Ljubomora

odgovora

Objavljeno

Nisam ni znala da mogu toliko biti ljubomorna do pre 2 godine, malo pre nego sto sam ostala trudna. Na jednoj svadbi pod satorom, dok sam izasla na 5 minuta i vratila se, moj muz je igrao sa mladinom kumom koja je bila vise gola nego obucena, mislim bas onako... To me je zapanjilo obzirom da je on bas sav smeran, ali sam se trudila da on to ne primeti i sa knedlom u grlu sam to iskulirala. A i razmisljala sam malo je popio, neka ga. Kad stizu slike, mom muzu ta polugola je sedela u krilu i tako su se slikali! Ali ljudi moji oni su se upoznali, slikali i poceli da igraju za tih 5 minuta. Pomislila sam ko zna sta bi sve bilo da ja nisam dosla na svadbu. Zestoko smo se posvadjali, prebacivala sam mu do besvesti konstantno jedno dve nedelje i tek kada je pustio suzu zbog stalnog natrljavanja na nos (znam bas sam grozna) ja sam mu obecala da mu nikad vise to necu spomenuti. Posle toga nisam imala slicnih ispada, ali ni situacija.

S njegove strane nisam osetila neku ljubomoru, vise u sali kada se skockam i krenem negde on je kao ljubomoran, ali to je samo sala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a meni to bas smeta kod mm

nije ljubomoran ni mrvicu

mislim mogao bio bar malo cisto kao dokaz da me voli, i da me ne da nikom

nisma ni ja kao sto kazes sto smo vis eu braku sve vise poverenja , sigurnosti..al on je od poceytka takav ,

ponekad mi bude krivo kao da nema osecaje

ovo ko da sam ja pisala :D hahaha

NEVJEROVATNO, mislila sam da sam jedina :P

al zato sam ja LUUUUUDO ljubomorna...

mi zene dokazujemo na svaki nacin koliko volimo svog muza a oni........... -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li su vazi partneri ljubomorni ili ne ?

Kako izlazite na kraj sa tim ?

Da li je normalno da osoba nije ljubomorna ni malo ?

Ja mislim da je ljubomora znak ne poverenja i nepouzdanja. Moj bivsi je bio mnogo ljubomoran, i ne samo na muske, vec i na zenske osobe koje bi pocele malo vise da se druze sa mnom... To je pakao. Ni sa kim nemogu da progovorim ljudski, ne zbog sebe ili njega, boli me uvo, ako je lud da se ziga bez razloga, nek izvoli, vec zbog tih drugih, sto je umeo da napravi scene pred njima, ili da ih na neki indirektan nacin otera od mene. Moj sadasnji muz nije ni malo ljubomoran, sto mi je u pocetku bilo neobicno. Ali prija. Prija imati nekog normalnog pored sebe. I mogu vam reci da, dok sam bila sa bivsim, padalo mi je na pamet da ga prevarim, a kad me napadne bez razloga, dobijala sam zelju da to stvarno uradim, bar da znam za sta ga slusam. Al' mog novog muza mislim da nema sanse ni da ce mi to pasti na pamet, a kamoli da cu to uraditi, jer je predhodni pokusavao okovima da me zadrzi, dok me sadasnji dragi zadrzava slobodom pored sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je postao ljubomoran na BEBAC...da li je to normalno?

Odnosno, sada se pitam da li možda ima tu opravdanja...hm...šta vi mislite?

Koliko vidim sve ste aktivne na bebac-u u večernjim satima...otprilike od 20-22 časa....tako i ja...a on bi u tom periodu radio svašta sa mnom...

Mislite li da je u pravu?

Pa jes ono, kad je vreme za maženje, jer je dete zaspalo - ti si na bebcu. A to ako potraje mož da bude nezgodno.

Zamili da on stalno kad dođe kući i sve završite legne da spava ili za komp i ne pomera se?

Pa i ti bi isto reagovala... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo ko da sam ja pisala :D hahaha

NEVJEROVATNO, mislila sam da sam jedina :P

al zato sam ja LUUUUUDO ljubomorna...

mi zene dokazujemo na svaki nacin koliko volimo svog muza a oni........... -.-

Ja definitivno imam mišljenje da ljubomora ne pokazuje koliko nekoga volite, već koliko nemate poverenja i koliko ste nesigurni.

Moj muž nije ljubomoran a ni ja. Verujemo jedno drugome i ne pravimo mesta ljubomori.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas nema povoda, a ni razloga za ljubomoru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas nema povoda, a ni razloga za ljubomoru...

Potpisujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da sam ja vise ljubomorna,ali u granicama normale,mislim da je mala doze ljubomore ok u vezi i braku,po meni to je jedan od dokaza da ti je zaista stalo do nekoga,ali isto tako mislim da ljubomora moze lako da se pretvori u bolest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja primecujem da je moj muz malo ljubomoran pre neki dan mi se setali i prolazimo pored nekog kafica sedeli su neki muskarci i ja sammpprimetila da me gledaju u tom trenutku sam primetila da ih je moj muz pogledao namrgodjeno.. :P ja nisam ljubomorna jedino kad pricamo o njegovim bivsim devojkama jer ja vlim da ispitujem al po neki put mi to malo zasmeta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi treba da budes srecna,mada te razumem.Zena je nekako srecna kada je muskarac ljubomoran.Ali to nikako nije dokaz ljubavi,to je neizleciva bolest. :rolleyes:

Ja sam ta koja je ljubomorna ali u granicama normale.Mm je mnogo manje,tako da imam potpunu slobodu od njega i to naravno u granicama normale i pristojnosti,postovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neko jutro ranom zorom smo imali ljubomornu situaciju, tj mm je sanjao mene sa drugim tipom :lol: :lol: , i budi me zagrljajem , i kroz smeh mi prica svoj san...slatko sam se ismejala ,

taj zagrljaj je bio drugaciji , to sam osetila i pre nego mi je ispricao san,

a jos sladji mi je bio njegov komentar NE MOZE TO TAKO TI SI MOJA ,

na moje pitanje kako se oseca sto me u snu video sa drugim

e tako nesto mi je bilo potrebno da cujem :wub: , nisam ni trazila ljubomorne scene, da me prati, maltretira ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubomora je najveće nespokojstvo i nasilje nad sobom i drugima! (Jovan Dučić)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo primer jedan

jos na pocetku veze dolazim ja sa posla bio je 8.mart i donosim kuci ogroman buket cveca

samo je pitao od koga je bez ikakvog komentara, mrtav ladan

i dan danas uopste mi ne brani niti zapitkuje gde idem i sa kim

neke od udatih devojkaa koje znam ne mogu da mrdnu nigde bez muza , boze sacuvaj da uvece idu u grad sa kumom, naj drugaricom il sl, a muz da ostane da cuva decu

ja sve to mogu bez problema

u setnju, shoping, fitness, da se vidim sa starim prijateljima ...

naravno ne zelim da bud eposesivna budala da mi zagorcava zivot, al nekad mi bas smeta kad moze da bude tako ladan

I kod nas je ovako i meni to savršeno odgovara je sam u prethodnoj vezi gubila živce ( i kilograme ) na ljubomorne scene ( sa obe strane ) i beskrajne svađe, raskide i mirenja... Ova mirna luka mnogo prija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je maaaaalkice ljubomoran, tj. bio je dok smo bili u vezi (i s pravom...). Ja nikad nisam bila ljubomorna. Jedino kad sam bila s momkom s kojim sam izgubila nevinost, zbog ljubomore sam i njega izgubila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se nadovezem na ovu temu,moj decko i ja smo razdvojeni vise od 600km.On zivi u Austriji,a ja u Srbiji.Znamo se 14 godina,a u vezi smo skoro 3 godine.Mi funkcionisemo super,vidjamo se na svake 2 nedelje,mi nismo ljubomorni i smatramo da ljubomora samo unistava brakove i veze.Iskrenost i poverenje je na prvom mestu,a za ljubomoru mesta nema.Mogu da idem gde god pozelim sve je super i uskoro planiramo nas zajednicki zivot. :) ako treba neki savet kako da pobedite ljubomoru ili nesto slicno tu sam :D ja samo mogu da se pohvalim nasim odnosom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Ivan stalno kaze da nije ljubomoran, ali cinjenica je da jeste, samo se trudi da to prikrije. Ja priznajem da jesam, ali u granicama normale...Kad izadje sam, kopka me pomalo, ali kad me odande nazove da cujem neku pesmu ili da mi kaze da me voli, nema vise sumnje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Ivan stalno kaze da nije ljubomoran, ali cinjenica je da jeste, samo se trudi da to prikrije. Ja priznajem da jesam, ali u granicama normale...Kad izadje sam, kopka me pomalo, ali kad me odande nazove da cujem neku pesmu ili da mi kaze da me voli, nema vise sumnje :wub:

Apsolutno ista stvar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li su vazi partneri ljubomorni ili ne ?

Kako izlazite na kraj sa tim ?

Da li je normalno da osoba nije ljubomorna ni malo ?

Moj muz jeste ljubomoran ali ne preterano..u sasvim dovoljnoj kolicini po kojoj bi i trebalo po mom misljenju.ja sam cak i gora od njega ali ne pokazujem :lol:..nije mi problem da izadjem na kraj sa njim jer samo sednemo popricamo smirim ga i  to je to :) nije takav da pravi scene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.