Ljubomora

odgovora

Objavljeno

Da li su vazi partneri ljubomorni ili ne ?

Kako izlazite na kraj sa tim ?

Da li je normalno da osoba nije ljubomorna ni malo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalno ili ne ja nisam ljubomorna (bar jos uvek ne) a mm jos uvek nije iskazao odredjenu dozu ljubomore. Smatram da postoji poverenje sa obe strane.

Ljubomora zavisi od partnera do partnera!!! Meni ona sigurno ne bi prijala, gusi me. A volim da se salim sa svojim muzem da sam kao ljubomorna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisi ni malo ni mrvicu ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nisam, tacnije, kako vreme ide, sve sam manje, na pocetku braka sam bila, ali nista strasno. Mm nije apsolutno ni malo i to bas volim, kao sto Ana kaze, ne bih mogla da zivim sa tim, gusilo bi me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisi ni malo ni mrvicu ??

zaista ne. Bar za sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a meni to bas smeta kod mm

nije ljubomoran ni mrvicu

mislim mogao bio bar malo cisto kao dokaz da me voli, i da me ne da nikom

nisma ni ja kao sto kazes sto smo vis eu braku sve vise poverenja , sigurnosti..al on je od poceytka takav ,

ponekad mi bude krivo kao da nema osecaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis, izgleda da i mm to smeta (sto nisam ljubomorna) jer u nekim situacijama on je nastojao da to "izazove" u meni ali je uocio da me to ne cini ljubomornim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a meni to bas smeta kod mm

nije ljubomoran ni mrvicu

mislim mogao bio bar malo cisto kao dokaz da me voli, i da me ne da nikom

nisma ni ja kao sto kazes sto smo vis eu braku sve vise poverenja , sigurnosti..al on je od poceytka takav ,

ponekad mi bude krivo kao da nema osecaje

Bolje je ovako nego da me kontrolise gde idem, sta sam obukla, u kom pravcu sam pogledala :blink: Bas naprotiv, voli da se lepo obucem, stalno nesto kupujem, on mi uvek kupi dobar parfem...

Nikad nije uzeo moj tel. ili otvorio moj mail, fb ili bilo sta da me kontrolise i ja to zaista cenim i postujem.

Besmisleno mi je da na ljubomoru trosimo nasu ljubav. Nadam se da ce tako i ostati :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo primer jedan

jos na pocetku veze dolazim ja sa posla bio je 8.mart i donosim kuci ogroman buket cveca

samo je pitao od koga je bez ikakvog komentara, mrtav ladan

i dan danas uopste mi ne brani niti zapitkuje gde idem i sa kim

neke od udatih devojkaa koje znam ne mogu da mrdnu nigde bez muza , boze sacuvaj da uvece idu u grad sa kumom, naj drugaricom il sl, a muz da ostane da cuva decu

ja sve to mogu bez problema

u setnju, shoping, fitness, da se vidim sa starim prijateljima ...

naravno ne zelim da bud eposesivna budala da mi zagorcava zivot, al nekad mi bas smeta kad moze da bude tako ladan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo primer jedan

jos na pocetku veze dolazim ja sa posla bio je 8.mart i donosim kuci ogroman buket cveca

samo je pitao od koga je bez ikakvog komentara, mrtav ladan

i dan danas uopste mi ne brani niti zapitkuje gde idem i sa kim

neke od udatih devojkaa koje znam ne mogu da mrdnu nigde bez muza , boze sacuvaj da uvece idu u grad sa kumom, naj drugaricom il sl, a muz da ostane da cuva decu

ja sve to mogu bez problema

u setnju, shoping, fitness, da se vidim sa starim prijateljima ...

naravno ne zelim da bud eposesivna budala da mi zagorcava zivot, al nekad mi bas smeta kad moze da bude tako ladan

Na sta se ti zalis? :lol:

Po mom misljenju, upravo tako treba da funkcionise brak. To ne znaci da te ne voli, nego da ti veruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe Nensi ti si blesava, treba da se opustis i da uzivas jer to je blagodet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a tek sad kad smo dobili decu po njegovoj prici, tek sad je siguran da ga necu prevariti il sl, jer sam ja jako porodican tip, zivot bih dala za njih

ali on uopste ni ne pita za neke situacije cak ni ne sali s e

ja ga peckam po neki put kad ide na ta njegova putovanja jel imalo sta zanimljivo u hotelu i sl. cesto je po inostranstvu, pa ga zezz kakve su zenske , ...

ja bih mogla da dodjem u zoru kuci on ne bi nista posumnjao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma naravno da treba imati poverenja i sl od pocetka je nas odnos takav, ja sam pricljivica nista ne mogu da sakrijem i ne volim tajne

al to moze da smeta bar meni

bar po nekad da pokaze interesovanje bojazan da cu mozda netso traziti van kuce

ne moze toliko biti siguran u sebe i u mene

osecam se ponekad kao da me stavrno ne voli, tj nije ga briga da li cu raditi nesto sto se ne sme

par puta mi je doslo ludosta u glavu da stvarno ga prevarim da vidim kako bi odreagovao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako zelis da izazoves ljubomoru u njemu pocni da budes vise "nedostupna" odnosno zatvorena. (kad se vratis iz grada ne pricaj kako je bilo i skim si bila a ako pita kazes "bila sa drustvom"). Mada iskreno mislim da nemas razloga za tako necim. Uzivaj devojko, mnooooge zene ti zavide, veruj mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakva bre crna ljubomora?mozda prvih godinu dve je i postojalo nesto sto je licilo na ljubomoru ali posle sto zajednickih godina to jednostavno iscezne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa izgleda da je ono pobesnela jer ima sve

ne mora on da bude ljubomoran samo da pokaze malo vise interesovanja brige

inace je veoma stalozen kulijana tip pa su mu i reakcije takve

aaaaaaaaaaaaaaa

stvarno nisam normalna :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaaaaaaaaaaa

stvarno nisam normalna :mellow:

ne, cicika, samo si zensko a nama je tesko ugoditi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooo to definitivno

kad ima sto ima

kad nema opet ne valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz nije ljubomoran! Ili bar ne pokazuje! Moze nekad u sali da kaze vidi kako te onaj gleda, ko je onaj ili tome slicno, ali nista ozbiljnije.

Sto se mene tice, ja jesam ljubomorna! Pre nego sto smo se vencali, to je bilo uzasno, a sada je to u mnogo, mnogo manjoj meri! Razlog?!

Imali smo na pocetku veze jednu situaciju, kada nam je njegova bivsa zenska na ulici napravila scenu posle koje sam ja poludela, ali sve se sredilo jer sam uvidela da je ona malo ludava :lol: . Mozda je to razlog!

Inace, mogu da obucem sta hocu, da kupim sta mi padne na pamet, da idem gde hocu, to njemu ne smeta! A mm ne skita, ne voli to! Radije sedi kuci ili ide sa drustvom na basket!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA kad bi se procentualno govorilo (sta ti je ekonomista :) ), ljubomorni smo 10%. On mi APSOLUTNO sve dozvoljava i nikada me ne ispitkuje, ponekad zadirkuje (radim u firmi gde je 15 zena i 121 muskarac). A ja? Znam nekada uvreteti u glavu nesto, traje par dana i prodje me. Inace, da sam ljubomorna poludela bih, radi vikendom po noci, nema kakve mu nisu dostupne, milion puta me je mogao prevariti.... Prosto verujem mu da nije. Joj, Nensi, pa uzivaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam ljubomorna sem u momentima kada bi se osjećala ugroženo a do takve situacije me nije doveo.

Kakav je on po tom pitanju nisam sigurna jer ja nisam tip koji izlazi i sl tome. Za sada je OK ... mada ima tu neku dozu ljubomore u sebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj jeste ljubomoran,ne uvek i ne u velikoj meri al meni uopste to ne prija!!!

Npr.igram igricu na netu i tamo imam muskarce sa kojima se druzim,cujem a koje on nezna i ne zanima ga niti je ljubomoran,s druge strane ako sedimo negde i ja pogledam u pravcu gde sedi neko za koga on misli da je dobar,on mi dobacuje kako gledam zbog tog eeee to me izbaci iz takta i moj izlazak se momentalno zavrsio!!!!Kad mu onako nadrndana objasnim da nije u pitanju to da ja gledam a i da gledam kakve vajde imam od toga,vec je u pitanju njegova nesigurnost u sebe i u svoj izgled,onda valjda shvati da je pogresio i da niej imalo potrebe za tim ali meni je muka od toga :angry:

Ja jesam ljubomorna ali u konkretnim situacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je dok smo se zabavljali bio jako ljubomoran,a meni je to bilo smešno, pa sam se i zezala na taj račun, kada smo se venčali, tada sam mu rekla da više nema razloga da bude ljubomoran, jer sam se ipak i pored svega udala za njega...zna sada ponekad da napravi facu kada mu kažem nešto tipa-e kolega mi dao čokoladicu, ali ništa ne komentariše... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubomorni smo oboje- po malo. Ali, vise je to zezanje.

Kada se vrati sa pica i pitam je li bilo nekih curica, on meni :"Ma, bile neke trebe, popele se na stolove..." :lol: (Film "Crni Gruja i kamen mudrosti").

Kada se sredjujem negdje, obavezno su tu njegovi komentari da cu kuci dovesti nekog zgodnog frajera... Eh, kada bi to bilo tako lako! :lol:

Uglavnom, to su sale koje nam prijaju i nista vise od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ni mm nismo nesto preterano ljubomorni. Apsolutno dozvoljavamo sve jedno drugom. Nensi,moj muzic je isti takav prema meni, i meni to APSOLUTNO odgovara. Stvarno ne znam zasto kukas?! :) Priznaj da je bolje to, nego da ti brani sve, da proverava kad si izasla, zasto si izasla, sa kim si izasla... To nikada ne bih mogla da trpim. Takva vrsta ljubomore samo ubija ljubav.

Evo kako moj dragi pokazuje ljubomoru:

Moj brat ima druga koji je strasan frajer. :D Taj lik je veliki zenskaros (ja ga zovem Johny Bravo :D ) i nabacivao mi se kad smo sami, mada je mm to provalio nekako, ali mu ja to nisam priznala. I tako, moj muzic, kada smo u drustvu J.Brava :) mene ne ispusta iz zagrljaja, samo me ljubi i mazi... i meni ije sve to smesno i slatko. :) Tada vidim koliko mu je stalo do mene. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.