Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Ja sam u 22-oj nedelji,dobro se osecam osim sto osecam jak bol u ledjima ali mislim da je to normalno...

Jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr. danas mali je definitivno dečak :D Okrenuo se glavicom ka dole i kaže dr. da su male šanse da se okrene drugačije...može ali najverovatnije neće. A izgleda da se postideo...jer od kad smo ga svi pogledali non stop se tabana po stomaku :D :D :D sve u svemu , cvetam i da, ima nešto više od 1600 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jas sum bezveza denes , vecerta nemozev da spijam imav kiselini vo zeludnik , bebeto e mnogu visoko cuvstvuvam i nemozam nitu da disam kako sto treba , nitu da jadam a mi se jade :( maz mi sreca mi napravi limun i soda bikarbona i go ispiv toa pa posle sum zaspala..se nadevam nema istoto i denes da mi se sluci :((

Što se disanja tiče, meni pomaže kad se zavalim unazad i podmetnem jastuke pod leđa, tako da budem u nekom polusedećem položaju. A za kiselinu i gorušicu...hleba i jogurta...ili samo hleba...to je barem moj recept. Nekom pomažu kokice, a nekom štapići ili perece. E sad ti vidi šta tebi prija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s obzirom da sam pri kraju...dobro je...cesto i brzo se umaram...tesko disem...jako sam zedna ali ostalo je super:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s obzirom da sam pri kraju...dobro je...cesto i brzo se umaram...tesko disem...jako sam zedna ali ostalo je super:)

koliko jos brojis do kraja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr. danas mali je definitivno dečak :D Okrenuo se glavicom ka dole i kaže dr. da su male šanse da se okrene drugačije...može ali najverovatnije neće. A izgleda da se postideo...jer od kad smo ga svi pogledali non stop se tabana po stomaku :D :D :D sve u svemu , cvetam i da, ima nešto više od 1600 :D

O, pa bas ste veliki :wub: :wub:

Jos malo, pa ce i nasi bebci polako :rolleyes:

Kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr. danas mali je definitivno dečak :D Okrenuo se glavicom ka dole i kaže dr. da su male šanse da se okrene drugačije...može ali najverovatnije neće. A izgleda da se postideo...jer od kad smo ga svi pogledali non stop se tabana po stomaku :D :D :D sve u svemu , cvetam i da, ima nešto više od 1600 :D

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, pa bas ste veliki :wub: :wub:

Jos malo, pa ce i nasi bebci polako :rolleyes:

Kiss

Toplo mi je oko srca kad vidim ove tikere kako se približavaju kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kikiriki dvno vi ste momak i to bas :) momcina:)

ja se osecam dobrooooooo cak sto vise super...sutra kontrola, ali tek popodne, malo me trema kao svaki put, ali dobro je :)

O, pa i vi ste već veliki :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: kako vam ide šutiranje mame? :rolleyes: Javi sutra obavezno šta kaže dr. i UZ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toplo mi je oko srca kad vidim ove tikere kako se približavaju kraju :)

I meni :) :) :)

Jedva cekam... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kikiriki dvno vi ste momak i to bas :) momcina:)

ja se osecam dobrooooooo cak sto vise super...sutra kontrola, ali tek popodne, malo me trema kao svaki put, ali dobro je :)

mico jel mi se cini ali ti bas retko svratis ovde? :( Javi utiske sa kontole... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zavidim ovima sto su pri kraju ja jedva cekam da se porodim .....Anita normalno je da sad imas bbolove u ledjima ja sam u 23 nedellji tako da znam sta je to ....

I imacete ih do kraja... ( barem ih ja imam :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I imacete ih do kraja... ( barem ih ja imam :) )

:o:o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o:o:o

pa dobro nije to toliko strasno... Ili ti imas baaaas velike bolove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu,drage moje,evo nas opet :) Veeelikii pozdrav svima iz suncane i pretople Podgorice!!! Vidim da ste mi manje vise sve dobro, da su bebice super aktivne (sto mi je narocito drago)..Mi ispratili tatu nazad za Bukurest,preselili se kod mojih, dohvatili se interneta i sad opet uzivamo... I moj beban je hiperaktivan, valjda oseca radost i pozitivnu energiju babaa,dedaa,tetaka i ostalih pa samo udara i skakuce.. Ja malo kuburim sa pritiskom, cesto mi je bas nizak,ali je to verovatno reakcija na veliku promenu temeprature...

Nadam se da cu pohvatati sve novosti koje su bile u ovih 5,6 dana koliko me nije bilo...I samo da znate bas ste mi nedostajale... Ljubac od nas dvoje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga, sad sam opet tu,sa vama... :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko jos brojis do kraja?

pa nekih 14 dana:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa dobro nije to toliko strasno... Ili ti imas baaaas velike bolove?

Pa nisu to bas jaki bolovi ali meni je nobicno zato sto ih pre nisam osecala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nekih 14 dana:)

Tu smo... ja jos 9 dana...:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo zenskice da vam se javnem ...dosla sam sa kontrole, sve je super savrseno mi ne mrdamo iz svog polozaja, ovaj pregled je bio samo onako opsti da dr.pogleda nalaze od spec.i ono vaganje, pritisak i slicno, ukljucila nas je malo na uz samo srce da poslusa sve je krasno kako ona kaze divno bez problema i rekla je tek za 5 nedelja da se vidimo nem apotrebe ranije tad imamo zadnje lab.pretrage i drugi morfoloski pregled tj.poslednji uz :) uh joj danas se nas pregled sveo na razgovor rekla mi je da smo jako, jako nezgodno postavljeni i jako male sanse imamo da se okrenemo sad je sve vise sigurna, ali kaze dobro cekamo do 36.nedelje i tad je ono definitivno sto ona pise na uputnici za porodiliste, samo je rekla nemoj previse da se nadas, ali sve je moguce...:) ja bi volela, ali nema veze rodicu je nekako :) kao pomoc pri obrtanju predlozila mi je da idem na plivanje i to krecem od vikenda bar 3 puta nedeljno....pa eto idemo na kupanjeeee :)

ako ti nesto znaci meni je bebica bila poprecno postavljena do 34 nedelje,pa se okrenula u 35 glavicom dole pa u 36 bila karlicno da bi opet u 37 bila glavicom dole:)za koji dan opet idem na kontrolu i vise me nista nemoze iznenaditi jer se svaki dan neverovatno tumba:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se osecam kao da me je nesto pregazilo :wacko:

Od ovih novih lekova sam komirana, a juce sam imala takve bolove i kontrakcije da nisam mogla ni da ustanem iz kreveta... Koliko vidim ni danas nece biti Bog zna kako bolje...

CCCCCC samo kukam od ranog jutra... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toplo mi je oko srca kad vidim ove tikere kako se približavaju kraju :)

Slazem se :):):) Sa prolecem eto i nasih bebica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo zenskice da vam se javnem ...dosla sam sa kontrole, sve je super savrseno mi ne mrdamo iz svog polozaja, ovaj pregled je bio samo onako opsti da dr.pogleda nalaze od spec.i ono vaganje, pritisak i slicno, ukljucila nas je malo na uz samo srce da poslusa sve je krasno kako ona kaze divno bez problema i rekla je tek za 5 nedelja da se vidimo nem apotrebe ranije tad imamo zadnje lab.pretrage i drugi morfoloski pregled tj.poslednji uz :) uh joj danas se nas pregled sveo na razgovor rekla mi je da smo jako, jako nezgodno postavljeni i jako male sanse imamo da se okrenemo sad je sve vise sigurna, ali kaze dobro cekamo do 36.nedelje i tad je ono definitivno sto ona pise na uputnici za porodiliste, samo je rekla nemoj previse da se nadas, ali sve je moguce...:) ja bi volela, ali nema veze rodicu je nekako :) kao pomoc pri obrtanju predlozila mi je da idem na plivanje i to krecem od vikenda bar 3 puta nedeljno....pa eto idemo na kupanjeeee :)

Milice,super,bas lepo napredujete..E sad taj polozaj,ako moze okrenuce se bebica,ako ne,opet ce se lepo roditi,nemoj da te to sekira! Bitno je da ste vas dve dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.