Prva kontrola

odgovora

Objavljeno

Ihaaa savrseno... Cestitam Claro ili bolje da cestitam medi jer je on zaduzen za prinosenje i odnosenje Veljka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ihaaa savrseno... Cestitam Claro ili bolje da cestitam medi jer je on zaduzen za prinosenje i odnosenje Veljka ;)

Da :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Basic Sonja u DZ u Vase Stajic je divna, bas kao i sestre :)taj DZ mi se dopada jer je iskljucivo decija ambulanta i nema mnogo pacijenata kao npr u DZ na Novom Naselju.

Pavle je porastao 4cm i dobio tacno jedan kilogram, idealno :) a ja se brinula sto vec sa 5 punih nedelja pije po 120ml Humane...dr rece da mu je toliko i potrebno ocigledno posto ne bljucka, budi se na 3-4 sata, a i krupna je beba. :)

ps. i bio je jako dobar,plakao je tek kad jeprimio vakciju (tj urlao, al dobro sad...) pravio se fini pred nepoznatim tetama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Pavla...samo neka nam raste. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Pavla...samo neka nam raste. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo isto dobili 1 kg i porasli 4 cm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo isto dobili 1 kg i porasli 4 cm :)

Mašala, neka su nam samo dobra ova naša dečica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mašala, neka su nam samo dobra ova naša dečica :rolleyes:

dobili smo od tad jos oko 300 gr! sad imamo 5 kg! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo isto dobili 1 kg i porasli 4 cm :)

ovo je bilo na prvom sistematskom pre nedelju dana,ove nedelje smo bili u bolnici na kotroli zbog zutice i tamo je pokazalo da smo se jso ,,napuckali`` :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je bilo na prvom sistematskom pre nedelju dana,ove nedelje smo bili u bolnici na kotroli zbog zutice i tamo je pokazalo da smo se jso ,,napuckali`` :lol:

Ma biće sve ok..bitno je da ručkaju bebee i da nam se smeškaju..to znači da im je lepo i da uživaju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pu pu zene da vam ne ureknem bebu..ocu ja takvu bebu..moja mala je jako slabo napredovala kao beba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pu pu zene da vam ne ureknem bebu..ocu ja takvu bebu..moja mala je jako slabo napredovala kao beba ;)

Ma to se menja bwe..Steva je kao beba bio baš ono..sve po knjizi..a posle..stao na 15 kg i ni makac..tako dve godine...tek skoro dodao još 2 kg :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo isto dobili 1 kg i porasli 4 cm :)

Heh :) nek su zdravi i veseli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za bepcice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana je za mesec dana skupila 1900g. i 7cm je porasla! :D Moja buca.... :lol:

Teo je na prvoj kontroli bio znatno manji,skupio je "samo"(sao naspram Ane jel') 1kg i 4cm-po knjizi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana je za mesec dana skupila 1900g. i 7cm je porasla! :D Moja buca.... :lol:

Teo je na prvoj kontroli bio znatno manji,skupio je "samo"(sao naspram Ane jel') 1kg i 4cm-po knjizi... ;)

WOW! Mašala! Samo neka raste, karamelica mala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana je za mesec dana skupila 1900g. i 7cm je porasla! :D Moja buca.... :lol:

Teo je na prvoj kontroli bio znatno manji,skupio je "samo"(sao naspram Ane jel') 1kg i 4cm-po knjizi... ;)

CHIIIII, cime ti to hranis Anu?! :lol: Moj Aki je toliko napredovao za 2 meseca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ponedeljak idemo na drugu kontrolu i da primimo tu famoznu vakcinu.

Dunja se do sada nije bas proslavila sto se tice hrane tako da je do sada po nasoj evidenciji teska 4800 i visoka 57cm. Videcemo sta ce nam reci pedijatrica.

Jedino sto me plasi je ta vakcina jer ne znam da li ce uticati na njen ionako slab apetit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CHIIIII, cime ti to hranis Anu?! :lol: Moj Aki je toliko napredovao za 2 meseca. :)

Veruj mi samo je dojim i dajem joj caj od komorace... I dr.me isto pitala(verovatno kad je videla kolike su mi grudi-a zna kako su bile male pre-poverovala :lol:). :D Mala raste kao da je polivamo... :)

Anchi,nemoj toliko da se brines,ako je ona raspolozena,zdrava,nije bitno koliko g. je sakupila,sve ce se to izjednaciti vremenom... Mi smo se tako plasili za Teodora a sad ima 2kg viska... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ponedeljak idemo na drugu kontrolu i da primimo tu famoznu vakcinu.

Dunja se do sada nije bas proslavila sto se tice hrane tako da je do sada po nasoj evidenciji teska 4800 i visoka 57cm. Videcemo sta ce nam reci pedijatrica.

Jedino sto me plasi je ta vakcina jer ne znam da li ce uticati na njen ionako slab apetit :(

Sada treba da primi onu vakcinu u ruku, nožicu i na usta jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi samo je dojim i dajem joj caj od komorace... I dr.me isto pitala(verovatno kad je videla kolike su mi grudi-a zna kako su bile male pre-poverovala :lol:). :D Mala raste kao da je polivamo... :)

Anchi,nemoj toliko da se brines,ako je ona raspolozena,zdrava,nije bitno koliko g. je sakupila,sve ce se to izjednaciti vremenom... Mi smo se tako plasili za Teodora a sad ima 2kg viska... :lol:

Des bwe ženo, sapatnico heheh..šta rade dečica? jel krenulo ono sa trešnjama? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada treba da primi onu vakcinu u ruku, nožicu i na usta jel?

Tu vakcinu treba da primi, ali mi smo se odlucili a i po preporuci pedijatrice, primice Infanriks vakcinu. To je isto sto i Pentaksim. Plasim se T i otoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, sa radošću vam javljam (sad pročitah na FB) Marta i Milan su se upravo vratili iz savetovališta. Milan je napredovao 1kg a Marta 700gr. I to bi sve bilo normalno da to nije napredovanje u zadnjih 12 dana :D:wub: Dobrice su prave :)

Bojanin brat vam se zahvaljuje i sve vas pozdravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, sa radošću vam javljam (sad pročitah na FB) Marta i Milan su se upravo vratili iz savetovališta. Milan je napredovao 1kg a Marta 700gr. I to bi sve bilo normalno da to nije napredovanje u zadnjih 12 dana :D:wub: Dobrice su prave :)

Bojanin brat vam se zahvaljuje i sve vas pozdravlja.

Bravo za mališane! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.