Prevremeni porođaj

odgovora

Objavljeno

Nisam isla danas ce mi muz odneti rezultat jer ja radim,vrlo je moguce da je biohemijska trudnoca jos uvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ciklus mi je na 30-35 dana uvek mozda je bila i ovulacija kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ciklus mi je na 30-35 dana uvek mozda je bila i ovulacija kasnije

Ako ti je ciklus na 30-35 dana, onda ti je ovulacija između 16. i 21. dana, tako je i meni. Dr mi je objasnio da prva faza ciklusa može i da se oduži, ali da druga faza, od ovulacije do menstruacije u najvećem broju slučajeva traje 14 dana. Od kad mi je to rekao ja pratim i uvek je bilo tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda sa ja radila betu rano...ja treba 15 da dobijem a radila sam je8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj a sta ako nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis maro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

andjele, mojoj drugarici su bili isti rezultati i na ultrazvuku se nije videlo nista i posle part nedelja hop, ona 8 nedelja a doktrori joj rekli nije trudna, tako da nekada se ne vidi kada je mala trudnoca. Drzim ti npesnice da sve bude kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako to? kad je radila betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste maro ali je njoj bila 5 a meni samo 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto joj bilo 2 i hajde na uz i tamo se nista nije videlo, ali bas nista, i rekli joj da neke belancevine kad ih ima vise hoce da pokazu betu a i da pomere ciklus i ostale gluposti i jos je stavili na dijetu da ne jede nista sa jajima (jer kao u njima se nalazi to), e tek sledeci mesec kad nije dobila, ona se uplasila da nije neki hormonski poremecaj, ode kod druge doktorke i eto ti bebica se zakacila 8 nedelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ipak je jako mala trudnoca,ali trudnoca je to je bitno...danas sam ponovo radila betu da vidimo da li raste i da li ce se odrzati...u 14h su rezultati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ipak je jako mala trudnoca,ali trudnoca je to je bitno...danas sam ponovo radila betu da vidimo da li raste i da li ce se odrzati...u 14h su rezultati...

Super! Javi čim uzmeš rezultate...a šta si mi pisala, nema nade i ostalo...vidiš, ipak ima ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ipak je jako mala trudnoca,ali trudnoca je to je bitno...danas sam ponovo radila betu da vidimo da li raste i da li ce se odrzati...u 14h su rezultati...

mali andjeo samo pozitvno...slušaj muziku koju voliš, razmišljaj o lepim stvarima, događajima...nemoj da se nerviraš...jedi voće, pij osvežavajuće voćne napitke...Želim ti svim srcem da bude ono što i sama želiš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ipak je jako mala trudnoca,ali trudnoca je to je bitno...danas sam ponovo radila betu da vidimo da li raste i da li ce se odrzati...u 14h su rezultati...

Cekamo rezultate!!! b0202.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ipak je jako mala trudnoca,ali trudnoca je to je bitno...danas sam ponovo radila betu da vidimo da li raste i da li ce se odrzati...u 14h su rezultati...

Jao, super!!! Uz tebe smo i cekamo da nam javis rezultate! 1b4d79b4af494905442528be7a90d1e5.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna vest :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali Anđeo sad je 15:18 jevljaj kakav je rezultat. Mi smo uz tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rezultat je isti kao i u petak...jos se nije vezalo :unsure::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem ni da ce se vezati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rezultat je isti kao i u petak...jos se nije vezalo :unsure::(

Ne mogu da vjerujem... Imaj nade, mozda ipak bude sve ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Andjelcicu, necu da vidim te tuznice sto kaze Borjana imaj nade i snage jer ja te zamisljam kao jednu snaznu zenu zato budi kao sto si u mojim mislima - jaka i molim se Bogu i nadam se da ce sve biti ok...................Mislim na tebe i javljaj nam sta se desava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjele, nemoj da razmisljas o tome (koliko je to moguce) jer samo sebi stvaras dodatnu nervozu i opterecenje. Sto rekose mame pre mene, misli pozitivno, izadji prosetaj sa nekim ko ti je drag i opusti se. Ma bice sve u redu, videces, pa cemo na bebcu zajedno da pratimo trudnocu a posle i bebca kako raste. Uz tebe smo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusaj da se opustis malo i da odganas misli na drugu stranu. Prosetaj, pozabavi se sobom i misli pozitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjeo,nema te da javis sta je bilo!Nadam se da je sve u redu i da si trudna!

Javi se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.