Prevremeni porođaj

odgovora

Objavljeno

drage moje ja jos krvarim vec cetvrti dan ali jako malo,prva dva dana je bilo jako bledo roze a zadnja dva dana braon strah me je...da li je to normalno?

Idi kod lekara, nemoj cekati u neizvesnosti. Drzim ti palceve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slozicu se sa ostalima...idi sto pre kod dr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazite mi iskreno jel ovo ne valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To mora doktor da ustanovi, nemoj da se oslanjas na misljenje forumasica. Moja prijateljica je krvarila u pocetku trudnoce i pila lekove da to krvarenje stane-tako da pravac kod lekara sto pre i bez sekiranja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazite mi iskreno jel ovo ne valja

Ja sam ti vec rekla da sam imala sve tvoje simptome,pa cak i to braon krvarenje,ali sam odmah otisla kod lekara i primala pregnyl injekcije.Naravno da je ispalo sve ok.

Iskreno ti niko ne moye reci osim doktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neke žene u trudnoći imaju slabo krvarenje u vreme kad je trebala da bude menstruacija. Draga, verovatno je sve u redu. Ali ako si stvarno trudna a krvariš, moraš odmah ići kod lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazite mi iskreno jel ovo ne valja

Nadam se da si otišla kod lekara i da je sve okej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da si otišla kod lekara i da je sve okej

I ja se nadam... Dace Bog da te tvoj mali andjeo obraduje i nastani se u stomaku. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje bila sam jutros kod lekara,razgovarala sa doktorkom i rekla joj za ona dva testa sto sam radila i da se na oba vidi jako slaba druga crtica...ja tek 12.treba da dobijem ona kaze da je rano za test ali ja sam radila onaj sa najmanjom osetljivoscu..od 10mlU...kaze mi da je braonkast sekret i bledo ruzicasto krvarenje normalno i 90%trudnica ga ima kad se zacne trudnoca...takodje mi je rekla da sam najverovatnije trudna i da je veoma mala trudnoca.Dala mi je uput da radim ujutru Bhcg da dam krv i jako sam nestrpljiva kakav ce biti rezultat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali Anđeo, misliću na tebe i nadam se da će ovog puta sve biti kako treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje bila sam jutros kod lekara,razgovarala sa doktorkom i rekla joj za ona dva testa sto sam radila i da se na oba vidi jako slaba druga crtica...ja tek 12.treba da dobijem ona kaze da je rano za test ali ja sam radila onaj sa najmanjom osetljivoscu..od 10mlU...kaze mi da je braonkast sekret i bledo ruzicasto krvarenje normalno i 90%trudnica ga ima kad se zacne trudnoca...takodje mi je rekla da sam najverovatnije trudna i da je veoma mala trudnoca.Dala mi je uput da radim ujutru Bhcg da dam krv i jako sam nestrpljiva kakav ce biti rezultat...

Ceo dan razmisljam o tebi. Ako ujutru dajes krv, verovatno ce rezultati popodne te odmah javljaj rezultate :)... zelim ti svu srecu i verujem da ce sve biti kako treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceo dan razmisljam o tebi. Ako ujutru dajes krv, verovatno ce rezultati popodne te odmah javljaj rezultate :)... zelim ti svu srecu i verujem da ce sve biti kako treba!

I ja jedva čekam rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje bila sam jutros kod lekara,razgovarala sa doktorkom i rekla joj za ona dva testa sto sam radila i da se na oba vidi jako slaba druga crtica...ja tek 12.treba da dobijem ona kaze da je rano za test ali ja sam radila onaj sa najmanjom osetljivoscu..od 10mlU...kaze mi da je braonkast sekret i bledo ruzicasto krvarenje normalno i 90%trudnica ga ima kad se zacne trudnoca...takodje mi je rekla da sam najverovatnije trudna i da je veoma mala trudnoca.Dala mi je uput da radim ujutru Bhcg da dam krv i jako sam nestrpljiva kakav ce biti rezultat...

Jedva cekam rezultate, javi nam se sto pre sa lepim vestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tu, mislim na tebe, i zelim ti puno srece sutra! Javi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Mali andjeo mislim na tebe i javi se cim saznas rezultate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mali andjeo drzim ti palceve da je to to :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZELA SAM REZULTAT BHCG I PISE <2,00 STA TO ZNACI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IYGLEDA NISAM TRUDNA NEKI JE DRUGI PROBLEM.... :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IYGLEDA NISAM TRUDNA NEKI JE DRUGI PROBLEM.... :(:(:(

Nadam se da nije neki problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAKO SAM TUZNA :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAKO SAM TUZNA :(

Mali andjeo,znam da si tuzna mnogo i mozda je glupo sto cu ti ovo reci ali ne tuguj :( ....Sigurna sam da ti predstoje lepsi dani i nadam se da ce Gospod Bog biti na tvojoj strani i pomoci ti da i ti dobijes svoj andjelcica.......Mnogo mi je zao sto je bilo sve lazna uzbuna ali uz tebe smo i nadamo se lepim vestima uskoro.....Puno pozdrava, cuvaj se i uz tebe sam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZELA SAM REZULTAT BHCG I PISE <2,00 STA TO ZNACI

Kada ides kod dr? Neka ti on objasni sta to znaci, tako je najbolje. Nemoj se kidati, cuvaj snagu za neke druge probleme. Tvoja bebica ce doci kada se samo malo opustis... Nadam se samo da nije neki veliki problem u pitanju. Najbolje da odes do dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAKO SAM TUZNA :(

Bas mi je zao sto to nije to. Znam kako se osecas. Samo ne tuguj i ne gubi nadu... Docice bebac kad se najmanje budes nadala. Drzimo ti palceve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjele, zao mi je zbog negativnog rezultata, ali ne kloni duhom, sve ce doci na svoje vremenom. Zelim ti puno srece i da ubuduce sve bude u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li si isla da ti doktor protumaci nalaz? ako nisi idi sto pre, nemoj biti u neizvesnosti!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.