Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Psihicki se osecam odlicno,ali zato fizicki mislim da se raspadam.Kukovi me bole,ledja me bolje,svaka koska me boli.Nocu ne mogu da spavam,jer ne mogu da se namestim.Boli me i vagina i prepone od niskog nosenja ploda.Da ustanem iz lezeceg polozaja treba mi pola sata.

Osecam kao da sam teska 300 kg. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psihicki se osecam odlicno,ali zato fizicki mislim da se raspadam.Kukovi me bole,ledja me bolje,svaka koska me boli.Nocu ne mogu da spavam,jer ne mogu da se namestim.Boli me i vagina i prepone od niskog nosenja ploda.Da ustanem iz lezeceg polozaja treba mi pola sata.

Osecam kao da sam teska 300 kg. <_<

Jooj... neke simptome prepoznajem i kod sebe, pa se onda pitam kako ce mi biti kad bidem bila 8-9 mesec. :unsure: :unsure:

Gledaj to sa vedrije strane, bitno je da je sve u redu i sa tobom i sa bebom, da je Jana zdrava i da je tm tu za vas. Sve ostalo dodje i prodje! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jas sega se osekam super malku mi e tesko i mene stanuvanjeto ama dobro e ne se osekam mnogu debela samo koga se gledam vo ogledalo gledam deka sum ogromna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj... neke simptome prepoznajem i kod sebe, pa se onda pitam kako ce mi biti kad bidem bila 8-9 mesec. :unsure: :unsure:

Gledaj to sa vedrije strane, bitno je da je sve u redu i sa tobom i sa bebom, da je Jana zdrava i da je tm tu za vas. Sve ostalo dodje i prodje! :rolleyes:

Zato sam naglasila da se dobro osecam psihicki,sto mi je jako vazno,bar sam raspolozena uvek.Dobro je. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho! tema za kukanje :lol:

Meni se ljudi ledja raspadaju od bolova, posebno kad legnem. Sad sam usla u sedmi, ne znam kako ce biti do kraja.

I trenutno me i kiselina dosta zeza, a ostalo je da kucnem u drvo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA nemam stopala,imam fanke,KROFNE!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho! tema za kukanje :lol:

Meni se ljudi ledja raspadaju od bolova, posebno kad legnem. Sad sam usla u sedmi, ne znam kako ce biti do kraja.

I trenutno me i kiselina dosta zeza, a ostalo je da kucnem u drvo!

Joj isto,isto.Bice ti sve gore.Sto je dobro ovde sto mogu da kukam.Koliko se zalim i moje dete je naucilo "mamu boli stomak" i kad ustaje govori "joj" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psihicki se osecam odlicno,ali zato fizicki mislim da se raspadam.Kukovi me bole,ledja me bolje,svaka koska me boli.Nocu ne mogu da spavam,jer ne mogu da se namestim.Boli me i vagina i prepone od niskog nosenja ploda.Da ustanem iz lezeceg polozaja treba mi pola sata.

Osecam kao da sam teska 300 kg. <_<

Aaaaa lepote trudnoce, tek sam pocela a tako se osecam s vremena na vreme a celo leto je ispred mene da guram <_<:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se opet prehladila, nos mi curi, glava me boli. Mislim da mi se stomak dosta spustio i ne znam jel to treba da me brine. S vremena na vreme osetim kako me dole malo zaboli, legnem pa prođe. Psihički sam dobro, ali da mi nije ove prehlade bilo bi mi još bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukala sam u trecem trimestru , pa hajde malo i ovde. :)

Takodje , sto kaze Cicana, sam psihicki ok!

Karlica = 4 preloma pubicnih grana, tj da malo pojasnim - prepone i deo prema vagini mi se raspada, nije vise ni bol nego kao da me "peku" bukvalno....krckam kad god se pomerim, kako mi se siri karlica i beba spusta osetim jos preostala 2 preloma lumbo-sakralnog dela i bol se spusta skroz do trtice. Imam rez preko celog stomaka pa kako se stomak siri tako se i rez rasteze pa imam neki neprijatan osecaj, a na mestu gde mi je nekada bila slezina kada me beba sutne prebrojim sve zvezde.

Pored toga, mala gospodjica mi pritiska nerv pa mi se javio isijas koji ce proci, hvala Bogu, kada se porodim....Kiselina me ubija mesec dana, samo Rupurut pomaze. Imam problem sa stolicom i pojavili su mi se hemoroidi... :( jel' dosta?! :D

Sve u svemu - boli, da ne lazem, ali kada me sutne ova mala kokica zaboravim na bol i jedva cekam da je vidim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj ja sam onda jos i dobra :rolleyes:

A Cicana jesi me utesila svaka ti cast :lol: . Mada ja imam krivu kicmu, pa mozda je delom i zbog toga.

Juce mi se na dosadasnju muku ukocio vrat, kao robot sam. Jos je rano da kazem, ali jedva cekam da se porodim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Temica za kukanje...Pa da se i ja pridružim :) Osim zatvora i kamenja umesto stolice sad počeo i zub da me zeza...Ili zubi, desne...pojma nemam, boli leva polovina donje vilice, ništa se ne vidi pa pojma nemam koji je. Sve u svemu kod čika zube o'ma u ponedeljak :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Temica za kukanje...Pa da se i ja pridružim :) Osim zatvora i kamenja umesto stolice sad počeo i zub da me zeza...Ili zubi, desne...pojma nemam, boli leva polovina donje vilice, ništa se ne vidi pa pojma nemam koji je. Sve u svemu kod čika zube o'ma u ponedeljak :blink:

Da ti mozda ne raste umnjak?

Meni je prvi izasao sad u trudnoci :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam problema sa zatvorom, a danas ceo dan i grceve, uopste ne znam sta da radim... Ranije popijem linex ili nesto, a sad ne znam sta smem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam problema sa zatvorom, a danas ceo dan i grceve, uopste ne znam sta da radim... Ranije popijem linex ili nesto, a sad ne znam sta smem?

Cao! Pij magnezijum ,ako vec ne pijes,on ti sprijecava grcenje.A sto se tice zatvora ja mislim a ce ti i zato pomoci meni jeste :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukala sam u trecem trimestru , pa hajde malo i ovde. :)

Takodje , sto kaze Cicana, sam psihicki ok!

Karlica = 4 preloma pubicnih grana, tj da malo pojasnim - prepone i deo prema vagini mi se raspada, nije vise ni bol nego kao da me "peku" bukvalno....krckam kad god se pomerim, kako mi se siri karlica i beba spusta osetim jos preostala 2 preloma lumbo-sakralnog dela i bol se spusta skroz do trtice. Imam rez preko celog stomaka pa kako se stomak siri tako se i rez rasteze pa imam neki neprijatan osecaj, a na mestu gde mi je nekada bila slezina kada me beba sutne prebrojim sve zvezde.

Pored toga, mala gospodjica mi pritiska nerv pa mi se javio isijas koji ce proci, hvala Bogu, kada se porodim....Kiselina me ubija mesec dana, samo Rupurut pomaze. Imam problem sa stolicom i pojavili su mi se hemoroidi... :( jel' dosta?! :D

Sve u svemu - boli, da ne lazem, ali kada me sutne ova mala kokica zaboravim na bol i jedva cekam da je vidim :wub:

Pored svih tvojih bolova sram me da kukam :lol: Divim ti se kako sve izdrzis,ja sam se plasila hemoroida haha ali eto sad za sad nista hvala Bogu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam problema sa zatvorom, a danas ceo dan i grceve, uopste ne znam sta da radim... Ranije popijem linex ili nesto, a sad ne znam sta smem?

Probaj da regulises ishranom, nemoj nista da pijes.

Suve sljive su dobre, laneno seme u jogurtu, suve smokve, urme...sto vise voca i povrca i vode u toku dana.

Nemoj ni slucajno da uzimas nesto sto sadrzi senu, to izaziva grceve pa moze i kontrakcije...nikakav Bekunis caj ni nista slicno.

Po meni, probaj ishranom pa ako ne ide onda konsultuj dr-a, nikako sama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj ja sam onda jos i dobra :rolleyes:

A Cicana jesi me utesila svaka ti cast :lol: . Mada ja imam krivu kicmu, pa mozda je delom i zbog toga.

Juce mi se na dosadasnju muku ukocio vrat, kao robot sam. Jos je rano da kazem, ali jedva cekam da se porodim.

I meni je kriva kicma,nisam razmisljala da je zbog toga.

Ja se slatko ismejem dok citam ove postove,razumem vas sve i ja sam u istoj kozi.Vise sam sama sebi dosadila,al ipak mi lakse kad se jadam,cini mi se kao da me manje boli. :lol:

Olja da li si ti imala neke prelome ,zasto te to toliko boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je kriva kicma,nisam razmisljala da je zbog toga.

Ja se slatko ismejem dok citam ove postove,razumem vas sve i ja sam u istoj kozi.Vise sam sama sebi dosadila,al ipak mi lakse kad se jadam,cini mi se kao da me manje boli. :lol:

Olja da li si ti imala neke prelome ,zasto te to toliko boli?

imala...6 komada i nemam slezinu i na 4 arterije radjena plastika...ma, ne pitaj! Saobracajka! davno bese ali cu je se secati dok sam ziva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala...6 komada i nemam slezinu i na 4 arterije radjena plastika...ma, ne pitaj! Saobracajka! davno bese ali cu je se secati dok sam ziva....

Uf,drzi se Olja,zbog malih slatkih dusica,sve vredi istrpeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,drzi se Olja,zbog malih slatkih dusica,sve vredi istrpeti.

tako je! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim se nikako :D

Nisam uopste ocekivala ovo, ja sam to sve gledala sa ruzicastim naocarima i mislila kako cu da uzivam u trudnoci (mislim, i uzivam, ali psihicki, a fizicki bas i ne)

Danas sam ustala toliko mi se zavrtela soba, da sam odmah otisla da povratim u wc za dobro jutro. Nista mi se ne jede, gadi mi se sva hrana, a cim ne pojedem nesto sat vremena, lose mi je, imam kiselinu i povraca mi se.

Tako da non stop grickam nesto pa makar i na silu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, ja imam jedan problem, ako mogu tako da ga nazovem...

Ja sam jako nervozna trudnica, sve mi smeta, samo bih se svadjala, burno reagujem na sve. Bukvalno, nekad se posvadjam sama sa sobom... Onda, sednem i placem, placem, placem... Opametim se tek kad me stomak zaboli, onda mi bude krivo. I sa suprugom se svadjam, stalno raspravljamo, njemu se cak cini da sam se jako udaljila od njega i rekao mi je da se oseća usamljeno. Šta da radim? Je li to normalno? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage, nova sam na forumu i ušla sam u četvrti mesec. Odlično se osećam! Nisam imala ni jednu jedinu mučninu niti bilo kakav problem. Zaista uživam u trudnoći...funkcionišem normalno-što bi rekli kao da nisam trudna.

Nadam se da će ovo potrajati do kraja i da će sve biti u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meseceviprsti dobro došla u klub trudnica i neka ti i dalje ostane to lepo stanje, bez mučnina i ostalih tegoba.

Mene juče i danas hvataju bubice da mi se jede mesina iako uopšte nisam neki mesožder, ali eto bebac izmišlja šta bi ručkao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.