Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

aaaaaaaaaaaa.....kako se meni spava...evo vec danima....a lepo spavam nocu bez obzira sto je vec kraj trudnoce al eto i preko dana jedva drzim oci otvorene...kako vidim krevet samo se ispruzim..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sroz slabo spavam tj.sad sam ustala doruckujem i kafenisem...i veceras do 1-2 ne spava mi se :) kakav ti je pritisak mozda ti se od njega spavucka ? samo se ti naspavaj beba samo sto nije odmori se :)

joj bi ja ali imam ja jos dece tako da nemogu spavati...ma i ja sam pomislila da nije pritisak...mada na svakoj kontroli mi idealan 120/70....

al sto me iznenadjuje nocu super spavam..znam kakve su mi bile prosle trudnoce kada sam usla u deveti oprostila sam se sa spavanjem...sada...nemam nekih problema samo sto po nekada sanjam neke tako glupe snove:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja znam da taj polozaj karlicno ne znaci nista da se jos 100 puta moze obrnuti, ali dr.mi to trubi ovih poslednjih dana sto je najgore ona nije ni karlicno vec nekako sto dr.kaze ne znam nisam ovako videla da dete lezi ne moze joj se prici :) i kaze po ovom sto ja vidim ona nema kud, ali cekamo do 36.da vidimo da li ce se okrenuti-ma ja sam sigurna da hoce...:)

BEBICA MALA SASAVA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas me sve boli... Sad sam skoknula do prodavnice bas me boli dok hodam... A juce ledja uzas... -_- Jos melo... Tesim se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas me sve boli... Sad sam skoknula do prodavnice bas me boli dok hodam... A juce ledja uzas... -_- Jos melo... Tesim se...

Jos malo Milenice draga, pa ce tvoja beba da stgne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malo Milenice draga, pa ce tvoja beba da stgne :)

jAO JEDVA CEKAM... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas me sve boli... Sad sam skoknula do prodavnice bas me boli dok hodam... A juce ledja uzas... -_- Jos melo... Tesim se...

Milenice, pa ti si skroz pri kraju, nemoj da kukaš sve je to normalno..a još malo pa si mama, pomisli na to i videćeš odmah će manje da boli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice...kada uhvati grč u nozi(mene je to jako mučilo)...zategneš stopalo, prsti prema gore i istežeš mišić...jako brzo prolazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala filipa tako sam se prepala, ono probudilo me mm me poceo masirati i malo je bilo bolje ali jos osetim da mi je misic nategnut...

milenice ne da smo komcne..:) hormoni ja sve sto uradim samo kazem hormoni, mada mm kaze da sam bolja sad nego kad nisam trudna, sta god o znacilo :)

sad dozivljava i traume nocu kad ga tako isprepadas... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo zene jesam se jutros prepala, sinoc sam primetila da me noge bolockaju i da su mi se malo jace izrazile vene inace, imam malo prosirene ne vidi se to ali po nekad kad dugo hodam zna se desiti...i jutros onako iz sna me u desnoj nozi grc probudi ali tako jako kao da mi je citavu nogu paralisao ja onako bunovna kad sam vrisnula, videla sam samo mm kako odskace od kreveta kao crtanom kad sam malkice dosla sebi e onda sam pocela da placem...sto ne znam napad nekih cudnih i ludih hormona...evo sad mi smesno :)

I meni se to dešava, retko, do sad možda dva puta i svaki put noću. Ali otkida kako boli..nikad pre nije ovako bilo. Ali mislim da je to normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala filipa tako sam se prepala, ono probudilo me mm me poceo masirati i malo je bilo bolje ali jos osetim da mi je misic nategnut...

milenice ne da smo komcne..:) hormoni ja sve sto uradim samo kazem hormoni, mada mm kaze da sam bolja sad nego kad nisam trudna, sta god o znacilo :)

Znači da nećete praviti veliku razliku među decom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam postala agresivnija :D napadam :D, naročito babe na šalterima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa ja samo plačem,za svaku sitnicu od početka trudnoće pa do sada... Muž mi je rekao da će me izudarati čim se porodim... :)

Inače pre trudnoće ne pamtim kad sam za šta plakala,al zato za ovih 7 meseci sam se isplakala za narednih 10 godina... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hormoni su čudo! I mene su razne nebitne stvari i sitnice mogle da rasplaču i rastuže! A sad mi je smešno kad se setim tako nekih stvari iz tog perioda! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hormoni su čudo! I mene su razne nebitne stvari i sitnice mogle da rasplaču i rastuže! A sad mi je smešno kad se setim tako nekih stvari iz tog perioda! :D

Ja počnem da se smejem posle sat vremena jer sam svesna toga,al ne vredi,u tom trenutku to je jače od mene... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danima me nesto bole ledja i prepone.. bas se osecam tromo..

danas mi dr kaze da mi je beba karlicno okrenuta, pa se nadam da ce se nnamestiti.. ima jos vremena ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se osecam grozno, imam mucnine non-stop, vrtoglavice, stalno sam pospana, razdrazljiva i izlaze mi bubuljice kao da sam u pubertetu mada mi tada i nisu izlazile. Pa me zanima, da li jos neko ima problem sa bubuljicama i kada to prestaje?? i, da li mozda ima veze sa tim sto pijem utrogestan??? Sve mogu da podnesem, i mucnine i povracanje ali bubuljice.... :( nikako!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: e, bas si me nasmejala... Ja sam treci mesec i isto kao i ti sam depresivna i usamljena, itd, itd... ali kad vidim da nisam jedina, lakse mi je, ;) xexexe Mada kako i da ne budem kad sam svakim danom sve ruznija i ruznija... tebe gledaju cudno zbog stomaka (sto je super) a mene zbog stotinak bubuljica na licu :( aaaaaaa izgleda da nosim devojcicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sve se to da promeniti,.. ludovanje hormona!

meni je trudnoca bila super sve dok nisam usla u 9 a onda je sve postalo tesko, bukvalno preko noci, imam bol u nozi doca kaze da je to namestanje i moje i bebino i da ce da traje do kraja... uopste nije lako.. makar moj deveti.. nadam se da ce beba uskoro :) jer nisam navikla da sedim u trudnoci i budem nervozna..a jos ne mogui ni da se naspavam kako treba.. sve me stiglo u zadnje dve nedelje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: e, bas si me nasmejala... Ja sam treci mesec i isto kao i ti sam depresivna i usamljena, itd, itd... ali kad vidim da nisam jedina, lakse mi je, ;) xexexe Mada kako i da ne budem kad sam svakim danom sve ruznija i ruznija... tebe gledaju cudno zbog stomaka (sto je super) a mene zbog stotinak bubuljica na licu :( aaaaaaa izgleda da nosim devojcicu....

Hehehe,opusti se i uživaj,briga te da li te ko gleda zbog ovoga ili onoga... ti si trudna i to je nešto najlepše što je moglo da ti se desi... :rolleyes:

Ja nosim devojčicu ali mi svi kažu da sam se baš prolepšala u trudnoći... pa mi zato niko ne veruje,misle da nosim dečaka,a i po obliku stomaka.... to su one babske priče... I mojoj mami su govorili za moju sestru da nosi dečaka al eto,rodila se devojčica... :lol:

Zato se opusti,nemoj slušati nikoga... pa pogledaj samo koliko njih se muči da ostanu u drugom stanju... uživaj u trudnoći i samo se smej... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe,opusti se i uživaj,briga te da li te ko gleda zbog ovoga ili onoga... ti si trudna i to je nešto najlepše što je moglo da ti se desi...

Zato se opusti,nemoj slušati nikoga... pa pogledaj samo koliko njih se muči da ostanu u drugom stanju... uživaj u trudnoći i samo se smej... :rolleyes:

Ziva istina!!! I daj Boze da bubuljice budu najveca muka svim trudnicama na svetu!

Da nema ni spontanih,ni carskih, ni bolova u kicmi, ni odrzavanja trudnoce, ni krvarenja i dobijanja inekcija zbog toga, ni serklaza,ni teskih porodjaja...

Kad malo bolje razmislis.... Zivele bubuljice! :) Imam ih i ja al dodju i prodju. To je nista spram onog sta sve moze da nas zadesi pu pu pu daleko bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se toliko znojim da to nije normalno vise!!! Kosu perem svaki dan, a tusiram se 5 puta dnevno, i stalno sam mokra!

E sad sto se kupanja tice.......ne znam da li se toliko tusiram sto stvarno treba, ili sto sam kupila neko Niveino melko za kupanje sa mirisom kajsije :), dakle zene, preporucujem ga od srca!!!! Toliko uzivam u tom mirisu da je to milina jedna :) Odoh da se tusiram ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni se jos od pocetka trudnoce desava da vise placem, ali i da se vise smejem. Kad se smejem, to je od srca, kad placem, kao da se ceo svet raspada...i to na nebitne stvari kao sto je reportaza o pingvinima, ali i na vesti, filmove, dogadjaje... Jednom se umalo nsiam rasplakala u autobusu, sto niko nije hteo da mi ustane...ma masa razloga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.