Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

Koliko znam nije. Ja ovu rec prvi put cujem. Pomislila sam da to nije jedna od onih novokomponovanih. Tipa: nisu reklame nego je promidzba, nije helikopter nego je zrakomlat, nije g.... nego se pas p.... (da izvinete) :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Nogostup ? Je l' to nova rec za stepenice ?

Joj i ja pomislila da su stepenice. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, sada imamo materijala za ovde da roman napisemo.

Sinoc kad sam dosla odmah sam zapazila da nema moje solje koja je uvek pored kreveta, jer pijem vodu i nocu, i samo iz te solje. Pitam ja mm gde je, kaze on bacio sam je jer sam u nju hvatao govanca :blink:

Elem, tata nije bio upucen da njegov sin kaki sa uzivanjem i da to traje min 20 minuta, i on cim je namirisao nesto, odmah ga presvalaci, a nase magarence obozova da je gologuzo i odmah krenuo da se prevrci i ujedno kaki, i mm ga tako jurio po krevetu i hvatao kaku, jeste da gadno zvuci, ali mi zao sto nisam prisustvola toj sceni :lol:

Anegdote su super, ali mi je ova vrh.

Koliko znam nije. Ja ovu rec prvi put cujem. Pomislila sam da to nije jedna od onih novokomponovanih. Tipa: nisu reklame nego je promidzba, nije helikopter nego je zrakomlat, nije g.... nego se pas p.... (da izvinete) :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Dok citate objasnjenje, kliknite pod "drugi jezici" na srpski - tu su mi vec suzile oci od smeha :lol:

:lol: :lol: :lol:

Da, a jos mi je ludja slika, parkiran auto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je pre neki dan kupao Mišu u čarapama :D ubaci on dete u kadu i kaže "Vidim ja nešto mi je sumnjivo" kad ono krem čarapice ostale na nogama ahahahaha oboje smo se dobrano nasmejali nakon toga. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je pre neki dan kupao Mišu u čarapama :D ubaci on dete u kadu i kaže "Vidim ja nešto mi je sumnjivo" kad ono krem čarapice ostale na nogama ahahahaha oboje smo se dobrano nasmejali nakon toga. :D :D :D

Ahahahahhaahhaha umrla sam od smeha! :)

Ja sam imala sa mm vrlo interesantne trenutke... evo par njih...

Idemo mm i ja na trafiku, on kupuje cigare a ja uzimam flasicu vode iz frizidera. Dok sam ja uzimala vodu on je platio i cigare i vodu, ali ja to nisam videla i vadim novcanik da platim svoju vodu, na sta mi prodavacica govori "Ne ne ne, tata ti je platio vodu!"

Pred kraj trudnoce izlazak mi je bio samo do stanice da ispratim mm na posao. Stojimo jedan dan mm i ja na stanici, mm ulazi u autobus, a ja se okrecem i krecem kuci sa stanice. Zaustavlja me jedna simpaticna baka i kaze "Izvini molim te, moram da ti kazem - ti si jako mladolika trudnica, ne bih ti dala vise od 18, a imas i na koga da budes jer vidim da ti je i tata vrlo mladolik!"

U bolnici na kontroli pred pred porodjaj mm cekao u hodniku da zavrsim sa kontrolom. Izlazim ja iz ambulante i prilazim mmu, a doktor izlazi iz ambulante za mnom i prilazi nam obracajuci se mmu "Gospodine nemojte nista da brinete, za nedelju dana imacete zdravo i veselo unuce!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je pre neki dan kupao Mišu u čarapama :D ubaci on dete u kadu i kaže "Vidim ja nešto mi je sumnjivo" kad ono krem čarapice ostale na nogama ahahahaha oboje smo se dobrano nasmejali nakon toga. :D:D:D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je pre neki dan kupao Mišu u čarapama :D ubaci on dete u kadu i kaže "Vidim ja nešto mi je sumnjivo" kad ono krem čarapice ostale na nogama ahahahaha oboje smo se dobrano nasmejali nakon toga. :D :D :D

Ahahahaha ovo me je podsetilo na kupanje nase bebe! E, te tate moraju da naprave neki kiks za vreme kupanja :P

Drzi mm bebana iznad koritanceta, a ja ga kupam. Kad je dosao red na ispiranje, ja skontala da nisam donela solju za ispiranje i istrcala iz sobe po solju, a mm da ga spusti malo u vodu da se bebac ne smrzava i kaze "SAMO SAM CUO SRRRRRRRRRRK". Bebac spustio glavu i krenuo da srce vodu iz kadice... :lol: mukica, sve mu pena bila po bradi, i jos mljacka, izgleda mu se svideo ukus Dzonson kupke :P

Šećerlema i MilMarbeb volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđelčiću, gledala sam slike, one sa svadbe, jeste da je tvoj muž stariji od tebe, ali za tatu...baš ga ljudi preteraše. UOPŠTE ne izgleda kao da ti je tata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahahhaahhaha umrla sam od smeha! :)

Ja sam imala sa mm vrlo interesantne trenutke... evo par njih...

Idemo mm i ja na trafiku, on kupuje cigare a ja uzimam flasicu vode iz frizidera. Dok sam ja uzimala vodu on je platio i cigare i vodu, ali ja to nisam videla i vadim novcanik da platim svoju vodu, na sta mi prodavacica govori "Ne ne ne, tata ti je platio vodu!"

Pred kraj trudnoce izlazak mi je bio samo do stanice da ispratim mm na posao. Stojimo jedan dan mm i ja na stanici, mm ulazi u autobus, a ja se okrecem i krecem kuci sa stanice. Zaustavlja me jedna simpaticna baka i kaze "Izvini molim te, moram da ti kazem - ti si jako mladolika trudnica, ne bih ti dala vise od 18, a imas i na koga da budes jer vidim da ti je i tata vrlo mladolik!"

U bolnici na kontroli pred pred porodjaj mm cekao u hodniku da zavrsim sa kontrolom. Izlazim ja iz ambulante i prilazim mmu, a doktor izlazi iz ambulante za mnom i prilazi nam obracajuci se mmu "Gospodine nemojte nista da brinete, za nedelju dana imacete zdravo i veselo unuce!"

Jaoooooooo :lol: ...a koliko je tm stariji od tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm već 2 dana ne može da se seti kojeg je novembra rođena Anđelina :lol::unsure:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm već 2 dana ne može da se seti kojeg je novembra rođena Anđelina :lol::unsure:

Hahaha i mm za Petra ne moze da se seti da li 18 ili 19 avgust. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm već 2 dana ne može da se seti kojeg je novembra rođena Anđelina :lol::unsure:

Jaaaaaaaaaaoj (: Miiiiiiica mora da je totalno zbunjen (:

Anđelčiću, gledala sam slike, one sa svadbe, jeste da je tvoj muž stariji od tebe, ali za tatu...baš ga ljudi preteraše. UOPŠTE ne izgleda kao da ti je tata!

Jaoooooooo ...a koliko je tm stariji od tebe?

Hvala hvala :D Stariji je 16god, ali ja nikad ne bih rekla da tako i izgleda... mozda zato sto ne zelim da se to vidi! :lol:

Za svadbu je bio posebno skockan, naspavan i udesen. Mozda je i do ljubicaste kosulje koju sam ga ubedila da obuce...

Ali inace je njegova svakodnevnica - podocnjaci, neobrijan... :lol:

Hahaha i mm za Petra ne moze da se seti da li 18 ili 19 avgust.

Jaoj pa 19tog avgusta je rodjena moja sestricina! :))))) Pa dobro, on ne luta po celom mesecu, samo jedan dan vamo-tamo :)))))) Bitno da je on dobar tata, a za rodjendan ce se lako setiti! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao andjelčiću pa vi ste piš živi :lol: I meni se jednom slicno desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem ja mm:

Skini Lenu a ja idem po vodu pa da joj operemo guzu.

A on ce:

Jel treba i pampers da joj skinem?

:lol:

Naravno da zna, ali bio je premoren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala hvala :D Stariji je 16god, ali ja nikad ne bih rekla da tako i izgleda... mozda zato sto ne zelim da se to vidi! :lol:

Za svadbu je bio posebno skockan, naspavan i udesen. Mozda je i do ljubicaste kosulje koju sam ga ubedila da obuce...

Ali inace je njegova svakodnevnica - podocnjaci, neobrijan... :lol:

znaci copy/paste moja situacija :D

I sad sedi pored mene i ja mu citam i komentar je : "idem da se obrijem i na spavanje"

:D :D :D Andjelcicu dovesces mi muza u red :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem ja mm:

Skini Lenu a ja idem po vodu pa da joj operemo guzu.

A on ce:

Jel treba i pampers da joj skinem?

:lol:

Naravno da zna, ali bio je premoren.

Jaoj :D

znaci copy/paste moja situacija :D

I sad sedi pored mene i ja mu citam i komentar je : "idem da se obrijem i na spavanje"

:D :D :D Andjelcicu dovesces mi muza u red :D

Ko ce mog da dotera u red? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao andjelčiću pa vi ste piš živi :lol: I meni se jednom slicno desilo.

Dobro je da nisam jedina! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, odavno se nisam ovako smejala, :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama dok je Jakov bio još mali, ...pošto nas je terorisao sa nespavanjem, mukica, zbog zubića... ...nakon kupanja mm je poneo zajedno sa prljavim stvarčicama i onu dasku za presvlačenje! I pokušao da je stavi u korpu za prljav veš! :D

tek kad nije htela da uđe, on se opasuljio šta je uradio! :D

Trmalja i Neuhvatljiva volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam još pod utiskom komentara mm...Prošlu noć nosa on Luku po kući da podrigne i nešto mu priča, a ja već tonem u san i čujem rečenicu " Jao, sine, pa ja kad sam te pravio nisam imao pojma da ćeš biti ovako sladak i da ću poludeti za tobom...". Istog momenta sam se razbudila i počela da se smejem kao ludak... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja opet o svom tati a ne o Markovom al sta cu kad je moj tata jako smesan :D

Zovem ja njega veceras na fiksni nesto da ga pitam i ne javlja se .pa ga ipak nazovem na mobilni iako znam da mu zvono ne radi vec par dana i da se zbog toga uglavnom ne javi na telefon osim ako mu nije ispred nosa pa vidi da ga neko zove . I jel , zovem ga ja na mob i on se na moje iznenadjenje javi .

JA :- O pa ti popravio zvono ?

ON:- Ma nisam ,zaboravio da odnesem na servis ...

JA: - Pa kako si video da te zovem ?

ON: - Osetio sam vibrator !

JA; - Pala sa stolice od smeha ! :D

ON: - Ma ti se dete kompletna budala ! :D

Boze al volim tog coveka !!!!! :wub::D

buhla, Šećerlema, Tila i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je ovih dana premoren jer je dva dana spojio i neke noćne i dnevne smene, a kada tako izmoren zaspi i ja ga budim da pređe iz dnevne u spavaću sobu priča svakojake gluposti. Uglavnom Luka nam je juče čitavo popodne kmezio, plakao i vrištao, spavao po 5 minuta na rukama tako da smo sinoć posle kupanja (kad je konačno mirno zaspao) oboje bili kao da nas je voz pregazio. Elem, dok sam se ja tuširala mm je zaspao u dnevnoj i ja stanem pored njega i drmusam ga za rame govoreći da pređe u spavaću sobu, a on zgrabi moju ruku ( u nekom položaju za ljuljanje bebe, otprilike ) sa obe svoje i viče "Ne da tata, ne da tata sina svoga..." i ljuljuška moju ruku dok ja vrištim od smeha. Naravno, probudila sam ga u tom momentu i on me gleda bledo kao da sam sa kruške pala nemajući pojma čemu se smejem, a meni suze pošle od smeha... :wub::D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.