Kontracepcija

odgovora

Objavljeno

To je koliko sam ja cula neki implantat i on valjda sprecava ovulaciju ako sam ja to dobro razumela a ako dodje do ovulacije onda vaginalni sekret zgusnjava i onemoguci spermatozoidima da stignu do jajne celije. Valjda je to tako, on oslobadja neki hormon etonogestrel.

Mozda bi najbolje bilo da pitas ginekologa i pliz da napises sta ti je rekao. Ovaj metod mi se cini jednostavan i praktican kontraceptiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenice,zivo me zanima koliko verujete metodi prekinutog snosaja,da li se nekoj od vas desilo da je "IPAK" ostala trudna...Ne verujem svemu zivom na internetu ali dosta njih prica da tri od oet zena godisnje zatrudni od ove metode.

Koje je vase misljenje po svemu tome,kolike su sanse za oplodnjom kad koristite ovy metodu u plodnim danima.Ja se kopkam po glavi jer sam u poslednjih 3 meseca dobila na kilazi 3kg a inace vodim racuna sta jedem i kada.Mucnine imam,a bradavice su mi potamnele.Razmislham sacekati jos par dana da vidim da li cu dobiti.Prethodnog meseca mi je kasnila 2 dana i naglo stala treceg dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.