Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

Tate su za pozoriste, stvarno. Nas ima puno bisera, ali za sada ovo - pred prvi porodjaj mi je pukao vodenjak kod kuce, nocu, i ubedjivao me je da mi NIJE PUKAO VODENJAK, VRACAO NAZAD U KREVET, POKUSAO DA ME USUSKA CEBETOM SA RECIMA "MA SAMO TI LEZI SPAVAJ"! Pri tom je bio bled kao krpa i unezvereno mahao glavom kao da ga je neko sa Marsa bacio... A jesenas, nakon drugog porodjaja, odveo Jovanu ujutru u vrtic i po ko zna koji put ostavio ranac sa stvarima kod kuce, a ispred nosa sam ga namestila, da ne zaboravi. Ja tako besna cekam da se vrati da ga izgrdim, otvaraju se vrata a on ulazi NA LICU, TACNIJE, NA SRED NOSA KREMA KOJU NIJE RAZMAZAO A KOSA KAO DA SE PETARDAMA OCESLJAO! Kroz suze vec rekoh da se pogleda u ogledalo, a on zabrinuto konstatuje da ga je vaspitacica cudno gledala( otkud?!) dok joj je objasnjavao da ce se vratiti po ranac I ZEPICE ( ne razmisljajuci pri tom uopste da su u ormaricu gde uvek i stoje!). I sad mi suze idu...

:lol::lol::lol: Sta li je vaspitacica pomislila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj cure zaista puno smesnih situacija!jedva cekam da i ja napisem nesto na ovu temu!

Hajde draga, drzim ti palceve!

Zelim ti jedno maleno bebce, kao ovo na tvom avataru! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Sta li je vaspitacica pomislila?

I ja se pitam isto, a kako li je tek izdrzala da ne pukne od smeha :lol: i ko zna ko ga je takvog video usput

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su dva nova hita. :)

1. Pošaljem ja mm-a po moj rezultat za krvnu grupu. Ode on, naravno ne uzevši moju zdravstvenu knjižicu u kojoj je bio papirić sa brojem iako sam mu vikala sa vrata da je uzme, no sve u svemu kad je bio na šalteru da mu daju rezultat pita ga žena da joj kaže barem neke moje osnovne podatke. Pita ga "Recite mi makar ime oca?" A on kao iz topa "Luka" (Luka je nejgovo ime, on je valjda u momentu pomislio kako ga žena pita za ime oca bebe) žena ga je samo pogledala i rekla "Nije Vama lako..."

2. Noćas, ja sa visokom temperaturom i bolom u grudima ustajem i palim svetlo da nađem lek, telefon i šta već a mm, sav bunovan skače iz kreveta i viče, "Sve ćemo da rešimo, samo mi reci kako se zoveš?" :blink: i ja kroz smeh kažem "Jana" i on mrtav ozbiljan posle par trenutaka "Jano, sve ćemo da rešimo" :blink: Jutros smo se smejali tome, i ja sam mu rekla da ću sledeći put da kažem da se zovem Marija :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su dva nova hita. :)

1. Pošaljem ja mm-a po moj rezultat za krvnu grupu. Ode on, naravno ne uzevši moju zdravstvenu knjižicu u kojoj je bio papirić sa brojem iako sam mu vikala sa vrata da je uzme, no sve u svemu kad je bio na šalteru da mu daju rezultat pita ga žena da joj kaže barem neke moje osnovne podatke. Pita ga "Recite mi makar ime oca?" A on kao iz topa "Luka" (Luka je nejgovo ime, on je valjda u momentu pomislio kako ga žena pita za ime oca bebe) žena ga je samo pogledala i rekla "Nije Vama lako..."

2. Noćas, ja sa visokom temperaturom i bolom u grudima ustajem i palim svetlo da nađem lek, telefon i šta već a mm, sav bunovan skače iz kreveta i viče, "Sve ćemo da rešimo, samo mi reci kako se zoveš?" :blink: i ja kroz smeh kažem "Jana" i on mrtav ozbiljan posle par trenutaka "Jano, sve ćemo da rešimo" :blink: Jutros smo se smejali tome, i ja sam mu rekla da ću sledeći put da kažem da se zovem Marija :D.

:rolleyes::P:rolleyes:

Sve ove bisere nasih muzeva bismo mogle skupiti pa knjigu objaviti, mislim da bi bila vrlo citana, a i nek se narod malo smeje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiiiikiiii, tm je car! :lol: :lol: :lol:

"Samo mi reci kako se zoves?" de9418a7aff710ae053ace79562842b8.gif

Podsjetila si me na jednu situaciju, kada sam poslala muza po nalaze, gdje samo trudnice dolaze, i kada ga je zena pitala za ime (moje, naravno), on:"Nenad". A ona ga pogleda preko naocara:"Ime vase supruge". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su dva nova hita. :)

1. Pošaljem ja mm-a po moj rezultat za krvnu grupu. Ode on, naravno ne uzevši moju zdravstvenu knjižicu u kojoj je bio papirić sa brojem iako sam mu vikala sa vrata da je uzme, no sve u svemu kad je bio na šalteru da mu daju rezultat pita ga žena da joj kaže barem neke moje osnovne podatke. Pita ga "Recite mi makar ime oca?" A on kao iz topa "Luka" (Luka je nejgovo ime, on je valjda u momentu pomislio kako ga žena pita za ime oca bebe) žena ga je samo pogledala i rekla "Nije Vama lako..."

2. Noćas, ja sa visokom temperaturom i bolom u grudima ustajem i palim svetlo da nađem lek, telefon i šta već a mm, sav bunovan skače iz kreveta i viče, "Sve ćemo da rešimo, samo mi reci kako se zoveš?" :blink: i ja kroz smeh kažem "Jana" i on mrtav ozbiljan posle par trenutaka "Jano, sve ćemo da rešimo" :blink: Jutros smo se smejali tome, i ja sam mu rekla da ću sledeći put da kažem da se zovem Marija :D .

:lol::lol::lol: Car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiiiikiiii, tm je car! :lol::lol::lol:

"Samo mi reci kako se zoves?" de9418a7aff710ae053ace79562842b8.gif

Podsjetila si me na jednu situaciju, kada sam poslala muza po nalaze, gdje samo trudnice dolaze, i kada ga je zena pitala za ime (moje, naravno), on:"Nenad". A ona ga pogleda preko naocara:"Ime vase supruge". :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiiiikiiii, tm je car! :lol: :lol: :lol:

"Samo mi reci kako se zoves?" de9418a7aff710ae053ace79562842b8.gif

Podsjetila si me na jednu situaciju, kada sam poslala muza po nalaze, gdje samo trudnice dolaze, i kada ga je zena pitala za ime (moje, naravno), on:"Nenad". A ona ga pogleda preko naocara:"Ime vase supruge". :D

He he mislim da su oni toliko zbunjeni sa našim trudnoćama i svim novim stvarima koje ima se dešavaju da ne znaju gde se nalaze :) znam da je nečiji muž odavde tražio i bris trudnice, a i onaj lik koji je ubeđivao ženu da joj nije pukao vodenjak he he to mi je ličilo i na mog muža, živo me interesuje kako će se snaći kad ja krenem da se porađam...samo se nadam da će barem znati kako se zovem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, osim sto me ubedjivao da mi nije pukao vodenjak, posle, u porodilistu, kada mi je pomogao na prijemu da se presvucem odneo sa sobom kuci stvari u kojima sam stigla, ja posle dva dana pred otpust da se presvucem i obujem, kad ono - nema niceg. Pomislih prvo neko mi je to ukrao, a onda se setih svog bisera muza... Dobro pa postoje mobilni telefoni, javim u zadnji cas da mi ponese stvari, kad ono nema njega po nas sat vremena i vise... Zovem opet, a on ovaj put IZGUBIO U SRED KUCE TO STO MI JE PONEO DA OBUCEM I NE MOZE DA NADJE! REKOH MU DOLAZI SMESTA IZACI CU U SPAVACICI SAMO DOLAZI VEC JEDNOM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, osim sto me ubedjivao da mi nije pukao vodenjak, posle, u porodilistu, kada mi je pomogao na prijemu da se presvucem odneo sa sobom kuci stvari u kojima sam stigla, ja posle dva dana pred otpust da se presvucem i obujem, kad ono - nema niceg. Pomislih prvo neko mi je to ukrao, a onda se setih svog bisera muza... Dobro pa postoje mobilni telefoni, javim u zadnji cas da mi ponese stvari, kad ono nema njega po nas sat vremena i vise... Zovem opet, a on ovaj put IZGUBIO U SRED KUCE TO STO MI JE PONEO DA OBUCEM I NE MOZE DA NADJE! REKOH MU DOLAZI SMESTA IZACI CU U SPAVACICI SAMO DOLAZI VEC JEDNOM!

A hahahah :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je imao jednom tu fazu sa spavanjem i pricanjem.. bili smo vereni i u gostima u MK.. on i rodjak se ODVALILI od neke rakije i mi legli da spavamo i on seo i poceo da place.. ja se sokirala sta mu je sad kad on spava ladno i pocne da prica "eto, ja 17 god nisam bio kod rodbine u MK i sreca da sam tebe nasao pa smo dosli da ih obidjemo. da nemam tebe, mozda jos ne bih obisao rodbinu. ja sam tako srecan sto te nije neko pre mene nasao"..

kao da me neko izgubio na ulici pa me on nasao.. ali, on je to valjda stvarno tako mislio..

a, bilo je i momenata kad je Luka bio bebica, da ga drzi u narucju i spava.. u polusedecem polozaju na krevetu i spava sve u sesnaest..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa izkidala sam se od smeha.....e pa tate su stvarno sou....

Mi smo kada se Ogi rodio nesto isli u bolnicu na kontrolu...Krenuli lepo,Veca,mm,Ogilic u nosiljki i ja,spakovale se Veca i ja u kola,sve po ps-u,kad vidim ja mm,koji je nosio Ogija,t.j. nosiljku sa Ogijem,otvara gepek :blink: :blink: :blink:!U momentu se zapitah sta li covek trazi u gepeku a idemo kod lekara,ali dobro,kad,otvara on moja vrata,predaje mi nosiljku,prebledeo...Pa mukica niti da se smeje niti da se ne smeje,krenuo covek da spakuje sina u gepek :blink: ...Navikao da kada krece na posao i nosi nesto obicno to nesto ide u gepek....I dan danas se smejem kada se setim kako je Ogilic,srecica,sa nepunih mesec dana mogao da zavrsi u gepeku :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa izkidala sam se od smeha.....e pa tate su stvarno sou....

Mi smo kada se Ogi rodio nesto isli u bolnicu na kontrolu...Krenuli lepo,Veca,mm,Ogilic u nosiljki i ja,spakovale se Veca i ja u kola,sve po ps-u,kad vidim ja mm,koji je nosio Ogija,t.j. nosiljku sa Ogijem,otvara gepek :blink: :blink: :blink:!U momentu se zapitah sta li covek trazi u gepeku a idemo kod lekara,ali dobro,kad,otvara on moja vrata,predaje mi nosiljku,prebledeo...Pa mukica niti da se smeje niti da se ne smeje,krenuo covek da spakuje sina u gepek :blink: ...Navikao da kada krece na posao i nosi nesto obicno to nesto ide u gepek....I dan danas se smejem kada se setim kako je Ogilic,srecica,sa nepunih mesec dana mogao da zavrsi u gepeku :D :D :D

A haha mali paket u gepeku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa izkidala sam se od smeha.....e pa tate su stvarno sou....

Mi smo kada se Ogi rodio nesto isli u bolnicu na kontrolu...Krenuli lepo,Veca,mm,Ogilic u nosiljki i ja,spakovale se Veca i ja u kola,sve po ps-u,kad vidim ja mm,koji je nosio Ogija,t.j. nosiljku sa Ogijem,otvara gepek :blink: :blink: :blink:!U momentu se zapitah sta li covek trazi u gepeku a idemo kod lekara,ali dobro,kad,otvara on moja vrata,predaje mi nosiljku,prebledeo...Pa mukica niti da se smeje niti da se ne smeje,krenuo covek da spakuje sina u gepek :blink: ...Navikao da kada krece na posao i nosi nesto obicno to nesto ide u gepek....I dan danas se smejem kada se setim kako je Ogilic,srecica,sa nepunih mesec dana mogao da zavrsi u gepeku :D :D :D

hahahaha. Nemogu da zaustavim smeh. :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Uf što je lepo nasmejati se na račun tata... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa izkidala sam se od smeha.....e pa tate su stvarno sou....

Mi smo kada se Ogi rodio nesto isli u bolnicu na kontrolu...Krenuli lepo,Veca,mm,Ogilic u nosiljki i ja,spakovale se Veca i ja u kola,sve po ps-u,kad vidim ja mm,koji je nosio Ogija,t.j. nosiljku sa Ogijem,otvara gepek :blink: :blink: :blink:!U momentu se zapitah sta li covek trazi u gepeku a idemo kod lekara,ali dobro,kad,otvara on moja vrata,predaje mi nosiljku,prebledeo...Pa mukica niti da se smeje niti da se ne smeje,krenuo covek da spakuje sina u gepek :blink: ...Navikao da kada krece na posao i nosi nesto obicno to nesto ide u gepek....I dan danas se smejem kada se setim kako je Ogilic,srecica,sa nepunih mesec dana mogao da zavrsi u gepeku :D :D :D

kakav car, crkoh od smeha :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pa izkidala sam se od smeha.....e pa tate su stvarno sou....

Mi smo kada se Ogi rodio nesto isli u bolnicu na kontrolu...Krenuli lepo,Veca,mm,Ogilic u nosiljki i ja,spakovale se Veca i ja u kola,sve po ps-u,kad vidim ja mm,koji je nosio Ogija,t.j. nosiljku sa Ogijem,otvara gepek :blink: :blink: :blink:!U momentu se zapitah sta li covek trazi u gepeku a idemo kod lekara,ali dobro,kad,otvara on moja vrata,predaje mi nosiljku,prebledeo...Pa mukica niti da se smeje niti da se ne smeje,krenuo covek da spakuje sina u gepek :blink: ...Navikao da kada krece na posao i nosi nesto obicno to nesto ide u gepek....I dan danas se smejem kada se setim kako je Ogilic,srecica,sa nepunih mesec dana mogao da zavrsi u gepeku :D :D :D

Ovo i onaj Borjanin post mogu citati do besvesti i smijati se kao idiot! :lol: :lol: :lol: Nazalost ili na srecu, moj nema takvih pehova, sav je brizan! Do te mjere da me nekad izludi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasno sam legla te noci i probudim se oko pola 10.Dolazim do dnevne sobe,vidim mm i Ogi i flasicu mleka i to punu.Ja pitam sto nije jeo,a mm kaze:"Nije hteo da pije mleko pa sam mu dao cokoladu".

Brisem ja pod i kazem mm da pripazi Ognjena da ne gazi.On mu je dao pusku i igraju se.I sad kad Ogi kaze pau pau mi moramo da padamo.I mm se zagledao u tv a stajao je bas ispod kosine.I kad je Ogi tako jako vrisnuo pau mm skoci i udari glavom u kosinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasno sam legla te noci i probudim se oko pola 10.Dolazim do dnevne sobe,vidim mm i Ogi i flasicu mleka i to punu.Ja pitam sto nije jeo,a mm kaze:"Nije hteo da pije mleko pa sam mu dao cokoladu".

Brisem ja pod i kazem mm da pripazi Ognjena da ne gazi.On mu je dao pusku i igraju se.I sad kad Ogi kaze pau pau mi moramo da padamo.I mm se zagledao u tv a stajao je bas ispod kosine.I kad je Ogi tako jako vrisnuo pau mm skoci i udari glavom u kosinu.

Ahahahahahah.....pau pau.....hahahahah....E i mi imamo problem sa kosinama :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasno sam legla te noci i probudim se oko pola 10.Dolazim do dnevne sobe,vidim mm i Ogi i flasicu mleka i to punu.Ja pitam sto nije jeo,a mm kaze:"Nije hteo da pije mleko pa sam mu dao cokoladu".

Brisem ja pod i kazem mm da pripazi Ognjena da ne gazi.On mu je dao pusku i igraju se.I sad kad Ogi kaze pau pau mi moramo da padamo.I mm se zagledao u tv a stajao je bas ispod kosine.I kad je Ogi tako jako vrisnuo pau mm skoci i udari glavom u kosinu.

:rolleyes: E ovo s jelom lici na mm nemam reci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi su legende, ne znam sta je smesnije, gepek, cokolada, pricanje u snu...

A moj biser pre neki dan umalo nije progutao solju od kafe, hteo je istovremeno da pije kafu, srecom ne vrelu i da se igra pa je Pavla okrenuo licem ka sebi i stavio u krilo. Dete kao da je jedva docekalo, iz sve snage sutnuo je nogom solju bas u trenu kad je tata uzeo gutljaj, dobro mu zube nije razbio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije anegdota...ali....

Pošto Filip samo svom tati dozvoli da mu siječe nokte, ovaj mu je jutros grickalicom zasjekao prst...potekla je krv(naravno u blažem obliku)....ovaj moj je sav pobijelio od straha...

Tako da Filip više ni njemu to neće dozvoljavati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znači da će te početi i da lakirate nokte?! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja...mleko i čokolada... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.