Da imam gumicu...

odgovora

Objavljeno

strahote rata,operacija oluja,bezanje s ognjista,sliku drugara kako mi umire na rukama....

jeza me prosla kroz ledja i ruke :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan kada nisam otišla na razgovor za posao, a mogla sam sada imati mnooogo drugačije radno mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan kada nisam otišla na razgovor za posao, a mogla sam sada imati mnooogo drugačije radno mesto

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se našalila i stavila datum svog rođenja, ali ostale forumašice ređaju ozbiljne datume...ajde, pojasnite nam, šta se to tako strašno desilo, da se mora izbrisati baš taj dan... :)

Spontani pobačaj...tačnije dan kda je bebi u mom stomaku prestalo srculence da kuca.....

Drugi pobačaj tačnije ista stvar kao 2 god. ranije ...

I teška saobraćajna nesreća mm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spontani pobačaj...tačnije dan kda je bebi u mom stomaku prestalo srculence da kuca.....

Drugi pobačaj tačnije ista stvar kao 2 god. ranije ...

I teška saobraćajna nesreća mm....

:( :( :(

Da imam takvu gumicu, dala bi je tebi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :(

Da imam takvu gumicu, dala bi je tebi ....

Joooooj hvala ti...sad je sve ok.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooooj hvala ti...sad je sve ok.... :rolleyes:

Slaba sam na bebe a ovo mi je djelovalo tako tuzno ... Vrijeme moze da prodje ali mislim da neke stvari uvijek ostaju u nama i DA NAM JE STVARNO ponekad potrebna ta carobna gumica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slaba sam na bebe a ovo mi je djelovalo tako tuzno ... Vrijeme moze da prodje ali mislim da neke stvari uvijek ostaju u nama i DA NAM JE STVARNO ponekad potrebna ta carobna gumica.

U pravu si skroz....to se dešava stalno...sve je to nažalost normalno...idemo dalje...postoje mnogo gore stvari,zar ne? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si skroz....to se dešava stalno...sve je to nažalost normalno...idemo dalje...postoje mnogo gore stvari,zar ne? :)

Znas kako kazu .... ako je svo zlo u tome, onda neka je samo proslo, neka nije bilo gore! ... i idemo dalje :) i to sve sa "osmejhom" na licu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas kako kazu .... ako je svo zlo u tome, onda neka je samo proslo, neka nije bilo gore! ... i idemo dalje :) i to sve sa "osmejhom" na licu

TAKO JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto se izdesavalo i rat, pobacaj, smrt bliznjih pa i svadja ili raskid sve to nas cini snaznijim i da nije bilo toga nebi sada bile ovakve i ne bi imale ovako divnu decicu jer bi nas zivot odveo na drugu stranu i spojio sa nekim drugim....tako da nemojte zaliti ni zbog cega jer bilo da je nesto lepo ili ruzno iz proslosti to nas je dovelo tu gde jesmo. Treba gledati u buducnost i teziti da nam bude mnogo vise lepog nego ruznog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto se izdesavalo i rat, pobacaj, smrt bliznjih pa i svadja ili raskid sve to nas cini snaznijim i da nije bilo toga nebi sada bile ovakve i ne bi imale ovako divnu decicu jer bi nas zivot odveo na drugu stranu i spojio sa nekim drugim....tako da nemojte zaliti ni zbog cega jer bilo da je nesto lepo ili ruzno iz proslosti to nas je dovelo tu gde jesmo. Treba gledati u buducnost i teziti da nam bude mnogo vise lepog nego ruznog.

Naravno....dobro 'zboriš' i ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa aman ko????

nije valjda da bi izbrisala svoj rodjendan????? :blink::blink:

ja bih svoj sa zadovoljstvom izbrisala. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20.09.2009.

tad mi je na UZ dr rekla "Vaša beba spava" i pozvala drugog lekara da konstatuje da ona nije ziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20.09.2009.

tad mi je na UZ dr rekla "Vaša beba spava" i pozvala drugog lekara da konstatuje da ona nije ziva.

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20.09.2009.

tad mi je na UZ dr rekla "Vaša beba spava" i pozvala drugog lekara da konstatuje da ona nije ziva.

:(

i onaj moj datum se odnosi na istu stvar :(

(tvojoj dr.svaka cast na izboru reci)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim da se setim - mnogo je grozno. Plakala sam u bolnici naglas... I sad se preznojim i rasplacem kad pocnem o tome da mislim... Osetim da mi krv jurne u glavu i da gubim mir.

Ali zene - ja sad cekam dve bebe. On skoro nikad ne spavaju. Zivahne su i danju i nocu, samo gurkaju i bockaju... Ako jedna spava druga je budna... Kako ce da se dernjaju kad ih rodim, ljubi ih majka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto se izdesavalo i rat, pobacaj, smrt bliznjih pa i svadja ili raskid sve to nas cini snaznijim i da nije bilo toga nebi sada bile ovakve i ne bi imale ovako divnu decicu jer bi nas zivot odveo na drugu stranu i spojio sa nekim drugim....tako da nemojte zaliti ni zbog cega jer bilo da je nesto lepo ili ruzno iz proslosti to nas je dovelo tu gde jesmo. Treba gledati u buducnost i teziti da nam bude mnogo vise lepog nego ruznog.

BRAVO NINA,bez takvih dogadjaja,mi ne bismo bili ono sto smo danas,ko je dovoljno mudar da uci,iz svakog zla ce izvuci neko dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih izbrisala svoje ponasanje u nekim situacijama,malimi velikim...u sustini,nemam velikih kajanja...mozda samo jedan datum da se nije dogodio,ali o tome ne mogu da pricam...... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih lično izbrisala neko vreme koje je sada iza mene..Samo Steva mi je vredan u tom vremenu, sve ostalo je ništavilo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih svoj sa zadovoljstvom izbrisala. :(

uf nemoj tako pesimisticki da razmisljas.....ima toliko lepih stvari da uzivas u njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20.09.2009.

tad mi je na UZ dr rekla "Vaša beba spava" i pozvala drugog lekara da konstatuje da ona nije ziva.

:(

i onaj moj datum se odnosi na istu stvar :(

(tvojoj dr.svaka cast na izboru reci)

:(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto se izdesavalo i rat, pobacaj, smrt bliznjih pa i svadja ili raskid sve to nas cini snaznijim i da nije bilo toga nebi sada bile ovakve i ne bi imale ovako divnu decicu jer bi nas zivot odveo na drugu stranu i spojio sa nekim drugim....tako da nemojte zaliti ni zbog cega jer bilo da je nesto lepo ili ruzno iz proslosti to nas je dovelo tu gde jesmo. Treba gledati u buducnost i teziti da nam bude mnogo vise lepog nego ruznog.

slazem se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moracu i ja u datumima,

7.3.2006 i 8.3.2006.najtezi dani....bilo ih je jos dosta posle,sve do jula 2007,a od oktobra 2008 je sve krenulo nabolje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih ništa, i lepo i ružno sve je deo mene, a zasad se ja sebi dopadam onakva kakva jesam. Ko zna šta me tek čeka, možda gore stavri od onih koje su se dešavale, možda lepše ali kako god živimo dok ne umremo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.