Prevremeni porođaj

odgovora

Objavljeno

Divno!!!! :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne vesti Tijana! On je pravi mali borac i divno sto je najzad sa tobom da mozes da uzivas u svom sincicu... Sve najlepse vam zelim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,ovako! Prvo da vam se svima duboko izvinim sto ovako dugo nisam ogovarala!drugo i najbitnije:VUK JE DOBRO!!!!!!! :D,trece: PUNO VAM HVALA NA PODRSCI I I BRIGI!

31og decembra smo dosli konacno kuci.Radio je magnetnu rezonancu na kojoj se vidi da ima cistu i oziljak kao posledicu krvarenja! Doktori su nam rekli da sve moze biti ok uz konstantnu fizikalnu terapiju!i,narravno,bice sve ok.Ubedjena sam u to,jer je Vuk dokazao a je pravi borac!

Radimo svakodnevno vezbice i idemo na redovne kontrole u Bg!

Desetog februara je napunio 5 meseci,a korigovano ima 2 meseca,fino napreduje,smeje s,guce,vokalizuje,prati pogledom itd!

POZDRAV ZA SVE,I JOS JEDNOM PUNO VAM HVALA!

Hvala bogu!!! E, baš si nas obradovala. Mali ti je zmaj!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Vuka i njegove roditelje. Samo hrabro, napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,ovako! Prvo da vam se svima duboko izvinim sto ovako dugo nisam ogovarala!drugo i najbitnije:VUK JE DOBRO!!!!!!! :D ,trece: PUNO VAM HVALA NA PODRSCI I I BRIGI!

31og decembra smo dosli konacno kuci.Radio je magnetnu rezonancu na kojoj se vidi da ima cistu i oziljak kao posledicu krvarenja! Doktori su nam rekli da sve moze biti ok uz konstantnu fizikalnu terapiju!i,narravno,bice sve ok.Ubedjena sam u to,jer je Vuk dokazao a je pravi borac!

Radimo svakodnevno vezbice i idemo na redovne kontrole u Bg!

Desetog februara je napunio 5 meseci,a korigovano ima 2 meseca,fino napreduje,smeje s,guce,vokalizuje,prati pogledom itd!

POZDRAV ZA SVE,I JOS JEDNOM PUNO VAM HVALA!

Samo napred,i javi se ponekad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,ovako! Prvo da vam se svima duboko izvinim sto ovako dugo nisam ogovarala!drugo i najbitnije:VUK JE DOBRO!!!!!!! :D,trece: PUNO VAM HVALA NA PODRSCI I I BRIGI!

31og decembra smo dosli konacno kuci.Radio je magnetnu rezonancu na kojoj se vidi da ima cistu i oziljak kao posledicu krvarenja! Doktori su nam rekli da sve moze biti ok uz konstantnu fizikalnu terapiju!i,narravno,bice sve ok.Ubedjena sam u to,jer je Vuk dokazao a je pravi borac!

Radimo svakodnevno vezbice i idemo na redovne kontrole u Bg!

Desetog februara je napunio 5 meseci,a korigovano ima 2 meseca,fino napreduje,smeje s,guce,vokalizuje,prati pogledom itd!

POZDRAV ZA SVE,I JOS JEDNOM PUNO VAM HVALA!

Divno,svaka cast Vuku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 04.11.2010god,u 36. nedelji trudnoce i to greskom lekara.Pre te trudnoce sam vec imala jedan spontani pobacaj.Kada sam ostala trudna posle pobacaja bila sam najsrecnija na svetu...Isla sam redovno na kontrole i sve je bilo u redu.Imala sam po malo bolove i ostavili su me u bolnicu.Doktor koji je ujutru isao u vizitu pogledao me je i rekao mi je da je sve u redu i da se necu poroditi skoro,rekao je da je svaki cas i dan bitan zbog sazrevanja pluca bebe posto sam bila u 36. nedelji.Medjutim,doktorka koja je bila dezurna taj dan pregledala me je i rekla je:Ova neka seta dok se beba ne spusti jos i busite joj vodenjak i poradjajte je! Pokusala sam da joj objasnim sta mi je rekao doktor ali je odgovorila da se ne pitam ni ja ni doktor vec ona,jer je njena smena. :( Tako je i bilo porodila sam se prirodnim putem,rodila sam moju Petru koja je posle 3 dana umrla zbog nerazvijenih pluca :(:(:( Izgubila sam mog malog andjela i jako mi je tesko,pala sam u veliku depresiju.Pokusavam da zatrudnim ponovo ali nista,pa se osecam jos gore :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jako mi je zao zbog tvog gubitka,i znam da ne postoje reci koje bi te utesile,i stvarno neznam sta da ti kazem osim da moras biti jaka,i glavu gore,sredice se sve,rodices ti drugu zdravu bebicu,a tvoja Petra je lepo si rekla sada mali andjeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohhh...ne mogu ni da zamislim kako ti je!Srce mi se cepa kada procitam ovako nesto...mali andjeo...

Ne brini,draga,doci ce uskoro nova bebica,samo istraj...a mi smo tu da te podrzimo u svemu!

:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cu moci ponovo da ostanem trudna jer imam slabo srce i pitanje je da li cu opet izdrzati trudnocu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na svemu...............Potrebna mi je podrska :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cu moci ponovo da ostanem trudna jer imam slabo srce i pitanje je da li cu opet izdrzati trudnocu....

Hoćeš, sigurno hoćeš!!! I izdržaćeš sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da ces izdrzati!Zene su cudo!Zelja za majcinstvom je na kraju uvek nagradjena bebicom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj tako tuzno,neznam sta bih toj veštici uradila!!!!

Nadam se da ćeš uspeti da zatrudniš i da dobijes jednog malog andjela,neka ti ovaj gubitak ulije snagu za to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je jako zao sto ti se ovo desilo,ali nadam se da ce uskoro da se desi nova trudnoca i naravno beba. nisam upucena da li je po pravilima foruma da se napise o kojoj klinici je rec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj bre... sta da ti kazem ... zelim tti svu srecu i da nam uskoro opet zatrudnis.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da mogu moju devojcicu da vratim tuzila bih je ali nemam nista od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u pravu si ali njih uvek stiti zakon a nas niko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anjdele, zao mi je sto si prosla kroz sve to. A sto se tice srca, pa ono ce ti samo ojacati :). Zelim ti sve najbolje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gospode Boze,ne mogu da se opasuljim od ovog sto sam procitala :( Pa ta doktorka je stvarno horor! Odakle joj pravo da izigrava Boga? Stvarno strasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MALI ANDJELE.DRAGA,IZDRZACES SVE I NARAVNO IMACES TI SVOJU SRECICU. ZELJA ZA MAJCINSTVOM JE NAJVECA ZELJA NA SVETU KOJA CE SE I TEBI OSTVARITI. PROCITAJ PRICE DRUGIH DEVOJAKA KOJE SU NA OVOM FORUMU I VIDECES DA SE CUDA DESAVAJ.ZELIM TI SVE NAJLEPSE I OSTANI SA NAMA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali Andjele, dragi Bog cuva tvoju Petru. A ti ces sve izdrzati!!! Saljem ti jedan veliki zagrljaj! Znam da nema rijeci utjehe u ovakvoj situaciji... Imam prijateljicu kojoj je dijete umrlo na porodu, isto greskom ljekara, i nakon godinu i pol je ponovo zatrudnila i prije par mjeseci rodila. Takvih se prica moras drzati! Vjerujem da ce se i tebi to dogoditi, samo nadji snage da se izvuces iz depresije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj draga, neverovatno šta se sve dešava.... Baš mi je žao - uvek se isplačem kad čitam ovakve priče. Moraš da budeš jaka - i desiće se imaćeš drugog anjela pored sebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.