Vas hobi

odgovora

Objavljeno

Sva ta uputstva na sajtu ja sam napravila :) Od polimerske gline (fimo, premo, cernit, beolin...) i posle se smirgla (eventualno polira) i lakira. Pa nem' pojma, nikada nisam prodavala te perlice na komad, samo gotov nakit, nikad mi niko nije ni trazio te perlice :) A pravim ih razne velicine, zavisi sta ce od njih posle biti :D U sustini od 1cm do nekih 5-6cm :)

Pa reci neku cenu za tortice od po 1.5 cm :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli koji je tu sloj prašine...

Jedino ako ne cisti non stop. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino ako ne cisti non stop. :rolleyes:

I ako pere igračke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj, ja sam opterecena figuricama iz kinder jaja, ali ih drzim u kutijama...

Aaaaaaaaaaaaa, dodje mi da joj pokradem ove igrackice...

E, je l' hoce neko da se menja figurica iz kinder jaja? ^^ Ja imam tri misice duplikata i dva neka cuda sto se zavrte pa leti (jbm li ga kako li se to zove...) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj, ja sam opterecena figuricama iz kinder jaja, ali ih drzim u kutijama...

Aaaaaaaaaaaaa, dodje mi da joj pokradem ove igrackice...

E, je l' hoce neko da se menja figurica iz kinder jaja? ^^ Ja imam tri misice duplikata i dva neka cuda sto se zavrte pa leti (jbm li ga kako li se to zove...) :P

MIslis na cigre?! :)

Ja sam imala milion igracaka iz kinder jaja, neke sam ostavila za uspomenu a neke poklonila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MIslis na cigre?! :)

Ja sam imala milion igracaka iz kinder jaja, neke sam ostavila za uspomenu a neke poklonila.

ne ne, nego ono 8 povuces neki "tracak" sa zubcanicima, to zavrti krug i krug se otkaci i poleti :P Slikacu pa cu da okacim, ne umem da objasnim, samo znam da moja mama to mrzi zato sto leti po celoj kuci :P

Cigre obozavam, ali ih nemam iz Kinder Jajaaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog hobija, mada se to rateze u sve i svasta..imam i lancice od koze i svasta jos ali nisam slikala, uglavnom za svoj gust pravim....ili nekom dragom za rodjendan i tako...

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

;)

secer voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog hobija, mada se to rateze u sve i svasta..imam i lancice od koze i svasta jos ali nisam slikala, uglavnom za svoj gust pravim....ili nekom dragom za rodjendan i tako...

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

;)

Bas je lepo :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog hobija, mada se to rateze u sve i svasta..imam i lancice od koze i svasta jos ali nisam slikala, uglavnom za svoj gust pravim....ili nekom dragom za rodjendan i tako...

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

;)

bravo zenska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li su to hobiji, ali ima više stvari u kojima uživam u slobodno vreme: u zadnje vreme mnogo sklapam puzzle, šećere iz kafića skupljam već duže vreme, kao i igračkice iz Kinder jaja. Takođe volim da pletem, iako nisam neki majstor, pletem samo neke jednostavnije stvari, tipa traka za kosu, šalova ili priglavaka, a radim na tome da naučim da vezem jer goblene obožavam. Jedno vreme sam pravila vaze za cveće od tegli pomoću raznobojnih salveta, više to ne radim jer ih imam dovoljno. Skupljam sve vrste suvenira i kojekakvih ukrasa.

Čitanje i rešavanje ukrštenica ni ne računam kao neki hobi, to mi je svakodnevna aktivnost.

secer voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

andjelcicu svaka cast. Cista desetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam zaljubljena u fotografiju, pravila sam nakit a sada se zanimam sa pravljenjem čestitki i foto spomenara da tako kažem. mnogo mi prija i ispunjava mi vreme ;)

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ako smem da okačim, moj blog, pa možete da vidite nešto od stvarčica koje sam napravila. :) mada sma se malo ulenjila pa nisam kačila sve redovno,

imam pripremljene fotke za par stvarčica koje sam pravila, pa evo jednu od njih baš danas postavih, a i ostale ću morati uskoro - obećala sam smaoj sebi! :D

http://superanisoptera.blogspot.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ako smem da okačim, moj blog, pa možete da vidite nešto od stvarčica koje sam napravila. :) mada sma se malo ulenjila pa nisam kačila sve redovno,

imam pripremljene fotke za par stvarčica koje sam pravila, pa evo jednu od njih baš danas postavih, a i ostale ću morati uskoro - obećala sam smaoj sebi! :D

http://superanisoptera.blogspot.com

Bas je lepo, a kutija za recepte je fenomenalna!!! :) I nick ti je dobar! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala! baš mi je drago da ti se dopada! tako mi bude puno srce kad me neko pohvali :wub:

Palčica i Moja pesmica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xm, ja prodajem nakit.... posrebren inace... to mi je hobi ovih dana.. 
ako nekog zanima moze da se javi :))))))))))))))))
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim se kladiti na sport. Situacija s internetskim klađenjem u Srbiji jasno je definirana zakonom, a da bi kladionice u Srbiji mogle raditi online, moraju dobiti licencu koju izdaje regulatorno tijelo Republike Srbije. Na mightytips možete pronaći najbolje kladionice iz Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim sport. Ali ne žurim da se kladim na nekoga tako slepo. Moram prvo da pročitam analitiku, članci su opet korisni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji sport više voliš? Volim tenis i fudbal, čudno. Radujemo se sledećem prvenstvu. A kad smo već kod članaka i analitike, volim da ih odnesem na Kladionice tv i polako ih ponovo čitam, upoređujem i analiziram. Ali ipak bi me zanimalo vaše mišljenje o ovom pitanju. Zato što su mnogi ljudi neiskusni, ali već pokušavaju da mi daju savet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Это мое хобби, хотя оно распространяется на все и всех... У меня тоже есть кожаные цепочки и все такое, но я их еще не фотографировала, в основном делаю для своего гостя... или для кого-то дорогого мне на день рождения и так далее...

 

http://pinterest.com/lejla/my-creations/

Очень хорошо. Ваше хобби прекрасно. А работать я начал после того, как девочки родили. И я решила открыть свой цветочный магазин . Это очень помогает после работы по дому мысленно отдохнуть. И да, так как муж не подарил мне цветов, я решила их купить. Если вы хотите цветы, пришлите мне сообщение. Я всегда смогу сделать для вас хорошую скидку. 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo je videti da nisam jedina majka koja voli da se kladi dok bebac spava. MM je strastveni zaljubljenik u fudbal i dok bebac spavka uzivamo da gledamo utakmice i takmičimo se ko ce vise tipova da pogodi na uživo kladjenju. Medjutim, dok je on na poslu ja koristim priliku da sakupljam freebet bonuse na novim online kladionicama :) Ukoliko imate neki dobar izvor informacija za nove besplatne uloge javljajte. Ja sam pronašla freebets gde mogu da vidim sve najnovije freebet bonuse bez depozita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.