Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Ivana...napade panike najbolje možeš liječiti čitanjem dobrog štiva, neka dobra knjiga...

Ja se takođe užasavam zemljotresa, tako da znam kako ti je...

Kada te uhvati panika...brzo na BEBAC i podijeli sa nama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja za 2-3 dana ulazim u deveti, i nista... Ja ovu trudnocu nisam ni osetila... Samo mi ponekad utrne noga kad ih prekrstim <_<:lol:

Inace sve sam radila i radim kao kad nisam bila trudna, osim ribanja kade :P ...

Kad bi mi ovako bila svaka sledeca... Stancovala bi bebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Khmm bilo mi je i muka imala sam i gorušice (imam ih još), otiču mi noge, prsti kao ćevapi, sad još imam i kontrakcije. Sve u svemu kad rodim bebu, hoću još :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo kiki bice to sve super kad ugledas svoje malo zlato, sve ce ovo da se zaboravi....nego kad si bas pocela oticati?? ja po malo samo ako me carape stisnu pa malo oteknem ili bas ako sam dugo na nogama, bila sam krenula vise sad se malo stabilizovalo...pu,pu....

kod mene fizicko stanje dosta dobro, ali psihicko ozbiljno naruseno...ali bice bolje znam...

Počela sam da otičem pre jedno dve nedelje, već sam poskidala svo prstenje i ti to podhitno uradi, jer ćeš samo u jednom momentu da otekneš i nećeš moći da ih skineš. ja sam ih skinula bukvalno u 5 do 12. Nekima seku prstenje jer ih nisu skinuli na vreme. Tako da tu pazi, ako imaš taj problem u najavi poskidaj ih o'ma. :) Meni fali moja burma :(

A što se psihičkog stanja tiče, ne se brineš, kapiram da je normalno da si osetljivija i da se tripuješ...pa nije ovo za džabe DRUGO stanje :) Zato smo sve tu da pružimo podršku jedne drugima i da ispričamo sve probleme i tripove zbog kojih bi nam se drugi možda smejali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ovih dana toliko ulenjila da pocinjem samu sebe da nerviram... Mrzi me da ustanem iz kraveta... Jos sam se sad i prehladila, ledja me bole i osecam se bas bezveze... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ova trudnoca mi je proletela....nisam je osetila...pre neki dan sam se zanela pa sam potrcala preko ulice,muci me nesanica i gorusica i postala sam jako smotana...ali uglavnom super sam prosla sa ovom trudnocom u odnosu na prethodnu...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ova trudnoca mi je proletela....nisam je osetila...pre neki dan sam se zanela pa sam potrcala preko ulice,muci me nesanica i gorusica i postala sam jako smotana...ali uglavnom super sam prosla sa ovom trudnocom u odnosu na prethodnu...:)

Ja smotana i zaboravna... :D A da proleti, proleti i to bas brzo... Cini mi se juce sam saznala da sam trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ova trudnoca mi je proletela....nisam je osetila...pre neki dan sam se zanela pa sam potrcala preko ulice,muci me nesanica i gorusica i postala sam jako smotana...ali uglavnom super sam prosla sa ovom trudnocom u odnosu na prethodnu...:)

Nesanica, gorušica, prsti ćevapi, smotana sam i nezgrapna a još bar 2.5 meseca...ma, neću da se žalim, neko se više muči a ne kuka. Najbitnije je da je beba zasad dobro! Jedva čekam da vidim svoju bebu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesanica, gorušica, prsti ćevapi, smotana sam i nezgrapna a još bar 2.5 meseca...ma, neću da se žalim, neko se više muči a ne kuka. Najbitnije je da je beba zasad dobro! Jedva čekam da vidim svoju bebu!!!

Ja sve zivo preturam, udaram, saplicem se, postala sam smotanko nevidjeni... Super je to sto nisam samo ja takva... :P Mislila sam da sam prirodno otrapavela da nije zbog trudnoce... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad gore-muka mi je strasno,kiselina me ubi,samo mi se spava...Nervozna sam,besna...Hocu da se osecam normalnooooooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad gore-muka mi je strasno,kiselina me ubi,samo mi se spava...Nervozna sam,besna...Hocu da se osecam normalnooooooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry:

A kad je tebi termin? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad gore-muka mi je strasno,kiselina me ubi,samo mi se spava...Nervozna sam,besna...Hocu da se osecam normalnooooooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry:

Samo da nisam nervozna, sve moze... Prvih nekoliko meseci mogla sam da ujedam i sve mi je smetalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najteze mi pada zaboravnost!!!! :blink: Ona moja odgovornost i tacnost su potpuno nestale, uzasavam se koliko zaboravljam... Ostalo je sve Bogu hvala ok.. Ledja bole, sve se teze namestam za spavanje.. Ali nista mi ne pada toliko tesko kao ovo zboravljanje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM sve proverava za mnom... :) Rernu sam mali milion puta ostavila ukljucenu... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM sve proverava za mnom... :) Rernu sam mali milion puta ostavila ukljucenu... :mellow:

Ja ringlu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najteze mi pada zaboravnost!!!! :blink: Ona moja odgovornost i tacnost su potpuno nestale, uzasavam se koliko zaboravljam... Ostalo je sve Bogu hvala ok.. Ledja bole, sve se teze namestam za spavanje.. Ali nista mi ne pada toliko tesko kao ovo zboravljanje :blink:

Živeo rokovnik, bez njega sam kao magare u magli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živeo rokovnik, bez njega sam kao magare u magli.

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da i jastuk za dojenje u trudnoći za spavanje rules!!! Bez toga nisam mogla da spavam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da nisam jedina smotana...ali zato trapave trudnice cuvajte se leda ja pre neki dan zamalo da padnem,jos se sve pravim vazna kako mogu ja sve...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mrdam nigde dok je led, kako sam smotana pala bih sigurno... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja vala, samo sa muzem pod ruku :) Mada nije problem led, nego klizaju mi se cizme xD Ali kad moram kod lekara a on radi, onda polako, ko po jajcima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prosle zime pala i njega srusila sa mnom...s0210.gifs0210.gifs0210.gif m1227.gifTako da nema velike vajde od drzanja... s0210.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.