Venecijaneri

odgovora

Objavljeno

venecijanere sam imala kao mala u stanu i secam se da smo ih skidali i prali u kadi tusem....budu k'o novi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venecijaneri....MRZIM VENECIJANERE!:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E narucila sam neki sundjer preko tv shopa za ciscenje venecijanera i bas je praktican a nije ni mnogo skup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li trakaste zavese mogu da se peru u ves-masini? Cula sam da mogu,ali moja sveki nema pojma,kao i ona misli da moze ali ona ih nije prala... :o Pa dobro,valjda cemo ih oprati nekako? Mislila sam da pitam u nekoj radnji? I da li je glupo da kupim zavese pa da kad gledam bude prvo zavesa,pa trakasta zavesa pa prozor? Ako skinemo te trakaste,nemamo privatnosti,svi koji prolaze bi gledali :rolleyes: a ovako samo sa tim trakastim mi deluje nekako hladno? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to kad skines nemoj vracati :lol: :lol:

Jos ih nisam skinula a sve su prilike da i necu...ne vidim nigde te srafove ...izgleda da sam bas corava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo venecijanere i zadovoljna sam sa njima.Dva do tri puta godisnje muzic ih skine pa ih operem u kadi,a ovako ih prebrisem mokrom krpom cisto da skinem prasinu.

Dobra ideja to u kadi. Baš ću da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja ih imam i to bas u kuhinji,mislim da je to najgore mesto za venecijanere,ali ja se bas nesto ne opterecujem. Naprskam ih pipsom za prozore i obrisem magicnom krpom. Kada sam extra raspolozena drljam jedan po jedan ali to je od prilike tri puta godisnje. U sobama su trakaste zavese koje su zakon. Preporucujem ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li trakaste zavese mogu da se peru u ves-masini? Cula sam da mogu,ali moja sveki nema pojma,kao i ona misli da moze ali ona ih nije prala... :o Pa dobro,valjda cemo ih oprati nekako? Mislila sam da pitam u nekoj radnji? I da li je glupo da kupim zavese pa da kad gledam bude prvo zavesa,pa trakasta zavesa pa prozor? Ako skinemo te trakaste,nemamo privatnosti,svi koji prolaze bi gledali :rolleyes: a ovako samo sa tim trakastim mi deluje nekako hladno? :huh:

ma ja to kad treba da se menjaju ja kupim nove :lol: :lol: :lol: salim se

mogu da se peru samo neke to se raspitaj a nisu hladne samo one...meni su u kuhinji i bas sam zadovoljna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja ih imam i to bas u kuhinji,mislim da je to najgore mesto za venecijanere,ali ja se bas nesto ne opterecujem. Naprskam ih pipsom za prozore i obrisem magicnom krpom. Kada sam extra raspolozena drljam jedan po jedan ali to je od prilike tri puta godisnje. U sobama su trakaste zavese koje su zakon. Preporucujem ih

i ja to ponekad radim... ali mi je to tako dosadno... a skupljaju prašinu ne pitaj... i što je najgore imam ih u celom stanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za trakaste zavese i masinu bas ne znam da li je dobra ideja. Ja ih jednostavno prebrisem mokrom krpom i super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okoreni na jednu pa okreni na drugu stranu i trljaj i trljaj e tako sam ja juce cistila venecijanere u spavacoj sobi a danas me isto to ceka u dnevnoj...mrzim venecijanere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo venecijanere 7 godina, jednom nedeljno ih prebrišem mokrom krpom, a jednom godišnje operem u kadi. Ja sam zadovoljna. Ali recimo moja jetrva nije, jer ih retko čisti, pa se skupi puno prašine, skori se prljavština i onda kad se nakani da ih pere, proklinje ceo dan one koji su joj ih preporučili( mog muža i mene)! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TRAKASTE zavese nikako ne perite u masini vec je najbolje da ih skinete i lepo sunderom i sapunicom prebrisete.To su mi rekli momci koji su kod mene montirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bwe..ništa bolje od čišćenja venecijanera..tako deluju opuštajuće, tako inspirativno..hehhehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih zatvorim, (ne sklopim nego zavrnem) i onda vlaznom krpom redjem reko njih dok ih drugom rukom pridrzavam. Nekad u staru pumpicu od Mer glasa stavim obicne vode, prsnem i brisem. To uradim da ih osvezim ali ih inace operem u kofi, u prolece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmmmm, ja sad planiram da ih kupim...

Jel si razmisljala mozda o trakastim zavesama ? Mislim da su prakticnije od venecijanera i bolje su za odrzavanje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ste culi neku galamu, to sam bila ja...psujem venecijanere...jedva ih ocistih...nece to u moju kucu, ako je ikada budem imala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako cistite venecijanere? Ja ludim kada treba da ih ocistim i izgubim mnogo vremena...

da i iritiraju me... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da i iritiraju me... :angry:

Zato ih i nemamo u kući... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam veliki protivnik venecijanera i na kraju dodje majstor za roletne i mi se odlucimo za venecijanere :)

Jako nam je svetla soba, a izolacija je odlicna, pa je covek rekao da cemo roletnama samo napraviti mrak u prostoriji i da je zbog toga bolje da stavimo venecijanere.

Uzeli smo metalik srebrne, prebrisem ih svake nedelje i za sad je ok. Jako mi se svidja kako izgleda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке ,имам венецијанере и презадовљна сам,лако их одрзавам.Једном недељно их скинем и ставим у машину за судове и очас посла буду блиставе.Иначе сам машину купила само због њих а судове перем ручно јер уживам у томе :lol: .Поздрав ;)

MamaNataša voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.