Kako secete bebi nokte

odgovora

Objavljeno

Ja sam deci uvek sekla najobicnijom grickalicom, doduse nisam nikada imala problema da se otimaju, piste i vrte, one kao da vole da im se petlja oko noktiju, a da jesu divljale, onda ne znam kako bih...verovatno u snu, sto rece Stashica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh... Meni je to bila nocna mora kada je beba bila bas mala, pa je mucenik bio cesto izgreban.... :(

Cekala sam da zaspe, a kasnije sam se i ja oslobodila i uspevala nekako da mu smirim prstice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jedan problem,bar mi se cini. Natasi se jednom zacepio nokat na palcu noge i to bas duboko.Isekla sam ga i od tad se trudim da joj izravnam nokat ali to nije bas jednostavno.Sad sam primetila natom mestu pored nokta kao zanoktica ali kad sam pipnula jako je ostro,kao da je nokat.Da li je moguce da joj urasta nokat i sta da radim? :huh: bas sam uplasena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jedan problem,bar mi se cini. Natasi se jednom zacepio nokat na palcu noge i to bas duboko.Isekla sam ga i od tad se trudim da joj izravnam nokat ali to nije bas jednostavno.Sad sam primetila natom mestu pored nokta kao zanoktica ali kad sam pipnula jako je ostro,kao da je nokat.Da li je moguce da joj urasta nokat i sta da radim? :huh: bas sam uplasena!

Ne verujem da joj urasta nokat...samo ti to lepo iseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekada seče mm nekada ja. Obično uveče posle kupanja i večerice, tada je najmirniji onako sanjiv pa se ne buni. Ispraksali smo se pa to brzo odradimo tako da za sada nije bilo problema...Videćemo kako će biti kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ljudi, kako sam se iznenadila kad sam prije pola godine i vise vidjela da kuma svojo bebici ne krati nokte i ne planira dok ne napuni godinu dana :blink: :blink: :blink: (inace,mala je rodjena 9.10.11) i jedva cekam da je vidim ovih dana da vidim sta je uradila po tom pitanju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja N.nokte secem dok spava,makazicama za bebine nokte. Tad je najmirnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mama joj ih seče, običnim makazicama :lol: ne znam šta ću raditi kad više ne budemo živeli sa njima :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.