samo mene uhvatio nerad :blink: Ovih dana kako mm nije radio, pa nista ne diram, sve kao imam vremena i sutra cu... Sednem uz tv,kompjuter ili izadjemo i sve mi je interesantnije od kucnih poslova (kao kad sam ispit koji ne volim spremala, sve izmisljam neke poslove samo da ne ucim) hahaha... A u sobi mi se osmehuje gomila za peglanje svaki put kad udjem :( Sto se spavanja tice, i da ne pominjem, 12h je moja idealna mera.. Jao, nadam se da to moj beban raste od tolikog spavanja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osećam se kao veliki trut koji samo leži, šeta i jede. Danas ću da peglam, stvarno nema smisla. I još tri meseca ovako...

Jao, peglanje... Ja sam poslednja tri dana peglala po 2ipo sata, i to samo bebecu garderobu... Sve sitno i malo, pa zeznuto... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, kao i 99% dana, Bogu hvala... Evo malo pre sam ustala :D Komiiiirala sam seeee :P

Ti draga?

Ja evo pocela sa detaljnim ciscenjem.... Ovako sam dobro... Bebac miruje, spavka uglavnom... Smirila se ovih dana... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, peglanje... Ja sam poslednja tri dana peglala po 2ipo sata, i to samo bebecu garderobu... Sve sitno i malo, pa zeznuto... :P

Jedva cekam ja mojoj bebi da peglam... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja evo pocela sa detaljnim ciscenjem.... Ovako sam dobro... Bebac miruje, spavka uglavnom... Smirila se ovih dana... :rolleyes:

Jao i ja sam juce cistila, i opet cu dana... Jer zaova otisla kod decka, i ne misli da i ovde treba nesto da se poradi... Nego ja ovako trudna moram sve sama(sreca njena pa sto mogu i hocu)... Kad treba nesto ona kao da ne zivi ovde, a kad nesto kazem sto nije po volji, i ona je clan kuce, i ona odlucuje... Povraca mi se vise od toga...

Joj a moj bebac prolupao xD Sinoc sam takve batine dobila iznutra, znaci ludak mali :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao dobro je,ja sam mislila samo mene uhvatio nerad :blink: Ovih dana kako mm nije radio, pa nista ne diram, sve kao imam vremena i sutra cu... Sednem uz tv,kompjuter ili izadjemo i sve mi je interesantnije od kucnih poslova (kao kad sam ispit koji ne volim spremala, sve izmisljam neke poslove samo da ne ucim) hahaha... A u sobi mi se osmehuje gomila za peglanje svaki put kad udjem :( Sto se spavanja tice, i da ne pominjem, 12h je moja idealna mera.. Jao, nadam se da to moj beban raste od tolikog spavanja :lol:

Ja sam tu gomilu konacno juce otkacila... Ali evo danas stize nova... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja sam juce cistila, i opet cu dana... Jer zaova otisla kod decka, i ne misli da i ovde treba nesto da se poradi... Nego ja ovako trudna moram sve sama(sreca njena pa sto mogu i hocu)... Kad treba nesto ona kao da ne zivi ovde, a kad nesto kazem sto nije po volji, i ona je clan kuce, i ona odlucuje... Povraca mi se vise od toga...
samo se trudi da je iskuliras posto ti sad bas nerviranje i nije potrebno.... ;)

Joj a moj bebac prolupao xD Sinoc sam takve batine dobila iznutra, znaci ludak mali :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad treba nesto ona kao da ne zivi ovde, a kad nesto kazem sto nije po volji, i ona je clan kuce, i ona odlucuje... Povraca mi se vise od toga...

Svaka familija ima nekog takvog ;) Taaako daaa nam ne ostaje nista nego da naucimo da iskuliramo i ostanemo smirene.. Uh, i meni ce se slicne stvari desavati kad se sad vratim za Pg... Totalno sam se odvikla od zivota u zajednici.. Zzzzzzz :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao dobro je,ja sam mislila samo mene uhvatio nerad :blink: Ovih dana kako mm nije radio, pa nista ne diram, sve kao imam vremena i sutra cu... Sednem uz tv,kompjuter ili izadjemo i sve mi je interesantnije od kucnih poslova (kao kad sam ispit koji ne volim spremala, sve izmisljam neke poslove samo da ne ucim) hahaha... A u sobi mi se osmehuje gomila za peglanje svaki put kad udjem :( Sto se spavanja tice, i da ne pominjem, 12h je moja idealna mera.. Jao, nadam se da to moj beban raste od tolikog spavanja :lol:

Stavi garderobu u ormar....ja tako radim... :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trenutno ne bas najbolje,gospodin mi se nabio sa desne strane pod rebra i strasno me boli....ufffff :blink::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj se nešto danas ne šutira...samo se vrti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gurnite ih malo i ima da pocnu da biju kao ludi....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SAD SAM JE PRODRMALA SUTNULA ME JEDNOM I OPET NISTA... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ja ne znam šta je samnom! Mogla bih spavati 20 sati dnevno! :)

Ne mogu ništa da radiiiim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tako na pocetku... Niti rucak niti bilo sta drugo spremno... Kako sednem tako zaspim... Srecom pa nije dugo trajalo... Koliko vidim ti si tek na pocetku? Kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.