Vas hobi

odgovora

Objavljeno

Pa hobi mi je odrzavanje cveca ( ali nova sam u tome ) i gajenju tigrica ( isto sam tek pocetnik ),

i ja zaboravih da navedem gajenje cveca...nikako da slikam moje cvece i pokazem vam.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od svih hobija koje sam imala u zivotu uvek sam se jednom vracala...SEXU :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od svih hobija koje sam imala u zivotu uvek sam se jednom vracala...SEXU :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: e stvarno si blesava....ali to nije hobi...to je sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: e stvarno si blesava....ali to nije hobi...to je sport

a ne ne sport je kad juris mesto u gradskom prevozu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od svih hobija koje sam imala u zivotu uvek sam se jednom vracala...SEXU :lol: :lol:

Lilika tesko da je tebi to hobi...hobi je ipak sporedno interesovanje... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika tesko da je tebi to hobi...hobi je ipak sporedno interesovanje... :lol: :lol: :lol:

pa vidis polako mi i postaje sporedno interesovanje ..zeza me stomak :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od svih hobija koje sam imala u zivotu uvek sam se jednom vracala...SEXU :lol: :lol:

eto,vidis da si SPORTSKI TIP ;) hahaha :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa dobro moze da spada i u sport i u hobi, zavisi kako se gleda...

"Hobi je aktivnost koja se obavlja zbog ličnog uzivanja i zadovoljstva a ne zbog para tj novcane dobiti. Kroz hobi osoba može proširiti znanje, veštinu i iskustvo te uspostaviti (brojne) kontakte s drugim ljudima koje zanima isti hobi.

Sport je termin za sve oblike telesnih aktivnosti orijentiranih prema kretanju, igri ili natjecanju.

Sportske aktivnosti mogu biti pojedinačne ili grupne, a prvenstveno su orjentisane prema razvoju pojedinca. "....kraj citata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa lepo ti rece zbog licnog uzivanja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa lepo ti rece zbog licnog uzivanja :lol: :lol: :lol:

Pa upravu si .... ali ima malo primesa i sporta, znaci sex je sporthobi.....ili hobisport....telesno se aktiviras, uzivas u tome, mozes nesto novo i da naucis a moze biti pojedinacan i grupni ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa upravu si .... ali ima malo primesa i sporta, znaci sex je sporthobi.....ili hobisport....telesno se aktiviras, uzivas u tome, mozes nesto novo i da naucis a moze biti pojedinacan i grupni ...

aha vidis koji izbor podhobija :lol: :lol: :lol:

ovo je vec tema za pravopis :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Knjige,muzika,fotografija......ples...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam još jedan hobi, ali više nemam vremena za njega - video igrice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skupljala sam slicice iz serije Kasandra. :P :P Ooooo Boze, koliko sam ih imala, pa to je nevjerovatno, sada mi je zao sto sam ih pobacala...

Za sada imam jedan, ali vrijedan- knjige... Nismo bas u najsjajnijoj finansijskoj situaciji da kupujemo cesto knjige (kada kupim neku, radujem se kao dijete)... Imam zelju da jednog dana posjedujem svoju malu biblioteku, koju cu ostaviti unucima. Nadam se da ce znati to da cijene. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam par hobija pa ih rotiram kako kad stignem i imam volje. :rolleyes:

Knjige: uvek.

Fotografija: stara ljubav zaborava nema, odrasla uz tatu sa profi aparatom i docekala dan da imam i svoju opremu.

Decoupage tehnika: ukrasavenje drvenih kutijica, jaja za Uskrs itd...

Gastronomija: retko kad napravim isto jelo dvaput, uvek sam u potrazi za novim kuvarima, receptima i namirnicama.

Ukrasavanje torti i kolaca: dete bilo i ostalo motivacija, ali radim ih i za ostalu porodicu i prijatelje.

Sivenje: radim maloj banere, kostime za maskiranje, sijem joj za igracke itd...

Rucno radjenje cestitki:dragim ljudima za rodjendane i proslave i jos u dobrotvorne svrhe za dan zaljubljenih odradila i prodala par desetina.

Majstorije od drveta, tkanine itd: pravim maloj Montessori materijal za ucenje.

E ne mogu reci da sve ovo radim odjednom, vec kad stignem, kad me uhvati zanos, ali recimo u poslednje tri godine (pojedini mnogo duze) to su mi glavni hobiji. :)

U sto bi ja volela sve to da znam...

Ja cu poceti ozbiljnije da se bavim mastorijama od drveta ako imas neki savet ti javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skupljala sam slicice iz serije Kasandra. :P :P Ooooo Boze, koliko sam ih imala, pa to je nevjerovatno, sada mi je zao sto sam ih pobacala...

Za sada imam jedan, ali vrijedan- knjige... Nismo bas u najsjajnijoj finansijskoj situaciji da kupujemo cesto knjige (kada kupim neku, radujem se kao dijete)... Imam zelju da jednog dana posjedujem svoju malu biblioteku, koju cu ostaviti unucima. Nadam se da ce znati to da cijene. :rolleyes:

To je i moja zelja... :) Dosta knjiga sam i ja nasledila od dede,dosta sam i ja kupovala,tako da ih vec imam dosta.Sad samo nemam gde da ih stavim :lol: :lol: I idem u biblioteku iz istih razloga... a kad odemo u rodic pola sata stojim medju knjigama i tugujuem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam procitala da se iko na ovom forumu bavi oslikavanjem stakla_eto to je moj hobi!Ali,nazalost,od kad se Danilo rodio sve je manje vremena za to! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekada sam se time bavila 17-18 godina profesionalno, a nakon operacije se to pretvorilo u hobi... Balet i ples, su definitivno vrsta moje opsesije...

A bas hobi mi je klizanje, voznja bicikla i rolera, kao i plivanje, ronjenje, skokovi u vodu (i time sam se bavila)... A imam i jedan specifican hobi, islamska kaligrafija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekada sam se time bavila 17-18 godina profesionalno, a nakon operacije se to pretvorilo u hobi... Balet i ples, su definitivno vrsta moje opsesije...

A bas hobi mi je klizanje, voznja bicikla i rolera, kao i plivanje, ronjenje, skokovi u vodu (i time sam se bavila)... A imam i jedan specifican hobi, islamska kaligrafija :)

Aman kad stize sve to da radis....salim se,svaka cast!

E da znas da sam bas volela da upoznam nekog kaligrafa,gde si to ucila i kako izgleda i iskuckaj sve sto mislis da je zanimljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aman kad stize sve to da radis....salim se,svaka cast!

E da znas da sam bas volela da upoznam nekog kaligrafa,gde si to ucila i kako izgleda i iskuckaj sve sto mislis da je zanimljivo :)

Hmmm, diplomirala sam arapski jezik i knjizevnost i tokom faxa sam imala taj predmet... Zainteresovala sam se za to, u Sarajevo u nekom Iranskom centru sam jedva uspela da nabavim opremu za kaligrafiju :) A kod mene na faksu Iracanin nam je drzao casove... Tako da sada kada imam vremena i materijala, volim time da se zanimam, a profesionalno se bavim proucavanjem starih rukopisa...

Evo ti nekoliko slicica sa neta da vidis kako to izgleda... Naravno ovako nesto spada u prava umetnicka dela :)

ijk-618px-.jpg

r2t-Qurani.jpg

8h-800px-.jpg

mz5-800px-.jpg

U kucnoj radinosti i nakon kursa lako je izvesti jedino poslednju, za ove ostale su ti potrebna posebna mastila u tim njihovim bojama koja je izuzetno tesko naci, a i papir je skup, 5 komada je 10 eura :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Bebo Dimic!!!!Zanimljiv hobi, nema sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od malena sam imala razne hobije(gluma,ples i nezaboravno sakupljanje stotina i stotina kesica secercica:),a sada praktikujem samo cirkus(akrobatika i klovnovisanje),mada otkako se Ahilleas rodio samo sam jednom "glumatala" klovna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fotografija, pisanje poezije i kratkih priča. Ali svakim danom imam sve manje vremena za to! U slobodno vreme radije proćaskam sa vama! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam ih više dok sam bila cura...recimo pisala sam i skupljala stihove, skupljla sam šećere gdje god sam kao suvenir hehehe, skupljala sam i salvete dugo vremena od svoje 11 do 17 godine, a onda sam ih dala sestri. Sada nemam vremena za to...možda kasnije opet nađem neki kada budem imala više vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.