Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

Sanja,divne su anegdote i vrlo smesne!

Sada kao roditelj,razumes tatu sto je onako reagovao na slucaj sa "SEKOM"!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,divne su anegdote i vrlo smesne!

Sada kao roditelj,razumes tatu sto je onako reagovao na slucaj sa "SEKOM"!

:lol: :lol: :lol:

Sad razumem ! :D :D :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, obe anegdote su dobre, ali ova prva... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ziva bila, bas si me slatko nasmejala ! :lol:

NSanja, obe anegdote su dobre, ali ova prva... :lol: :lol: :lol:

Ima ih ihahaj ... stedecu ih od sad da vas bar jednom nedeljno ovako nasmejem :)

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Sanja od srca se nasmejah! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, ne znam koji mi je bolji. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM se jos uvijek budi kad cuje bebanu, ali bebana vise ne plce nocu ili je to jenom u mjesec dana. Zadnjih par veceri, dok sam ja bila budna i gledala TV, a mm spavao, desi se sljedece: Svaku vece negdje oko dva-pola tri skace ko oprzen iz kreveta i pita gdje je Tasa. Ja mu fino sve objasnim i kazema da se vrati u krevet, a njegovi odgovori su "Sad mi je sjedila na nogama", "Kad je prije zaspala, sad je tuda setala" , a najjaci mi je bio kad je rekao "Sad me vukla za usi" :blink: . Dijete spava k'o klada!

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM se jos uvijek budi kad cuje bebanu, ali bebana vise ne plce nocu ili je to jenom u mjesec dana. Zadnjih par veceri, dok sam ja bila budna i gledala TV, a mm spavao, desi se sljedece: Svaku vece negdje oko dva-pola tri skace ko oprzen iz kreveta i pita gdje je Tasa. Ja mu fino sve objasnim i kazema da se vrati u krevet, a njegovi odgovori su "Sad mi je sjedila na nogama", "Kad je prije zaspala, sad je tuda setala" , a najjaci mi je bio kad je rekao "Sad me vukla za usi" :blink: . Dijete spava k'o klada!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Trmalja, pa on ima traume... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legla ja juce da odspavam malo poslepodne kada je mm dosao sa posla ... ustajem kad moje dete u setalici ali naopacke , ono sto treba da bude ispred njega, njemu je iza ledja , on se sirotan zavrce da svira i lupa po onim bubnjevima al mu ne ide , a mm kaze : Bozeeee, jos ja gledam sta mu je, sta se non stop zavrce?! :D

O majko sveta ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legla ja juce da odspavam malo poslepodne kada je mm dosao sa posla ... ustajem kad moje dete u setalici ali naopacke , ono sto treba da bude ispred njega, njemu je iza ledja , on se sirotan zavrce da svira i lupa po onim bubnjevima al mu ne ide , a mm kaze : Bozeeee, jos ja gledam sta mu je, sta se non stop zavrce?! :D

O majko sveta ! :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM se jos uvijek budi kad cuje bebanu, ali bebana vise ne plce nocu ili je to jenom u mjesec dana. Zadnjih par veceri, dok sam ja bila budna i gledala TV, a mm spavao, desi se sljedece: Svaku vece negdje oko dva-pola tri skace ko oprzen iz kreveta i pita gdje je Tasa. Ja mu fino sve objasnim i kazema da se vrati u krevet, a njegovi odgovori su "Sad mi je sjedila na nogama", "Kad je prije zaspala, sad je tuda setala" , a najjaci mi je bio kad je rekao "Sad me vukla za usi" :blink: . Dijete spava k'o klada!

:lol: :lol: :lol: tm je show :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Trmalja, pa on ima traume... :lol:

Ali se to redovno desava. :lol: Ali kad se on onako pridigne k'o iz mrtvih sav preplasen i bubne neko takvo pitanje, ja ne znam kako me istog momenta suze ne zaliju. :lol: Jos ima krupne plave oci, pa se jos dodatno izbuljavi. :lol: :lol: Joj smijem se dok ga opisujem!

Legla ja juce da odspavam malo poslepodne kada je mm dosao sa posla ... ustajem kad moje dete u setalici ali naopacke , ono sto treba da bude ispred njega, njemu je iza ledja , on se sirotan zavrce da svira i lupa po onim bubnjevima al mu ne ide , a mm kaze : Bozeeee, jos ja gledam sta mu je, sta se non stop zavrce?! :D

O majko sveta ! :D

:lol: :lol: :lol: Joj mukica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali se to redovno desava. :lol: Ali kad se on onako pridigne k'o iz mrtvih sav preplasen i bubne neko takvo pitanje, ja ne znam kako me istog momenta suze ne zaliju. :lol: Jos ima krupne plave oci, pa se jos dodatno izbuljavi. :lol: :lol: Joj smijem se dok ga opisujem!

Jao, šou sa vama... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene ulepsale ste mi dan :) Zivele tate!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legla ja juce da odspavam malo poslepodne kada je mm dosao sa posla ... ustajem kad moje dete u setalici ali naopacke , ono sto treba da bude ispred njega, njemu je iza ledja , on se sirotan zavrce da svira i lupa po onim bubnjevima al mu ne ide , a mm kaze : Bozeeee, jos ja gledam sta mu je, sta se non stop zavrce?! :D

O majko sveta ! :D

:lol: :lol: :lol: :lol: Dobro nije uzelo dete nešto da ga gađa... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, sada imamo materijala za ovde da roman napisemo.

Sinoc kad sam dosla odmah sam zapazila da nema moje solje koja je uvek pored kreveta, jer pijem vodu i nocu, i samo iz te solje. Pitam ja mm gde je, kaze on bacio sam je jer sam u nju hvatao govanca :blink:

Elem, tata nije bio upucen da njegov sin kaki sa uzivanjem i da to traje min 20 minuta, i on cim je namirisao nesto, odmah ga presvalaci, a nase magarence obozova da je gologuzo i odmah krenuo da se prevrci i ujedno kaki, i mm ga tako jurio po krevetu i hvatao kaku, jeste da gadno zvuci, ali mi zao sto nisam prisustvola toj sceni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene... Muzevi su super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenuli mm i ja na kafu...i kako smo se uhvatili za ruke...on u nekom momentu skonta da nema burme...kako je samo problijedio...stao kao ukopan(by the way...ja se nikada tako ne bih "zaledila" :huh: )...

Bio mi je smiješan, ali se nisam smjela smijati...uglavnom trčao je tražeći burmu po nogostupu..na kraju sam ju ja našla :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Nogostup ? Je l' to nova rec za stepenice ?

A kako to zovete? Nije cesta, tamo gdje pješaci hodaju.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Nogostup ? Je l' to nova rec za stepenice ?

A kako to zovete? Nije cesta, tamo gdje pješaci hodaju.. :unsure:

Sad si me zbunila, bila sam ubedjena da mislis na stepenice cim je nogo '- stup. Po ovom retpostavljam da mislis na trotoar ili plocnik ?

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brate mili! :lol: Ako nije tajna, od kad se koristi ova rec nogostup ?

Jel se tako u Kninu nije govorilo? Bogami kod nas u Slavoniji jeste. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.