Da imam gumicu...

odgovora

Objavljeno

Ne bih ništa, i lepo i ružno sve je deo mene, a zasad se ja sebi dopadam onakva kakva jesam. Ko zna šta me tek čeka, možda gore stavri od onih koje su se dešavale, možda lepše ali kako god živimo dok ne umremo :)

Bravo! Bravo! Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izbrisala bih svu onu hranu sto sam pojela-iliti +14kg! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izbrisala bih svu onu hranu sto sam pojela-iliti +14kg! <_<

OBOZAVAM TE :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim da se setim - mnogo je grozno. Plakala sam u bolnici naglas... I sad se preznojim i rasplacem kad pocnem o tome da mislim... Osetim da mi krv jurne u glavu i da gubim mir.

Ali zene - ja sad cekam dve bebe. On skoro nikad ne spavaju. Zivahne su i danju i nocu, samo gurkaju i bockaju... Ako jedna spava druga je budna... Kako ce da se dernjaju kad ih rodim, ljubi ih majka :wub:

sva sam se najezila...boze moj blagi...samo se pitam zasto???? :(

:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih ništa, i lepo i ružno sve je deo mene, a zasad se ja sebi dopadam onakva kakva jesam. Ko zna šta me tek čeka, možda gore stavri od onih koje su se dešavale, možda lepše ali kako god živimo dok ne umremo :)

slicno i ja razmisljam.. postoje neke stvari koje bih zelela da se nisu desile, ali mozda su me bas one ucinile ovakvom kakva jesam, tako da.. tako je kako je, svidja mi se kako je sve ispalo posle ruznog detinjstva i neshvacenog odrastanja..

sad je ovo verovatno moje vreme, za to sam se i borila !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali zene - ja sad cekam dve bebe. On skoro nikad ne spavaju. Zivahne su i danju i nocu, samo gurkaju i bockaju... Ako jedna spava druga je budna... Kako ce da se dernjaju kad ih rodim, ljubi ih majka :wub:

Rado bih izbrisala taj 27.12.2010. Zaista, još uvek ne mogu da se pomirm sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izbrisala bih dan kad sam pokvarila mm,tad decku,iznenadjenje..Kupio mi je verenicki prsten,i ostavio ga u kaseti od kola,bio je upakovan u plisanu ruzu koja je bila u kesi,a ja sam sva bitna otvorila kasetu(sto do tad nikad nisam radila) i pokvarila mu iznenadjenje...curka...i izbrisala bih ove strije,nerviraju me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obrisala bih samo svoje kilograme viška. :lol:

Ceo život je niz uspona i padova, moj nije bio zlatan. Uložila sam mnogo znoja i rada za posao koji imam, za podršku roditeljima koji su ostali bez posla i nisu imali para da me školuju. Zbog svog života nisam nikada htela da imam muža i dete, htela sam samo da stvorim za sebe - sebično (bilo). Ali je moj muž bio strpljiv i uporan i večno ću mu biti zahvalna što me je promenio na bolje.

I kad od osnovne živiš u ratu, inflaciji, promeni vlasti, onda samo želiš da nešto postigneš.

Nije bilo lako, imala sam i ja svoje ispade al sve je to ŽIVOT. :)

Sada mi je važno da smo zdravi, drugo ćemo kako možemo i koliko možemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,mnogo sto-sta u mom zivotu bi bilo za brisanje,ali treba nauciti ziveti sa neizbrisivim stvarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,mnogo sto-sta u mom zivotu bi bilo za brisanje,ali treba nauciti ziveti sa neizbrisivim stvarima.

Slazem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,mnogo sto-sta u mom zivotu bi bilo za brisanje,ali treba nauciti ziveti sa neizbrisivim stvarima.

Upravo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako dobra tema...svaka cast! :)

Ima puno toga za brisanje, ali sta znam...to je zivot. On se satoji od lepih i ruznih stvari. Nesto stvarno nije lako preziveti, ali to nas svakako jaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izbrisala bi celu 2010 tu godinu bi volela da zaboravim ... :(

E, draga moja kako kažemo: sve je to život.

Izađeš jaka iz svega toga (ne znam šta se desilo, ali nije lako, jer je cela godina u pitanju...), glavu gore i samo napred. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi izbrisala svekrvu bar na nedelju dana :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi izbrisala svekrvu bar na nedelju dana :lol: :lol:

Hahahah, moj si slučaj za mnogo toga, pa i za ovo! :D

Moja još ove nedelje na odmoru, pa čuva dete 5 dana (prvi put za godinu i po dana), pa smo opet kući... Brrrr.... juče mu skinula pelene i ukakio se u pantalonice - jedva ga presvukla jer nije dao, zna da to nije lepo, a ona ga ne nudi na nošu, nego tako samo skine i ajde teraj... Mama će da pere.... :angry:

Hahaha, kaže mi svekar da je otplakao buđenje - vido nju kad se probudio i pola sata vikao mamu... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljiva tema..

Da sam malko mladja sad, verovatno bih rekla da bih pobrisala brdo stvari koje sam u zivotu uradila. Od nekih svojih postupaka, od promasaja pri upisivanju faksa, izgubljenog vremena na neke osobe.. al' sad na to gledam drugacije, jednostavno je to moja proslost, vreme koje ne mogu vratiti, postupci koje ne mogu izbrisati, ali sam iz svega naucila da iste pogreske ne ponavljam, i mnogo sam smirenija od kad se ne opterecujem prosloscu. Eto, jedino sam srecna sto te moje greske nisu bile kobne ni po koga drugog, samo po mene, iako mi sada ne skode :).

Zivim sada, ostvarila sam neke svoje snove, o buducnosti razmisljam ali ne previse, jer razmisljajuci previse sta ce biti sutra samo gomilam brige pa me boli glava :)

A i pre neki dan saznah da cekam bebana, pa gde ces vece srece :D

Uzivajte u zivotu, jer iako smo rodjene u neko bezvezno vreme, iz svake neugodne situacije se moze izvuci ponesto pozitivno. Optimizam, bez obzira na sve, nemojte da izgubite. A i snove treba negovati, jer nikad se ne zna kad mogu da vam se ostvare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi izbrisala svekrvu bar na nedelju dana :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da sam mlada (jos uvek) ako pocnem da brisem sve sto mi se izdesavalo sto mojom sto tudjom krivicom nece mi ostati nista od zivota .... :P

Ali volela bih da mogu da vratim vreme ali da mi ostane ova pamet sad pa d amogu da promenim neke stvari, inace da vratim vreme i onu pamet opet bih zaglavila na istom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cak i da imam gumicu , nista ne bih brisala , neke lose stvrai koje su mi se desile ucinile su da se jos vise radujem ovim dobrim koje su usledile ... Ne kaze se dzabe da ono sto te ne ubije ucini te jacom , pa kad bih izbrisala sve ono sto me je ubijalo bila bih slabic teski :) A ovako .... MNOGO SAM JAKA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mudro NSanja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mudro NSanja ;)

Sto kaze Zdravko Colic - " nista ja tu nebi menj`o " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi izbrisla stefanovu kilu i prelom noge MM .... još uvijek je na rehabilitaciji ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad bih uzela gumicu da izbrisem neke dogadjaje sigurno bih potrosila par istih <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :(

Da imam takvu gumicu, dala bi je tebi ....

kako su me ove reči rasplakale

20.09.2009.

tad mi je na UZ dr rekla "Vaša beba spava" i pozvala drugog lekara da konstatuje da ona nije ziva.

:(

sva sam se najezila...boze moj blagi...samo se pitam zasto???? :(

Rado bih izbrisala taj 27.12.2010. Zaista, još uvek ne mogu da se pomirm sa tim...

U POTPUNOSTI SE SLAŽEM SA OVIM. I MNOGO MI JE ŽAO, BRE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh...pa kad ste već aktivirale ovu temu,da odgovorim...a sve zaobilazim u širokom luku...

Što reče Maybe,što se tiče mojih postupaka,ništa tu ne bih dirala...Iz svake greške sam nešto naučila,istina,možda ne odmah,ali kasnije skapiram da je to-to.

Ali,izbrisala bih 19.oktobar 2008...o,kako je to bolan datum za mene.

Moj najvoljeniji brat od strica je izgubio život u saobraćajnoj nesreći u tridesetoj godini...nestao je za sekund...

Kada mu je bila godišnjica,naš deda je bio tu,posle otišao čovek kući,legao i nikad se više nije probudio.

Otišli unuk i deda na isti dan.

Juče im je bilo 2 i 3 godine od smrti i ja prvi put nisam plakala...bežim od toga,radim nešto,gnjavim se sa Nikolom...visim ovde... i zato vam žene hvala.

Nije tema,ali sve vas volim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.