Odeca za trudnice

odgovora

Objavljeno

Zna li neko gde ima da se kupe trudnicke farmerke sa tregerima i da im je povoljna cena u Beogradu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko gde ima da se kupe trudnicke farmerke sa tregerima i da im je povoljna cena u Beogradu? :rolleyes:

Ima radnja kod Vuka, tacnije na uglu Ruzveltove i 27.marta, preko puta kafane Zagubica (stari naziv) , preko puta Masinskog.. Tu su uvek imali te trudnicke tregeruse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila prosle godine.U onom butik za trudnice i punije dame, cini mi se da se zove DONA. A ti butici nalaze se kod Kaleniceve pijace i malo iznad Djeram pijace iz pravca grada. A ja sam ih platila oko 2.400 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima radnja kod Vuka, tacnije na uglu Ruzveltove i 27.marta, preko puta kafane Zagubica (stari naziv) , preko puta Masinskog.. Tu su uvek imali te trudnicke tregeruse :D

Znam za tu radnju. A znas li mozda koliko kostaju? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam za tu radnju. A znas li mozda koliko kostaju? :rolleyes:

Hehehe..nemam pojma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe..nemam pojma :D

Dobro,... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam butik Eleni i Donna i rekose mi da tamo vise ne drze takve pantalone,... Ima li jos ko da sigurno zna za butik gde ih ima? :blink::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da li neko zna kako se zove ta radnja kod Vuka, pa da vidim imaju li prezentaciju na net - u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos neka radnja? Mozda? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemaju prezentaciju na netu..a sto ne prosetas do njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemaju prezentaciju na netu..a sto ne prosetas do njih?

Lakse mi je da za pocetak pogledam prezentaciju, jer nisam u mogucnosti da toliko setam,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ni u prodavnici kod Vuka. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ni u prodavnici kod Vuka. :(

:( Ona "Dendi"? Juce sam prolazila tuda i svratila do njih da im uzmem broj telefona, da ti javim...

011 3370 733...

Ako je to ta radnja..onda ja stvarno neznm kako da ti pomognem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste. U toj radnji nema, u medjuvremenu sam proverila. :(

Ali, hvala ti u svakom slucaju na trudu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Lady, sta ce ti tregerasice, imas sad ove trudnicke farmerke kojima teksas seze do ispod stomaka, a onda se preko stomaka navlaci platneni pojas. Imas i takve teksas suknje. Bas lepo izgledaju na zeni i prakticne su i greju kicmu...

Kad nema - nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam. :)

Videla sam da ima i od raznih drugih materijala, ali posto se one nose samo kada si trudna i trebas imati vise pari, onda je isplativije imati farmerke sa tregerima.

No,... Nadam se da cu ih naci. Valjda ce neko imati pozitivnu informaciju gde da se nadju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nasla tipa koji sije samo trudnicke stvari u Pazaru, i majke mi palo mi na pamet da otvorim butik jer znam kolko sam se ja napatila da nadjem nesto tokom obe moje trudnoce

nisma uspela da nadjem tregeruse, bas su mi se nosile, pa sam kupivala te texas farke sto kaze mama B , jedne plave jedne braon, prakticne su i za neko vreme posle porodjaja dok se stomak malo ne vrati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma da ja vama nesto kazem...imam ja troje trudnicke farmerke jedneod kepera i dvoje od teksasa..elem meni trenerka udobnija od tregerusa a i nema sta da stavim u tregeruse....tek sad pred kraj se kao malo popunile ali i dalje se sve vrti oko mene i nervira me.... ;)kad sednem zateze bla bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam htela da kupim tregeruse,nekako su mi bile ne prakticne. Dok se skines treba ti vecnost. MM je zarko zeleo da ih kupim,kaze tako bi bila bas prava trudnica :huh:,a bez njih sam bila ko bojagi,ali mu nisam ispunila zelju. Imala sam par ovih drugih trudnickih pantalona koje sam nosila i par meseci posle porodjaja i stvarno su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da trenerke su isto dobre i udobne.

Ali, lepo je i kada izadjete negde da imate neke lepse pantalone,... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da trenerke su isto dobre i udobne.

Ali, lepo je i kada izadjete negde da imate neke lepse pantalone,... :)

Jeste, to si u pravu. Mada imas i lepih pantalona sa prosirenim pojasom za stomak. Imas dve-tri radnje na tu temu u Bulevaru (opet te ja teram na Bulevar :) ) U Zari nekad imaju lepu ponudu za trudnice. Ja sam tokom trudnoce nosila pantalone dva broja vece i kopcala ih ispod stomaka, pa me muz zezao da sam kao Pavle Vujisic :D i preko tih pantalona tunike, tacnije haljinice koje meni su dosle kao tunika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam farmerke sa tregerima nosila samo do 4 mjeseca (dok se jos nije stomak ni primjecivao)... Poslije mi se nije svidjalo kako mi stoje. :unsure:

Ljepse sam izgledala u ovim farmerkama sa elasticnim dijelom za stomak, jer su jako udobne, a uopste ti ne smetaju tregeri, lako se skidaju (za one kojima je to bitno :P :P ), i osjecas se fantasticno jer bilo koju majicu, tuniku, mozes obuci preko... Dakle, ja glasam za njih!

rus-trudni.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se glasa, glasam i ja ZA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam imala ovakve i odlicne su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem, ali kao sto napisah ranije: :)

Videla sam da ima i od raznih drugih materijala, ali posto se one nose samo kada si trudna i trebas imati vise pari, onda je isplativije imati farmerke sa tregerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.