Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Kad prodje sve od porodjaja, ostanu najlepše uspomeme, ono ruzno i tesko se zaboravi.... Dok ponovo ne krenu muke.. Haha onda ponovo kuknjava... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se super osecam u trudnoci , bas mi godi :wub: (ne racunajuci mucninu i neke tegobice), cak mi vreme prebrzo prolazi, malo razmisljamo i o trecem detetu :)  ali zato mi je posle porodjaja bilo mnogo emotivno tesko,  nadam se da ce ovaj put biti drugacije, ipak smo malo ojacali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh i ja sam posle porodjaja bila u totalnom emotivnom rasulu....verujem da ce 2.put biti lakse. :D

MicaZoki(LUKA) i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh i ja sam posle porodjaja bila u totalnom emotivnom rasulu....verujem da ce 2.put biti lakse. :D

Hoce :lol: bar kod mene je bilo mnogo lakse... Videcu sada kako ce biti treci put... 

jelenaana i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrni laknulo posle oba porodjaja... Nekako i od tezube, bolova, nelagodnosti, veličine...

Imala dam 48kg a fogurala san bula do 90 u 9om mes. Pa skinem pa opet...

Sve u svemu, mi ni same nekad sta nam je i kao i sta hocemo :angel:

MakiJana i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se osecala super dok sam bila trudna jedino me malo mucio umor i neispavanost.

jelenaana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da priznam da u ovoj drugoj trudnoci bas imam oscilacije u raspolozenju.Trenutno sam veoma osetljiva I placljiva.Onda sledeci dan budem puna snage.Imam jos 3 meseca da guram,jedva cekam da prodje porodjaja pa da krenem ponovo da se prikupljam u onu staru:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila jako placljiva, spremna za glupost da se rasplacem. Pre toga da se raspravljam i na kraju placem. Mnogo sam plakala za mojom porodicom,  posto ne zivimo u istoj drzavi i nedostajali su mi da vide kako izgledam dok sam trudnica. Depresivna takodje, sreca sto sam mnogo setala, inace ko zna sta bi bilo sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.