Emocije u trudnoći

odgovora

Objavljeno

osecam se GROZNO!Brzo se umaram,a da ne radim skoro nista,vec sam potpuna krecana,a tek sam 3,5 meseci trudna i sta ce tek biti do 9-tog meseca ja neznam!Ova trudnoca mi je mnogo teze pala nego sa sinom i potpuno je drugacija! :mellow:

MENI JE TAKO BILO PRVIH PAR MESECI PA SAM SE O0DJEDNOM PROVREDNILA I ZADNJIH MESEC DANA OPET LENJA... UZAS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kao da imam pundravce u dupetu :lol: Samo bih nesto radila, i negde isla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kao da imam pundravce u dupetu :lol: Samo bih nesto radila, i negde isla...

:lol: :lol: :lol: PA IMA I NA KOGA BEBAC DA BUDE TAKO " MIRAN " :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, nikako da se spusti malo, rebra mi razvali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, nikako da se spusti malo, rebra mi razvali :D

BRAVO ZA BEBU... :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kao da imam pundravce u dupetu :lol: Samo bih nesto radila, i negde isla...

Hahahahha,brzo ces nam ti otici i u porodiliste ;) Salu na strsnu,citala sam,zene se razvredne posebno pred porodjaj... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zadnjih par dana totalno grogi..Samo bih sedela i gledala tv,nesto sam i pospana..Srecom raspolozenje mi je ok..A i ovo cudo se umirilo,kao da je i na njega preslo moje grogi stanje..Valjda nece dugo da potraje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve oni osecaju veruj mi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahha,brzo ces nam ti otici i u porodiliste ;) Salu na strsnu,citala sam,zene se razvredne posebno pred porodjaj... :rolleyes:

PA DA, TO SVUDA PISE KAD SE DEVOJKA RAZVREDNI I DOBIJE VOLJU DA CISTI SREDJUJE ZNACI DA JE PORODJAJ BLIZU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo mogu da kazem Dobar dan zeniceee,posto sam sad iz kreveta..Nema dok ne ipsunim kvotu od 11h sna,uzalud i budilnik i skuvana kafa i sve..A i bebanu izgleda odgovara,posto se ni on ne meskolji rano izjutra...

Nekad pomislim,prava sreca sto ne radim,inace,morala bih u krevet u 19h da bih ispunila kvotu za spavanje i probudila se svako jutro sa posao... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam do sada sredjivala sobicu xD Lepila borduru na zid, premestala neki namestaj, brisala krevetac i komodu, preslozila sto je trebalo, prasinu i prozore prebrisala, parket... I jos svasta nesto... Mrrrrrrrtva sam :D Od 11 do sad nisam sela... uh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam do sada sredjivala sobicu xD Lepila borduru na zid, premestala neki namestaj, brisala krevetac i komodu, preslozila sto je trebalo, prasinu i prozore prebrisala, parket... I jos svasta nesto... Mrrrrrrrtva sam :D Od 11 do sad nisam sela... uh....

JA SAM TAKO JUCE ZAPELA SVE DA POCISTIM... CEO DAN NISAM SELA ALI SAM POSLE TOGA IMALA TAKVE BOLOVE.... TAKO DA MILENICA VISE NE CISTI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ne boli nista, samo sam ogladnela kao vepar... Sada sam i to nadoknadila, sad topla cokoladica i ususkanost pored muzica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ne boli nista, samo sam ogladnela kao vepar...

:lol: :lol: :lol:

JA SAMA... MM RADI... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sem pite od jabuka i palente za rucak nista nisam mogla ni da spremam ni da radim.. Pritisak mi je na nuli garant,samo bih dremala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam do sada sredjivala sobicu xD Lepila borduru na zid, premestala neki namestaj, brisala krevetac i komodu, preslozila sto je trebalo, prasinu i prozore prebrisala, parket... I jos svasta nesto... Mrrrrrrrtva sam :D Od 11 do sad nisam sela... uh....

i kod tebe bas radi hormon za sredjavanje pre nego sto dodje bebac,,,:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM TAKO JUCE ZAPELA SVE DA POCISTIM... CEO DAN NISAM SELA ALI SAM POSLE TOGA IMALA TAKVE BOLOVE.... TAKO DA MILENICA VISE NE CISTI...

nama je opustencija...mi smo pred kraj al ti ne bi trebala da preterujes... ;)-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod tebe bas radi hormon za sredjavanje pre nego sto dodje bebac,,,:)

Ma sve je to davno bilo sredjeno, nego nisam znala da li ce stici winnie posteljina pa da sredim ostatak sobe u tom fazonu, ili u opustenom bebi nekom... Pa sam danas dovrsila... A i trebala sam da krecim, ali smo odlucili tek na prolece... Tako da na prolece opet generalka sobice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo zene ja sam neka cila i pokretna za divno cudo, umorim se tu i tamo ali sam dobra s obzirom koliko sam lunjala i hodala ovih dana, moja princezica je toliko nemirna to je cudo stalno svaki dan me lupi milion puta i to je bas ojacala jubi je majka :))) sutra idemo kod dokorice :)

uvek mera treba da postoji...a bebika samo neka mrdka...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve je to davno bilo sredjeno, nego nisam znala da li ce stici winnie posteljina pa da sredim ostatak sobe u tom fazonu, ili u opustenom bebi nekom... Pa sam danas dovrsila... A i trebala sam da krecim, ali smo odlucili tek na prolece... Tako da na prolece opet generalka sobice :D

lepo,lepo...znam to ajde jos ovo,pa mogla bi i ovo, i sve tako u nedogled...a svi oko mene mi vicu mirovanje...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.