Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

i moj suprug je kao i mnogi imao biser u apoteci...poslala sam mu SMS-om poruku da mi kupi Šumeći vitamin C(...i napisala Sumeci vit.C)...i on je jadnicak tako kako je procitao(po Vuku) i trazio :Sumeci vit C(krajnje smesno akcentovano)...posle zabezeknutosti i malo razmisljanja apotekarka je shvatila,umrla od smeha...on propao u zemlju,ja dobila Sumeci-Šumeći vitamin...i jos i dan danas se slatko ismejemo tome :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moj suprug je kao i mnogi imao biser u apoteci...poslala sam mu SMS-om poruku da mi kupi Šumeći vitamin C(...i napisala Sumeci vit.C)...i on je jadnicak tako kako je procitao(po Vuku) i trazio :Sumeci vit C(krajnje smesno akcentovano)...posle zabezeknutosti i malo razmisljanja apotekarka je shvatila,umrla od smeha...on propao u zemlju,ja dobila Sumeci-Šumeći vitamin...i jos i dan danas se slatko ismejemo tome :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moj suprug je kao i mnogi imao biser u apoteci...poslala sam mu SMS-om poruku da mi kupi Šumeći vitamin C(...i napisala Sumeci vit.C)...i on je jadnicak tako kako je procitao(po Vuku) i trazio :Sumeci vit C(krajnje smesno akcentovano)...posle zabezeknutosti i malo razmisljanja apotekarka je shvatila,umrla od smeha...on propao u zemlju,ja dobila Sumeci-Šumeći vitamin...i jos i dan danas se slatko ismejemo tome :lol:

Ma ovo je vrh provala,crkoh od smeha. Ja mislila da je samo mm bukvalista,strasnooooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljala ja pre porodjaja nesto o onoj kadi za porodjaj.I ispricam ja mm kako je to super i kako bih mozda volela...a on me mrtav ozbiljan pita:"A gde bude dr,jel i on udje u kadu?" :blink: :blink: :blink: A onda ja jos ozbiljnija:"Da,ima specijalnu masku za ronjenje ,da bolje vidi kad me bude poradjao." :lol:

Daca87 i iraela volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljala ja pre porodjaja nesto o onoj kadi za porodjaj.I ispricam ja mm kako je to super i kako bih mozda volela...a on me mrtav ozbiljan pita:"A gde bude dr,jel i on udje u kadu?" :blink: :blink: :blink: A onda ja jos ozbiljnija:"Da,ima specijalnu masku za ronjenje ,da bolje vidi kad me bude poradjao." :lol:

Dobar je.. :D :D :D Bas sam se slatko nasmejala.. Nista oni ne znaju, zato su toliko ludi.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljala ja pre porodjaja nesto o onoj kadi za porodjaj.I ispricam ja mm kako je to super i kako bih mozda volela...a on me mrtav ozbiljan pita:"A gde bude dr,jel i on udje u kadu?" :blink: :blink: :blink: A onda ja jos ozbiljnija:"Da,ima specijalnu masku za ronjenje ,da bolje vidi kad me bude poradjao." :lol:

hahahaha,koji pish,a i ono sa dudom u boji i ``cipkastim`` gacicama je super!!!!!!zivele tate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljala ja pre porodjaja nesto o onoj kadi za porodjaj.I ispricam ja mm kako je to super i kako bih mozda volela...a on me mrtav ozbiljan pita:"A gde bude dr,jel i on udje u kadu?" :blink: :blink: :blink: A onda ja jos ozbiljnija:"Da,ima specijalnu masku za ronjenje ,da bolje vidi kad me bude poradjao." :lol:

Jaooooooooooooooo, ne verujem,ovo je ludilo :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljala ja pre porodjaja nesto o onoj kadi za porodjaj.I ispricam ja mm kako je to super i kako bih mozda volela...a on me mrtav ozbiljan pita:"A gde bude dr,jel i on udje u kadu?" :blink: :blink: :blink: A onda ja jos ozbiljnija:"Da,ima specijalnu masku za ronjenje ,da bolje vidi kad me bude poradjao." :lol:

E super je :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam bila trudna sa ćerkom, doktorka je rekla da je dečak i mom mužu su drugari uvek govorili "imaćeš jednog malog pišingera". Kad sam se porodila, javila sam mu da je devojčica, obradovao se i počeo javljati drugarima i jedan mu kaže "jel se rodila beba-pišinger", a on kaže " rodila se beba, ali bez piše", drugar se zaprepastio. Kasnije kad su mi prepričavali, umrla sam od smeha, a muž kaže da je to nesvesno rekao. :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam bila trudna sa ćerkom, doktorka je rekla da je dečak i mom mužu su drugari uvek govorili "imaćeš jednog malog pišingera". Kad sam se porodila, javila sam mu da je devojčica, obradovao se i počeo javljati drugarima i jedan mu kaže "jel se rodila beba-pišinger", a on kaže " rodila se beba, ali bez piše", drugar se zaprepastio. Kasnije kad su mi prepričavali, umrla sam od smeha, a muž kaže da je to nesvesno rekao. :lol::lol::lol:

Nisam se ulogovala, pa da se zna ko sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(taca 75 @ 23.03.2010, 11:49)

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

hahaha,e svaka mu cast ;)

0t14.jpgNku8p2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljala ja pre porodjaja nesto o onoj kadi za porodjaj.I ispricam ja mm kako je to super i kako bih mozda volela...a on me mrtav ozbiljan pita:"A gde bude dr,jel i on udje u kadu?" :blink::blink::blink: A onda ja jos ozbiljnija:"Da,ima specijalnu masku za ronjenje ,da bolje vidi kad me bude poradjao." :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moj suprug je kao i mnogi imao biser u apoteci...poslala sam mu SMS-om poruku da mi kupi Šumeći vitamin C(...i napisala Sumeci vit.C)...i on je jadnicak tako kako je procitao(po Vuku) i trazio :Sumeci vit C(krajnje smesno akcentovano)...posle zabezeknutosti i malo razmisljanja apotekarka je shvatila,umrla od smeha...on propao u zemlju,ja dobila Sumeci-Šumeći vitamin...i jos i dan danas se slatko ismejemo tome :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene mm izluđuje svojim idejama. Pošto je vatreni navijač Partizana, negde na internetu je našao opremu za bebe sa Partizanovim grbom, natpisima itd. Rekao je da će naš beban nositi kapicu na kojoj piše "Moja prva Partizanova kapa"!

Najstrašnije od svega je što će on stvarno to uraditi :blink:

Nas je cerki jos kada je bila beba uzeo portiklicu i carapice, za sada, kaze uzece joj i duks kada malo poraste! Ocevi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada smo prvi put bili u savetovalistu, kada je trebalo da izmerimo bebu, sestra je mm rekla da joj doda tetra pelenu da na njoj stavi bebu, kad ono on joj pruza pampers!!! Hahaha.. Sestra se iskidala od smeha.. a080.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala sam muza u apoteku po HIPP-ov čaj od komorača,i on je tražio čaj od HIPP-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce me boleo stomak pa mm resi da opere cerkicu...udjem ja posle njih u kupatilo i vidim nesto mi mirise i skontam on prao dete sa mlekom za telo...a nece da prizna...a ja sa ovim mojim metarskim nosem sve namirisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posaljem ja mm u apoteku po novu dudu.apotekarka ga pita da li zeli da uzme jos 1-nu 1-inu koja je ostala,ali je u rozoj boji .on na to odgovara"ma dajte ne vidi on(nas sin) boju sa te strane

e ovo je najjaca fora, svaka cast za opustenog tatu! :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce me boleo stomak pa mm resi da opere cerkicu...udjem ja posle njih u kupatilo i vidim nesto mi mirise i skontam on prao dete sa mlekom za telo...a nece da prizna...a ja sa ovim mojim metarskim nosem sve namirisem...

:D:D:D

kakvi su oni carevi,opusteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi svaki dan(pošto ga čuva 5 sati u prosjeku dnevno) napravi neko čudo.

Dvije različite čarape, bodić naopako...ma sav je nekako smotan s njim! A ja kada dođem s posla ne znam koji mi se više obraduje.

Juče mu je dao BECUTAN mlijeko da se igra sa tubom. Filip je to precizno otvorio...sav se umazao i sve oko sebe(ne znam šta je samo ovaj moj radio da to nije vidio).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas je cerki jos kada je bila beba uzeo portiklicu i carapice, za sada, kaze uzece joj i duks kada malo poraste! Ocevi!

Nas tata je kupio majcu-dres ( od Vojvodine) jos kada je imala 1 god. i morali smo obavezno da je obucemo kada idemo na plazu ( Strand ). A sada imamo veci broj. Prosle godine je dao da se na majci za nju odstampa " ja sam buduci pilot " i slika aviona ( mm obozava avione )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo je situacija da nesto nije umeo da joj obuce ( uzi bodic ili hulahopke) i onda samo kaze " ma ne treba joj to" i neobuce joj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo je situacija da nesto nije umeo da joj obuce ( uzi bodic ili hulahopke) i onda samo kaze " ma ne treba joj to" i neobuce joj.

Tako i moj.. Kad smo pravili povojnicu poslala sam ga u apoteku da kupi caj od belog sleza.On poso,i meni zvoni mob,zove me muz.Ja se javim ,bez halo ili sta sad i samo kazem BELI SLEZ ,DENISE,BELI SLEZ,on a da bre,i spusti.. Slabo pamti ,brzo zaboravlja.. Uvek je takav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo pre 2 dana na UZ a posto jos uvek ne znamo kog je pola beba, mm pita doktora "Doktore, na koga ima oci beba (beba je spavala)?", a doktor odgovara "Sve je na tatu, samo nema naocare (mm nosi naocare)!". Mm kaze meni na to "Jel sam ti reko da je decak!"

Dr je pao u nesvest koliko se smejao! :lol: :lol: :lol:

iraela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo pre 2 dana na UZ a posto jos uvek ne znamo kog je pola beba, mm pita doktora "Doktore, na koga ima oci beba (beba je spavala)?", a doktor odgovara "Sve je na tatu, samo nema naocare (mm nosi naocare)!". Mm kaze meni na to "Jel sam ti reko da je decak!"

Dr je pao u nesvest koliko se smejao! :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.