Prevremeni porođaj

odgovora

Objavljeno

Ne mogu da verujem!Ovo da ide u novine,dokle vise!Odakle tim ljudima diplome?ZAo mi je :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je strasno...dusa me boli posle ovoga sto sam procitala.Ne kloni duhom nikako,to ne smes sebi da dozvolis jer i pored svih padova zivot ide dalje a ono sto ti je najbitnije to je da pored sebe imas coveka koji te voli i podrzava i koji ce ti zasigurno pomoci da iztrajes.

A sto se tice doticne doktorke,hajde neka me isprave ostale clanice ako sam pogresila jer ovo pisem veeeeoooma besna,po mom nekom skromnom misljenju za svakoga ko je bio u bolnici postoji istorija bolesti tako i za tebe koja si lezala nekoliko dana.

Svaki doktor koji prodje vizitu popuni ono sto ti visi prikaceno za krevet,izvinite ali ne mogu da se setim kako se zove,upise ti stanje u toku vizite i njegov predlog za dalju terapiju.Sledeci doktor koji dodje prvo pogleda taj papir pa tek onda razgovara sa tobom,a po svemu sudeci u tvom slucaju je doslo do ne slaganja misljenja dva lekara sto je na kraju prouzrokovalo katastrofalnu gresku.Kada te odpuste iz bolnice to bi trebalo da ostane u istoriji.Uh bas sam besna.

Znam da ti je jako tesko ali isto tako mislim da bi mozda ipak trebala da reagujes.Takvoj ne savesnoj osobi treba oduzeti lekarsku dozvolu.

Izvini ako sam mozda delovala malo grubo ali tvoja prica me je prvo navela na suze a onda i na ovaj bes.

Ne gubi nadu i volju i ne kloni....Verujem da imas punu podrsku svojih bliznjih ali i svih nas ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je stvarno! :( Ne znam samo dokle ide taj bezobrazluk i to pametovanje! Pobogu, ako ima diplomu, nije pokupila svu pamet svijeta! :angry: Znam da ti to nece vratiti tvoju djevojcicu, ali mislim da bi trebala da odreagujes i da ih tuzis! Takvi ljudi nisu zasluzili ni da zive, a kamoli da rade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno

Jako mi je zao :(

Ne mogu da verujem sta se ovo desava,kakvi to stvorovi rade po porodilistima

Slazem se sa Sandrom

Ni najgluplji laik nece na silu izazvati porodjaj u 36 nedelji(ako nije ugrozena beba)....

Izvini ako ti stajem na muku dodatno ali stvarno mislim da djubre ne sme da se izvuce...makar da se sazna sta se desilo,da bi druge zene znale koga da se klone...

Dusa me boli kada vidim kako zene padaju u ruke monstrumima i stradaju samo zato sto im veruju...

Tuzno i prestrasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ... tužne su ljudske sudbine ...... ali žena je čudo. Izdrži i preživi mnogo toga pa tako i ti .. ne daj se, bices jednoj bebi dobra i obzirna majka, sigurna sam ... samo vi dalje pokušavajte i sve će biti OK ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjeo, mnogo mi je zao zbog tvog gubitka! Neka ti bog da snage da na nogama i podignute glave docekas sledecu trudnocu!!! A ja verujem da ces ubrzo da nam se pohvalis da si ostala trudna :)

Verujem da je mnogo tesko da ponavljas tu pricu kroz parnice-ali uradi to zbog buducih trudnica, neka oduzmu licencu takvim ... :angry:... lekarima! Negde sam vec pisala-ali ponovicu-pisite imena lekara-bar ovde, na forumu ih ocrnite da im ne padne niko ponovo u ruke-(ne znam da li se sad za proracun njihove plate gleda broj pacijenata?!) Koliko njih radi bez puno razmisljanja?! Pa to ni frizer ne sme! Ja ne podnosim sujetne ljude-ali LEKARU JE TO NEDOPUSTIVO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno !! Zaista mi je zao sto si ovo dozivela i morala kroz tako nesto da prodjes. Ali moras da podignes glavu i da nastavis dalje...Zaista ne znam sta da ti kazem .... zelim ti puno srece i uskoro malu bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjeo stvarno mi je žao i krivo zbog ovoga što ti se desilo, zbog tvoje bebice, koja nije dobila šansu zbog neodogvornosti lekara. Stvarno ne znam da li su oni izgubili svaki osećaj za čoveka kao živo biće, da li smo mi za njih samo stvari, samo posao, ili šta već, ali sve je više njihovih neoprostivih grešaka.

Nadam se da će ti se uskoro život osmehnuti i da ćeš uskoro doživeti sreću! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MALI ANDJEO, jako mi je zao zbog tvog gubitka i ne postoje reci utehe koje bi ti pomogle ali ja mislim da mali andjeli imaju VELIKA srca a mislim da je tvoje takvo i da ce ono sigurno biti jos vece kad budes opet ostala u drugom stanju...sto ti od srca zelim i da to bude sto pre..... :rolleyes:

....A sto se lekara tice sta reci osim imali kraja ovakvim pricama u zemlji Srbiji ?

P.S. Drzi se MALI ANDJEO a mi smo uz tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MALI ANDJEO, jako mi je zao zbog tvog gubitka i ne postoje reci utehe koje bi ti pomogle ali ja mislim da mali andjeli imaju VELIKA srca a mislim da je tvoje takvo i da ce ono sigurno biti jos vece kad budes opet ostala u drugom stanju...sto ti od srca zelim i da to bude sto pre..... :rolleyes:

....A sto se lekara tice sta reci osim imali kraja ovakvim pricama u zemlji Srbiji ?

P.S. Drzi se MALI ANDJEO a mi smo uz tebe :)

....kao sto kaze i Soki...Ne postoje reci utehe zbog toga sto se desilo,moras da budes jaka i da istrajes zbog svog buduceg ceda...

A tu "doktoricu"(ako je mozemo tako nazvati),bilo bi dobro da si tuzila,mozda bi uspela da je sprecis da nekoj drugoj zeni nanese zlo kroz koje si ti prosla,a izvukla se nekaznjeno.. :angry:

Glavu gore,i zelim ti da nas u najskorijoj buducnosti obradujes sa lepim novostima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( mali anđeo, sa suzama u očima pročitah tvoju priču i nemam reči utehe :mellow: ...nadama se ipak da će sreća uskoro pokucati na tvoja vrata...želim ti sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 04.11.2010god,u 36. nedelji trudnoce i to greskom lekara.Pre te trudnoce sam vec imala jedan spontani pobacaj.Kada sam ostala trudna posle pobacaja bila sam najsrecnija na svetu...Isla sam redovno na kontrole i sve je bilo u redu.Imala sam po malo bolove i ostavili su me u bolnicu.Doktor koji je ujutru isao u vizitu pogledao me je i rekao mi je da je sve u redu i da se necu poroditi skoro,rekao je da je svaki cas i dan bitan zbog sazrevanja pluca bebe posto sam bila u 36. nedelji.Medjutim,doktorka koja je bila dezurna taj dan pregledala me je i rekla je:Ova neka seta dok se beba ne spusti jos i busite joj vodenjak i poradjajte je! Pokusala sam da joj objasnim sta mi je rekao doktor ali je odgovorila da se ne pitam ni ja ni doktor vec ona,jer je njena smena. :( Tako je i bilo porodila sam se prirodnim putem,rodila sam moju Petru koja je posle 3 dana umrla zbog nerazvijenih pluca :(:(:( Izgubila sam mog malog andjela i jako mi je tesko,pala sam u veliku depresiju.Pokusavam da zatrudnim ponovo ali nista,pa se osecam jos gore :(

Draga moja drži se. Znam da si jaka i da ćeš izdržati. To se vidi iz tvog posta.

Stoti put čitam da shvatim kako se tako nešto može dogoditi. I dalje ne razumem.Kako neko može odlučiti kad će se beba roditi a da za to nema jak razlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje hvala vam puno na recima utehe,citam vase odgovore a suza,suzu stize....................zelim vam svu srecu ovoga sveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da cu moci dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da cu moci dalje

Teško je znam ali misli na bolje sutra - trebaćeš nekom malom andjelu, nesmeš da se predaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno strah me je i od nove trudnoce i od porodjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno strah me je i od nove trudnoce i od porodjaja

Nemoj da se plašiš, očigledno je da možeš i da zatrudniš, i da izneseš trudnoću. Razmišljaj pozitivno, zdravstveno stanje ma šta pričali, ipak ti je to dozvolilo jednom, hoće i drugi put, veruj u sebe i nemoj da se predaš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno strah me je i od nove trudnoce i od porodjaja

Pa kretko je to vreme još, ali videćeš kad ostaneš ponovo trudna...

Vreme leči rane - i šta god se desilo moraš dalje a verujem i da imaš podršku muža, rodbine, prijatelja....i naravno nas forumašica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kretko je to vreme još, ali videćeš kad ostaneš ponovo trudna...

Vreme leči rane - i šta god se desilo moraš dalje a verujem i da imaš podršku muža, rodbine, prijatelja....i naravno nas forumašica....

angel-desi-glitters-129.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala,nadam se da cu i biti srecna i da ce me Bog pogledati...............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi zao.Kad se ovako nesto desi prosto covek ne zna sta da kaze.Vecina nas ne moze ni da zamisli kako se osecas.Ali samo napred.Jer ako ti ne budes pozitivna nista nece ici kako treba.Malenu svrcu cuvaj u srcu i nek ti ona bude podstreh za jos jednog malog andjela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Par puta sam htjela procitati, ali nisam imala srca... Sada, kada sam procitala tvoju pricu, stvarno sam zatecena i tuzna.

Imas ti jako srce, cim je izdrzalo tako veliki bol... Sada samo hrabro naprijed, nada uvijek mora da postoji. Ako treba, sledecu trudnocu vodi privatno, nadji vezu za porodjaj, daj sve od sebe da se to ne ponovi, mada je mala vjerovatnoca za tako nesto, to ucini zbog sebe i svoje savjesti. Na zalost, imas iskustvo zbog kojeg ces znati kako da se ophodis prema "doktorima" koji bi da rade na svoju ruku

I ja ti pruzam podrsku i nadam se da ces uskoro osjetiti cari majcinstva.

hearts-desi-glitters-54.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lqw-a1.jpg

tvoja beba ceka na tebe..

to sto ti se desilo je za nikome ne pozeleti, ali kao sto su ti devojke napisale MI MAME IZDRZIMO STO NIKO NE MOZE.. kazem mame, mislim i na one koje jos nisu..

imam jedno dete, drugo samo sto nije pa i sama cesto pomislim kad vidim i cujem tako nesto.. mislim da bih se samo ugasila bez svog ceda ali najgore si izdrzala.. odplaci jos, koliko god ti je potrebno i kreni u nove pobede. za svoje dete se bori, trudi i dobices ga...

od srca ti zelim sve najbolje i da nas uskoro posetis i u nekim drugim temama..

ove zene na bebcu su cudo, sto one mogu da ucine i pomognu, to niko ne moze !!!

svi smo uz tebe !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 04.11.2010god,u 36. nedelji trudnoce i to greskom lekara.Pre te trudnoce sam vec imala jedan spontani pobacaj.Kada sam ostala trudna posle pobacaja bila sam najsrecnija na svetu...Isla sam redovno na kontrole i sve je bilo u redu.Imala sam po malo bolove i ostavili su me u bolnicu.Doktor koji je ujutru isao u vizitu pogledao me je i rekao mi je da je sve u redu i da se necu poroditi skoro,rekao je da je svaki cas i dan bitan zbog sazrevanja pluca bebe posto sam bila u 36. nedelji.Medjutim,doktorka koja je bila dezurna taj dan pregledala me je i rekla je:Ova neka seta dok se beba ne spusti jos i busite joj vodenjak i poradjajte je! Pokusala sam da joj objasnim sta mi je rekao doktor ali je odgovorila da se ne pitam ni ja ni doktor vec ona,jer je njena smena. :( Tako je i bilo porodila sam se prirodnim putem,rodila sam moju Petru koja je posle 3 dana umrla zbog nerazvijenih pluca :(:(:( Izgubila sam mog malog andjela i jako mi je tesko,pala sam u veliku depresiju.Pokusavam da zatrudnim ponovo ali nista,pa se osecam jos gore :(

Draga, žao mi je zbog tvog gubitka. Glavu gore, biće još bebica.

Strašno šta se sve dešava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

skupljam snagu i borim se,ostalo je do Boga....imam samo tu jednu jedinu zelju i molim se svaki dan da mi je ispuni :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.