Kontracepcija

odgovora

Objavljeno

A kad sam ja rodila prvo bilo je 20 000 jednokratno, popravili su se, za 3 000 :)

aha prate evro izgleda :rolleyes:;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha prate evro izgleda :rolleyes:;):lol:

;):lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;):lol: :lol: :lol:

:wub: sad nesto razmisljam bez ovog evra ne moze se nigde pobeci cakje i u kondom zavrsio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko ja vidim tabletice nisu za mene :huh: :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam da spirala nije dobra tacnije, da ne bi trebalo da je koriste zene koje nameravaju jos da radjaju. Da li neko zna nesto o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam da spirala nije dobra tacnije, da ne bi trebalo da je koriste zene koje nameravaju jos da radjaju. Da li neko zna nesto o tome?

ONDA NI SPIRALA NIJE ZA MENE :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je nama dvema najbolja kontracepcija APSTINENCIJA!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je nama dvema najbolja kontracepcija APSTINENCIJA!!! :lol: :lol: :lol:

ha ha ha i ja sam to pomislila :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi zelimo drugu bebu, da se razumemo ali ne sada! Prosto mi je muka od pelena, pelena i pelena! Jos kada dodamo finansijski momenat.... Druga beba ceka malo ali malo bolje vreme!

Nasa surova stvarnost glasi: bebe su lepe ali preskupe! Surovo ali stvarno.... :angry:

Sto posto tacno. Danas je jako tesko odgajati decu a ostati normalan. Ko uspe u tome svaka mu cast. Nerviras se za ovo nerviras se za ono i uglavnom se sve vrti oko para. :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: sad nesto razmisljam bez ovog evra ne moze se nigde pobeci cakje i u kondom zavrsio :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel mogu i ja malo o kontracepciji??????????????????!!!!!!!!!!!!!Ha,ha moja drugarica crkne od smeha kada ja načnem tu temu,pošto imam 4 dece :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: elem,bukvalno od početka veze i kasnije braka ja i moj muž koristimo kondom(nisam ljubitelj "prekinutog snošaja" a spirala i pilule nedolaze u obzir)....a samo li ga "odložimo" eto nama nove bebe... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene definitivno kondom! A što se tiče vašeg drugog dela razgovora o tome kako su bebe skupe...ajooooj nije to ništa u odnosu kako će biti kasnije :o:o:o poplaćati zimovanja,letovanja,rekreativne nastave,razni sportovi,druge aktivnosti,strani jezici....da nabrajam dalje...!!!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel mogu i ja malo o kontracepciji??????????????????!!!!!!!!!!!!!Ha,ha moja drugarica crkne od smeha kada ja načnem tu temu,pošto imam 4 dece :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: elem,bukvalno od početka veze i kasnije braka ja i moj muž koristimo kondom(nisam ljubitelj "prekinutog snošaja" a spirala i pilule nedolaze u obzir)....a samo li ga "odložimo" eto nama nove bebe... :P

moze moze pa ti treba savete da nam delis....svaka cast za cetvoro dece dragaaa :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene definitivno kondom! A što se tiče vašeg drugog dela razgovora o tome kako su bebe skupe...ajooooj nije to ništa u odnosu kako će biti kasnije :o:o:o poplaćati zimovanja,letovanja,rekreativne nastave,razni sportovi,druge aktivnosti,strani jezici....da nabrajam dalje...!!!????

pa da dok su mala ti biraskupovinu i ostalo kasnije kad malo porastu eeeee tu pocinjeee :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije spirala sto je nekad bila ;) sad se ugradjuje i devojkama koje nikada nisu radjale. Moja je svekrva imala spiralu izmedju prvog i drugog i drugog i treceg deteta i cim bi je izvadila ostala bi trudna. Ja se nadam da cemo i mi imati troje al u sigurnost spirale nisam sumnjala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se brinem oko kontracepcije posle trudnoce. Ako budem dojila tablete ne dolaze u obzir. Na kondom sam alergicna, cak i na one bez lateksa. I sta mi preostaje, da je i sigurno i bez neprijatnosti? Spirala! A uzasavam se da mi neko strano telo, vestacki materujal stoji u materici! Ima li nekog resenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci opet ta spirala. Jezim se od te pomisli da je u meni.

Alergicna na kondome, bilo koje, tablete ne mogu ako budem dojila, a prekinuti snosaj nije siguran, i da budem iskrena, mi ne mozemo stati na vreme :)

Bojim se spirale...ne znam zasto. Jesu to sva resenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se brinem oko kontracepcije posle trudnoce. Ako budem dojila tablete ne dolaze u obzir. Na kondom sam alergicna, cak i na one bez lateksa. I sta mi preostaje, da je i sigurno i bez neprijatnosti? Spirala! A uzasavam se da mi neko strano telo, vestacki materujal stoji u materici! Ima li nekog resenja?

NISTA!!! Ja zakljucila, a traziiim resenje neko koje odgovara meni al nema ga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci opet ta spirala. Jezim se od te pomisli da je u meni.

Alergicna na kondome, bilo koje, tablete ne mogu ako budem dojila, a prekinuti snosaj nije siguran, i da budem iskrena, mi ne mozemo stati na vreme :)

Bojim se spirale...ne znam zasto. Jesu to sva resenja?

:lol: :lol: :lol: :lol: jesuuuu hahahaha

ja iza tebe kao neka baba alapaca :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ништа не користимо, па сам два пута трудна заредом. Не знам шта да радим убудуће, јер не подржавам контрацепцију, а не знам да ли бих поднела трећу трудноћу узастопно (и сад једва идем), једино апстиненција, што не верујем да бих могла.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure:

Oh ne!

Onda da se ipak prebacim u neku sektu oja ne dozvoljava seksualne odnose?

Moracemo nesto mi zene izmisliti1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: jesuuuu hahahaha

ja iza tebe kao neka baba alapaca :lol: :lol: :lol:

:D

pratis me , pratis... neka neka, samo da mi napokon dodjemo do odgovora.

Ako ne onda bar da znamo da nismo same :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni mi nista ne koristimo i nikada nisam zatrudnela osim kad smo to bas hteli i kad smo radili na tome.Primenjujemo metodu ''vadjenja'' vec jako dugo i do sada nije zakazala.Nekako sam potpuno mirna i nemam strah ni da hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mog muza je tesko naterati da ga izvadi kada se zanese, mislim da bi tako i spavao u meni, a tek ja...vucem ga u tom trnutku ka sebi, pa kod nas coitus interruptus otpada.

aaaaa da mu kazem da podveze semenovode....to se uvek moze vratiti, nema opasnosti ni od bebe ni od njegove neplodnosti...najpametnije, ali nijedan muskarac ne bi imao razumevanja da tu recenicu uopste saslusa do kraja :blink::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaa da mu kazem da podveze semenovode....to se uvek moze vratiti, nema opasnosti ni od bebe ni od njegove neplodnosti...najpametnije, ali nijedan muskarac ne bi imao razumevanja da tu recenicu uopste saslusa do kraja :blink::huh:

Vazektomija jeste reverzibilna, ali je uspešnost vraćanja na staro mala.

Ja nekako nikad ne bih mogla to da tražim to od muškarca, kao što ne bih nikad ja podvezivala jajovode, sve i kad bi odlučili da nikad više ne želimo decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.