Ljubomora

odgovora

Objavljeno

Ni ja ni mm nismo nesto preterano ljubomorni. Apsolutno dozvoljavamo sve jedno drugom. Nensi,moj muzic je isti takav prema meni, i meni to APSOLUTNO odgovara. Stvarno ne znam zasto kukas?! :) Priznaj da je bolje to, nego da ti brani sve, da proverava kad si izasla, zasto si izasla, sa kim si izasla... To nikada ne bih mogla da trpim. Takva vrsta ljubomore samo ubija ljubav.

Evo kako moj dragi pokazuje ljubomoru:

Moj brat ima druga koji je strasan frajer. :D Taj lik je veliki zenskaros (ja ga zovem Johny Bravo :D ) i nabacivao mi se kad smo sami, mada je mm to provalio nekako, ali mu ja to nisam priznala. I tako, moj muzic, kada smo u drustvu J.Brava :) mene ne ispusta iz zagrljaja, samo me ljubi i mazi... i meni ije sve to smesno i slatko. :)Tada vidim koliko mu je stalo do mene. :wub:

E pa meni fali to, da nekim postupkom pokaze da mu je stalo do mene i da me nece tako lako prepustiti drugome, ovako kao da mu je svejedno. Naravno nisam ni ja za varijantu bolesno ljubomornog muza, ali ovakvo ponasanje ..kao da je totalno hladan, ravnodusan da li cu ili jos gore jesam li nesto radila. Svejedno mu je, bar tako deluju njegovi ne / postupci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa meni fali to, da nekim postupkom pokaze da mu je stalo do mene i da me nece tako lako prepustiti drugome, ovako kao da mu je svejedno. Naravno nisam ni ja za varijantu bolesno ljubomornog muza, ali ovakvo ponasanje ..kao da je totalno hladan, ravnodusan da li cu ili jos gore jesam li nesto radila. Svejedno mu je, bar tako deluju njegovi ne / postupci :(

Nensi, imas delikatnu situaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubomora je najgora osobina, znam to iz iskustva...pisala sam vec o ljubomori mm koja me uzasno nervira. Jedno vreme se pritajio ali je opet poceo...proverava mi tel, prati moj fb nalog, ma uzasno je dosadan...nekom j eto mozda simpaticno, ali mene izludjuje. Jos kad se nasminkam i sredim, e, onda je jos gori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurna sam da kada bi one devojke koje se žale na "hladnoću" muževa stvarno imale neku aferu sa strane , muž bi to osetio i bez histerije i ljubomorisanja otišao..sa velikim razočarenjem u sebi. Barem koliko ja mog muža znam, to bi bila i njegova reakcija jer on isto tako ne pravi ama baš nikakav problem nit oko izlazaka nit oko druženja sa drugaricama, ali mislim da bi mi bilo bolnije da vidim razočarenje u njegovim očima da vidi da sam ga izdala nego pritnost osećaja da on nije hladan i da mu je stalo do mene.

Ljubomora je pogrešan način da se traži dokaz ljubavi. Ljubav se mnogo više vidi u donošenju stvari sa pijace, izdržavanju tebe kad si bez posla, deljenje doma sa tobom i u odluci da imate zajedno decu nego u primedbama o garderobi koju si obukla za izlazak ili drugom muškarcu kog si pogledala u prolazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurna sam da kada bi one devojke koje se žale na "hladnoću" muževa stvarno imale neku aferu sa strane , muž bi to osetio i bez histerije i ljubomorisanja otišao..sa velikim razočarenjem u sebi. Barem koliko ja mog muža znam, to bi bila i njegova reakcija jer on isto tako ne pravi ama baš nikakav problem nit oko izlazaka nit oko druženja sa drugaricama, ali mislim da bi mi bilo bolnije da vidim razočarenje u njegovim očima da vidi da sam ga izdala nego pritnost osećaja da on nije hladan i da mu je stalo do mene.

Ljubomora je pogrešan način da se traži dokaz ljubavi. Ljubav se mnogo više vidi u donošenju stvari sa pijace, izdržavanju tebe kad si bez posla, deljenje doma sa tobom i u odluci da imate zajedno decu nego u primedbama o garderobi koju si obukla za izlazak ili drugom muškarcu kog si pogledala u prolazu.

Ovo je jako dobro rečeno :) Potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj, moj bivsi isto uopste nije bio ljubomoran a mene to izludjivalo, a sad novi decko, dodje kod mene i vidi cizme na stiklu ispod ogledala pa me ispituje gde si sinoc isla, nisi mi rekla, ili ja sam na fb, on na fb, pa onda kaze ti ne chatujes sa mnom, ko zna sa kim chatujes i kickuje me sa svog profila :blink:

Ili sedimo u kaficu, njegov prijatelj pridje i cestita mi novu godinu (i njemu btw) i vrati se za svoj sto, i on onda nece da dodje kod mene, kao to mu je znak da mi imamo tajnu vezu. Nadje snimak iz moje srednje, neka bleja sa drustvom gde mi je jedan drug poljubio vrat pa pravi skandal oko toga, nece da prica sa mnom ceo dan... Uf, bas zamara, ipak mi je bilo bolje dok me niko nista nije pitao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj, moj bivsi isto uopste nije bio ljubomoran a mene to izludjivalo, a sad novi decko, dodje kod mene i vidi cizme na stiklu ispod ogledala pa me ispituje gde si sinoc isla, nisi mi rekla, ili ja sam na fb, on na fb, pa onda kaze ti ne chatujes sa mnom, ko zna sa kim chatujes i kickuje me sa svog profila :blink:

Ili sedimo u kaficu, njegov prijatelj pridje i cestita mi novu godinu (i njemu btw) i vrati se za svoj sto, i on onda nece da dodje kod mene, kao to mu je znak da mi imamo tajnu vezu. Nadje snimak iz moje srednje, neka bleja sa drustvom gde mi je jedan drug poljubio vrat pa pravi skandal oko toga, nece da prica sa mnom ceo dan... Uf, bas zamara, ipak mi je bilo bolje dok me niko nista nije pitao :D

Joj,bezi od njega dok je jos decka,kad je sad takav naj...ga ako se udas za njega :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je bila mala doza ljubomore u pocetku, mada tada se nismo ni poznavali. A sada mislim da je vise ni nema. Sta vise ni on ni ja, ne dajemo povoda za ljubomoru, pa je i nema, ja njemu apsolutno verujem, nadam se da i on meni veruje. Anita je dokaz nase ljubavi, uskoro nadam se jos jednom bebcu....nema mesta ljubomore, samo ljubav se racuna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA ponekad ali u granicama normale...recimo ako setamo i neki tip me pogleda ili odmeri onda ga mm sasece pogledom...i pocne da se siri kao petao ..u fazonu ovo je moja teritorija....ali ovako nije, idem gde hocu, neproverava mi telefon i kada me neko zove ili posalje sms retko kad skoro nikad ne pita "KO je?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice telefona,fb-a,izlazaka sa drugaricama,mislim da nije ljubomoran.Dok za neke druge stvari mislim da jeste npr.provuce kroz pricu da ja ne trebam da izlazim ako su samnom sve devojke koje nemaju jacu polovinu jer ce nam svi prilaziti,bivseg je izbacio iz lokala...xoxoxoxoxoxoxox.Mislim da i ako jeste ljubomoran nece da pokaze to mislim ko ne bi bio ljubomoran kad ima oooooooooooooooooooovako dobru ribu :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet kažem WOW...

...koliko te ono dragi nije vidio? Zna li on šta propušta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet kažem WOW...

...koliko te ono dragi nije vidio? Zna li on šta propušta?

Draga moja Filipa nije me video skoro godinu dana :( :( :( Mislim da je obavesten sta propusta....xoxoxoxoxox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka tebi čast na snazi i volji...i održavanju tako pozitivnog duha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka tebi čast na snazi i volji...i održavanju tako pozitivnog duha...

Ja najvise kod sebe volim sto sam uvek pozitivna :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p0112.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubomora me gusi....Ne volim ljubomoru ni u kom smislu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema toga kod nas,neznamo ni sta je ljubomora,telefon,fb profil sve je javno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo je ljubomore sa njegove strane na pocetku veze,a to bese skoro, pre 2 decenije :blink:dok mu nisam vratila istom merom. Tj izmislila sam neku situaciju,kao nabacivala mu se neka mackica dok smo bili na zimovanju,a nije jadnica,bas je bila ok. Morala sam da je zloupotrebim i da izmislim situaciju,da ga dobro izdriblam jedno dve nedelje,ma napravila sam mu pakao od zivota. Od tada mu na pamet nije pala nikakva glupost. Bese to davno,sada ponekad sevne neka mala varnica,ali prija moram priznati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo je ljubomore sa njegove strane na pocetku veze,a to bese skoro, pre 2 decenije :blink: dok mu nisam vratila istom merom. Tj izmislila sam neku situaciju,kao nabacivala mu se neka mackica dok smo bili na zimovanju,a nije jadnica,bas je bila ok. Morala sam da je zloupotrebim i da izmislim situaciju,da ga dobro izdriblam jedno dve nedelje,ma napravila sam mu pakao od zivota. Od tada mu na pamet nije pala nikakva glupost. Bese to davno,sada ponekad sevne neka mala varnica,ali prija moram priznati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo je ljubomore sa njegove strane na pocetku veze,a to bese skoro, pre 2 decenije :blink: dok mu nisam vratila istom merom. Tj izmislila sam neku situaciju,kao nabacivala mu se neka mackica dok smo bili na zimovanju,a nije jadnica,bas je bila ok. Morala sam da je zloupotrebim i da izmislim situaciju,da ga dobro izdriblam jedno dve nedelje,ma napravila sam mu pakao od zivota. Od tada mu na pamet nije pala nikakva glupost. Bese to davno,sada ponekad sevne neka mala varnica,ali prija moram priznati :P

Opasno nema sta!mjauuu :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo je ljubomore sa njegove strane na pocetku veze,a to bese skoro, pre 2 decenije :blink: dok mu nisam vratila istom merom. Tj izmislila sam neku situaciju,kao nabacivala mu se neka mackica dok smo bili na zimovanju,a nije jadnica,bas je bila ok. Morala sam da je zloupotrebim i da izmislim situaciju,da ga dobro izdriblam jedno dve nedelje,ma napravila sam mu pakao od zivota. Od tada mu na pamet nije pala nikakva glupost. Bese to davno,sada ponekad sevne neka mala varnica,ali prija moram priznati :P

Au Baco bre,opasno nema šta....evo i od mene jedno mjauuuuuuuu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bez zezanja sada,ljubomora NIKADA nije i ne predstavlja dokaz ljubavi.....već jednostavno proizilazi iz jedne određene doze nesigurnosti te osobe koja je ljubomorna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos svima...

posle 10 godina bavljenja astrologijom i vise hiljada horoskopa i zivotnih prica, a uz sve to i dve godine studija na psihologiji moj zakljucak je sledeci:

Gde nema ni malo ljubomore tu je sigurno neka druga u pitanju... gde ima previse ljubomore tu su druge u pitanju...

mnoge od vas ce reci da je ovo cisto lupanje, ali verovali ili ne u 90% slucajeva gde je muz hladnokrvan iskoci neka curica obicno dosta mladja od njega...

procenti se isto odnose i na one preterano ljubomorne samo sto kod njih ne postoji veza vec se sve zasniva na kratkotrajnim avanturama...

jos jedan zabrinjavajuc podatak je da su svi muskarci isti i kod nas u srbiji i ovde u nemackoj gde sam imala prilike da se sretnem sa ljudima iz svih krajeva sveta potpuno isti...

verujte gde nema ni malo ljubomore nema ni ljubavi... stvar je u tome sto oni imaju sigurnost u svog partnera i ako ne postavljaju pitanje nece biti ni pitani... vecinom se odnosi na nadprosecno inteligentne osobe, koje znaju kako da manipulisu okolinom...

gde ima mnogo ljubomore radi se prvenstveno o nesigurnosti kod partnera da ne pocini isto sto i on sam... u pitanju su u vecem broju osobe sa prosecnom inteligencijom koje idu onom starom "napad je najbolja odbrana"

za pravu ljubav je potrebna doza ljubomore i njeno iskazivanje u vecini slucajeva se svodi na iskazivanje kroz salu, peckanja i tome slicno, mada se neretko moze desiti i neka scena koja je isprovocirana u vecini slucajeva totalno nebitnim detaljima i u vecem procentu se vezuje za dalju proslost...

mada u jako malom procentu moze se takodje raditi i o nekom psihickom problemu koji se u vecini slucajeva vezuje za traumaticno detinjstvo gde je on sam bio prisutan cestim izlivima ljubomore medju roditeljima i nazalost to iskustvo ce vuci kroz ceo svoj zivot ako ne potrazi strucnu pomoc...

mozete prihvatiti ili odbaciti moje istrazivanje ali cak i moja licna iskustva gore navedenu teoriju potpuno potvrdjuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ema...dobrodošla na forum...

Zanimljiva teorija, mogu reći da sam našla podudarnosti...

Priključi se i ostalim temama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caos svima...

posle 10 godina bavljenja astrologijom i vise hiljada horoskopa i zivotnih prica, a uz sve to i dve godine studija na psihologiji moj zakljucak je sledeci:

Gde nema ni malo ljubomore tu je sigurno neka druga u pitanju... gde ima previse ljubomore tu su druge u pitanju...

mnoge od vas ce reci da je ovo cisto lupanje, ali verovali ili ne u 90% slucajeva gde je muz hladnokrvan iskoci neka curica obicno dosta mladja od njega...

procenti se isto odnose i na one preterano ljubomorne samo sto kod njih ne postoji veza vec se sve zasniva na kratkotrajnim avanturama...

jos jedan zabrinjavajuc podatak je da su svi muskarci isti i kod nas u srbiji i ovde u nemackoj gde sam imala prilike da se sretnem sa ljudima iz svih krajeva sveta potpuno isti...

verujte gde nema ni malo ljubomore nema ni ljubavi... stvar je u tome sto oni imaju sigurnost u svog partnera i ako ne postavljaju pitanje nece biti ni pitani... vecinom se odnosi na nadprosecno inteligentne osobe, koje znaju kako da manipulisu okolinom...

gde ima mnogo ljubomore radi se prvenstveno o nesigurnosti kod partnera da ne pocini isto sto i on sam... u pitanju su u vecem broju osobe sa prosecnom inteligencijom koje idu onom starom "napad je najbolja odbrana"

za pravu ljubav je potrebna doza ljubomore i njeno iskazivanje u vecini slucajeva se svodi na iskazivanje kroz salu, peckanja i tome slicno, mada se neretko moze desiti i neka scena koja je isprovocirana u vecini slucajeva totalno nebitnim detaljima i u vecem procentu se vezuje za dalju proslost...

mada u jako malom procentu moze se takodje raditi i o nekom psihickom problemu koji se u vecini slucajeva vezuje za traumaticno detinjstvo gde je on sam bio prisutan cestim izlivima ljubomore medju roditeljima i nazalost to iskustvo ce vuci kroz ceo svoj zivot ako ne potrazi strucnu pomoc...

mozete prihvatiti ili odbaciti moje istrazivanje ali cak i moja licna iskustva gore navedenu teoriju potpuno potvrdjuju...

A-ha ....baš zanimljivo....i ovo sve kažu zvezde.......auuuuuu pa ja dok ovo nisam pročitala nisam znala da me Kluni ne voli....odoh da mu ovaj tren napravim ljubomornu scenu :angry: .......ček samo da podojim bebu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.