Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

Пошаљем ја мог мужа у апотеку по Мамавит, а он ладно пита апотекарку да ли имају и Татавит.

Кад нисам умрла од смеха :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je moj stariji sin imao 2 meseca, ponavljao je "a-gu" kad mu kažemo " ajde, reci a-gu".

Ja sam znala po pola sata da zamaram dete da ponavlja "a-gu" kako bih to snimila kamerom ( imamo 2oo verzija detetovog "a-gu" zabeleženo kamerom).

Jedan dan ležimo mi na krevetu, ja ga smaram " ajde, kaži a-gu", dete neće. Smeje se, ali neće.

Ja opet " kaži a-gu" , po pedeset puta, a držim kameru na gotovs.

Dete neće nikako.

Kad - ulazi tata u sobu, a dete k'o iz topa, gledajući u njega " a-gu " !

:lol::D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj drugar ulazi u apoteku(tata prvi put, 3 dan)

"Jel imate čipkaste gaćice?"

Apotekarka: :blink:

drugar : "pa znate ono kad se žena porodi..one gaće..

p.s. mrežaste gaćice- ludilo :lol:

Hahahahahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

Hihihihihi! Eto jednog super tate neopterecenog sta mu sin i u kojoj boji nosi! Veliki pozdrav tvom duhovtitom muzu draga!!!

Comsi-Comsa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihihihi! Eto jednog super tate neopterecenog sta mu sin i u kojoj boji nosi! Veliki pozdrav tvom duhovtitom muzu draga!!!

otpozdravljamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihihihi! Eto jednog super tate neopterecenog sta mu sin i u kojoj boji nosi! Veliki pozdrav tvom duhovtitom muzu draga!!!

hvala,hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo vec kod dekica, moj tata je je vec pre par meseci rezervisao svoje jos nerodjeno unuce unapred rezervisao za Bozic, Novu godinu, Uskrs....

i tako jednom kasno uvece on nesto kucka u supi po mrklom mraku, i moja mama izasla da ga pita "Pa dobro covece sta radis ti u ovo doba?" a on ce na to "Paaa, mislim na dedinu bebocku....ovaaaj pravom krevetac" A mama se uhvatila smejati "Pa deda imaju oni vec krevetac, ajd ulazi unutra". ali gde ce spavati kad dodje kod nas?

pa spavace sa nama, i zar nisi stvarno mislio da ce biti sa nam prvi Bozic sa nepunih 6 meseci, tebe ja stvarno bas drmnulo to otkrice da ces dobiti unuce!

Meno je moj tatko tako smesan i pogubljen u toj ulozi dede, mislim covek ima tek 44god i govori kako ce njegova beba (od 23god) imati bebu.

bas mi je sladak

Baš slatko. Neka deka uživa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

Hihihihi! Muz ce ti postati slavan! Ja svim mamama sto sam ih od tvog posta videla ispricala pricu o dudi! Popadase zene od smeha!!! ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihihi! Muz ce ti postati slavan! Ja svim mamama sto sam ih od tvog posta videla ispricala pricu o dudi! Popadase zene od smeha!!! ;):lol:

ima on jos bisera,ali nisu za javnost :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

otisao mm 1 dan u komsiluk na kafu.to je dvoriste sa vise stanova.posle izvesnog vremena vraca se kuci vidno potresen,bled,iscepan....ja se prestravila.pitam ga sta se desilo,kaze napala ga zver i jedva je zivu glavu izvukao!kakva zver pitam,kaze fifi-pudlica iz komsijskog dvorista!kad nisam umrla od smeha B) B) :D:lol: :lol: :lol:

iraela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila trudna otisli mm i ja da zakazem za vaginalni bris, i sestra kaze kupite spekulum i cetiri epruvete, a moj mm ce: "a gde da kupimo taj sekulum?"

Umrla sam od smeha, i dan danas kad se setim puknem od smeha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila trudna otisli mm i ja da zakazem za vaginalni bris, i sestra kaze kupite spekulum i cetiri epruvete, a moj mm ce: "a gde da kupimo taj sekulum?"

Umrla sam od smeha, i dan danas kad se setim puknem od smeha.

:D :D :D:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasa prica sa jucerasnjeg pregleda: Pregleda me dr ultrazvukom i pokazuje: ''Evo jedna nogica,stopalo,druga nogica,stopalo,kolena,butine...'' pokazuje izmedju i kaze: ''Malo mi je praznjikavo izmedju nogu..'' (Prosla dva puta je bilo nesto,ali kao mozda je pisa a mozda pupcanik!) Gledamo mi tako i ona objasnjava,a mm je prekida posle deset minuta: ''Cekajte,hocete da kazete da je zensko?'' Dr i ja u smeh:))))) Bas nam je bilo opusteno:))) Inace,svi su presrecni kad su culi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

otisao mm 1 dan u komsiluk na kafu.to je dvoriste sa vise stanova.posle izvesnog vremena vraca se kuci vidno potresen,bled,iscepan....ja se prestravila.pitam ga sta se desilo,kaze napala ga zver i jedva je zivu glavu izvukao!kakva zver pitam,kaze fifi-pudlica iz komsijskog dvorista!kad nisam umrla od smeha B) B) :D:lol: :lol: :lol:

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

Ne mogu da prestanem da se smejem. Kakav dobar fazon i super tata. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je pre neki dan ostao sam sa decom i devojcici se kakilo. On me zove na mobilni da pozurim i da ne moze on da je opere. Ja normalno, nisam stigla na vreme, a on je prvo izbrisao sa salvetama pa je tek posle oprao i kaze da je svo vreme gledao u plafon da ne bi ispovracao. Joj... a kako bi svaki dan kao ja gledao ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je moj muz danas iznervirao jer je rasplakao bebu.Zamolila sam ga da ga nahrani dok operem ves i oribam kupatilo.Kada sam zavrsila i dosla u sobu viknuo je:"Nece da jede!"i tresnuo o sto flasicu.Jadnicak je toliko plakao, jedva sam ga smirila :(

Što mi je ovo nešto poznato :) I mm je takav :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene mm izluđuje svojim idejama. Pošto je vatreni navijač Partizana, negde na internetu je našao opremu za bebe sa Partizanovim grbom, natpisima itd. Rekao je da će naš beban nositi kapicu na kojoj piše "Moja prva Partizanova kapa"!

Najstrašnije od svega je što će on stvarno to uraditi :blink:

maracaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je pre neki dan ostao sam sa decom i devojcici se kakilo. On me zove na mobilni da pozurim i da ne moze on da je opere. Ja normalno, nisam stigla na vreme, a on je prvo izbrisao sa salvetama pa je tek posle oprao i kaze da je svo vreme gledao u plafon da ne bi ispovracao. Joj... a kako bi svaki dan kao ja gledao ...

:D :D :D :D :D:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene mm izluđuje svojim idejama. Pošto je vatreni navijač Partizana, negde na internetu je našao opremu za bebe sa Partizanovim grbom, natpisima itd. Rekao je da će naš beban nositi kapicu na kojoj piše "Moja prva Partizanova kapa"!

Najstrašnije od svega je što će on stvarno to uraditi :blink:

Hmmmm..Mi IMAMO Partizanove carapice i portiklice.. :D Nije to toliko strasno.. :lol:

Slusamo navijacke pesme i gledamo Partizanove bebe na You Tubu.. Dok na pozeli i nasu bebu da stavi na internet, sve je ok.. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene mm izluđuje svojim idejama. Pošto je vatreni navijač Partizana, negde na internetu je našao opremu za bebe sa Partizanovim grbom, natpisima itd. Rekao je da će naš beban nositi kapicu na kojoj piše "Moja prva Partizanova kapa"!

Najstrašnije od svega je što će on stvarno to uraditi :blink:

Moj navija za zvezdu pa mu je kupio zvezdinu trenerku iako sam ja bila protiv. Šta da se radi kad vole fudbal :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmmm..Mi IMAMO Partizanove carapice i portiklice.. :D Nije to toliko strasno.. :lol:

Slusamo navijacke pesme i gledamo Partizanove bebe na You Tubu.. Dok na pozeli i nasu bebu da stavi na internet, sve je ok.. :D :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.