Gde se nalazi tema o....?

odgovora

Objavljeno

Ima li neka tema o "decijim kompleksima, nedostatku samopouzdanja kod dece ili slicno"?

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neka tema o eventima :D za decu? Koncerti, pozorisne i bioskopske predstave, radionice kreativne? Doslo mi da otvorim u slucaju da nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li necega o kvalitetnoj muzici za decu, tacnije o you tube-u, pustanju deci muzike i spotova odatle, klipovima sa vizuelnom stimulacijom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li postoji tema o prehladama u trudnoci? Ja bezuspesno trazila pa bih bila zahvalna ako bi neko mogao da me uputi... Vec dva dana me boli grlo i zapusen mi je nos, hvala Bogu pa nemam temperaturu :)   ali se osecam malaksalo i grozno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoji li tema o jacanju imuniteta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Za klince, hvala ti!  Dusan mi se opet razbolio, a bio na kontroli, sve ok, uvece dobije temperaturu. Sad je ok, ali se sjekiram, ne znamo vise sta da radimo sa njim...

Izmenjeno od strane In-Greed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diskusija o izlaganju male dece televiziji je prebačena u odgovarajuću temu. Molim Vas da razmenu mišljenja i saveta nastavite tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo li temu o bezbednosti dece, ali u smislu bezbednosti od otmice, napada, o tome kako učiti dete da ne razgovara sa strancima, koje podatke je ok davati i kad i kome... Ne uzimati bonu od strašnog čike... I to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo li temu o bezbednosti dece, ali u smislu bezbednosti od otmice, napada, o tome kako učiti dete da ne razgovara sa strancima, koje podatke je ok davati i kad i kome... Ne uzimati bonu od strašnog čike... I to?

Mislim da nema takve teme, a ne bi bilo lose otvoriti je. Provlacili smo tu pricu nekoliko puta na caskanjima, a nigde konkretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li moze neko da mi kaze da li postoji tema o polozaju bebe :)
ovako, 34-nedelja i beba je prvo bila karlicno a sada je poprecno-glavica je kod mog desnog rebra a nogice kod levog,, e sad mene zanima da li postoji jos neko kome se tako nesto desilo (posto doktorka kaze da je retko da se tako namesti) i da li mora carski rez ili mogu pokusati da je "nateram" da se okrene sa duzim setnjama ili sta vec... Ne plasim se carskog reza ali volim da mi sve opcije budu otvorene :)
unapred hvala,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da te ohrabrim, ja sam se porodila prirodno karlicno (glava na dole). Ako nadjes temu rado cu podeliti moje iskustvo, ne secam se da ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sam. U devetom mesecu je moj mladji sin bio prvo karlicno okrenut, pa poprecno kao sto si opisala, pa glavom na dole. Bebe se uglavnom u devetom mesecu i ne okrecu, nameste se u osmom najkasnije, ali ovaj moj je bas okretan bio. Ja sam imala planiran cr i to je moja velika sreca, jer je on ceo bio upetljan u pupcanu vrpcu, jedva su ga i ovako izvukli. Sve od silnog okretanja. (necu da te plasim, ti si tek u 34-oj., ovaj moj se izokretao bukvalno u devetom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ja bih bas htela da se porodim prirodno, ali dobro, ako se bebac ne okrene to je sto je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Poštovani,

Postoji li tema o gestacijskom dijabetesu? Ishrana me zanima.

Izmenjeno od strane Jelena :)
slovna greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me kada ce izaci novi stampani Bebac magazin? I da li ce moci da se nadje na kioscima?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema o igraonicama, ne mogu da je nađem?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas, gde je tema "Dečiji biseri"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.