Odeca za trudnice

odgovora

Objavljeno

Ja sam uzela tregeruse :) fine su.. U nekoj radnjici na Slaviji.. Svuda sam ih trazila ali samo tamo sam uspela da ih nadjem. Kostaju 2.300din. Etiketa''EDDIS JNS''. Kada smo ih tamo trazili odavno reki su da ih dobijaju u 2-3 navrata i da ih tako i siju. U prevodu-kad ih dobiju-dobili su i odmah se rasprodaju, a sledece stizu kad se ovima navrne da ih sasiju :wacko: uglavnom ok su, nista specijalno.. Pozadi imaju neki lastis koji moze da se nabora i imaju 2 reda dugmica da bi se mogle zakopcavati kako kome odgovara.. Proizvode ih u 2 velicine..

Huh, koliko informacija-preopsirno al' eto da napisem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda višim ženama lepše stoje tregerašice. Ja bih sa svojih 160cm u njima izgledala k'o pingvin. Više mi se dopadaju ove pantalone sa pamučnim rastegljivim pojasom. Preko obučeš neku tuniku i to je to. A ima i super trenerica, od dobrih materijala - skoro i da se ne primecuje da su trenerke. Ja imam jedne sive bez lastika, vec sa vrpcom koju sam sad izvukla, ali cu je vratiti posle porodjaja.

...

Mada, stvar afiniteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se sa mamom Bojanom.Ja sam celu turdnocu nosila farmerke sa rastegljivim pojasom i zaista svaka cast onom ko je to izmislio..

Mnogi su se cudili kako ja nosim farmerke,s obzirom da se pojas uopste ne vidi... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzela tregeruse :) fine su.. U nekoj radnjici na Slaviji.. Svuda sam ih trazila ali samo tamo sam uspela da ih nadjem. Kostaju 2.300din. Etiketa''EDDIS JNS''. Kada smo ih tamo trazili odavno reki su da ih dobijaju u 2-3 navrata i da ih tako i siju. U prevodu-kad ih dobiju-dobili su i odmah se rasprodaju, a sledece stizu kad se ovima navrne da ih sasiju :wacko: uglavnom ok su, nista specijalno.. Pozadi imaju neki lastis koji moze da se nabora i imaju 2 reda dugmica da bi se mogle zakopcavati kako kome odgovara.. Proizvode ih u 2 velicine..

Huh, koliko informacija-preopsirno al' eto da napisem ;)

A koja je to radnja? Mozes li mi reci priblizno gde se nalazi (Slavija je malo opsirno)? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde se mogu naci farmerke sa pojasom i koja je cena?hvala mucos :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde se mogu naci farmerke sa pojasom i koja je cena?hvala mucos :rolleyes:

Mislis na one trudnicke? Bilo ih je u butiku Eleni po Beogradu! Ne znam da li ti to nesto znaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PS fashion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beneton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bilo zao da dam u benetonu 5.000-6.000 za jedne trudnicke pantalone pa sam u Temerinu u Bebi ( ovi iz okoline ce znati o cemu pricam ) kupila troje farmerica i jedne pantalone sa pojasom za 3.500 dinara - ukupno!Sive, crne, boja texasa farke i krem pantalone ... Bas sam ih sve iznosila i cuvam ih i za sledecu trudnocu ... PS One boje texasa nosim i sada po nekad kad hocu da se osecam komotno , super su mi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bilo zao da dam u benetonu 5.000-6.000 za jedne trudnicke pantalone pa sam u Temerinu u Bebi ( ovi iz okoline ce znati o cemu pricam ) kupila troje farmerica i jedne pantalone sa pojasom za 3.500 dinara - ukupno!Sive, crne, boja texasa farke i krem pantalone ... Bas sam ih sve iznosila i cuvam ih i za sledecu trudnocu ... PS One boje texasa nosim i sada po nekad kad hocu da se osecam komotno , super su mi ...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila jedne crne u nekom sklj butiku (mada su kod nas svi takvi :lol: ) za 1700 dinara, i odlicne su, lepe crne uske, ni ne primeti se na prvi pogled da su trudnicke.

A posle vidim puna ih pijaca za 1500 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim trudnicke farmerke sa tregerima, ma ne volim tregere uopste. I bas mi je ruzno kad vidim trudnicu u tome.

Imam par pantalona sa onim sirokim pojasom za stomak i one su mi super, i jos plus ne izlazim iz trenerki, one su mi zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mogu da nadjem pantalone za trudnice?! Imate neki butik? radnju? Samo da je na reonu Beograda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mogu da nadjem pantalone za trudnice?! Imate neki butik? radnju? Samo da je na reonu Beograda :D

http://www.zenskisalon.com/odeca-obuca/odeca-za-trudnice

Pola ovih butika mozda i ne postoji vise, ali ovih Eleni butici drze razne vrste farmerki sa tim pojasom sto se tegli.

Meni su doduse najbolje bile (i sad su mi taman, a kupila ih u 5-6 mesecu) pantalone h&m, koje sam uzela u nekom butiku u piramidi, gde drze tako mesovitu robu, raznih marki, imaju bas rastegljiv pojas, i super izgledaju.

Imas i u C&A u Uscu stvarcica za trudnice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.zenskisal...eca-za-trudnice

Pola ovih butika mozda i ne postoji vise, ali ovih Eleni butici drze razne vrste farmerki sa tim pojasom sto se tegli.

Meni su doduse najbolje bile (i sad su mi taman, a kupila ih u 5-6 mesecu) pantalone h&m, koje sam uzela u nekom butiku u piramidi, gde drze tako mesovitu robu, raznih marki, imaju bas rastegljiv pojas, i super izgledaju.

Imas i u C&A u Uscu stvarcica za trudnice..

oke :D fala vi, ako jos neko bude znao neki butik, nek mi javi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mogu da nadjem pantalone za trudnice?! Imate neki butik? radnju? Samo da je na reonu Beograda :D

Eleni butik na Banovom brdu...mislim da imaju u Knezu negde u nekom od pasaža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas i u C&A u Uscu stvarcica za trudnice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oni su sjajni! Imaju ogroman izbor pantalona i farmerki sa onim platnenim umetkom i za stomak do zuba. A i na tregere imaju modela i boja koliko voliš :) Ja prezadovoljna. Jes da je jedan par 2500 din bio tada (pre tri godine) al vrede svaki dinar. I za više pari :D

Ko može nek pozajmi od nekoga - kući nadam se nosite komotne trenerke, farmerke samo kad negde krenete ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.zenskisal...eca-za-trudnice

Pola ovih butika mozda i ne postoji vise, ali ovih Eleni butici drze razne vrste farmerki sa tim pojasom sto se tegli.

Meni su doduse najbolje bile (i sad su mi taman, a kupila ih u 5-6 mesecu) pantalone h&m, koje sam uzela u nekom butiku u piramidi, gde drze tako mesovitu robu, raznih marki, imaju bas rastegljiv pojas, i super izgledaju.

Imas i u C&A u Uscu stvarcica za trudnice..

bila ja danas u c&a,grozne su im stavri za trudnice,ostalo sve super,ali za trudnice,katastrofa!Trudnicke farmerke od 3500 do 4500,ali su mnogo ruzne..Ne znam,treba sve i svuda pogledati,to je moje misljenje,sto se tice c&a ;) potraga se nastavlja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Zari imaju super pantalone ali su skupe oko 5000 , ja sam u prosloj trudnoci dobile jedne njihove farmeke za rodjendan i super su sluzie ni konac se nije mrdnuo a vukla sam ih celu trudnocu, jos malo pa cu poceti opet da ih nosim, a kod Vukovog spomenika ima jedan butik, nalazi se tacno preko puta kafica Tramvaj tamo imaju odlicne donje delove trenerke za trudnice za 1500 rsd, imaju i pantalone ali pre dve godine kad sam ja bila prvi put trudna nije bio neki izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Поздрав девојке, има ли неки савет где куповати одећу за труднице по нормалним ценамау Бг?
Куповала сам за претходне трудноће и уредно прослеђивала даље тако да сад кад ми опет треба нешто од одеће имам само веш а све остало разделих ;)  пошто одавно нисам базала по граду немам појма где,шта и по којој цени има да се нађе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.