Gde se nalazi tema o....?

odgovora

Objavljeno

Pa zar nije bila tema 'pubertet' koji je otvorila mama dy? Pa kako ću da pišem o mom Milošu i njegovm pubertetu u temi 'rani pubertet kod devojčica' :huh: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma OK. nego, ja se secam da je svojevremeno Micilici pisala na nekoj drugoj temi o ovoj metodi. Moram da ti i to nadjem jer je bas prakticno opisivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi broj servisa HALO BEBA: 011 7158 444

Ne znam gde bi to postavila da svi vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li postoji tema o decijim parkovima u raznim gradovima... pre neki dan sam odlepila kad sma bila sa detetom u jednom parku u somboru ... napravila sam i par fotografija .... toliko su iskidani.... ne prilagodjeni.... nebezbedni deciji parkovi u somboru da je to strava... cak sam i gradonacelniku pisala .... zameniku gradonalcelnika .... raznim tv stanicama u somboru... somborkim novinama.... niko tu meni nista ne odgovara.... moje dete ima razvojno kasnejnje i preko mmu je potrebno da ima gde da se provlaci izvlaci da se penje da skace .... a mi u somboru nemamo ni igraonicu za te stvari... ne znam da li ovde ime negde nesto na tu temu... i slike bi volela da postavim ali ne znam kako.... da vi vidite na sta to lici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li postoji tema o decijim parkovima u raznim gradovima... pre neki dan sam odlepila kad sma bila sa detetom u jednom parku u somboru ... napravila sam i par fotografija .... toliko su iskidani.... ne prilagodjeni.... nebezbedni deciji parkovi u somboru da je to strava... cak sam i gradonacelniku pisala .... zameniku gradonalcelnika .... raznim tv stanicama u somboru... somborkim novinama.... niko tu meni nista ne odgovara.... moje dete ima razvojno kasnejnje i preko mmu je potrebno da ima gde da se provlaci izvlaci da se penje da skace .... a mi u somboru nemamo ni igraonicu za te stvari... ne znam da li ovde ime negde nesto na tu temu... i slike bi volela da postavim ali ne znam kako.... da vi vidite na sta to lici...

Koliko znam - slične teme nema.

Možeš da otvoriš na Oprema za bebe i decu novu temu za diskusiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo li neku temu za iznervirane? Kao kutak za jadanje, ali necu da se jadam nego da se nerviram? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo li neku temu za iznervirane? Kao kutak za jadanje, ali necu da se jadam nego da se nerviram? :lol:

Postojala je i ta tema...ali mislim da je spojena sa Kutak za jadanje...tako da slobodno tamo "ožeži". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ljudi, nije me bilo 6 meseci, ne mogu da nadjem onu temu o Iskustvu sa porodjaja.... ne znam sad kako se tacno zove :D ona gde se pise ko je kako prosao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubih se da nađem temu o krpeljima :angry: ,pomagajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...ne pitaj...i Nikolina i anđelina...bili u 'netaknutoj' prirodi :angry: ....i devojčica od mm brata (od tetke) i njen krpelj je bio zaražen,pojavio se onaj prstenasti kružić oko mesta uboda i sada je pod terapijom antibiotikcima.....a jutros Nikolina i anđelina imaju siptome st.virusa,jutros ih odevla pedijatru i lepo sve ispričam,a ona iako je stvarno detaljna i dobra lekarka smatra da ne treba da radimo analize krvi na tu bakteriju boreliu...a ja mislim da ću to da odradim,ne znam da li se plaća u Tiršovoj,barem da ne plaćam,ovako bi platila 5 500 din.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gdje se nalazi tema zanimanje-zvanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel imaju neke teme o Pedijatrima ili o dosadnoj rodbini (vezano za savete o deci i sl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel imaju neke teme o Pedijatrima ili o dosadnoj rodbini (vezano za savete o deci i sl)

Mislim da obe imas negde. Potrazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na čemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li tema o merenju temperature kod beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nema takva tema a u medjuvremenu mozes procitati u ovom članku KLIKNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je tema o venama kod nas zena ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.