Gde se nalazi tema o....?

odgovora

Objavljeno

Gde se nalazi "jos cemo se cerati" koja je zatvorena?Trazim u zenskim pricama i nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u zenskim pricama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde se nalazi "jos cemo se cerati" koja je zatvorena?Trazim u zenskim pricama i nema.

Ja samo da se nadovežem na koleginice da ta tema "nije odobrena" što znači da članovi foruma ne mogu da je vide pa verovatno zato ne možeš ni da je nađeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Admini:

Jel to moja tema Kako da vas dete sluša spojena a da me niko nije obavestio? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Admini:

Jel to moja tema Kako da vas dete sluša spojena a da me niko nije obavestio? :D

CCCcccCCCC ... :lol:

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide vreme pravljenja zimnica, imamo li temu, trebaju mi saveti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovo da ili ne?

:lol: :lol:

Da! Ja prebacila ali nisam stigla da ti javim.Sorry!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Admini:

Jel to moja tema Kako da vas dete sluša spojena a da me niko nije obavestio? :D

Poštovana Ivančice,

uglavnom članove obaveštavamo (ukoliko stignemo) o nekim izmenama ali treba da imate u vidu dve stvari da vas obaveštavamo iz ličnog nahođenja-izbora (prema pravilima Bebac.com foruma nismo u obavezi da vas obavestimo o tome a takođe ni obrazložimo ali eto mi to činimo jer smatramo da je potrebno) i pod dva da vrlo često imamo i previše posla da bi potpuno ispratili do kraja neke stvari. Treba da imate na umu da većina moderatora pored ovog posla radi još neki (posao od kog živi i hrani porodicu) a to što smo moderati na Bebcu je čista naša dobra volja i entuzijazam da ovaj forum funkcioniše kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana Ivančice,

uglavnom članove obaveštavamo (ukoliko stignemo) o nekim izmenama ali treba da imate u vidu dve stvari da vas obaveštavamo iz ličnog nahođenja-izbora (prema pravilima Bebac.com foruma nismo u obavezi da vas obavestimo o tome a takođe ni obrazložimo ali eto mi to činimo jer smatramo da je potrebno) i pod dva da vrlo često imamo i previše posla da bi potpuno ispratili do kraja neke stvari. Treba da imate na umu da većina moderatora pored ovog posla radi još neki (posao od kog živi i hrani porodicu) a to što smo moderati na Bebcu je čista naša dobra volja i entuzijazam da ovaj forum funkcioniše kako treba

Lele, ja sam pitala da mi se odgovori sa da ili ne.

A ovo poštovana Ivančice može da se izabci pa da se nalepi post i da važi za sve. :)

Vaše main poslove i obaveze koliko i da li stižete da obaveštavate nas na forumu ni jednom rečju nisam dovela u pitanje.

Mislim da si malo požurila sa odgovorom. ;)

Izvini, molim te, nisam želela da odemo u ovom pravcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p0221.gif

Poštovana sve članice,

uglavnom članove obaveštavamo (ukoliko stignemo) o nekim izmenama ali treba da imate u vidu dve stvari da vas obaveštavamo iz ličnog nahođenja-izbora (prema pravilima Bebac.com foruma nismo u obavezi da vas obavestimo o tome a takođe ni obrazložimo ali eto mi to činimo jer smatramo da je potrebno) i pod dva da vrlo često imamo i previše posla da bi potpuno ispratili do kraja neke stvari. Treba da imate na umu da većina moderatora pored ovog posla radi još neki (posao od kog živi i hrani porodicu) a to što smo moderati na Bebcu je čista naša dobra volja i entuzijazam da ovaj forum funkcioniše kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde se nalazi Biblioteka za decu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde se nalazi Biblioteka za decu?

Ovde, mada nije to adekvatno mesto. Videcu da je prebacim na forum Dete.

Bas sam danas razmisljala o knjigama za decu i sela da trazim temu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da nadjem, mislim da je bila tema o pelenama? Tipa koje koristite, koje su bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li postoji tema o blenderima? Mislim da sma davno videla, ali ne mogu sada da je pronađem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla, hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.