Анегдоте са татама

odgovora

Objavljeno

Kada sam radila drugo dijtete, došao suprug po nas na otpust, ulazimo u prostorju za otpust, sestra, beba i ja. Moj suprug stoji nervozan na sred prostorije i pritrčava bebi. Nigdje stvari oko njega, pitam gdje mi je odjeća a on onako unezvjeren pogleda me i kaže, evo je tu, otvori vrata i iz hodnika donese kesu a u kesi sve ono što sam skinula kada sam došla na porod i gaće od tog dana. Uredno je doneo sve za bebu a ja sam otišla kući u šlampavoj trudničkoj haljini :D. Sestra se kidala od smijeha.

 

MilMarbeb voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki put pre kupanja, tata mu skida bodi preko nogu... Izvuče rukice pa bodi preko pelene svuče :lol:

 

A najsmešniji je bio dok smo uspostavljali dojenje, pa mleko nadođe, bebac spava li spava, a mm sav srećan priskače da mi izmuze mleko. Igra se čovek, vuče li vuče, kad odjednom - štrc po sred oka :D

'Šta je ovo ženo, imaš mleka za još jedno kol'ko prska!' :D

Moj je pitao komšiju koliko njegova baca mil mlijeka , kaže moja preko 200 ml :D

MilMarbeb voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je morao da ode da kupi haljinicu za A krstenje, jer ja nisam mogla da stignem nikako... otprilike je ovako tekao razgovor u butiku:

prod: Koliko ima beba? 

mm: Jedno cetiri ipo kile...

prod: Meseci. Koliko ima meseci? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.