Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Divno za Barbaricu,bas sam se obradovala...Nadam se da je mali svrca vec stigao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam jos otisla kod kardiologa, sve nesto odlazem :unsure:

Draga Bebo, nemoj se igrati.... Ja sam operisala srce kad sam bila mala, i pred porođaj sam morala da odradim sve analize i ultrazvuk i nosila holter, ekg.... da bi mi odobrili prirodan porođaj, a i u slučaju carskog sam morala sve to imati....

Obavezno idi kod kardiologa i javi nam šta ti je rekla/rekao !!! kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel ima neko vesti od Barbare? Jel da otvaramo sampanjac :)

Bebo, ne igraj se i ne sali da te nisam videla na forumu dok ne odes na pregled ili ces dobiti jedno manijaka preko telefona, necu dahtati ali cu te smarati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel ima neko vesti od Barbare? Jel da otvaramo sampanjac :)

Bebo, ne igraj se i ne sali da te nisam videla na forumu dok ne odes na pregled ili ces dobiti jedno manijaka preko telefona, necu dahtati ali cu te smarati ;)

Dr mi je dezuran tek u sredu, ali posto mu je moja tetka bila glavna sestra, sad je u penziji, pokusace da dodje do njega, pa da odradimo pre srede :)

Moram da odem, prvo je to bilo samo nocu ili rano ujutru, sad je po ceo dan, lupa li lupa, a i beba se uskomesa... Tako da idem kod dr :) I naravno cim se vratim javljam sta je bilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel ima neko vesti od Barbare? Jel da otvaramo sampanjac :)

Bebo, ne igraj se i ne sali da te nisam videla na forumu dok ne odes na pregled ili ces dobiti jedno manijaka preko telefona, necu dahtati ali cu te smarati ;)

A izgleda da Barbarica nikom nije ostavila br. telefona... :(

Ni na njenom profilu na fejsu nema nista :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel ima neko vesti od Barbare? Jel da otvaramo sampanjac :)

Bebo, ne igraj se i ne sali da te nisam videla na forumu dok ne odes na pregled ili ces dobiti jedno manijaka preko telefona, necu dahtati ali cu te smarati ;)

Anči, ja ću da dahćem, samo mi daj br. telefona možda se tako više uplaši pa brže ode kod dr. :angry:

Dr mi je dezuran tek u sredu, ali posto mu je moja tetka bila glavna sestra, sad je u penziji, pokusace da dodje do njega, pa da odradimo pre srede :)

Moram da odem, prvo je to bilo samo nocu ili rano ujutru, sad je po ceo dan, lupa li lupa, a i beba se uskomesa... Tako da idem kod dr :) I naravno cim se vratim javljam sta je bilo :)

Nemoj da se izvlačiš na dr. ako je neka frka videće i drugi kardiolog idi odmah u ponedeljak kod drugog, pa ako te pusti da do srede kuliraš i čekaš svog a ti čekaj, a ako ne da možeš brzo da reaguješ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr mi je dezuran tek u sredu, ali posto mu je moja tetka bila glavna sestra, sad je u penziji, pokusace da dodje do njega, pa da odradimo pre srede :)

Moram da odem, prvo je to bilo samo nocu ili rano ujutru, sad je po ceo dan, lupa li lupa, a i beba se uskomesa... Tako da idem kod dr :) I naravno cim se vratim javljam sta je bilo :)

p0506.gif samo te gledam i pitam se "dokle ces" da se tako zezas. To si trebala jos juce da odes pa makar samo u dom zdravlja cisto da te "oslusne"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene ne znam ali bebac u meni pravi žurku dancing-baby.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i malo mladja drugarica citav dan je ludilooo u stomaku ko navijena je :)

Šta im je? Da nije pun mesec? :lol: :lol: :lol: Ali, ako samo nek se mrdaju...znači da im je lepo tamo :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja bebica mrda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja bebica mrda :)

Jeej danas im je dan za žurku. ;) Nadam se da će blago mamama da se okrenu guzom na gore, glavicom na dole i da se odatle mrdaju samo u stranu :D mada dr. je rekla da se beba okreće do 20 dana pred porođaj, tako da ova talasanja ništa ne moraju da znače sem da se malo vežbaju tamo hiiihhihihi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da ova moja mlatara samo onako na prazno ona je karlicno i ne mrda nigde iz tog polozaja, ali videcemo do kraja sta ce da bude, , jako je nezgodno i dr.je rekla male su sanse da se okrene, ali sta oni znaju :) ja cu se sa svojom cerom vec dogovoriti poslusace ona mamu :) one mene mlati onako nogama zabada nogu u stomak jos malo prste cu da joj brojim :) a koliko je nisko bojim se da joj noga ili ruka ne izviri :)

neki zur beba u tibama... :) :)

Mojoj sestri je celu trudnocu bila karlicno i sad se okrenula u 37. nedelji na glavicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj sestri je celu trudnocu bila karlicno i sad se okrenula u 37. nedelji na glavicu :)

Meni je na svakom UZ drugačije...bila je na glavu, pa karlično, pa sad je opet bila na glavu, a ne bi me začudilo da krajem osmog bude karlično, mada bih volela da naravno ostane tako na glavačke...ili samo da se tamo na kraju okrene na glavu ako bude se okretao do tada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma superiska...i ja mislim da ce i moja cezica tako, mada dr.ko dr.kaze tako ona je medenicno-karlicno i jako nezgodo lezi i vecinskim delom na desnoj strani, kad-kad se protegne cisto da me bocne i sa druge strane :) evo i sad se koprca negde na desno kao da kopa neki tunel :)

Mali kopač :wub: a ovaj moj šeta malo levo pa onda desno, danas je imao ceo perfomans pred mojom drugaricom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a to mi je tako slatko kad se pokazuje, a ti se ponosis priznaj :) :) ma neka se oni samo mrduckaju ljubim ih malenee :)

Naravno, cvetala sam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super cim vidim vani sunce meni je sve super onda....:) ja ocito ima problem zene u ovoj trudnoci nista mi se konkretno ne jede nemam izlete te vrste, ali mi se trazi da njusim i mirisem benzin i lakove za nokte ja poludim skroz ne znam sta mi je...i to nazad 10 tak dana samo si mi se to trazi...suzdrzavam se nekkao, ja sam neka skrivena narkomanka :) a te misrise nisam mogla da podnesem pre, povracala sam na njih... :)

Ne verujem...a ja sam mislila da sam ja bolesna...ali veruj mi lakovi i benzin nije tako dobro kao farba za kola...ima u malim tubicama ako imaš neki sitan greb. Mmmmm njuškala bih je samo tako, ali pošto su mi je oteli "dušmani", morala sam da njuškam lak. Taj sam mirisno tražeći napad imala pre jedno mesec dana. :blink: A pre trudnoće sam bila skroz ravnodušna na te mirise, a od benzina mi se još i povraćalo. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali mi se trazi da njusim i mirisem benzin i lakove za nokte ja poludim skroz ne znam sta mi je...i to nazad 10 tak dana samo si mi se to trazi...suzdrzavam se nekkao, ja sam neka skrivena narkomanka :)

:lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ja neznam kako vi al moj dasa suta kao veliki a ove dve su ovako sutale tek sa 6 ipo meseci on suta ima 20 dana ovako jos mu noge dole i na besici sedi pa kad me sutne oci mi kao krofne :blink:

Hahaha pa ja mislim u wc idem bukvalno na svakih 15 minuta...Mali je zaseo na bešiku i uživa. A jutros mi se popeo kod rebara... :blink: Kako je to izveo, ne znam ali sam samo osećala budžu koja se pomerala od desne strane rebara ka dole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha pa ja mislim u wc idem bukvalno na svakih 15 minuta...Mali je zaseo na bešiku i uživa. A jutros mi se popeo kod rebara... :blink: Kako je to izveo, ne znam ali sam samo osećala budžu koja se pomerala od desne strane rebara ka dole :D

Moja je stalno tu ispod rebara i poprilicno zaboli kad se mrda :blink:

A besika... Hoce da eksplodira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 22-oj nedelji,dobro se osecam osim sto osecam jak bol u ledjima ali mislim da je to normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene par dana probada u donjem delu stomaka, bas mi smeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihihi zeza te sa glavicom verovatno ;) još malo još malo.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihihi zeza te sa glavicom verovatno ;) još malo još malo.... :wub:

:) Mislis da je to? :rolleyes: Jedva cekam da dodjem i ja na red... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jas sum bezveza denes , vecerta nemozev da spijam imav kiselini vo zeludnik , bebeto e mnogu visoko cuvstvuvam i nemozam nitu da disam kako sto treba , nitu da jadam a mi se jade :( maz mi sreca mi napravi limun i soda bikarbona i go ispiv toa pa posle sum zaspala..se nadevam nema istoto i denes da mi se sluci :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.