Strah od lifta

odgovora

Objavljeno

Ima li nesto gore od toga kada se sa malim detetom zaglavis u liftu???????? NEMA...

Juce sam se zaglavila sa cerkom. Normalno smo usle u lift na prizemlju i pritisnule 3 a lift nesto cak i ni tamo ni ovamo...UZAS...Sreca da sam imala mob kod mene pa sam pozvala komsiju a ovaj zvao ove sto odrzavaju lift...dosli su za 20 minuta...Osecaj je uzasan...Sreca da Maja nije trazila da piski ili da se meni nije piskilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O svasta Micika. Dobro je da je Maja bila dobra, a ja bi svisnula, inace uvek nastojim da idem peske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim liftove i zemljotrese....

Noćas sam imala more oko zemljotresa, pored sebe stavila sve moguće telefone, ručnu bateriju za nedaj Bože...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Uf...nemam tih oproblema, živim u kući, a i skoro nikad ne koristim liftove, uvek lepo stepenicama, baš iz tog razloga...svakakao ti nije bilo svejedno... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i ja ne volim liftove ali kada vas boli noga onda hteli ne hteli idete liftom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nama se to desilo, al u tržnom centru... Mm je bio sa nama, pa smo se smejali i igrali dok su majstori popravljali, sve to je trajalo više od pola sata, a direktor centra nas je stalno obilazio, da vidi kako je Aki (on je tad imao 7 meseci) :rolleyes:

Lift je kompletno od stakla pa smo sve videli šta se dešava okolo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas sam imala more oko zemljotresa, pored sebe stavila sve moguće telefone, ručnu bateriju za nedaj Bože...

A zasto??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma, ali imam neki osjećaj da će uskoro "opaliti"...

Ma pukla sam ti ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi,hi :rolleyes: ,hi...kako ti mužić nedostaje, a nećeš da priznaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno...

Ako "opali" zemljotres da ne ostane iza mene :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li nesto gore od toga kada se sa malim detetom zaglavis u liftu???????? NEMA...

Juce sam se zaglavila sa cerkom. Normalno smo usle u lift na prizemlju i pritisnule 3 a lift nesto cak i ni tamo ni ovamo...UZAS...Sreca da sam imala mob kod mene pa sam pozvala komsiju a ovaj zvao ove sto odrzavaju lift...dosli su za 20 minuta...Osecaj je uzasan...Sreca da Maja nije trazila da piski ili da se meni nije piskilo...

Ima.....da se sa 3MALA DETETA ZAGLAVIŠ U LIFTU.....što se meni desilo pre 4 godine :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma, ali imam neki osjećaj da će uskoro "opaliti"...

Ma pukla sam ti ja.

nece nece, ne brini prvo ce ovde. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim liftove i zemljotrese....

Noćas sam imala more oko zemljotresa, pored sebe stavila sve moguće telefone, ručnu bateriju za nedaj Bože...

pa fillipa zar ti ne zivis bre u kuci????sta se plasis zemljotresa...samo se sklonis ispod trpezarijskog stola i dovidjenja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja isto ne volim liftove i zato sam uvek zivela na prvom spratu...em sto volim da se popnem pjehe do stana em zbog zemljotresa da mogu za cas da kibnem :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima.....da se sa 3MALA DETETA ZAGLAVIŠ U LIFTU.....što se meni desilo pre 4 godine :o

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam oko 5god.isla u predskolsko u "Pinki",moji me ostave ispred ulaza a ja sama gore,ovaj put(nije prvi) liftom...i naravno zaglavim se na medjuspratu...lupaj,vristi,cekaj,pa lupaj,vristi,cekaj... :o :o :o

od tada imam neki podsvesni strah od liftova...ali ne od zaglavljivanja vec od propadanja lifta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam oko 5god.isla u predskolsko u "Pinki",moji me ostave ispred ulaza a ja sama gore,ovaj put(nije prvi) liftom...i naravno zaglavim se na medjuspratu...lupaj,vristi,cekaj,pa lupaj,vristi,cekaj... :o :o :o

od tada imam neki podsvesni strah od liftova...ali ne od zaglavljivanja vec od propadanja lifta :(

Horor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm se pre jedno dve nedelje zaglavio u liftu, nestalo je struje. Verovali ili ne, zvao je vatrogasce, policiju i elektrodistribuciju... :lol:

Ja sam bila na poslu, 18 puta me je nazvao, ja ga pitam jel se boji, a on se dere na mene:"Nemoj to da me pitas" i opasno se naljutio jer sam se smejala jer mi je rekao da on u odelu sedi na podu i zove vatrogasce :lol:

Pravi je junak :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li nesto gore od toga kada se sa malim detetom zaglavis u liftu???????? NEMA...

Juce sam se zaglavila sa cerkom. Normalno smo usle u lift na prizemlju i pritisnule 3 a lift nesto cak i ni tamo ni ovamo...UZAS...Sreca da sam imala mob kod mene pa sam pozvala komsiju a ovaj zvao ove sto odrzavaju lift...dosli su za 20 minuta...Osecaj je uzasan...Sreca da Maja nije trazila da piski ili da se meni nije piskilo...

dobro je da je sve dobro proslo,sreca tvoja da imas signal u liftu!!!pa si mogla nekog da pozoves,ja ga nisam imala u prosloj zgradi,a lift nam je jedno vreme stalno PROPADAO :o na svu srecu,zgrada nema mnogo spratova pa niko nije mogao da strada,part puta sam se zaglavila,ali sam nasla caku i izlazila sama izlifta,sad kad na to pomislim pitam se odakle mi hrabrosti...al` eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro je da je sve dobro proslo,sreca tvoja da imas signal u liftu!!!pa si mogla nekog da pozoves,ja ga nisam imala u prosloj zgradi,a lift nam je jedno vreme stalno PROPADAO :o na svu srecu,zgrada nema mnogo spratova pa niko nije mogao da strada,part puta sam se zaglavila,ali sam nasla caku i izlazila sama izlifta,sad kad na to pomislim pitam se odakle mi hrabrosti...al` eto...

BM kako to zaista izgleda kada lift propadne ?Cekaj... nek je ta vasa zgrada imala i samo 4 sprata...nije valjda da je to "propadanje" prolazilo bez posledica?

A za ovo izlazenje...vec te zamisljam kako se na misice ruku podizes i izlazis kroz "krov" lifta,kao u filmovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja se bojim propadanja vise nego zaglavljivanja....ali ovde su sve zgrade do 4 .sprata, i retko ko mi zivi na 4.tom pa i retko ulazim u liftove.... :)

ma bezi, zatvoreni i mali prostori bez prozori...jok..... :unsure::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BM kako to zaista izgleda kada lift propadne ?Cekaj... nek je ta vasa zgrada imala i samo 4 sprata...nije valjda da je to "propadanje" prolazilo bez posledica?

A za ovo izlazenje...vec te zamisljam kako se na misice ruku podizes i izlazis kroz "krov" lifta,kao u filmovima ;)

na svu srecu niko nije zavrsio povredjen,zgrada ima 5 spratova,ali je ulaz u lift bio na prvom,uglavnom ne bi ni stoigla do 4 ili 5 sprata jer bi on propao vec na 2.samo se srucis dole :o to nije bila neka opasna visina da bi neko mogao da bude povredjen,SVA SRECA,jer je u zgrdai dosta penzionera(njimaje ,valjda ,i to malo ,,treskanja`` bilo i previse)

posto je to onaj ,,moderniji model lifta``nema ona starinska drvena vrata ,vec metalna iz dva dela koja ulaze jedan u drugi,tako da je bilo ,,o-ruk`` poguras jedan deo u drugi,skrzo do kraja i izletis napolje...tu je valjda bila i luda sreca da se nikad nije zaustavio izmedju 2 sprata ,pa sma imala kuda da izadjem ,a verovatno i sto u tom kurslusu liftu nije ,,palo na pamet`` da se opet pokrene ili nesto slicno :mellow: sad kad pomislim sta je sve moglo da se dogodi......strese me jeza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha e nasmeja me slatko "samo se srucis dole..."

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha e nasmeja me slatko "samo se srucis dole..."

:lol: :lol: :lol:

jbg,vidis da meni to nije bilo,,nista`` cim sam izigravala ramba :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto jos jednog razloga zasto bih zivela u kuci, a ne u stanu kao sad na 7.spratu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.